Kaczym piórkiem o zadymach


FOTO: Podobno to nasz "Pers" - dostał gazem w pysk i zaszczany legł na trawie. Spokojnie, ocucili go do życia.

Ostatnia zadyma koderastów z Policją wreszcie skończyła się tak, jak powinna się skończyć dla ludzi którzy atakują stróżów prawa: gazem i pałą w łeb. Ciekawi mnie czy ten na fotce miał pampersa, bo przy takiej konfrontacji, to pewnie i "kleksa" zrobił w majty? Moi reporterzy zauważyli także u innych uczestników awantury ślady "popuszczenia" w majtki. Jedna paniusia zdążyła kucnąć - i zarobiła 1500zł. mandatu za zanieczyszczanie środowiska. Parę osób jednak wolało zrobić "mokrą plamę" niż płacić. Policjanci nie chcieli brać do radiowozów tak smrodliwego towaru, spisali i zostawili "erce" pod opiekę. Troskliwy lekarz zrobił z karetki przebieralnie dla obsrańców a życzliwi ludzie pobiegli do sklepów po jakieś gacie.


FOTO: Po tych słowach: "- Prowadzisz czynności psie je**ny? No je**ij mi z tego gazu. Je**ij psie z tego gazu, k***a. Co ty robisz człowieku? Jesteś pi**a w świecie, s****iłeś ten mundur, k***a" ... to nie gazem ale pałą ta łachudra powinna dostać w łeb.

Nasz RPO poskarżył się do UE na polską straż graniczną za złe traktowanie emigrantów na białoruskiej granicy. No dobrze szanowny panie, a co z niedawną masakrą emigrantów w hiszpańskiej Melilla? W Polsce nikt nie zginął a tam podobno jest kilkudziesięciu zabitych i kilkuset rannych? Pan Rzecznik tym się już nie zajmie, bo to była słuszna interwencja hiszpańskich pograniczników na próbę nielegalnego przekroczenia granicy. Pan Rzecznik w najbliższym czasie także zajmie się "obsrańcami" z Inowrocławia i upomni się o ich krzywdę w UE. Niech żyje wolność i swoboda w grilowaniu Polski! Niech żyje wolność i swoboda dla ulicznej zadymiarskiej hołoty! Fundusze z KPO są tu gwarantem że będziemy zwalniać z pracy tych dzielnych Policjantów i Pograniczników?


FOTO: Masakra nielegalnych emigrantów w hiszpańskiej Melilla. Gdzie jest Ochojska!

Jak znam życie, będzie kolejna debata w euro parlamencie o nieludzkiej polskiej władzy i "faszystach" w Policji. No cóż, o tej hiszpańskiej żaden hiszpański kapuś oczywiście nie doniesie do UE. Żaden francuski kapuś nie doniesie także na własny rząd, jak traktuje się we Francji demonstrantów. A Franca Timmermans opowie nam bajkę o starych demokracjach i praworządności, a  Kaczyński tyż oberwie za swoje słowa o homosiach. Na szczęście za chwilę mam wakacje i "urlop" u przyjaciół, więc mnie ominie wszelkie euro ujadanie.

Gziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

28-06-2022 [23:24] - u2 | Link:

Gaz użyty przez kulsona zgodnie z przepisami, ale jak totalsi dojdą do władzy to będzie powtórka z akcji widelec :-)

https://sip.lex.pl/akty-prawne...
 

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2022 [06:49] - Pers | Link:

//FOTO: Podobno to nasz "Pers" - dostał gazem w pysk i zaszczany legł na trawie. //
Pozdrowienia dla admina/moderatora :)

Obrazek użytkownika admin

29-06-2022 [07:58] - admin | Link:

Przecież wiadomo, że nie Pers, lecz właściciel sklepu monopolowego że Żnina. Z lotnej brygady KO. :)

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2022 [08:14] - Pers | Link:

@admin
//Przecież wiadomo, że nie Pers, lecz właściciel sklepu monopolowego że Żnina. Z lotnej brygady KO. :)//
No właśnie!
Ja początkowo stawiałem na syna @ujejskiej na przepustce ale teraz wszystko jasne!
Dzięki ci o adminie :)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-06-2022 [17:11] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Ooo, widzę że boleśnie trafiłam w "dziesiątkę"? Prymitywny głupku, sam nie potrafisz coś wymyślić, więc się prymitywnie odszczekujesz. Ty nawet tych swoich kurewskich wrzutek nie potrafisz sam napisać, tylko czekasz aż ci przyślą z Moskwy. Ta fotka jest jak mem, a to, że tam jesteś w podpisie, to także mem - wszyscy skumali dlaczego, tylko nie ty wsiowy głupku. Swoją drogą, podsunęłam Ukraińcom pomysł co do ciebie 🤣

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [08:37] - Tezeusz | Link:

"Pozdrowienia dla admina/moderatora :)"
Napisał kulturalny inaczej Ruszkiewicz  - udowodnić jak wulgarnie obrażasz blogerów NB.
https://naszeblogi.pl/61826-ch...
Nie pasuje wypad pilnuj NEonka póki istnieje ?

Obrazek użytkownika sake3

29-06-2022 [09:00] - sake3 | Link:

No proszę ,zostałam wymieniona w tekście,czuję się conajmniej jak celebrytka.Splendor to dla mnie niemały więc wybaczam wulgarność porównania,ale nie rozumiem dlaczego banderowska i od Sakiewicza?

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2022 [09:06] - Pers | Link:

@sake
//No proszę ,zostałam wymieniona w tekście,czuję się conajmniej jak celebrytka.Splendor to dla mnie niemały więc wybaczam wulgarność porównania,//
Nie zostałaś wymieniona.
To dopisał sam ścierwousz. Można sprawdzić.
A dlaczego to zrobił? Bo widzi, że potrafimy, mimo różnicy zdań, spokojnie rozmawiać a on zna tylko wulgaryzmy i obelgi.
Po nim można się spodziewać następnych prowokacji.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [11:57] - Tezeusz | Link:

@ Pers a co można sie spodziewać po tobie ?
https://naszeblogi.pl/63100-ne...

Obrazek użytkownika sake3

29-06-2022 [09:11] - sake3 | Link:

Oczywiście odniosłam się do tekstu umieszczonego pod linkiem.Panią Ujejską przepraszam.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [08:26] - Tezeusz | Link:

Zgadnijcie co za scierwoneonowy  rusofil kabareciarz to napisał :
https://naszeblogi.pl/63100-ne...