Rosja jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski

Prezydent przed wylotem na szczyt NATO: "Rosja jest dla nas największym zagrożeniem"
W koncepcji strategicznej NATO z 2010 roku Rosja była nazywana partnerem; jest czas najwyższy, by całkowicie zmienić to podejście. Dziś Rosja jest największym zagrożeniem dla państw Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział prezydent Andrzej Duda dziennikarzom podczas briefingu prasowego przed wylotem do Madrytu, gdzie odbędzie się szczyt NATO.

We wtorek w Madrycie rozpoczyna się szczyt Sojuszu Północnoatlantyckiego podczas którego NATO ma przyjąć swoją nową Koncepcję Strategiczną, która będzie zawierać cele i zadania organizacji na najbliższą dekadę.
"Cóż mamy nadzieję na tym szczycie uzyskać? Przede wszystkim pokazać jedność, bo ona dziś jest najważniejsza wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę, wobec tego wszystkiego, co dzieje się dziś za naszą wschodnią granicą, tych tragedii, które mają tam miejsce, które widzieliśmy w Buczy, w Mariupolu, w innych miejscach, wczoraj w Krzemieńczuku"- powiedział prezydent dziennikarzom przed wylotem na szczyt NATO. Podkreślił, że to ważne, by odpowiedź na to była twarda i silna.

"W koncepcji strategicznej NATO z 2010 roku Rosja była nazywana partnerem. Jest czas najwyższy, by całkowicie zmienić to podejście. Dziś Rosja jest największym zagrożeniem dla państw Sojuszu Północnoatlantyckiego, przede wszystkim dla tych na wschodniej flance NATO, dla państw bałtyckich, dla Polski, dla Słowacji, dla Węgier, dla Rumunii, Bułgarii, i nikt co do tego nie ma wątpliwości"

Prezydent stwierdził, że jest znamienne, iż dokładnie 25 lat temu na szczycie NATO w Madrycie w 1997 roku Polska, Węgry i Czechy otrzymały zaproszenie do NATO, a staliśmy się częścią Sojuszu dwa lata później - w 1999 roku.
"Dziś, po 25 latach, w zupełnie zmienionej niestety architekturze bezpieczeństwa w Europie, ale z silną obecnością Polski w NATO spotykamy się znowu w Madrycie"
Zapowiedział także, że na madryckim szczycie będzie przyjęta nowa koncenpcja strategiczna NATO o innym podejściu. "Będzie też jednym z głównych tematów to, jak dalej pomagać Ukrainie, w jakiej skali ta pomoc przez Ukrainę powinna zostać utrzymana" - powiedział prezydent Duda i poinformował, że w Madrycie planowane jest wystąpienie prezydenta Ukrainy Wołodymira Zełenskiego jako partnera szczytu NATO.

Największym zagrożeniem dla Polski są także polskojęzyczni zdrajcy a dopiero później moskale ! Zawsze największymi wrogami narodów byli zdrajcy a my dziś mamy ich bardzo wielu ! Chyba nigdy w naszej historii aż tylu ich nie było ! Na razie jeszcze ( poza pojedynczymi przykładami ) nas nie mordują - ale gdy nadejdzie sygnał to zaczną ! To rusofile bardzo aktywni po wrogiej napaści faszystowskiej roSSji na Ukrainę. Uzewnętrzniaja się także w mediach społecznościowych propagując ideologię i propagandę wrogiej nam roSSji w tym samego bandytę putina. Ich działanie jest wymierzone bezpośrednio w bezpieczeństwo Polski i NATO. Przykładów można podawać setki o czym pisałem już wcześniej :

https://naszeblogi.pl/62598-ag...
https://naszeblogi.pl/62951-ro...
https://naszeblogi.pl/62836-ja...
https://naszeblogi.pl/62616-ag...
..itd...

To jest prawdziwa wojna z trollami bandyty putina ziejącego wrogością wobec Polski. Służby Ochrony Państwa od dawna, jak podaje prasa, penetrują te wrogie Polsce środowiska, portale i samych polskojęzycznych blogerów. Wojna trwa !

Żródło :
https://niezalezna.pl/448048-p...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-06-2022 [16:40] - Tezeusz | Link:

Tuba Moskwy
https://naszeblogi.pl/62598-ag...
I wielu innych rusofili z NEon24. pl- zgłaszamy ? TAK !

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-06-2022 [19:43] - Tezeusz | Link:

Rosja jest krajem terrorystycznym i tak należy go traktować.Żołnierze tego kraju to terroryści..

Obrazek użytkownika Siberian Husky Dog

28-06-2022 [19:54] - Siberian Husky Dog | Link:

Bułgaria wydala z kraju 70 pracowników ambasady rosyjskiej, w tym personel techniczny. Premier Bułgarii poinformował, że rosyjscy dyplomaci są wydalani pod zarzutem szpiegostwa

Obrazek użytkownika Maverick

28-06-2022 [20:55] - Maverick | Link:

Rosja w dobie drukowania bezwartościowego pieniądza poprzez byłe potęgi kolonialne, które żyły głownie z okradania innych i przwłaszczania sobie ich dóbr i zasobów, a dalej uzurpują sobie hegemonię nad światem i wasalskimi krajami jak Polin, Rosja tworzy razem z Chinami, Indią, South Afrika, Brazil, alternatywny system ekonomiczny BRICKS, do którego wbrew temu co wasale w Polin opowiadają chce dołączyć mase nowych krajów, w tym Iran, Ethiopia, Meksyk. Argentyna, Malezja, Indonezja i cała Afryka. Właśnie aby temu zapobiec hegemon rozpętał wojnę domową w Etiopi. a także w tej części Pakistanu poprzez który ma przebiegać jedwabny szlak. Hegemon rozpętał wojnę na Ukrainie tez po to aby osłabić Rosję. a jak to nieudolni i psychopatyczni liderzy tych krajów podstawionych poprzez Rothschild -a mogą co najwyżej urabiać własną niedoinformowaną opinię publiczną, gdy rzeczywistość jest zupełnie inna. Tutaj amerykański były wojskowy podsumowuje.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Pers

28-06-2022 [22:03] - Pers | Link:

@Maverick
//Hegemon rozpętał wojnę na Ukrainie//
Powinno być "były hegemon".

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [08:16] - Tezeusz | Link:

@Ruszkiewicz
Moje komentarze do twoich ostatnich wklejek z uzasadnieniem obszernym poszły wczoraj...Cieszysz się. Taka promocja. Jak się nie zgadzasz ze swoimi wklejkami  antypolskimi to po co je zamieszczasz w ścierwoneonie (  Poglądy wyrażone w artykule niekoniecznie odzwierciedlają poglądy SpiritoLibero) to już nie mój problem..Nie ja to oceniam..
Dzisiejsze twoje wypociny scierwoneonowe też skomentowałem odpowiednio i przesłałem ,z linkiem jak prosisz.
Zadowolony ?

Obrazek użytkownika Aquarius

28-06-2022 [21:53] - Aquarius | Link:

Tak konkretnie to niby na czym by miało to zagrozenie polegać? Proszę  żeby było konkretnie, bez żadnego żydłaczenia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-06-2022 [22:01] - Tezeusz | Link:

@Akwa ..rus
Te żydloczeń  soviet stań przed lustrem i zadaj sobie to pytanie

Obrazek użytkownika Aquarius

28-06-2022 [22:10] - Aquarius | Link:

Pytam bo nie wiem, słyszę od lat  tylko jakieś pierdolamento.  Liczyłem na to że osoba tak zasłużona na tym blogu, obdarzona tyloma zaletami ducha i umysłu,  potrafi w prostych słowach, które dotrą do mnie prostego człowieka,  wyjaśnić na czym polega to zagrożenie.

Obrazek użytkownika Aquarius

28-06-2022 [22:59] - Aquarius | Link:

Przypominam: bez żadnego żydłaczenia. Nie odpowiedziałeś na pytanie tylko źydłaczysz.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2022 [08:06] - Tezeusz | Link:

@Akwa..russ
Te żydłocz. Piłeś nie pisz ! Ja wiem że czytanie ze zrozumieniem dla rus...to problem. Wszystkie odpowiedzi na  pytania zawarte są w treści materiału i załączonych linkach. Ale to dla inteligentnych nie dla żydłoczeniowego 4 tygodniowego ścierwoneonka@ Akwa rus..nie dotyczy.

Obrazek użytkownika Maverick

28-06-2022 [23:32] - Maverick | Link: