Ni to zamknąć, ni to leczyć

Właśnie przebito Konfederacyjne dno

Jaszczur: Pan Bóg się zlitował i zesłał nam Brauna

Jak Brauna zesłał, to mózg też mógł zesłać, co mu szkodziło,Do kompletu brakuje im Zbigniewa Stonogi i Jasnowidza z Człuchowa
Braun zaliczył niezły zjazd. Od konserwatywnego patrioty do gościa Olszańskiego. Kacapskie wtyki coraz bardziej się obnażają, no i bardzo dobrze
Czy kogoś dziwi, że ta grupka się spotyka. Przecież od dawna jest to oczywiste komu te półdebile służą. Wystarczy zobaczyć fragment ich patostreamu, albo posłuchać 3 minut pierdolenia Brauna zwłaszcza teraz w dobie wojny.Oni są skompromitowanymi onucami i należy takich izolować.Przykro się na to patrzy że rzekomo ludzie wolnościowi i narodowi podają rękę narodowym komunistom. Bo tak w wielkim skrócie wyglądają poglądy tych panów. O Konfederacji jako całości nie będę się negatywnie wypowiadał bo są tam (w niewielkiej ilości) wartościowi ludzie których ci panowie brzydzą

Husky

Zoologiczny antykomunista , mając do wyboru AK i NSZ wybrałbym NSZ przy całym szacunku do AK.
UB-ekom i ich potomkom wstęp wzbroniony

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

21-06-2022 [15:56] - u2 | Link:

rzekomo ludzie wolnościowi i narodowi podają rękę narodowym komunistom

Z tego co pamiętam to w Rosji było ugrupowanie nac-bołów, czyli nacjonalnych bolszewików. Może nadal jest. Ich twórca Edik Limonov okazał sie wtyką Putlera. Ponoć już gryzie piach Ediczka, onegdaj skandalizujący pisarz. Takie ugrupowania są wiadomo przez kogo tworzone i w jakim celu  :-)

Obrazek użytkownika Ryan

21-06-2022 [16:47] - Ryan | Link:

Nie zamykać - bo darmowy wikt i opierunek
Nie leczyć - bo wysokie koszta
​Lać w ryj konfederacyjne ścierwa, zawsze to taniej

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-06-2022 [22:41] - Kaczysta | Link:

Braun nie tyle się utożsamia, co od wielu lat zwyczajnie jest co najmniej taką samą patologią jak ci dwaj. Różnica polega tylko na tym, że oni więcej klną i się wydurniają, a on sącząc truciznę udaje kulturalnego.

Obrazek użytkownika J z L

21-06-2022 [18:16] - J z L | Link:

Ten ruski pojeb jaszczur to gwiazda Szamba 24r.u

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-06-2022 [20:18] - Tezeusz | Link:

Nie tylko gwiazda agitek osranego skurwiela bandyty zdechlaka putlerka szamba ale i jak się domyślam Służb..
Poczekamy na podsumowanie..

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-06-2022 [20:24] - Tezeusz | Link:

Dzisiaj Prezydent RP w czasie transmitowanej odprawy z korpusem dyplomatycznym ocenilł i potępil agresje rosji na Ukrainę w tym działalność wrogiej Polsce agentury. Postawił zadanie jej bezapelacyjnego zwalczania wszelkimi dostępnymi metodami. O to  także apelował Minister Żaryn w mediach.
​Czyli zwalczamy tę agenturę i rusofili w internecie z podaniem i zgłaszaniem  do ABW,  ja się włączam... mamy wojnę.

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-06-2022 [20:40] - Tezeusz | Link:

"Rosyjski dziennikarz i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Dmitrij Muratow sprzedał na aukcji swój noblowski medal i uzyskał za niego 103,5 mln dolarów (98 mln euro). Noblista z Rosji zapowiedział, że uzyskane pieniądze przeznaczy na pomoc dla ukraińskich dzieci, ofiar wojny wywołanej przez Rosję."

Zdarzają  ie w tym skurwiałym faszystowskim państwie pedofili i bandytów jeszcze porządni ludzie- liczeni na sztuki !

Obrazek użytkownika Jan1797

22-06-2022 [22:08] - Jan1797 | Link:

Gratuluję wyczucia, 
 W przypadku Brauna rzadko trzeba długo czekać. Przypomniał o sobie zaraz po Jachirze :))