Europejska Dobra Zmiana


FOTO: Tak wyglądają ukraińskie tfuski - tu litości nie będzie. Tu Merkel już nie pomoże - zdrajcom kula w łeb!

Od tego w Polsce trzeba zacząć, tak jak na Ukrainie! A ja się martwiłam czy za plecami Zełenskiego nie stoją tfuski. Owszem, stały i dlatego prosiłam Prezydenta Zełenskiego aby uważnie patrzył na ręce ziomalom. Musimy brać przykład z Ukrainy i bez pardonu traktować swołocz na obcych usługach. Jest w Polsce pilna potrzeba wyeliminowania z życia publicznego takich ludzi jak na Ukrainie. Posłuchajmy chociaż raz, dobrej rady Marszałka Piłsudskiego: Bić ku.wy i złodziei! Reformować polskie sądownictwo zgodnie z naszym polskim interesem i olać wszelkie euro szczekanie - to podstawa. Bez uczciwych polskich sądów, wolnych od posowieckich złogów, niewiele zrobimy. Pisałam już o tym ponad 10 lat temu.

Czy możemy zmienić ten paskudny trend i układ w UE? Przyjaciele podpowiadają że to niemożliwe, że lepiej zbudować coś nowego na uczciwych zasadach, na bazie idei Trójmorza. Bo zdegenerowana i skorumpowana dzisiejsza Unia Europejska, w której najsilniejsze kraje gotowe są dla interesu wspierać nawet ludobójcę, jest niereformowalna. Dla degeneratów najważniejsza jest lokalna "praworządność" dla malutkich, ale jeśli chodzi o ich interesy, to już można prawo mieć w de. Innym przykładem jest ludobójstwo w wojnie na Ukrainie. Tu jakoś TSUE i inne "praworządne" instytucje UE nie dostrzegają zagrożenia. Jakoś nie widzą haniebnych interesów z moskiewskim zbrodniarzem mimo sankcji od wielu lat.
Czy my musimy uczestniczyć w tym parszywym  i skorumpowanym związku i płacić na tych degeneratów i zdrajców? Nie ma na to mojej zgody! Wojna obnażyła wszystkie europejskie "wartości" - nie za taką Unią oddałam kiedyś swój głos. Co jeszcze musi się stać abyśmy otrzeźwieli? 

Posłuchajmy chociaż raz dobrych rad Marszałka.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika juur

21-06-2022 [13:59] - juur | Link:

Tak z ciekawości.
Kto Pani zdaniem będzie za, ale..... bo....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [14:10] - Ula Ujejska | Link:

juur
Konkretnie proszę napisać - nie mam zamiaru zgadywać o co Panu chodzi.

Obrazek użytkownika u2

21-06-2022 [14:30] - u2 | Link:

lepiej zbudować coś nowego na uczciwych zasadach, na bazie idei Trójmorza

Niewątpliwie podstawą bezpieczeństwa, czyli dobrobytu jest silna armia. Armia europejska, o której wspominał PMM. Oczywiście nie w kontrze do NATO, tylko na bazie NATO.

Niemcy, z tego co dzisiaj słyszałem w radiu, nadal brną w samobójczą politykę wyłączania elektrowni atomowych. Do końca roku zamykają ostatnie trzy. Na Niemcy nie można więc liczyć. Trzeba liczyć na siebie samych.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [14:40] - Ula Ujejska | Link:

U2
Niemcy już są w carskiej niewoli, więc jakakolwiek euro armia z ich udziałem, będzie tym, czym dzisiaj jest ich militarna pomoc dla Ukrainy. Udział Francji będzie wyglądał podobnie. Gdyby wybuchł jakikolwiek konflikt np. z Białorusią, to podobnie jak z Ukrainą, euro małpy by naciskały abyśmy przypadkiem nie upokorzyli Baćki.

Obrazek użytkownika u2

21-06-2022 [14:49] - u2 | Link:

Niemcy już są w carskiej niewoli

Niemcy, Francja czy Włochy chcą, aby Putler wyszedł z wojny z twarzą. Nie rozumieją, że jedyną możliwością jest wyjście Putlera nogami do przodu. No i mają słaby wywiad. Wiadomo przecież jak to się skończy.

Obrazek użytkownika Darek65

21-06-2022 [15:20] - Darek65 | Link:

Warto przeczytać ten wywiad - https://dakowski.pl/kryzys-czl...

Obrazek użytkownika Czesław2

21-06-2022 [15:43] - Czesław2 | Link:

Panie Darku, dla gawiedzi liczyła się darmowa kasa na teraz. Tylko, że to przestało działać. Dopóki globalni grandziści byli skupieni tylko na giełdach, gdzie wykupywali przedsiębiorstwa, drukowanej w niezbędnej ilości kasy ludzie nie widzieli, nie pojawiała się bezpośrednio na rynku nie generując koszmarnej inflacji.. Po przejęciu ponad 70% światowego majątku do wykupienia zostały surowce energetyczne, których jeszcze nie wydobyto, żywność, która jaszcze nie urosła no i moje spodnie, które jeszcze dzielnie noszę.Mają cały światowy handel w ręku. Proszę popatrzeć na to, co zostało z Polski . Strzępy. czy to nie skłonilło Putina do akcji? To nie jest jego usprawiedliwienie.

Obrazek użytkownika Darek65

21-06-2022 [15:58] - Darek65 | Link:

"Strzępy. czy to nie skłonilło Putina do akcji?" Od samego początku tej inwazji, wojny pisałem, że musi być jakieś drugie dno. Nie chciało mi się i nie chce wierzyć, że Putin jest tak głupi, że wywoła wojnę. Wszystko mógł osiągnąć innymi metodami. To byłby śmiech historii, jakby się okazało, że on nie jest żadnym agresorem, a obrońcą normalności. Nie takie cuda się działy. Pisałem również, że Morawiecki, to wróg Polski i podtrzymuję to.

Obrazek użytkownika u2

21-06-2022 [16:01] - u2 | Link:

Pisałem również, że Morawiecki, to wróg Polski i podtrzymuję to.

A to dlaczego ? Bo dobrze rządzi ? Bo jest kasa na wszystko oprócz promowania dewiacji seksualnych ?

Obrazek użytkownika Czesław2

21-06-2022 [16:11] - Czesław2 | Link:

Dobre rządzenie fanatyka zielonego ładu:
https://dorzeczy.pl/kraj/31556...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [16:33] - Ula Ujejska | Link:

U2
Każdy kto dobrze życzy Polsce, kto działa w jej interesie .... itd.  jest wrogiem, wiadomo dla kogo.

Obrazek użytkownika Darek65

21-06-2022 [20:03] - Darek65 | Link:

Do rządu, do Min. Cyf. wrócił jakiś czas temu niejaki Cieszyński, wywalony z MZ za malwersacje i podejrzane kontakty z handlarzem broni w sprawie respiratorów. Chodzą słuchy o PIS owskim Soku z buraka, który nazywa się grupa Turkucia. Dzieje się to pod auspicjami Min. Cyfryzacji. Sprawa jest w prokuraturze. Dzisiaj ogłoszono, że do rządu wraca niejaki Kościński, wywalony z posady Min. Finansów za kompletną klapę polskiego wału. Będzie zawiadywał polskimi finansami na zbrojenia. To są ku...a standardy. Nie tak dawno tow. Morawiecki powiedział, że nie będzie umierał za polski wymiar sprawiedliwości. Czytaj - mam w dupie Polaków, niech skorumpowani sędziowie i Bruksela robią z nimi, co chcą. KPO, czytaj kamienie młyńskie na szyje Polaków, są podobno dla nich dobre. https://twitter.com/krzysztofb...  ,  https://twitter.com/basiukiewi...
 

Obrazek użytkownika Czesław2

21-06-2022 [16:03] - Czesław2 | Link:

@Darek65 Ja nie uważam, że Putin jest obrońcą normalności. Trochę Pan przegiął. Dla mnie Putin i banksterzy to dżuma i cholera i tylko Bóg może to opanować.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [16:15] - Ula Ujejska | Link:

Czesław2
Jeśli się myśli o ruskiej "normalności" to jak najbardziej tak... gdzie gwałt, mord, rabunek i donosicielstwo to norma

Obrazek użytkownika Darek65

21-06-2022 [19:08] - Darek65 | Link:

Nie tak dawno napisałem, że ruskiemu, jak obcemu psu, nie wierzę i podtrzymuję to. O tej normalności napisałem troszkę z przekorą. Zgadzam się, życie w normalności, to życie zgodnie z dekalogiem, jak to napisano poniżej. Niemniej podtrzymuję opinię, że coś musiało Putina sprowokować do tego kroku. Coś bardzo poważnego. Boję się, że Ukraińcy stali się ofiarami czyjejś rozgrywki, ich rękoma ktoś próbuje załatwić swoje biznesy. 

Obrazek użytkownika sake3

21-06-2022 [16:07] - sake3 | Link:

@Darek65.....O jakiej normalności Pan myśli? To bardzo szerokie pojęcie i bardzo zależne od punktu widzenia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [16:12] - Ula Ujejska | Link:

Saike3
W naszej cywilizacji normalność to przede wszystkim życie zgodne z Dekalogiem

Obrazek użytkownika paparazzi

21-06-2022 [18:41] - paparazzi | Link:

I to jest core tego co powinno byc.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [16:11] - Ula Ujejska | Link:

Darek65
//To byłby śmiech historii, jakby się okazało, że on nie jest żadnym agresorem, a obrońcą normalności.//
Pod warunkiem że za "normalność" uznamy ruskie gwałty na dzieciach i kobietach oraz masowe ludobójstwo.
No i jeszcze jedno, gdyby Putin mógł osiągnąć cel bez wojny to by to zrobił vide Krym - i nie ma tu żadnego drugiego dna. Przegapił swój czas osiem lat temu dając czas Ukrainie na przygotowanie się do wojny. Ufny w niemiecko francuską pomoc w wykańczaniu Ukrainy, de facto dał ciała po całości razem z euro małpami.

Obrazek użytkownika Darek65

21-06-2022 [19:30] - Darek65 | Link:

UU
Konfliktom zbrojnym praktycznie zawsze towarzyszyły gwałty, zbrodnie, ludobójstwo. W takich sytuacjach z ludzi wychodzi ich mroczna natura. Dodatkowo Rosjanie nie mają w swoim DNA poszanowanie dla ludzkiego życia, nawet swojego. 

Putin miał zgodę na uruchomienie NS2. Wystarczyło uruchomić gazociąg, poczekać z dwa lata, aż Europa się uzależni, zamknie elektrownie atomowe, zniszczy kopalnie. Wtedy po cichu składa się propozycję, że Europa nic nie zrobi w sprawie Ukrainy, do Mariupola wprowadzi się zielone ludziki, jakaś dywersja na terenie Ukrainy i ma, co by chciał. W międzyczasie działania dyplomatyczne. Możliwości jest wiele. 

Obrazek użytkownika sake3

21-06-2022 [20:26] - sake3 | Link:

@Darek65....Putin tylko przybrał maskę obrońcy ,,normalności'' przeciwstawiając ją rozwiązłości Zachodu.To sztuczny zabieg ale na Rosjan działa no i pozostaje w zgodzie z narzuconą przez ideologów rosyjskich roli Matuszki Rassiji.Nagłe wprowadzenie prawosławia z podejrzanym i skorumpowanym patriarchą który nawet chyba nie jest duchownym i ma zadanie wyparcia katolicyzmu z państw późniejszej Eurazji.Dopiero po osiągnięcie celu jakim będzie stworzone to imperium Putin będzie łaskawie przystawał na rozluźnienia i odstępstwa od tej normalności.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [16:17] - Ula Ujejska | Link:

.

Obrazek użytkownika Czesław2

21-06-2022 [17:32] - Czesław2 | Link:

Zachodnia Europa masowo uruchamia bloki węglowe.
https://www.wnp.pl/gornictwo/n...
Wybaczcie mocne słowa, ale za zburzenie Ostrołęki powinien być wyrok skazujący.
I jeszcze pytanie. Czy prosili Timmermansa czy Morawieckiego o zgodę i kiedy została wydana, bo jakoś przeoczyłem.

Obrazek użytkownika juur

21-06-2022 [17:54] - juur | Link:

Oj tam, oj tam. Nasze kopalnie nadal mają status "w likwidacji".
I trochę zastanawiające, że w czasie wojny można było z węgla otrzymywać paliwo a obecnie się to nie opłaca. Trochę czasu minęło i technologia też się zmieniła a tu się okazuje, że się nie opłaca. Bo ma się nie opłacać. Najbardziej efektywny sposób pozyskiwania wodoru, to też z węgla. Komuś bardzo doskwiera to, że mamy takie zasoby. Kto zamyka kopalnie i dlaczego, to już inna opowieść.

Obrazek użytkownika Darek65

21-06-2022 [20:14] - Darek65 | Link:

Nasze słoneczko, towarzysz Morawiecki i UE chcą dla nas dobrze. Mamy ogromne połacie lasów, chrustu starczy na 200 lat. 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

22-06-2022 [19:55] - EsaurGappa | Link:

..idę w sobotę więc i ja zbierać go bo jest dla każdego dobry chrust boży państwowy...!

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-06-2022 [20:44] - Tezeusz | Link:

@juur
Ej tam, ej tam przecież zawsze można wrócić do pieczar, łuków i biegania nago po lasach....co tam zostaw chatę i wal do jaskini...Może upolujesz mamuta !

Obrazek użytkownika Tezeusz

21-06-2022 [20:41] - Tezeusz | Link:

Rosyjski dziennikarz i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Dmitrij Muratow sprzedał na aukcji swój noblowski medal i uzyskał za niego 103,5 mln dolarów (98 mln euro). Noblista z Rosji zapowiedział, że uzyskane pieniądze przeznaczy na pomoc dla ukraińskich dzieci, ofiar wojny wywołanej przez Rosję."

Zdarzają  ie w tym skurwiałym faszystowskim państwie pedofili i bandytów jeszcze porządni ludzie- liczeni na sztuki !