205 tys. rubli za zabijanie ludzi

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczna im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom 

Rosja to margines i mordercy świata, to etyczno-moralny chłam i to dotyczy wszystkich, zaczynając od głównego zbrodniarza, na szeregowym kończąc
Cała bolszewia do utylizacji !

                

18 czerwca 72 brygada zmechanizowana zestrzeliła rosyjski Su-25 pod Swietłodarskiem 
Po zlikwidowaniu samolotu ukraińscy żołnierze pojmali pilota. Był nim Andriej Władimirowicz Fedorczukow, który okazał się być członkiem prywatnego wojska, zwanego Grupą Wagnera
Podczas przesłuchania żołdak sowiecki powiedział, że "celem jego ataku był punkt wsparcia ukraińskich Sił Zbrojnych". Wcześniej wykonywał loty, "aby bombardować ukraińskie miasta". Sowiecki ścierwojad wyznał, że za swoją "pracę" otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 205 tys. rubli miesięcznie (ok. 16 tys. złotych).
Specjalista od zabijania cywilów  miał przy sobie urządzenie Garmina i smartfon z aplikacją ProNebo", służącą do śledzenia trajektorii lotów jednostek powietrznych. Ścierwojad stwierdził, że używał tych gadżetów, aby posiadać dokładniejszą nawigację pokładową od tej, w którą wyposażone są rosyjskie jednostki wojskowe.Jak widać szmaciarz z grupy wagnera znalazł się w dość nieciekawej sytuacji bo jak powiadał klasyk...z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał.
Pójdzie pod sąd jako zwykły morderca
I tylko kara śmierci dla tego najemnika, bo takie wyroki dostali Brytyjczycy walczacy po stronie Ukrainy.To samo będzie się tyczyć schwytanych już Kadyrowców i Wagnerowców.
Wieszać te ścierwa a jaja/zbuki przesłać putinowi
Każdy kij ma dwa końce


Na tym zdjeciu całkiem sympatyczna wdowa i sieroty

Wstyd za dzisiejszą Rosję Putlersyna. Bycie Rosjaninem dziś to straszna hańba

Opracowanie  JzL
Źródeł artykułów, z przyczyn oczywistych, do odwołania nie podaję.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

21-06-2022 [08:16] - Ula Ujejska | Link:

Nie ma litości dla zbrodniarzy - kula w łeb!