Jak się ochronić przed ochroną

Jak wiadomo, Armia Czerwona ma tę właściwość, że nigdy nie dokonuje agresji, lecz jedynie chroni swoich braci przed zagrożeniami.

Pod koniec lutego zdecydowała się wziąć pod ochronę pobratymczą ludność Ukrainy zagrożoną podobno przez nazistów. Skutki tej ochrony swoich braci i sióstr, i to ludobójcze, są znane, dlatego intelektualiści niemieccy wystąpili przeciwko pomocy militarnej dla Ukrainy, aby nie pogarszać sytuacji ochranianej ludności. Gdyby Ukraińcy nie bronili się przed ochroną ze strony Armii Czerwonej, byłoby OK.
Głupota intelektualistów nie jest czymś wyjątkowym i u nas. Niektórzy profesorowie pokładają nadzieje w Rosji, a szczególnie w Putinie, że ochroni cywilizację chrześcijańską. Ta rzeczywiście jest zagrożona długim marszem neomarksizmu przez uniwersytety, instytucje kultury i kościoły. Natomiast w Rosji ideologia gender, LGBT, niesiona w tym marszu nie jest hołubiona. Ale żeby wierzyć, że Rosja będzie ostoją wartości chrześcijańskich, powstrzyma rozpad tej cywilizacji, to trzeba być całkiem oderwanym od rzeczywistości. Ateizacja Rosji jest zjawiskiem znanym, przywiązanie do cerkwi jest znikome, brak poszanowania Dekalogu (w tym: nie zabijaj, nie kradnij) powszechny. Cynizm, pogardę dla życia i religii wyrażają czołgiści Putina dekorujący na Wielkanoc pociski – przeznaczone do zabijania ukraińskich braci – napisami „Chrystus zmartwychwstał!”. I tacy barbarzyńcy mają być obrońcami cywilizacji chrześcijańskiej?
 Mniemanie, że to ofiary same są sobie winne, bo bronią się przed ochroną, jakoś wydaje się znajome i na naszym podwórku akademickim z okresu wojny jaruzelsko-polskiej, podczas której tajne służby ochraniały instytucje i osoby, podobno tak dobrze, że nikomu nic się nie stało, poza tymi, którzy sami są sobie winni, gdyż przeciwstawiali się przewodniej sile narodu, należycie ich przed złem ochraniającej. Dla przetrwania cywilizacji chrześcijańskiej konieczne jest odnalezienie sposobu na ochronę przed takimi intelektualistami i skutkami ich ochrony.

https://niepoprawni.pl/blog/jozef-wieczorek/jak-sie-ochronic-przed-ochrona

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-05-2022 [21:17] - Ula Ujejska | Link:

Ruskich tak zwyczajnie, trzeba rozbroić i uniemożliwić im odbudowanie armii.

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2022 [21:22] - Pers | Link:

@ujejska
//Ruskich tak zwyczajnie, trzeba rozbroić i uniemożliwić im odbudowanie armii.//
Ty jako genialna strateżka z pewnością masz już pomysł jak to zrobić.
Uchylisz rąbka tajemnicy z "kuluarów"?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-05-2022 [08:45] - Ula Ujejska | Link:

Pers
To już się dzieje: szlaban na technologie plus Bayraktary niszczące orków.

Obrazek użytkownika tricolour

13-05-2022 [09:19] - tricolour | Link:

@Pers

Czytaj Kommiersanta -- Rosja planuje opanować technologię 90nm produkcji procesorow, czyli takiej, jak robiono Pentium 10 lat temu.

Pamiętaj Pers czym się stajesz gdy wchodzisz ruskim do tyłka.

Obrazek użytkownika sake3

12-05-2022 [21:49] - sake3 | Link:

Chyba raczej budowanie od podstaw a nie odbudowywanie armii czeka Rosję.Już teraz części ze zdobycznych pralek są wymontowywane i wsadzane do czołgów i pojazdów.Tylko oby ta nowa armia nie okazała się jak dotąd luksusowymi jachtami oligarchów

Obrazek użytkownika Kaczysta

12-05-2022 [22:00] - Kaczysta | Link:

Finowie wystraszyli sie ultimatum putina i dlatego wstepuja do NATO