Putin wydał wyrok na Andrzeja Dudę?

Wczorajsza pomyłka na stronie internetowej jednej z rosyjskich firm ochroniarskich, na której ogłoszono, że prezydent Andrzej Duda nie żyje nie jest przypadkiem, ale informacją.

Jakiś czas temu pisałem, że życie Andrzeja Dudy jest zagrożone po tym jak pękła opona w samochodzie prezydenckiego samochodu i omal nie doszło do tragedii. Nie wierzyłem w takie przypadki. To była próba zamachu.

Teraz przypadkiem na rosyjskiej stronie popełnia się straszny błąd i informuje, że Andrzej Duda nie żyje. Kolejny przypadek. A zbiega się to z zatwierdzeniem powstania w Polsce tarczy antyrakietowej.

Przypadkiem było również to, że przed katastrofą smoleńską Radosław Sikorski kazał powtarzać wyborcom PO "były prezydent Lech Kaczyński", a Bronisław Komorowski wyznał "że prezydent kiedyś gdzieś poleci i sprawa się rozwiąże". Jak widać to nie są omyłki albo luźne wypowiedzi, ale informacje.

Tak właśnie traktuje tą pomyłkę na rosyjskiej stronie jako informacje, że Putin wydał wyrok na Andrzeja Dudę, albo co najmniej udzielił poważnego ostrzeżenia. Przypomnijmy jak skończył Lech Kaczyński, który stawiał się w Rosji. Oby to samo nie spotkało Andrzeja Dudę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-05-2016 [08:25] - NASZ_HENRY | Link:

To nie są informacje tylko komunikaty ;-)

Obrazek użytkownika gorylisko

31-05-2016 [09:33] - gorylisko | Link:

a pan myśli, że On o tym nie wie ? w tej chwili zaroiło się od iwanów w internecie...

Obrazek użytkownika Tarantoga

31-05-2016 [10:06] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Putin nie zapomniał nigdy roli śp. Kaczyńskiego podczas ataku na Gruzję...i jako oficer KGB miał obowiązek się zemścić.

Czy maczał palce w zamachu na JP II? Też nie wykluczam...

Teraz miałby szykowac się na Dudę?...On ma bardziej dalekosiężne cele...zaparkować czołgi na plażach Atlantyku w Portugalii,a Duda mu nie przeszkodzi.

Obrazek użytkownika xena2012

31-05-2016 [15:14] - xena2012 | Link:

może by spytac o to Komorowskiego czy Sikorskiego.Kto jak kto ale oni ze swoim instynktem jasnowidza powinni wiedzieć.

Obrazek użytkownika jaja -cek

31-05-2016 [20:41] - jaja -cek | Link:

ja też uważam, że nie są to przypadkowe wpisy,
że nie są to przypadkowe ostrzeżenia o podłożonych bombach,
że te "domorosłe" bomby nie są to przypadkowe wybryki głupich młodych polaczków
To jest ZAPLANOWANA AKCJA ruskich (*a kto wie, czy nie za przyzwoleniem szwabów), którzy:
1) liczą na zmęczenie i zlekceważenie ostrzeżeń
2) podniesienie ceny strachu
3) destabilizację
a jeden z ich agentów właśnie uciekł do Mołdawi
Nie po to powstała TOTALNA OPOZYCJA
tfu.sk też nie remontuje swojego mieszkania , żeby wrócić ale żeby sprzedać
szczury uciekają bo czują sznur
a głupich nowych Cybów znajdzie się wśród tubylców mnogo, zwłaszcza jak zapłaci się po 30 srebrników

Obrazek użytkownika Józef Darski

31-05-2016 [21:02] - Józef Darski | Link:

I dlatego nie usunięto nikogo z BOR ani z Kancelarii Prezydenta, żeby Putin się nie przemęczył.

Obrazek użytkownika mmisiek

01-06-2016 [01:32] - mmisiek | Link:

Bo tym razem UE/NATO na pewno by nam pomogły więc wiadomo, że Putin drugi raz się nie ośmieli. Zresztą przedtem też nasi sojusznicy strasznie chcieli pomóc lecz potężny Tusk im nie pozwolił.

A na poważnie to widzę tylko dwie możliwości - albo inteligencja i wyobraźnia jest grubo poniżej przeciętnej albo mamy do czynienia z bardzo krótką smyczą i znikomą swobodą manewru. Ta smycz jest na tyle krótka aby w każdej chwili można było łatwo pozbyć się tej niewygodnej ekipy gdy przestanie już być chwilowo potrzebna.

Obrazek użytkownika Janusz Krowodrzański

02-06-2016 [21:29] - Janusz Krowodrzański | Link:

Przecież już ustalono, że winę za wypadek prezydenckiej pancernej limuzyny ponosi wynalazca koła. Ale po co Putin miałby informować o zamiarze zamordowania polskiego prezydenta? Przecież nie informował o zamiarze zamordowania Lecha Kaczyńskiego. Widać cosik mu się pokićkało. Podobnie jak autorowi tych rewelacji..