Ja w takiej Unii nie chcę być !

Łujnia stawia nam ultimatum. Próbuje nam narzucić rozwiązania które pod znakiem zapytania stawiają naszą suwerenność. O co im chodzi? Jak zwykle, chodzi o kasę i likwidację faszystowskich rządów kaczystów. Nie tym razem! Naród wybrał i Naród będzie bronił swoich wyborów. Przyzwyczaiły się pieski Makreli, że w Polsce przez lata robiono im "łaskę". Sejmowa uchwała dała im wyraźną odpowiedź, a Pani Premier osobiście dodała to:  –  Jeżeli chodzi o komisję Europejską powiem tak, niczego się nie boimy !

Jasne, czy mam to napisać dużymi literami, panowie: Schulz, Oettinger, Timmermans i Verhofstadt?  Tu jest wolna Polska!

Natomiast sitwa w Sejmie straszy nas wojną domową. To co to znaczy - zaczną do nas strzelać jak się nie ugniemy? To o tym trzech byłych donosicieli i nieudaczników mówiło w swoim manifeście, że są sposoby na to, by wymusić pierdokrację? Czy sitwa gotowa jest poprosić jak kiedyś Jaruzel Rosjan,  Niemców na pomoc podczas ewentualnego majdanu? Odpowiem wam towarzysze waszym językiem: Suwerenność TAK - łunijna pierdokracja NIE! Jesteście zaprzeczeniem wszystkiego tego, co prawdziwa DEMOKRACJA ze sobą niesie.

Wniosek końcowy

Czy nie nadszedł już czas, by powrócić do starej metody pozbywania się łunijnych agresorów, zdrajców i łże kundli w sprawdzony sposób: krótka podróż "taxi taczką" na śmietnik naszego społecznego życia? A może wzorem Brytyjczyków, zapytajmy Polaków czy nadal chcą takiej Unii, Unii która wypowiedziała Narodowi hybrydową wojnę?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jdj

23-05-2016 [21:45] - jdj | Link:

Wyobraźmy sobie, że Schetyna, Komorowski, Petry, Kijowski, Rzepliński, Kopacz i Pihowicz, z "powodu braku demokracji" wyjeżdżają z Polski - cóż oni by tam robili - pewnie nawet "na zmywak" by się nie załapali. Żyją tu tylko z na koszt Polaków, którymi POgardzają, bo ich wybrali ... Nawet gdybyśmy wystąpili z Unii, też by tu zostali, bo Unia nie potrzebuje nieudaczników i nierobów. Ale gdyby te cwaniaczki zadeklarowały, że po wyjściu z Unii opuszczą Polskę i nas, Polaków, to bym natychmiast głosował za tym rozwiązaniem! Czysty zysk!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-05-2016 [23:52] - Ula Ujejska | Link:

A nie przeszkadza Panu to, że łunijne urzędasy próbują nas tresować jak murzyna na plantacji?

Obrazek użytkownika jdj

24-05-2016 [08:19] - jdj | Link:

Pewnie, gdyby nie wymienione cymbały, to by nas nie trenowali, bo w gruncie rzeczy, to głupie dzieci-kwiaty (pewnie w ogóle nie widzieli polskiej konstytucji, ani tej, ani tamtej, 3-majowej). Robią to, co im podsuwają owe cymbały, którym za to płacą. Dlatego sądzę, że wyjazd wskazanych nygusów sprawę mogłoby doprowadzić do dobrego końca.