Pójdzie BOR na boczny tor...

Kiedy mierzysz siedem stóp
(dwa metry z zapasem)
To jak Bolek  w Toto Lotka
trafisz w dobrą pracę.
 
Musisz życiem ryzykować
być gotowym na rympał
wozić czuwać i pilnować
nadętego typa.
 
Kiedy Radek w Chobielinie
zamyślił nad krajem
„borowiki” oczywiście
jemu pizzę dostarczają.
 
Są zadania niemal tajne
gdy minister każe
 z żoną VIP-a – to nie lipa
noszą siaty na bazarze.

A tu nagle niespodzianie
wyłom w micie się dokonał
wystrzeliła jak szampan
w Dudy - BMW opona.
…………………………………
 
Mierzysz 2,5 metra…
NiezBORność  masz w myśleniu.?.
Bo na tej wysokości
już jest za mało tlenu…L

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

02-04-2016 [13:13] - twardek | Link:

Dowcipnie.
Co do sprawy, ja osobiście czuję się obrażony traktowaniem mnie jak idioty - poprzez publiczne objaśnianie przyczyn tej kraksy najazdem na ostry przedmiot wielkości, o ile pamiętam, centymetra.
W swojej karierze kierowcy parę razy łapałem tzw. "kapeć", po czym oddawałem "kichę" do wulkanizacji przy braku jakiejkolwiek potrzeby naprawiania opony. Tutaj zaś opona o specjalnej konstrukcji, opracowanej ze względów bezpieczeństwa, w takim samym przypadku zamienia się w strzępy !?
Zamiatając, rząd popełnia fatalny błąd: 1) - ujawnia, że potrafi kłamać, 2) uprawdopodobnia takie przypadłości "zwykłymi" przyczynami co być ochoczo wykorzystane przy następnym ostrym przedmiocie...