Kiedy polski rząd zajmie się na poważnie obcą agenturą?

Dziś na portalu niezależna.pl pojawiła się szokująca (dla ludzi mających wyrobioną świadomość polityczną) informacja. Otóż okazuje się, że za działaniami organizacji o nazwie Akcja Demokracja stoją niemieckie pieniądze. Akcja Demokracja drukuje i  rozwiesza w miastach antyrządowe plakaty jak gdyby nigdy nic. Więcej TUTAJ.

To nie pierwsze antyrządowe działanie organizacji finansowanych z zagranicy. Lewactwo przyjmuje pieniądze ze wschodu i zachodu na różne antycywilizacyjne i antypolskie działania. Victor Orban już dawno temu zablokował strumienie pieniędzy płynące do takich organizacji.
Dlaczego w Polsce nic takiego się nie dzieje? Dlaczego obca agentura działa w Polsce tak bezczelnie? I wreszcie dlaczego po pół roku rządów PiSu, żaden złodziej, czy obcy agent nie poszedł siedzieć?

Nie może być litości dla złodziejstwa i zdrady. Zuchwałość antypolskich sił sięga zenitu. Niech przykładem będzie skazanie Mariusza Kamińskiego za to, że odważył się walczyć z korupcją. Jeżeli rząd PiS straciłby władze, mielibyśmy do czynienia z masowym wsadzaniem patriotów do więzień. Już teraz mają czelność grozić prezydentowi Dudzie i premier Szydło Trybunałem Stanu.
Na co czekają polskie władze?

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/kiedy-polski-rzad-zajmie-sie-obca-agentura.html

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Galiński

31-03-2016 [18:41] - Galiński | Link:

Państwo zajmie się obcą agenturą, kiedy pozbędzie się jej z: sądów, prokuratur, tajnych służb i rządu.