Czy Niemcy planują zamach stanu w Polsce?

Z cyklu wielcy blogerzy ,wspaniałe teksty dziś:
bloger portalu Niepoprawni.pl @ Kapitan Nemo
Zapraszam

                                    

Wszystko, a tym bardziej oświadczenie hiszpańskiego europoseła Estebana Gonzáleza Ponsa - wiceprzewodniczącego kierowanej przez Donalda Tuska Europejskiej Partii Ludowej wskazuje o planowaniu zamachu stanu w Polsce:
 – Spróbujemy pomóc polskiemu społeczeństwu zmienić władze, które wydają się nie być dobre dla Polski – mówi w wywiadzie dla portalu euractiv.pl hiszpański europoseł Esteban González Pons. To on – jak pisze portal – ma pokierować w lutym „misją Parlamentu Europejskiego ws. zbadania informacji nt. nielegalnego użycia szpiegowskiego oprogramowania Pegasus przeciwko politykom opozycji”...

                

Co ciekawe, plan obalenia rządu PIS-u wpisuje się w przygotowania Rosji do wojny z Ukrainą. Telewizja CNN bowiem poinformowała, że USA mają informacje wskazujące, że Rosja może planować zajęcie Kijowa i obalenie obecnych władz: "Wywiad amerykański posiada takie same jak Brytyjczycy dowody na to, że Rosja planuje zainstalowanie w Kijowie przyjaznego sobie przywódcy".  Wynika to z faktu, że Rosja próbuje uniknąć ciągnącej się latami wojny. Jednym ze służących do tego kroków jest zainstalowanie w Kijowie przyjaznych sobie władz i używanie szpiegów do wzniecania protestów...
O imperialnych zapędach Putina, któremu udało się kupić wielu przywódców europejskich, w tym zwłaszcza z Niemiec od lat przestrzega Unię Europejską Polska pod rządami PIS-u. Ale UE już nie ma - jest to coraz bardziej zależna od RFN organizacja, która od lat prowadzi politykę przyjazną Rosji. Przewodniczenie radzie dyrektorów spółki Nord Stream 2 AG przez byłego kanclerza RFN dowodzi, że rurociągi Nord Stream1 i Nord Strem 2 są narzędziem do realizacji celów imperialnych przez Władymira Putina i federazacyjnych przez RFN.  
Akceptacja imperialnej polityki przez Niemcy stała się brutalnie widoczna właśnie teraz – w sytuacji zagrażającej Ukrainie agresji ze strony Rosji - co bez wątpienia doprowadzi do sytuacji grożącej III Wojną Światową. Warto bowiem zwrócić uwagę, że jak podaje agencja Bloomberg - prezydent Chin Xi Jinping może wpłynąć na decyzję Władimira Putina o ataku na Ukrainę! Chiński przywódca nie chce ponoć, aby ewentualny konflikt wywołany przez Rosję w Europie przyćmił zbliżające się igrzyska olimpijskie w Pekinie. "Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje Xi, jest to, by Putin przyćmił wielki moment Chin, wywołując globalny kryzys ze Stanami Zjednoczonymi i Europą. Szczególnie w sytuacji, gdy Xi chce wzmocnić swoją pozycję w kraju" - pisze amerykańska agencja, wskazując na nadchodzące wybory prezydenckie w Chinach.
Tak więc to nie Joe Biden i Stany Zjednoczone mają wpływ na deeskalację napięcia w Europie, ale przywódca Chin. Nie zdziwi mnie, gdy podobnie jak w przypadku Afganistanu, stetryczały przywódca Stanów Zjednoczonych zostanie zaskoczony nie przez Talibów, ale tym razem przez Rosję i Chiny.
Odstąpienie Kongresu Stanów Zjednoczonych od sankcji na Nord Stream 2 otworzyło bowiem drogę do rozpoczęcia pełzającej III Wojny Światowej. Ważnym elementem nadciągającej wojny będzie pacyfikacja przeciwników odradzającego się imperium sowieckiego i współpracującej z nim Rzeszy niemieckiej. Tak pozbyto się ś.p. Lecha Kaczyńskiego, który przybył do Tbilisi w 2008 roku, podczas wojny rosyjsko-gruzińskiej i po kolejnym bombardowaniu przez Rosjan miasta Gori. Po blisko 14 latach słowa ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o potrzebie skończenia z rosyjską dominacją wydają się tak samo aktualne: „….dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę – przestrzegał w Gruzji prezydent Rzeczypospolitej. Najpierw Ukraina - a potem może Tajwan?…
Od czasu wojny z Gruzją zaszło wiele zmian w Europie.

Ścisła współpraca Republiki Federalnej Niemiec z Rosją, oparta o dostawy gazu rurociągami Nord Stream sprawiła, że nie tylko zmiana władzy na Ukrainie jest dzisiaj konieczna z punktu widzenia imperialnych i federalizacyjnych planów Moskwy i Berlina. Wszak to Radosław Sikorski nazwał rurociąg Nord Stream 2 nowym Paktem Ribbentrop-Mołotow. W tej sytuacji  konieczna jest także zmiana władzy w Polsce, o czym bez ogródek mówi dziś zastępca Tuska w Europejskiej Partii Ludowej Esteban González Pons.
Żeby jednak doprowadzić do zamachu stanu, trzeba polskie władze pozbawić możliwości zdemaskowania szpiegów i agentów działających na rzecz wrogów Polski. Hiszpański zastępca Tuska nie kryje, że chce użyć „całej siły Parlamentu Europejskiego” do działań wobec Polski. W lutym PE ma obradować nad rzekomą „nielegalną inwigilacją” w Polsce”, czego efektem ma być kolejna rezolucja przeciw naszemu krajowi i w konsekwencji powołanie komisji śledczej, która miałaby „odkryć całą prawdę”.
W grudniu agencja AP, powołując się na ustalenia grupy Citizen Lab działającej przy Uniwersytecie w Toronto i sponsorowanej przez Georga Sorosa podała, że za pomocą oprogramowania Pegasus miał być inwigilowany był senator KO Krzysztof Brejza, adwokat Roman Giertych i prokurator Ewa Wrzosek…. A kim jest Roman Giertych na którym ciążą podejrzenia o wypraniu dziesiątków milionów złotych? Giertych to nietykalna Święta Krowa - obrońca m.in....Radka Sikorskiego i Donalda Tuska – protegowanego Angeli Merkel, który przebiera nóżkami, by jak najszybciej rządzić Polską - oczywiście w imieniu IV Rzeszy a także jako człowiek Putina w Warszawie.
Tusk jako szef EPL nie jeździ jednak po RFN, Francji czy Holandii, by spotykać się z przedsiębiorcami, gnębionymi przez rządy UE. Tusk – tak jak w sytuacji poprzednich puczów przeciwko rządowi PIS-u, organizowanych przez Platformę Obywatelską - niecierpliwie czeka w "tym kraju", by natychmiast po zamachu wskoczyć na stołek Gubernatora polskiego landu…
Zabiegi do przeprowadzenia zamachu stanu w Polsce prowadzone są na coraz większą skalę i już zupełnie otwarcie: uczestniczy w nich Komisja Europejska, nakładając na Polskę absurdalne sankcje. A także TSUE. Rzecznik generalny TSUE stwierdził ostatnio, że sądy mogą badać przepisy krajowe pod kątem zgodności z prawem Unii Europejskiej. „To nawoływanie do anarchizacji systemów prawnych krajów członkowskich” – ocenił europoseł Jacek Saryusz-Wolski.

https://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/czy-niemcy-planuja-zamach-stanu-w-polsce

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

24-01-2022 [19:07] - u2 | Link:

konieczna jest także zmiana władzy w Polsce, o czym bez ogródek mówi dziś zastępca Tuska w Europejskiej Partii Ludowej Esteban González Pons.

Przebrzydłe staruchy znowu chcą mieć władzę nad Polacken :-)

Obrazek użytkownika sake3

24-01-2022 [20:42] - sake3 | Link:

Przecież te dwie wstrętne mordy na zdjęciach to koleżki. Hiszpańska morda działa na prosbę polskie-niemieciej pomarszczonej mordy.Czy wtrącanie się w suwerenność cudzego państwa jest z traktatami Unii Europejskiej? Niech hiszpańska morda wskaże paragraf, w którym UE ma prawo obalać rządy.Ile polsko-niemiecki wycirus zapłacił hiszpańskiej mordzie?

Obrazek użytkownika JanAndJan

24-01-2022 [21:19] - JanAndJan | Link:

@J z L
Chwileczkę!
Ja czegoś nie rozumiem.
Jakiś buc z Hiszpani będzie sprawdzał.. ? Co? Kobieta, jednoosobowo zamyka kopalnię w Polsce, jak? Tusk łże i szczuje i.. Co?! 6 lat to sporo czasu.
Tyle lat kontredansów z potencjalnym zdrajcą? Albo są dowody i do ciemnicy z nim, albo.. Wy nie ruszacie naszych, my...
Bł. Adamowicz - nie do ruszenia? Rozmodlona Hanka warszawianka - bezkarna?! Przykładów można mnożyć i mnożyć... I co?! Kasta blokuje?! Litości..!
Zwykle w prześmiewczym tonie komentuję wygłupy lub "decyzje" polityków, ale tutaj -  jestem śmiertelnie poważny.
Tusk Donald jest niebezpiecznym, bezwzględnym człowiekiem. Lis (rudy) w kurniku nie jest tak niebezpieczny jak ten.. sorry, wulgaryzmy.
Ciamajdan, pamiętamy? Gdzie on był? We Wrocławiu. W pobliżu największej niemieckiej placówki dyplomatycznej na świecie! No proszę... Naiwność służb? Łatwowierność, bierność władzy? Durna, infantylna opozycja  i nie udało się obalić rządu. Wtedy..
Niemcy, to poważny kraj - planują na wieeeele lat do przodu. Nie odpuszczą. Liczą się tylko z silnymi i z.. Rosjanami. A robią tylko tyle, ile im się pozwoli - tzn. USA pozwolą. Przy obecnym prez. podnoszą łeb coraz wyżej. Dokumenty programowe "nowego" rządu nie pozostawiają złudzeń - trzeba zacząć się bać? Nie, bać! Przygotowywać, eliminując m.in. V kolumnę. 

Obrazek użytkownika u2

24-01-2022 [23:06] - u2 | Link:

Niemcy, to poważny kraj - planują na wieeeele lat do przodu.

Czyli na 1 rok ? W tym roku planują zamknąć ostatnie elektrownie atomowe, które jeszcze pracują :-)

To już finalnie wepchnie ich w łapki zimnego czekisty z Leningrada. Co prawda zimny czekista planuje zwiększyć wydobycie węgla o 50% do 2030, ale czy wyśle go ruhrą do Niemiec? Szczerze wątpię :-)

Obrazek użytkownika JanAndJan

25-01-2022 [00:03] - JanAndJan | Link:

@U2
Nie bardzo zrozumiałem intencję tej wypowiedzi? Pan wybaczy późno już, a nie chcę zbyć Pana..  Jeżeli dobrze odczytuję... Proszę spojrzeć na problem z perspektywy Niemiec, to raz. Rosji - to dwa. Obydwa kraje zyskują krótko i długo terminowo. Nie trzeba węgla rurą. Sam się sprzeda gdy zima przymrozi. Gazu z dwururki - po korek. Niemcy redystrybuują błękitne paliwko. Biznes się kręci, płacą wszyscy naokoło. Za te zamknięte jądra także zapłacą frajerzy z rubieży. I, clou programu - nikogo, nikomu, nigdzie wpychać nie trza było. Tak, jak Niemcy bez importu gazu nie mogą, tak Rosja bez eksportu gazu, jeszcze bardziej nie może. Nie da się zamknąć wydobycia i przesyłu. Jakoś wszyscy o tym zapominają. To nie jest woda w kranie. Przekierowywać - ok. Ograniczona przepustowość, ilość linii przesyłu i potencjał absorbcyjny odbiorców. Do Chin? Jeszcze dluuuuugo nie, tyle ile do Europy. Klincz? Nie! Biznes. Niemiecko - Rosyjski BIZNES.

Obrazek użytkownika u2

25-01-2022 [09:32] - u2 | Link:

Nie trzeba węgla rurą. Sam się sprzeda gdy zima przymrozi.

Ale, ale, trza go najpierw przewieźć. Ruhra do tego się nie nadaje :-)