Aresztować!

Dziś krótki wpis. Moi drodzy, w końcu mamy szansę na legalny kruczek prawny, który umożliwi nam załatwienie tego niemieckiego g**na, jakim jest Onet.
http://niezalezna.pl/78132-skandaliczny-material-na-onetpl-pisza-o-romansach-polek-ilustruja-zdjeciem-wykonanym-tuz-przed

Jak to się to ma do zarżnięcia tych volksdeutschów? Planowanym prawem: wszak przypisano zabitym Polkom współpracę z nazistowskimi Niemcami.
http://niezalezna.pl/76346-oskarzenie-polski-o-zbrodnie-nazistowskie-bedzie-przestepstwem
Panie prezydencie, uchwalać to jak najszybciej, bo wreszcie będzie można załatwić sk**wieli.

Za tak mocne słowa w te szczególne święta: przepraszam. Jednakże, wróg nie śpi.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze