Raz na zawsze zlikwidujmy puszczanie bąków

Okazuje się, że we wiodącej obecnie religii udoskonalania klimatu, likwidacja (no prawie) dwutlenku węgla w atmosferze to za mało. Jest jeszcze straszniejszy potwór, który zabija dobre powietrze, o czym dobrze wiemy wszyscy, gdyż uciekamy, gdy tylko jego smród poczujemy. Uciekamy nawet na spotkaniu z prezydentem czy kardynałem, jeśli ktoś w otoczeniu nie wytrzymał i nieopatrznie pierdnął.
A najgorszym składnikiem tego "puszczania wiatrów" jest metan –najprostszy węglowodór nasycony, metan CH4.

Postępowi naukowcy wyliczyli, że najwięcej metanu produkuje bydło rogate.
Pamiętam w Argentynie te przepiękne, ciągnące się aż po horyzont pampasy, a na nich pasące się dziesiątki tysięcy krów. To jest dopiero ogromna fabryka metanu!
Nic więc dziwnego, że wielcy obecnej epoki – możemy być dumni, bo i nasza doktor Sylwia Spurek jest w czołówce tych wspaniałych – zdecydowali wyeliminować tę szkodliwą dla atmosfery, więc i dla przyrody substancję jak najszybciej i jak najskuteczniej.

Proste zadanie – wyeliminujemy wszystkich pierdzących metanotwórców.

Czeka więc nas wkrótce zakaz hodowli drobiu, produkcji nabiału, wołowiny i wieprzowiny. Nie lubisz soi, czy tofu? To lepiej polób.
Oczywiście zawsze są ludzie wyrafinowani i zazwyczaj majętni, więc nasi tacy filantropi, jak Bill Gates, czy łysy Jeff Bezos (Amazon) w laboratoriach będą wytwarzać sztuczne pieczone kurczaki, steki, lub hamburgery. Już w to zainwestowali.
Żeby czytelnikom nie odbierać apetytu na długie tygodnie, nie powiem z czego oni zamierzają te delikatesy produkować.

Pewien mały problem jest na razie odłożony na półkę. Przecież wszyscy ludzie też puszczają bąki. Choć... może doktor Spurek , sądząc po smukłej, anorektycznej sylwetce, nie robi tego.
Więc co robić z ludźmi? Niestety drodzy czytelnicy – najlepszym rozwiązaniem jest depopulacja.
Już to wypowiedziano – tylko głupcy rodzą dzieci, bo to zbrodnia przeciwko klimatowi! Czym prędzej poddaj się sterylizacji, a jak sie boisz to masz przecież na każdym rogu aborcję. Już wkrótce salonów A będzie więcej niż gabinetów dentystycznych, więcej niż Klinik Włosa, czy Pałaców Paznokcia. Trzeba iść z postępem. A może kiedyś w ogóle pozbędziemy się macic?

Oto do czego prowadzi puszczanie bąków, przez co przez wieki cierpieliśmy. Aż przyszli mądrzy i dzielni ludzie, którzy zdecydowali się zlikwidować to śmierdzące przekleństwo.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

23-01-2022 [09:12] - u2 | Link:

Nie lubisz soi, czy tofu? To lepiej polób.

Ale ja już lubię. Pojawiło się to to w Kauflandzie i kupuję. Choć również lubię serki waniliowe. Smakują mi i są lekkostrawne :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-01-2022 [09:36] - jazgdyni | Link:

@u2

Nie wiem. Nigdy nie próbowałem. Coś mnie odpycha, podobnie jak od jedzenia robaków i kaszki manny.

Obrazek użytkownika u2

23-01-2022 [10:25] - u2 | Link:

jedzenia robaków

Również nigdy nie jadłem i nie zamierzam. Ponoć popularne w Azji :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

23-01-2022 [10:59] - Czesław2 | Link:

Co to jest Kaufland?

Obrazek użytkownika tricolour

23-01-2022 [16:15] - tricolour | Link:

Kaufland to jest sklep dla prawdziwych patriotów. Na przykład serek gryficki kupuje się w Lidlu. Masło w Auchanie. 

Na tym to polega, że usta na forum pełne są frazesów, a przy stole - niemieckich frykasów.

Obrazek użytkownika JanAndJan

23-01-2022 [10:42] - JanAndJan | Link:

@JazGdyni
Dzień dobry
Tytułem wstępu 
https://forsal.pl/biznes/ekolo...
Najwięksi emitenci gazów cieplarnianych, mają (nomom, nawiązując do treści felietonu) w doopie etesy i inne szwindle tzw. proekologiczne. Kasa, władza, sex. O to chodzi w tej całej, za przeproszeniem unii.. Dla szydery nazywanej - euroPEJSką. Ale, żeby nie narzekać. Odzywam się do luminarzy postępu, Odezwa znaczy: zacznijcie barany od siebie!! Barany - w rozumieniu trzódka hodowlana, broń Panie czy ktokolwiek przed oceną intelektu.. He he. Zeksterminujcie siebie, do siódmego pokolenia! Tylko!!! MiTu atmosfery nie zadymiać i czarno-ziemu (nazwa gleby, żaden rasizm!!) nie kalać truchłem swem!!! Róbta za nawóz na Gobi. Chińczycy zaaaaalesiają pustynie, trzeba im czystej, ekologicznej podściółki. No i IQ drzewostanu wzrośnie gdy wzrośnie... Chyba.. Spytamy Enta - po. Gdy będziecie maszerować, w zwartej kolumnie liderów (ex) postępu, to radośnie i z pieśnią na ustach:
pierd to jest nasz - nasz bratni,
z nami ginie nasz smród,
niech dech nasz ostatni,
nie kala ziem i wód.
Wspominając poległych, zaszlocham i załkam...
Przeminęło.. z wiatrem...
A chór (z nimi) - doda: z wiatrami, kolego. Z wiatrami.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

23-01-2022 [10:46] - Chatar Leon | Link:

W sumie szlaki w stronę powszechnego wegetarianizmu są przetarte...
Lewactwo w Unii Niemieckiej już kombinuje z podatkami na mięso. Poza tym cóż za problem rozkręcić histerię? Powołajmy np. Radę Żywieniową przy premierze. Eksperci Rady Żywieniowej (zupełnym przypadkiem sponsorowani przez określone podmioty) będą alarmować w mediach dajmy na to, że jedzenie mięsa jest główną przyczyną raka i chorób serca. Kto to podważa, jest płaskoziemcą.
Dodajmy nachalne publikowanie codziennych statystyk z liczbą zgonów rakowych i sercowych (w Polsce codzienne jest w tej chwili ok 900). Oczywiście słuchając "nauki" a nie "foliarzy", wszystkie te zgony można będzie przypisać skutkom jedzenia mięsa. Można też zmontować "choroby współistniejące" z mięsożerstwem.
Nie trzeba będzie długo czekać na spontaniczne głosy typu "mięsożerco lecz się na swój koszt, bo zabierasz miejsce w szpitalach", "Jeśli jesz zbyt mało sztucznych steków z laboratorium, to zabijesz babcię".
Do tego od czasu do czasu proroctwa "autorytetów" typu Bill Gates.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-01-2022 [11:00] - jazgdyni | Link:

@Chatar Leon

Jakże trafna uwaga. Tak właśnie można rozkręcić każdy idiotyzm.

Pragnę przypomnieć, że niemalże cała soja dzisiaj jest GMO. Więc co się stało z walecznymi rycerzami anty-gmo?

Obrazek użytkownika JanAndJan

23-01-2022 [11:24] - JanAndJan | Link:

@Chatar_Leon
Dlaczego ten sarkazm, po co tu ten zgrzew?
 Uzyskano marazm, oleją Twój gniew.
Sposobem ich, sposobem trza!
Czytam, że gates (bramowy? Czyli woźny, tak?) i di Karpio nawet, dużo grajcarków w szit meat prodakszyn ciepli byli. Larwy, robaki i z opon.. schabowy? Podurnieli caluśki?Jak chcom, niech żrom!
Panie Chatar, ja pytam: kto ma więcej kaski...? Ludzie zwykłe. Pan i ... no, ja... to ten teges...
A, na co normalny chłop i normalno baba wydajom dutki? Cigaretki i wódeczka. Haj!!
Wznieśmy więc okrzyk tęskny po hali...
Kto pije i pali, ten nie je robali!!!
Ino spyrka i kwaśnica!! Haj!!
Przegadoć, to my ich (cich co bąków nie lubiejom) na trzeźwo nie przegodomy. Po pijaku, to i w morde dostać mogo. A na koniec sie ichnich dymem z cigaretek uwyndzi i na targu ceprom za ogrodowe krasnale - przedo. Haj, Panie Chatar?! Te co nie pójdom, to się ich obwiesi. Tylko św. Grzegorza ode sznura trza zapytać - za łeb czy za gicoły wiesać? 

Obrazek użytkownika sake3

23-01-2022 [11:16] - sake3 | Link:

Ze strachem myślę co będzie jak pani Spurek uporawszy się z mięsem, nabiałem,drobiem w naszym jadłospisie powalczy o usunięcie również moich ukochanych pomidorów i kawy? Przecież ta dzielna niewiasta walczy dla walki ,tym żyje ,nie musi jeść i pić. Nasladujmy ją.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-01-2022 [21:47] - Imć Waszeć | Link:

Skoro o puszczaniu bąków, to ja proponuję na dziś wieczór taki zapach marki "Bond":

"Były szef CBA zawiadomił prokuraturę ws. włamania na jego telefon komórkowy": https://niezalezna.pl/427110-b...
"ktoś podszył się pod jego numer, zadzwonił do jego córki i powiedział, że jej tata nie żyje".

Sprawa identyczna: "Ktoś podszywa się pod telefony posłów. Sprawa zgłoszona na policję": "https://wydarzenia.interia.pl/...
"Z numeru kancelarii adwokackiej należącej do Brejzy w ubiegłą środę wieczorem wysyłano m.in. fałszywe informacje o podłożeniu bomb w szpitalach w regionie."

Przykładowe wykorzystanie "biznesowe": "Kobieta oszukana metodą na "pracownika banku". Straciła blisko 22 tysiące złotych": https://niezalezna.pl/426738-k...

WYJAŚNIENIE PROBLEMU: https://www.youtube.com/watch?...

Widać jak na dłoni, że coś nie trybi w polskich służbach i w policji. Nie wiem co, ale wygląda na głęboką niekompetencję czynników decyzyjnych.

PS: No i jak teraz w tym kontekście wygląda słynna sprawa rozpoznania właściciela Pegasusa? Czy nadal jest powód żeby nie tworzyć komisji?

Obrazek użytkownika jazgdyni

24-01-2022 [11:03] - jazgdyni | Link:

@Imć Waszeć

Może by ludziom opowiedzieć co to jest, dzisiaj już dziadek, Echelon?
https://youtu.be/F-S0JH5YYZw

Echelon – globalna sieć wywiadu elektronicznego. System powstał przy udziale Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii w ramach porozumienia AUSCANNZUKUS i jest zarządzany przez amerykańską służbę wywiadu NSA. Echelon posiada na całym świecie urządzenia techniczne do przechwytywania wiadomości, między innymi w kanałach telekomunikacji[1].
Jedna z baz nasłuchowych systemu znajduje się w Menwith Hill w Północnym Yorkshire w Wielkiej Brytanii, niedaleko Harrogate[2][3]. Oficjalnie jest to baza wojskowa Wielkiej Brytanii, jednak część terenu jest dzierżawiona stronie amerykańskiej.
System gromadzi i analizuje transmisje fal elektromagnetycznych przez urządzenia elektroniczne z całego świata – urządzenia telekomunikacyjne, informatyczne, telefaksy, e-maile, transfery plików, rozmowy telefoniczne, komputery, radary, satelitów rozpoznawczych, s. telekomunikacyjnych itp.

Min. dlatego nie interesuje mnie taka duperela jak Pegasus.

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-01-2022 [13:56] - Imć Waszeć | Link:

To już dość stare wieści. Osobiście zacząłbym się uważnie przyglądać "echelonom" na Białorusi. Przy okazji, mi też drapnięto konto pocztowe i był to atak fileless, najprawdopodobniej za pomocą skryptu, który po sprawdzeniu konfiguracji wywołał Wasm. Dalej są dwie opcje: pierwsza choć możliwa to zbyt kłopotliwa dla amatorów, czyli zupełnie niezależny proces lub wątek zaczyna bawić się w zestawianie połączenia na TLS 1.3 i loguje się do serwera pocztowego ze zmianą hasła (vide protokoły pocztowe i dostęp przez konsolę - okienka są niepotrzebne); drugi sposób polega tylko na wydojeniu odpowiednich danych z komputera i łączenie z innego miejsca (to już amator potrafi przy typowym błędzie, czyli dostępie do cookies). Podobno dostęp do obcych cookie został już zablokowany przez ostatnie łaty, ale pozostaje ale. Przykładowo automatyczne logowanie do maila Googla, YouTube, czy tutaj polega właśnie na zapisaniu w cookie danych poświadczających. Okazuje się, że serwer poczty, którą mi drapnęli, też. W ten sposób ślad się zaciera. Nie ma wirusa, nie ma śladu, nie ma winnego, operator nie chce współpracować, policja dopiero teraz uczy się chodzić (co widać w najnowszym artykule na Niezależnej). Na szczęście znalazłem sposób na Koczisa, czyli wiem jak go złapać. Problem w tym, że Koczis nie chce drugi raz kąsać. Widział Pan coś takiego (link poniżej)?
1. https://x64dbg.com/
2. https://www.wireshark.org/news/
3. https://docs.microsoft.com/en-...
4. https://webassembly.org/
Już tłumaczę. Numer 3 pozwala zobaczyć każdy proces i serwis w pamięci RAM, jego zasoby, biblioteki DLL, wątki, stosy wywołań, endpointy połączeń internetowych itd. Aby wyświetlanie danych o wątkach i stosach było możliwe, trzeba w systemie Win10 zainstalować debugger. Numer 1 czyli X64dbg to jest debugger, który pozwala podpiąć się np. pod browser, zamrozić go i zrobić zrzut jego pamięci do pliku na dysk. Można też śledzić wykonanie krokowo i wchodzić z wykonaniem w system. Dwójka to sniffer, który pozwala śledzić ruch na wszystkich interfejsach sieciowych, a także kontrolować dostęp do wszystkich urządzeń USB (dyski zewnętrzne, kostki Flash). Pozwala też odszyfrowywać ruch TLS/SSL. Wreszcie 4 to technologia, która w założeniach miała przyspieszyć wykonanie appletów w przeglądarkach, bo skrypty są dość wolne. Dobrać się do tego można przez debugger wbudowany w przeglądarkę w zakładce np. Net. Tu jest strona do potrenowania z Wasmem:
5. https://www.alpertron.com.ar/E...
W FF naciskamy F12 i mamy debugger. na stronie wpisujemy dostatecznie długa liczbę do faktoryzacji i wciskamy "Factor". Ponieważ debugger może nie wyświetlać nowych danych, to odświeżamy stronę F5 i w zakładce "Debuger" z lewej strony jest "blob:http...." ostatnia pozycja "wasm://" taki przydługi numerek zamiast nazwy. Kiedyś wystarczyło kliknąć "Zapisz plik", lecz teraz coś spieprzyli, bo jest komunikat "wczytywanie..." i brak dostępu do Wasma. Trzeba to jeszcze dopracować.