Korwin-Mikke usprawiedliwa rosyjską agresję na Ukrainę?

Jeżeli ktoś dawał się nabierać na oryginalnego polityka z "muszką" to pora otrzeźwieć. Już kiedy w Radiu Wnet polityk Konfederacji dowodził, że rosyjski car był nierzadko lepszym władcą niż polscy królowie otwierał mi się w kieszeni nóż. To również tam Korwin-Mikke rozgrzeszał morderców księdza Popiełuszki. I to nie jest taki pojedynczy przypadek: istnieje nagranie w sieci, w którym popularny "krul" zdejmuje winę z bandytów, którzy w bestialski sposób zamordowali Przemyka. Nic więc dziwnego, że Jerzy Urban, który był szefem TVP kazał pokazywać Korwin-Mikkego w TVP jak najwięcej. 
Mówią, że to Jarosław Kaczyński zbudował sektę- prawda jest taka, że to jest praktycznie nic przy tym co zrobił Korwin: wystarczy poczytać komentarze pod jego wpisami("Janusz ufam tobie" itp). Jego zwolennicy uwierzą w największą bzdurę, którą wygłosi ich idol, bo jak nazwać inaczej twierdzenia, że to USA otruły Nawalnego, albo, że to Gruzja wywołała wojnę z Rosją. Jego wypowiedzi są dziwnie podejrzanie pro-rosyjskie i przewidywałem, że w jakiś sposób krul będzie próbował usprawiedliwiać potencjalna agresję Rosji na Ukrainę i się nie pomyliłem, tak jak Korwin dawniej przekonywał, że przejęcie Krymu przez Rosję było uzasadnione.
Polityk Konfederacji stwierdził, że skoro USA mogły robić porządek z Grenlandią czy Kubą to czemu Rosja nie może tego samego zrobić z Ukrainą. Oczywiście to wszystko jest podlane intelektualnym sosem atrakcyjnym dla kuców, ale zawsze takim dziwnym przypadkiem wypowiedzi Korwina są zgodne z narracją Kremla- choćby najbardziej głupie i największe bzdury. Korwin przekonywał, że Rosja  w ten sposób reaguje tylko dlatego, że nie chce mieć rakiet w pobliżu swojego terytorium i pytał: dlaczego Ukraina nie jest w NATO.  Ciekawe, że kiedyś na wiecu w Gruzji śp. Lech Kaczyński ( i nie tylko on) był w stanie przewidzieć jakie ma plany Rosja a taki wybitny umysł jaki ma Korwin- nie. Z jego narracji wynika, że Putin jest ofiarą ataku ze strony zachodu i wszelkie jego działania wynikają z bronienia się przeciw temu. 
Kiedyś Grzegorz Braun w TV Trwam dowodził, że środowisko PO zostało za komuny zwerbowane przez niemiecka agenturę. Nie rozumiem czemu tego samego nie mogły zrobić wtedy służby rosyjskie z Korwinem. Wszystkie jego wypowiedzi- nawet najbardziej głupie- wpisują się w propagandę Kremla. I jeżeli to nie jest dowód to nie wiem co nim jest?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

21-01-2022 [20:25] - Pers | Link:

//Korwin-Mikke: Rosja może zrobić porządek z Ukrainą//
Nie jestem fanem Korwina a nawet uważam, że jest kulą u nogi Konfederacji.
Ale w tej kwestii ma akurat 100% racji - tylko Rosja może wyciąć ten nazibanderowski reżim na Ukrainie.
W interesie wszystkich - Rosji, Europy a zwłaszcza Polski leży to, żeby zostali usunięci.
Chcemy mieć za sąsiadów normalnych Ukraińców a nie nazioli czczących Banderę i Szuchevycza, katów Polaków na Kresach.

Obrazek użytkownika u2

21-01-2022 [21:15] - u2 | Link:

Rosja  w ten sposób reaguje tylko dlatego, że nie chce mieć rakiet w pobliżu swojego terytorium i pytał: dlaczego Ukraina nie jest w NATO.

Przecież Ukraina pozbyła się swoich rakiet atomowych, a Rosja ponoć udzieliła jej gwarancji. Widać, ile warte są gwarancje Rosji :-)

Obrazek użytkownika Pers

21-01-2022 [23:31] - Pers | Link:

@u-bocik
Tacy jak ty bardziej nienawidzą Rosję niż kochają Polskę.
Nawet wiem dlaczego...
Poniżacie się nawet do popierania pogrobowców bestialskich morderców Polaków na Kresach.
Całe szczęście, że jesteście nic nie znaczącym planktonem w polskiej blogosferze.

Obrazek użytkownika Jabe

21-01-2022 [23:16] - Jabe | Link:

Dowiedzieliśmy się, że Autor nosi nóż w kieszeni. To jedyny konkret.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-01-2022 [04:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Mówią, że to Jarosław Kaczyński zbudował sektę- prawda jest taka, że to jest praktycznie nic przy tym co zrobił Korwin"

Czyli niewielka, ale jednak sekta.
W dodatku mająca ambicje iście bolszewickie.