Dobra Zmiana jest płytka a miejscami wydaje się pozorowana

Pani Premier, Panie Prezydencie

Po pierwszych ustawowych  mocnych i szybkich posunięciach Rządu i Prezydenta, z wielkim niepokojem obserwuję załamywanie się tego dobrego trendu Dobrej Zmiany.

Po pierwsze

Łamany jest polski porządek prawny, a pod pozorem swobód demokratycznych szczuje się na Polskę wrogów. Bezkarnie pluje się w obcych mediach na Ojczyznę i jej legalnie wybrane władze.

Po drugie

Przegrywamy Bitwę o Prawdę, np. niezrozumiałymi dla wielu ruchami w TVP ! ... gdzie nadal w kluczowych miejscach pozostają lub wracają ludzie umoczeni w ubekistan. Czy nie czas najwyższy oddelegować i przyjąć tam do pracy nowych ludzi - uczciwych i oddanych Polsce ... a całą dotychczasową załogę TVP zwyczajnie zwolnić? PiS obiecywał nam Telewizję Narodową - czy takową mają nam tworzyć cyngle z TVN którzy propagowali kłamstwa smoleńskie? Kłamstwo znów króluje w przekazach do Polaków!

Po trzecie

Przegrywamy Bitwę o Polską Jakość, np. pozwalając na jawne i bezkarne łamanie prawa przez Trybunał Konstytucyjny i jego prezesa. W innym miejscu, udajemy że nie widzimy prania obcych pieniędzy przez różne organizacje? Pierwszym podejrzanym jest tutaj KOD ze swoją publiczną zbiórką - czy któraś ze służb to kontroluje i sprawdza ten przepływ pieniędzy? Ja stawiam wprost tezę o kolejnej "moskiewskiej pożyczce" zważywszy na metody i kto korzysta na działaniach KODowców. Nie jestem odosobniona w takim rozumieniu, prof. Zybertowicz wyraził bardzo zbliżony  do mojego pogląd w tej sprawie.

Po czwarte

Wielu ludzi już dzisiaj twierdzi, że Polska jest w stanie hybrydowej wojny na dwa fronty: rosyjskim i niemieckim. Za chwilę możemy być celem kontrataku rosyjskiej i niemieckiej agentury, a wielu opozycyjnych polityków wprost tego nie ukrywa, że wiele majdanów może rozwiązać problem z pisowską władzą.

Po piąte

Najbardziej bolesne, jest to, że ze strony mojego Rządu i Prezydenta nie ma stanowczej reakcji i odpowiednich działań. Sami się puszczamy w maliny jakiejś tam komisji weneckiej czy debat unijnych, z których jak z Trybunału Konstytucyjnego kilka dni wcześniej wycieka to, czego jeszcze nie uchwalono. Powiem to wprost, agentura i powiązana z nimi sieć przeróżnych instytucji grają sobie z Polską w "ciula" !

Jak długo jeszcze będziemy to tolerować?

Domagam się od mojego Rządu i Prezydenta odpowiednich i szybkich działań!

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

12-03-2016 [02:02] - mmisiek | Link:

Popieram w rozciągłości.
Do powyższego dodam, że naprawę Polski należy zacząć od naprawy mediów, WSZYSTKICH. Sama TV publiczna nie wystarczy.
To media są głównym pasem transmisyjnym tego całego jadu i narzędziem szerzenia już praktycznie psychozy w społeczeństwie - bez mediów targowica jest niczym, garstką żałosnych frustratów oderwanych od żłobu.
Wydawałoby się, że po tylu latach PiS powinien już to dawno zrozumieć i opracować skuteczne sposoby neutralizacji medialnych szczujni i chwycenia ich porządnie za pysk. Niestety nic takiego się nie dzieje, całkiem jakby nikt tam nie zdawał sobie sprawy z absolutnie kluczowej roli przekaziorów w "zarządzaniu demokracją" i jest to mocno niepokojące. Bez tego nie ma żadnych szans na żadną dobrą zmianę.
Zamiast tego mamy znowu ciągoty w kierunku jakiegoś hiper-pluralizmu co jest całkowitym nieporozumieniem - w zdrowym państwie nie może być pluralizmu dla jawnych wrogów tego państwa, do tego często powiązanych z ośrodkami zagranicznymi.
Można się spierać o kształt państwa, ale nie można przeciw temu państwu z całą bezczelnością występować. Ci którzy tak czynią muszą się znaleźć tam gdzie ich miejsce, na kompletnym marginesie, a część nawet w kryminałach. Nie wiem dlaczego tak trudno to PiSowi pojąć, zwłaszcza że już raz się na tym porządnie i krwawo przejechał.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-03-2016 [16:54] - Ula Ujejska | Link:

Co do łże mediów ... trzeba stosować bezwzględnie prawo. Nikt nie może bezkarnie pluć na Ojczyznę i oczerniać Polski oraz nawoływać do przemocy. Bardzo wysokie kary finansowe powinny skutecznie odstraszyć łotrów od takich zachowań.

Obrazek użytkownika V for Vendetta

12-03-2016 [04:00] - V for Vendetta | Link:

"...Domagam się od mojego Rządu i Prezydenta odpowiednich i szybkich działań!..." Wody się Pani napije. Najlepiej zimnej.

Obrazek użytkownika jdj

12-03-2016 [08:27] - jdj | Link:

bardzo to enigmatyczne. Ale, gdyby KOD wywołał burdy - poszedłbyś walczyć na barykadach?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2016 [16:35] - Ula Ujejska | Link:

@ jdj

Henryk jest Inny ... co nie omieszkał zawsze podkreślić :)

Obrazek użytkownika HenrykInny

12-03-2016 [09:10] - HenrykInny | Link:

I to jest najwłaściwiej co należałoby powiedziec

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2016 [13:00] - Ula Ujejska | Link:

@ HenrykInny

Jeśli na temat nie ma się nic mądrego do powiedzenia ... to "leje się wodą" ?

Będzie bolało coraz bardziej.

A tak na marginesie ...
Przypomnę Panu to, co już kiedyś pisałam:
Najbardziej boję się idiotów w szeregach PiS i jego zwolenników ... bo z wrogami jakoś sobie powinniśmy poradzić.

Obrazek użytkownika HenrykInny

13-03-2016 [23:11] - HenrykInny | Link:

Pani sobie nie przypisuje ... "powinnismy poradzic" !!!. Pani radzi ... ma pani dluga liste tego radzenia poczawszy od chamskiego ataku na ksiedza Isakowicza poprzez te slynne pretensje ujete w punktach na dwa dni przed wyborami do kandydata PiS Andrzeja Dudy. Teraz znow "wystrzelila" pani niezwykle "madry" tekst ... po drodze by sie znalazlo jeszcze innych pare pani idiotyzmow !!!. Prosze nie kluc w oczy tymi swoimi , Poradzimy , bedzie bolalo , idiotow w szeregach PiS ... stara madrosc rzecze iz zawsze idiota poszukuje , bezustannie , wiekszego od siebie.
Nie radze pani tak jak inny komentator , napic sie zimnej wody. Wiem ze pani jest tu od realizacji zlecen , woda tu nic nie da.
Wiarus z pani , stary wiarus w tych bojach. Mozna powiedziec Gwardia ... Gwardia Ludowa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-03-2016 [23:58] - Ula Ujejska | Link:

"Miśków Kamińskich" już przerabiałam i wyszło na moje, mimo że się na mnie ostro skarżył i judził w PiS, więc postaraj się Pan trochę bardziej. Ja sądzę, że jednak śmierdzi mi Pan tutaj od początku korwinizmem lub innym pseudo endeckim badziewiem z Neonu, bo pisiaki nie są aż tak głupie. Czasem mamy między sobą w rodzinie małą ścinkę, ale czytać ze zrozumieniem większość z nas jednak potrafi ... tylko lemingom, korwinowcom i pseudo endekom muszą na kartce pisać przekazy i wyjaśnienia. A jak już trochę spróbuje taki samodzielnie (jak Pan) - no to mamy kabarecik :)
Wracaj Pan na Neon, tam jest Pański poziom i rodzinne klimaty - tutaj raczej sie Pan nie pożywi.

A może znów Pan na Niepoprawnych spróbuje gorzkie żale produkować? Zapraszam - kolejny kabarecik zawsze urozmaici monotonię politycznych rozważań.

:))))

Obrazek użytkownika HenrykInny

14-03-2016 [00:44] - HenrykInny | Link:

A ja myslalem ze pani Jozia z Londynu znow na pomoc zawezwie . Mnie pani nie zaimponuje . takich "wiejskich cwaniaczkow" udajacych wlasciwa postawe przezylem ... mmma.
Raczej bym na pani miejscu rozwazyl wizyte u Giertycha. Moze "pomoc" byc szybciej potrzebna niz pani zaklada. A na razie prosze dalej czerpac od swojego zleceniodawcy i latac wszedzie i wszystkich obdzielac. Staje sie pani tak przewidywalna jak ZOMO za zakretem przy koksiaku w stanie wojennym.
My tu nawet zaklady robimy kiedy sie pani pojawi. Jeszcze nie bylo pomylki.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-03-2016 [05:02] - Ula Ujejska | Link:

Pan myśli? No daj Pan spokój. Tylko nie wyjeżdżaj mi Pan w odpowiedzi pasierbiewiczowską przaśną martyrologią :))))
Gdybyś Pan myślał, to nie zajmował by się Pan autorką tylko tekstem ... tylko że to wymaga wiedzy, politycznego rozeznania ... itd. Ile razy już to Panu pisałam?

Ile warte są Pana durne insynuacje wystarczy spojrzeć do tej mojej notki: http://naszeblogi.pl/51179-tak...

No i co - jak Pan teraz wygląda - jak ten zza krzaka?

Na moim terenie 95% mandatów należy do PiS, mojej jedynej od zawsze partii, a prezydentem jest Marcin Witko tyż z PiS.

Tak to robimy w Tomaszowie! To z naszych doświadczeń (choć nie tylko) stworzono zręby pod dwa ostatnie zwycięstwa.

Jasne?

Obrazek użytkownika HenrykInny

14-03-2016 [09:37] - HenrykInny | Link:

Pani Tomaszewska , pani wpisy w komentarzach do mnie dyskwalifikuja pania do jakiejkolwiek dyskusji. Knajacki jezyk , obrazliwe stwierdzenia , imputowanie jakis idee fixe drugiej osobie ... Jezeli takich mamy przedstawicieli , jezeli ta selekcja przeprowadzona przez Biuro Polityczne PiS pozwolila czy dopuscila do wyboru taka osobe jak pani to faktycznie mamy problem.
Zastanawiam sie czy we wlasciwych gremiach wiedza o pani "blogowaniu". Ukrywanie sie pod anonimowym nickiem nic nie daje. Dzis jest to niemozliwe. Pani po prostu szkodzi. Nie powinna pani "blogowac" a juz tym bardziej pisac takie (nazwe to delikatnie) "dyrdymaly".
Mysle tez by powiadomic odpowiednich ludzi w PiS i przeslac probke pani "radosnej tworczosci". Pani sie w tej bucie i arogancji plawi, mysli o swej nieomylnosci i nietykalnosci. Oby to sie nie skonczylo jak w przypadku wywolanego przez pania "miska" Kaminskiego.

Prezydent i rzad wyloniony z woli Polakow toczy niesamowicie ciezki boj. W naszym imieniu i w naszym interesie. Nie znamy bo nie wszystko nam sie podaje (ze wzgledu na procesy oraz inne wazniejsze przyczyny , ktorych to nie moge podac by nie zaszkodzic) co zastano po poprzednikach. Okruchy wiedzy o tym przedostajace sie do nas pozwalaja stwierdzic ze jest to "stan" naprawde porazajacy. Ilosc szkod , pulapek zastawionych na obecnie rzadzacych ... mozemy sobie wyobrazic i nie musze o tym przekonywac. Dodam tylko ze kolejne wybory czy to prezydenckie czy do Sejmu byly spychane na najodleglejsze terminy po to by tych "pulapek" zastawic jak najwiecej. Na wiosne w PO wiedziano ze wybory do Sejmu beda przegrane (tu podjeto szereg dzialan by PiS nie zdobyl wiekszosci, ale to przy innej okazji) Ale fotel Prezydenta , majac w glowie to co powiedzial Michnik , ale i nie tylko , opierajac sie na "propagandowych" sondazach poparcia mysleli ze zachowaja. Poprzez ten urzad chcieli paralizowac prace Sejmu , rzadu. Pozna wiosna dotarlo ze wygrana Komorowskiego nie jest taka oczywista. Przystapiono w panice do zapobiezenie tej przegranej ale i do zabezpieczenia sie na wypadek utraty i tego urzedu. "Dysfunkcyjny" nasladujac A.Dude rzucil sie na Polske i zaczal jezdzic. Dodano mu pania Kacik by pilnowac , by duren czegos nie palna ... nota bene nie do konca to sie udalo. Wpadek byla cala masa. Polacy zobaczyli ze tak naprawde to poprzednio wybrali na ten urzad bezprzykladnego "kretyna". Rzucono sie w tedy w panice na Trybunal Konstytucyjny.

drugi , -

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-03-2016 [14:23] - Ula Ujejska | Link:

Martyrologię pominę - z tym to wie Pan gdzie może iść, wyżej napisałam. Tamtemu także wiecznie nie pasuje to, że nikt ważny nie chce dostrzec jego martyrologi, durnych wróżb i porad :)))))

Co do reszty ...
Tylko ad personam, cieniutko - a na temat zero. Nic mądrego nie ma Pan do powiedzenia na temat mojej notki i w ogóle na tym forum - kolejny ban pewnie w drodze.
Pisałam już: Ja mam się czym pochwalić w temacie jak gromić sitwę, jak robic porządek na własnym terenie - i podałam link do notki - a Pan? Pan jest zwykłym trolem, szkodnikiem i kłamcą jak Pasierbiewicz.

Ja i inne ostre pisiorki, nie jesteśmy największym zmartwieniem Prezesa - jak sam to wiele razy podkreślał :) Prywatnie powiem Panu że myśli tak jak ja: najbardziej boi się idiotów w naszych szeregach i wśród zwolenników.

Nie pozostało Panu nic innego, jak ponownie obszczekać nas do Kaczyńskiego. A gęby i tak mi Pan nie zatka, to sie nie udało nawet SB.

:)))))

Obrazek użytkownika HenrykInny

15-03-2016 [00:13] - HenrykInny | Link:

Dobrze pani napisala geby pani nikt nie zatka ja bron Boze przed takim czyms. Ma pani swojego Smoka niech on pani smoczkiem zatyka.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-03-2016 [02:28] - Ula Ujejska | Link:

I na koniec, jak typowy WSIowy cham, jak nie może ugryźć, to chciałby mnie Pan obrazić. Ale to tyż trzeba umieć.

Z prymitywnym głupkiem więcej nie dyskutuję.

Jasne - czy mam napisać dużymi literami?

Obrazek użytkownika HenrykInny

14-03-2016 [09:41] - HenrykInny | Link:

Historie z TK , apele wtedy opozycji i A.Dudy znamy. No i wykombinowano przy pomocy Rzeplinskiego , Zolla nastepny "osrodek" paralizu przyszlego rzadu.Targowica chciala uniemozliwic rzady PiS. Maksymalnie je skomplikowac i przy pomocy usluznych mediow je oczerniac , zdyskredytowac. Tak jak sie to dzieje obecnie. Nigdy nie dosc w opisywaniu tego , przypominaniu. Moglbym kazde z moich zdan "rozebrac" i dolaczajac komentarz uzasadnic.
Ogranicza mnie ilosc znakow w komentarzu. Piszac niestety jest to stresujace , a musze jeszcze wylozyc to co chcialem wam przekazac , najwazniejsze !!!.

Prosze Panstwa - stoimy dzis jako Polska przed dwoma arcywaznymi wydarzeniami w najblizszej przyszlosci. W lipcu tego roku bedziemy oraganizatorami Swiatowych Dni Mlodziezy , przy tym bedzie wizyta Papieza (nie wiem czy nie pomylilem kolejnosci w hierarchi waznosci) i przed najwazniejsza sprawa , tu jestem pewny , najwazniejsza sprawa , organizacja szczytu NATO. Nie bede sie rozpisywal co ten szczyt dla nas moze przyniesc. Wszyscy mamy tego swiadomosc.
Teraz nalezy zastanowic sie nad tym co sie dzieje z przyczyn wywolanych przez targowiczan. Ogromne zamieszanie , eskalacja napiecia . proby wywolania zamieszek (to , tylko duzo bardziej jeszcze przed nami) to wszystko by doprowadzic do tragedi podczas tych lipcowych dni. Odwazyli sie na zamordowanie elity naszego kraju wlacznie z Prezydentem dlaczego nie mieliby planowac czegos rownie zbrodniczego podczas tych lipcowych dni ?!!!. Walka wlasnie sie toczy , walka na smierc i zycie. Nie chce rozwijac tego tematu bo nie chce zaszkodzic. Mam swiadomosc ze w pewnych tematach trzeba sie samoograniczyc w pisaniu , naglasnianiu.
Nie potrafie zrozumiec ja jako ten "idiota" jak twierdzi Tomaszewska vel UlaUjejska jak mozna atakowac rzad po czterech czy pieciu miesiacach zadajac od nich jakis takich spraw ... no nie powiem bzdurnych ale spraw raczej takich na pozniej. Dzis przede wszystkim nalezy uchwycic realna wladze. Tej rzad P.Szydlo nie posiada. Ta wladze teraz dopiero sobie ksztaltuje . Nie jest chyba w interesie podgrzewanie anarchi ktora serwuje nam opozycja i w ktora to wpisuje sie tu paru blogerow. Prosze miec caly czas z tylu glowy ze Sady nie zostaly nawet tkniete nie mowiac o przywroceniu tej instytucji wlasciwego znaczenia , zreformowaniu .
trzecia , -

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-03-2016 [14:06] - Ula Ujejska | Link:

Martyrologię pominę - z tym to do drrr Pasierbiewicza :)))))

A w temacie co Pan rozumie ...
Pan nic nie rozumie, nawet tego co napisałam w tej notce. Już pisałam, brak Panu wiedzy i politycznego rozeznania. Rżnie Pan tu celowo głupka pisowskiego, bo taki jest cel Pańskich wpisów, a później nas wyśmiewają w łże mediach na takich przykładach.

Obrazek użytkownika HenrykInny

15-03-2016 [00:08] - HenrykInny | Link:

Uzywa pani inwektyw !!! ale co mozna sie po takiej "indywidualnosci" spodziewac. Czytelnicy to widza i oceniaja. Mysle ze jezeli to jest prawda pani kariera jest skonczona a upadek ktory pani rozpoczela bedzie bolesny. Dolaczy pani do wspomnianego miska i Migalskiego predzej niz przypuszcza.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-03-2016 [02:12] - Ula Ujejska | Link:

No to masz Pan okazję na kolejny donosik :)))))
Nie mam problemu z czytelnikami:średnio ponad 10 tysięcy odsłon każdej notki ... i to jest problem i powód akcji wszelkiej swołoczy i wsiowych kapusi, którzy swoimi wpisami próbują zneutralizować to co piszę :)

Śmiało, pisz Pan donos - tylko nie zapomnij Pan pochwalić się odpowiedzią - pośmiejemy się w szerszym gronie.

Obrazek użytkownika HenrykInny

14-03-2016 [09:43] - HenrykInny | Link:

Jak zwal to zwal ale jako przyklad prosze przypomniec sobie sprawe Laczewskiego. Ten "smontes" orzeka dalej ... W kazdym powaznym kraju rodzina by mu paczki przysylala. Niedawno w jednym z sasiednich krajow posadzono Sedziego Sadu Najwyzszego ... da sie. To tylko przyklady tego co nalezy najpierw zrobic.
Pomijam celowo Bruxele i Niemcy. Rosja jest tozsama z Niemcami wdzialaniu przeciwko Polsce. Wiec tak jak wczesniej pisalem ogranicze sie bo niew wiem czy to by szkody nie przynioslo.

Powtarzam do znudzenia nie jest wazne glupie wytykanie ze Prezes ma buty nie wypolerowane , wyczyszcone. Wazne jest ze je ma , zasznurowane i kroczy w nich do przodu ...

Podnoszenie czy epatowanie opini takimi "pretensjami" pomaga PiS czy pomaga targowiczanom ?!
Tam komentarzem odnosze tez do tego co o stadninach koni napisala pani Brodacka Falzman. Skadinand lubiana blogerka takze przezemnie. Ale absolutnie mylnie interpretujac wydarzenia zaistniale wokol tych stadnin. Tak doswiadczona osoba , inteligentna powinna zdawac sobie sprawe ze tym wpisem szkodzi temu rzadowi ale i tez szkodzi tym stadninom i chodowli w Polsce tego konia , a Sluzewiec to jest inna kwestia i nie nalezy tego mieszac.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-03-2016 [13:59] - Ula Ujejska | Link:

No cóż, czy nie pisałam już że najbardziej boję się idiotów w szeregach PiS i zwolenników?

Nadal Pan nie rozumie i nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Konkretnie do mojego tekstu nie odniósł się Pan nawet jednym zdaniem. I prosiłam, żeby nie było martyrologii ... jest Pan przewidywalny jak każdy durny troll.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-03-2016 [15:10] - Ula Ujejska | Link:

PS.
Umknęło mi to Pańskie kłamstwo z ks. Isakowiczem w tle. Polecę tu Ludwikiem Dornem: Łże Pan jak bura suka. W jednej ze swoich notek wkleiłam jedynie pytanie do księdza w formie graficznej, znalezione gdzieś w sieci. Umknął Panu kontekst tej grafiki, no nie dziwię się dlaczego. Przekazy jakie Panu piszą, nie nauczą kontekstowego myślenia. Pan ma klepać formułki a nie samodzielnie myśleć - to charakterystyczna cecha neonowych troli.
Z jednej strony chciałby Pan tu uchodzić za skrajnego pisiora, a z drugiej, szarżuje Pan na mnie za ks. Isakowicza tylko za to, że wytknęłam mu dwie fotografie, jedną z Sikorskim a drugą z Kaczyńskim z banderowcem w tle. Za jedną ksiądz ciskał gromy na Kaczyńskiego, a za drugą nawet nie pisnął ... czy już Pan rozumie że został Pan obnażony doszczętnie?

Żegnam.

Obrazek użytkownika HenrykInny

15-03-2016 [00:10] - HenrykInny | Link:

Pani klamie jak zwykle ... a o komentarzach to pani celowo nie wspomina czy "pali glupa" ?!!!.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-03-2016 [02:20] - Ula Ujejska | Link:

A nie pisałam wcześniej, że będzie bolało coraz bardziej?
Radzę zmienić oficera prowadzącego i nie próbować samodzielnych interpretacji tego co piszę. Kłamstwa, idiotyzm, obłudę i zaprzaństwo punktuję bez litości.

Obrazek użytkownika joawa123

15-03-2016 [01:34] - joawa123 | Link:

Zgadzam się w pełni. Pisowscy decydenci zachowują się coraz dziwniej. Wielu wyborców PiS-u to widzi, ale wszelka dyktowana troską krytyka, jest traktowana przez nich i ich akolitów, jako napaść. Co z tym zrobić?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-03-2016 [02:52] - Ula Ujejska | Link:

@ Joawa123

Dzisiaj w TVP Jarosław Kaczyński pięknie wyłożył to, co ma obowiązywać w przekazach i w planach PiS. Jeśli niektórzy decydenci się nie przystosują ... no cóż, pożegnamy się z nimi bez żalu. Tak należy rozumieć przekaz Prezesa. Natomiast z głupkami i WSIowymi prowokatorami - jak niektórzy choćby tutaj - od dawna radzimy sobie doskonale :) W terenie, miejscami jest trochę gorzej, ale ... w miarę zaostrzenia kursu w centrum dowodzenia, i tam dokona się korzystna korekta w sposób naturalny, w miarę kolejnych kroków Dobrej Zmiany. Bo wierzę, że przy sterach są ludzie przyzwoici i zdeterminowani w naprawie Polski po rządach sitwy.

Dlatego napisałam tę notkę, by zmotywować naszych głównych decydentów - no i długo nie musiałam czekać na odpowiednia reakcję :)

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-03-2016 [12:52] - Ula Ujejska | Link:

@ V for Vendetta

Za dobre rady dziękuję - i proszę mi życia nie układać, jestem dorosła :)
A tak poza tym, ma Pan coś mądrego do powiedzenia na ten temat, bo odnoszę wrażenie, że coś tu Pana zatkało.

Obrazek użytkownika Marek1taki

12-03-2016 [13:15] - Marek1taki | Link:

@autor
Twarde słowa, ale prawda nie jest miękka.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2016 [16:32] - Ula Ujejska | Link:

Panie Marku

Nie odpuszczam zwłaszcza swojakom.

Obrazek użytkownika dalan

12-03-2016 [13:19] - dalan | Link:

Mam takie same odczucia .Czekalem na zmiany .Doczekalem sie kosmetycznych.W moim odczuciu sztandarowym haslem w wyborach nie bylo 500+ tylko przywrocenie wieku emerytalnego bo to dotyczylo wszystkich Polakow.I mlodych i starszych, mezczyzn i kobiet.Twardego powiedzenia:ani jednego uchodzcy w Polsce" bo tak chce 99% Polalkow. "Oczywiscie 500+ jest tez bardzo wazne.Pozatym wiek emerytalny mial byc przywrocony, a slyszymy o tworzenie nowej ustawy o emeryturach.Czekalem na radykalne zmiany w TVP a jest wielkie G...o.A gdzie rozliczenie zlodziejstwa, korupcji,rozkradzenia majatku narodowego, zdrady interesow Polski.Nie tak mialo byc panie Kaczynski jak jest.Nie tego oczekiwalismy.Teraz majac pelnie wladzy pozwalacie na demolowanie Polski przez zdrajcow z kod,platformy ,"nowoczesnej" Powoli tracimy efekt zwyciestwa.Nie tak mialo byc.Ocknij sie panie Kaczynski bo znow stracimy wszystko!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-03-2016 [16:49] - Ula Ujejska | Link:

Ma Pan rację, ale żeby tak się stało jak sobie wymarzyliśmy, trzeba naciskać nie tylko na Jarosława Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika twardek

12-03-2016 [14:48] - twardek | Link:

Uzbrójcie się Państwo w cierpliwość. To wymaga czasu. Najpierw trzeba, po zmianach personalnych, operacyjnie opanować zarządzanie służbami specjalnymi, prokuraturą i mass-mediami. Zdarzają się nieuchronne pomyłki, jak z Policją? TVP?, które w biegu trzeba naprawiać. A wojsko, sądy, ochrona zdrowia, edukacja, rekonstrukcja gospodarki ?
Państwo jest bardzo zepsute i wyobrażam sobie, że w tym - za przeproszeniem - popeowskim burdelu ekipa rządząca ma kłopoty z ukonstytuowaniem układu priorytetów . No i w innym wymiarze, brak pieniędzy.
Ja osobiście czuję niepokój w związku z brakiem widocznych wysiłków dla poszerzenia aktywnej bazy społecznej obozu władzy oraz inicjatyw wprzęgnięcia bezpartyjnych fachowców do wykonania gigantycznej roboty koncepcyjnej krótko- i długofalowych przedsięwzięć porządkujących i rozwojowych.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-03-2016 [16:40] - Ula Ujejska | Link:

Wiele lat czekałam cierpliwie na podobną okazję jak teraz - by odzyskać Polskę. Mamy pełnię władzy i poparcie większości Polaków, więc ... nie zniosę marnotrawienia czasu i drętwej mowy o jakimś kompromisie vide ostatni spot PiS.

Jaki może być kompromis z po sowieckimi plemnikami i obcą agenturą?

Obrazek użytkownika Anna Borycka

20-03-2016 [17:29] - Anna Borycka | Link:

Panie twardek, moja cierpliwość powoli się kończy. Parę spraw miało być już załatwione i nic nie słychać. Ja czekam kiedy się wreszcie ujawni wszystkich kapusi, obiecał to Macierewicz.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2016 [16:31] - Ula Ujejska | Link:

Pani Aniu

To jest nas już dwie - wkurzone na opieszałość rządzących.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-03-2016 [15:34] - NASZ_HENRY | Link:

Mosty trzeba palić za sobą aby nie było odwrotu:
https://www.youtube.com/watch?...
Targalski obnaża fakty ;-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-03-2016 [16:41] - Ula Ujejska | Link:

Jak zwykle, w punkt i bez znieczulenia :)

Obrazek użytkownika Gniewko

12-03-2016 [16:46] - Gniewko | Link:

Dzisiaj oglądałem TVP info i pojawiających się tam komentarzy dotyczących demonstracji KOD i zauważyłem dobrą zmianę. Widocznie krytyka pomogła. Co do bardziej zdecydowanej reakcji to też się zgadzam, że się za dużo pozwala i parę osób trzeba by było pociągnąć do odpowiedzialności na przykład za obrazę prezydenta czy za podżeganie do przemocy. To by ostudziło zapędy Targowiczan.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

13-03-2016 [16:46] - Ula Ujejska | Link:

Marszałek wiedziałby co trzeba dzisiaj zrobić, a z mojego obozu płynie jakaś "kompromisowa gadka" :(

Obrazek użytkownika Anna Borycka

20-03-2016 [17:24] - Anna Borycka | Link:

Ostro Pani daje czadu w artykułach, ale dzisiaj tak trzeba, natomiast kwiczeniem absztyfikantów i podróbek niech się Pani nie przejmuje. Niektórzy kapowanie mają we krwi od kilku pokoleń.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

24-03-2016 [16:27] - Ula Ujejska | Link:

Dziękuję :)

Kwiczenie wsiowych głupków udających patriotów to ostatni pomysł POgłowia na "hejt" w sieci. Paru się i tutaj szwenda :)

Obrazek użytkownika Anna Borycka

27-03-2016 [18:11] - Anna Borycka | Link:

Zauważyłam zwłaszcza dwóch, jeden nawet się zapomniał i napisał do komentatorów per "wy Polacy". Ale trzeba przyznać że nie mają tu lekko.