Chcą zabić prezydenta Dudę?

Dzisiejsza informacja pęknięcia opony w prezydenckiej limuzynie przypomina mi historię ze strzałami w pobliżu Lecha Kaczyńskiego, który gościł w Gruzji.

Prezydencka limuzyna wpadła do rowu, ponieważ pękła opona w prezydenckiej limuzynie. Co to było? Ostrzeżenie a może próba zamachu? Jedno jest pewne prezydent Andrzej Duda musi na siebie uważać, bowiem służby post- sowieckie, które de facto rządzą Polską, wzięły go sobie na celownik. Cóż to może znaczyć? Że to zapowiedź śmierci? Że Duda umrze jak swój poprzednik, jego mistrz Lech Kaczyński? Nie wierzę w takie przypadki, jak powiedział jeden ksiądz: nie ma przypadków są tylko znaki. Jak widać macki wielkiego samobójcy docierają bardzo daleko. Skoro można było podłożyć bomby w prezydenckim samolocie, to dlaczego nie można uszkodzić jednej z opon w prezydenckiej limuzynie.

W moim przekonaniu prezydent Duda powinien jak najszybciej spotkać się z Jarosławem Kaczyńskim, aby rząd uderzył w "grupę trzymającą władzę". Bandyci i szubrawcy rządzący Polska muszą wiedzieć, że prezydent Duda ma wsparcie rządu.

Prawo i Sprawiedliwość podjęło próbę odzyskania Polski z łap komunistycznych służb. To oni najprawdopodobniej dokonali zamachu smoleńskiego. A teraz będą chcieli zabić prezydenta Dudę. Boże nie pozwól na to.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dreamer24

04-03-2016 [19:47] - Dreamer24 | Link:

Nie zdziwiłbym się. Swoją drogą, skoro Max Kolonko zrobił cały odcinek o "zamachu jajkiem" w Komorowskiego na Ukrainie, to już sobie wyobrażam następny odcinek Max TV. Przypomnę zresztą, że wciąż nie było odcinka o Bolku, więc materiału jest co nie miara.

Obrazek użytkownika HenrykInny

04-03-2016 [20:28] - HenrykInny | Link:

Zaczyna sie ???!!!. Kiedy wreszcie ludzie sie w q...ia i pogonia ta posowiecka bande ???!!!

Obrazek użytkownika Dreamer24

04-03-2016 [21:23] - Dreamer24 | Link:

Najciekawszym jest fakt, że gdy już Polska będzie silna i dumna, nowi "towarzysze" będą się podczepiać pod osoby dzisiaj demaskujące i ostrzegające, tj. w większości pod internautów. Powyzywają nas, twierdząc iż późno wcisnęliśmy się w bronienie kraju, a "to oni walczyli od samego początku". Tak to będzie wyglądać, jeżeli się nie rozliczy KODiarzy i gazeciarzy, tak jak się nie rozliczyło komunistów z PRL.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

04-03-2016 [20:44] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Byłoby naiwnością sądzić, że nie będą próbować. Oby Pan Bóg zechciał mieć Pana Prezydenta w swojej opiece.

Obrazek użytkownika xena2012

04-03-2016 [22:35] - xena2012 | Link:

no przecież już kilku panów przebiera nogami do prezydentury:Petru,Komorowskii zapowiada,że bardzo chce wrócić,nawet Tusk w Brukseli popiskuje,że będzie startował na prezydenta Polski.