Michalkiewicz: PiS nie zrealizuje roszczeń żydowskich

Według Stanisława Michalkiewicza rząd Prawa i Sprawiedliwości nie prowadzi negocjacji w sprawie roszczeń żydowskich.

"Mój informator właśnie poinformował mnie, że na spotkaniu wiceministra spraw zagranicznych Jana Dziedziczaka W Nowym Jorku padła informacja, co prawda nie z jego ust, ale z ust pani, która w ministerstwie spraw zagranicznych w randze ambasadora zajmuje stanowisko kogoś w rodzaju pełnomocnika do kontaktów z polonią zagraniczną padło takie zapewnienie: że nie ma mowy o żadnych rozmowach w sprawie realizacji roszczeń żydowskich". Więc bardzo możliwe, że to jest przyczyna wrogości lobby żydowskiego do obecnego rządu, co by o nim dobrze świadczyło i życzliwie mnie do niego usposabiało."- powiedział Stanisław Michalkiewicz.

Jest to o tyle ciekawe, gdyż Michalkiewicz wcześniej był krytykiem Prawa i Sprawiedliwości nazywając je ekspozyturą amerykańsko- żydowską. Trzeba jednak przyznać, że złagodził swój ton w trakcie trwania rządów PiS przyznając, że Jarosław Kaczyński chce obalić RAZWIEDUPR, czyli agenturę de facto rządzącą Polską.

Roszczenia żydowskie są jednym z najczęściej poruszanych tematów przez publicystę Stanisława Michalkiewicza. W ocenie Michalkiewicza temat ten jest ważny gdyż gdyby udało się zrealizować roszczenia to Żydzi staliby się szlachtą w Polsce.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jdj

27-02-2016 [19:48] - jdj | Link:

"życzliwie mnie do niego usposabiało" - wygląda na to, że red. Michałkiewicz robi niesłychaną łaskę Polsce, że jest życzliwy ... bo wcześniej życzliwy był Kukizowi'15, co wiele gada, a mało robi, więc z czasem stanie się życzliwy KODowi? http://niezalezna.pl/68423-kuk...
naBank!
Potrzebuję pilnie kasy
Na garsonkę i frykasy.
Ogłoszenie widzę z dala,
Bije w oczy i zniewala:
„U nas kasę bierzesz szybko
- Antysystemowo, rybko!
Program spłaty,
Procent, raty;
Po co suszyć teraz głowę,
Jeden podpis – i gotowe!”
- Czek In-blanko?
„Blanko. Obiecuję tobie zasię,
Ja - wypełnię w swoim czasie;
Bierz na chlebek swój i wdzianko!”
Odmówiłam. Wasze zdanie:
To okazja, czy kiwanie?
To pytanie.
Proszę o odpowiedź NA nie!
ED2015
To okazja niebywała;
Lepsza niźli Mrówka Cała!
Ale jeszcze rada taka:
miast garsonki, miła duszko,
zanieś kasę do Owsiaka,
żeby piękne mieć serduszko!
Pora spłaty już się zbliża?
Przerzuć program na Kukiza.

Obrazek użytkownika V for Vendetta

12-03-2016 [09:11] - V for Vendetta | Link:

Michalkiewicz tak bardzo "kocha Polskę", że w co drugim zdaniu wmawia nam, że Polska to nieszczęśliwy kraj.
---------------
Polecam b. ciekawą wymianę tekstów (w sierpniu 2012) pomiędzy senatorem Libickim a "najwybitniejszym".
(1) Lęki z Zielonego Sztandaru
http://jflibicki.salon24.pl/43...
(2) Nerwy Michalkiewicza
http://jflibicki.salon24.pl/44...
----------
Michalkiewiczowi na końcu pojedynku z senatorem zabrakło po prostu argumentów. Taki zeń "najwybitniejszy".

Obrazek użytkownika Jabe

28-02-2016 [07:36] - Jabe | Link:

Pan Michalkiewicz, o ile pamiętam, za poprzedniego rządu niesłychanej łaski Polsce nie robił i tego rządu nie popierał. Nie on jeden. Nie on jeden gotów jest zrobić niesłychaną łaskę obecnemu rządowi i go poprzeć. To źle?

Co właściwie miałby robić Kukiz'15, żeby w swej łaskawości pozwolił Pan mu być życzliwym?

Obrazek użytkownika V for Vendetta

27-02-2016 [20:02] - V for Vendetta | Link:

Nie dawaj Pan wiary "byłemu" pracownikowi rosyjskiej Agencji Nowosti. Dzisiaj Pan Stasio "łagodzi" a jutro powróci do swoich ulubionych kremlowskich bajeczek, typu : "PIS niczym nie różni się od PO", "największym wrogiem Polski jest Izrael", "demokracja to system dla frajerów", "wybory to fikcja", "jak już musisz zagłosować to tylko na Korwina", "Ukrainiec twój wróg", itp. sowieckie pitolenie.

Obrazek użytkownika Art

27-02-2016 [20:05] - Art | Link:

Kukiz wprowadził kilku wartościowych ludzi do sejmu.I chwała mu za to.Michalkiewicz zauważył w końcu to,czego nie da się nie zauważyć.Musimy popierać na wszelkie sposoby rząd i prezydenta,gdyż po za nimi pustka.Po za nimi Schetyna i Petru-nowoczesny Pali Kot.

Obrazek użytkownika cassiodorus

28-02-2016 [00:29] - cassiodorus | Link:

Nawet jezeli pan Stanislaw sie nieco opamieta, to jak on spojrzy teraz w oczy korwiniakom z KORWINY krolewskiej, wszak dla wymienionego w jednym z linkow ponizej pana Rekasa, i innych wielbicieli czekistow z moskwy, jak chociazby panowie Dalecki, Wielomski czy Smiech, pisiaki to najgorsze swinie jakie nosi swieta ziemia radziecka, czy tam panslowianska

A w ogole to jak konserwatysta Michalkiewicz moze sie przyjaznic z innym konserwatysta Jego Ekscelencja Korwinem, ktory jes5 zwolennikiem poligamii, lekkiego gwalcenia kobiet, miekkiej pedofilii i zniesienia kultu Matki Bozej. W jakich to konserwatywnych ksiazkach takie ciekawe rzeczy wypisuja

Obrazek użytkownika ba.a

28-02-2016 [17:27] - ba.a | Link: