Jak Lempart obraziła kobietę sprzątającą. "Locha w natarciu"

W ramach protestu proaborcyjnego liderka Strajku Kobiet Marta Lempart poplamiła czerwoną farbą drzwi wejściowe i podłogę przed wejściem do siedziby PiS na Nowogrodzkiej. Osobliwy protest nie spodobał się jednak odpowiedzialnej za porządek na miejscu sprzątaczce, w wyniku czego doszło do awantury.

Wulgarna i obleśna Lempart nie szanuje ludzi w tym kobiety która sprzątała pomieszczenia. Obraziła ją publicznienie i pracę którą tak ciężko wykonuje. Śmiejąc się z niej.

Cóż Lempart znana jest w wulgaryzmów, chamstwa i takiego zbydlęcenia nie obrażając bydła.
Internauci nazwali ją cytuję : " Locha w natarciu", a ja dodam dlaczego  lesbijki wulgarne i chamskie są tak wstrętne ?

Mają, jak pokazuje życie ,kompleksy inteligencji, cóż same  jednak kształtują swój wizerunek a  Marta Lempart będzie się nam kojarzyć zawsze z chamstwem, brzydotą, głupotą i wulgaryzmem !

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

28-11-2021 [15:27] - sake3 | Link:

Wydarzenie tylko z pozoru wydaje się zabawne.Obciąża bowiem całą opozycję jasno pokazując jak w ich oczach wygląda równość która tak noszą na sztandarach.Pokazuje też stosunek lewicy do pracy,która liczy sie tylko wtedy jeśli jest pracą politruka czy samozwańczego eksperta. Dlatego bardziej zamiast tym klocem na rozstawionych nogach należy zwrócić uwagę na wypowiedź przedstawicielki Lewicy Anny Marii Żukowskiej. o róznicy w ,,kapitale -społeczno-kulturowym'' między panią Lempart a sprzataczką.Trudno o większą wzgardę ze strony osób chyba nigdy nie pracujących jak Lempart czy własnie ta Żukowska.Nawet pojawienie się Tuska na ,,urodzinach KOD-u'' świadczy,że opozycja preferuje nieróbstwo,przekrety finansowe,takiego osobnika jak Kijowski a pogardza sprzataczką.Niedługo ta pogarda do pracy i ludzi pracujących rozleje się wszędzie.Jaki bowiem kapitał społeczny reprezentuje pani Lempart biegając po paradach ,manifstacjach,spędach zamiast pracować,jaki kapitał kulturowy reprezentuje rycząc przez tubę wyzwiska i obrażając innych? I gdzie te tłumy rewolucjonistów i przekonanych do jej wrzasków? Teraz było ich aż pięciu.Wszyscy to dziennikarze i kamerzyści z TVN.

Obrazek użytkownika u2

28-11-2021 [15:31] - u2 | Link:

pojawienie się Tuska na ,,urodzinach KOD-u'' świadczy,że opozycja preferuje nieróbstwo,przekrety finansowe

Dla koderastów to jest właśnie "praca". Za tę "pracę" dostają kaskę :-)

Obrazek użytkownika gość z drogi

28-11-2021 [15:40] - gość z drogi | Link:

wrzaski lochy budzą obrzydzenie i zdumienie,t że takie coś  może być liderem czegoś tam,...

Obrazek użytkownika u2

28-11-2021 [17:00] - u2 | Link:

Różne są gusta i guściki. Nie szata zdobi człowieka.

Ale wielu "liderów" jest agresywnych, choć ich prawdziwa twarz wychodzi w takich sytuacjach jak na załączonym filmiku. "Liderka" gardzi ludźmi i ich pracą :-)

Obrazek użytkownika Tomaszek

28-11-2021 [17:36] - Tomaszek | Link:

Ona jest liderką stada loch . Taką lochą alfa . Nawet odyńce uciekły . Jak sie na to to patrzy  , to się nie dziwi że ktoś odkrył w sobie że jest pedałem . 

Obrazek użytkownika gość z drogi

02-12-2021 [11:12] - gość z drogi | Link:

@Tomaszek :) Dobre :)
#Murem za Polskim Mundurem