Donald Tusk - śmieszny facet!

Zapowiadałem, że już o Donaldzie Tusku nie będę pisał, bo na to nie zasługuje. Po prostu zwykła "pustka" nie zasługuje nawet na krytykę, bo tylko jakaś wartość jest warta polemiki. A on nie reprezentuje żadnej wartości. Aż dziw, że był w Polsce długoletnim premierem a później ważną osobistością w strukturach Unii Europejskiej. Zresztą w niej jest do dzisiaj - dzięki jego protegowanej A. Merkel - szefem największego klubu w Parlamencie Europejskim , czyli EPL. 

A. Merkel już wkrótce odda władzę innym a to oznacza, że D. Tusk też straci jej poparcie i sądzę, że  już niedługo skończy na śmietniku historii. Owszem, został wysłany na powrót do Polski przez - jak to mówi S. Michalkiewicz - "Złotą Panią", czyli A. Merkel, ale nie spełnił jej nadziei. Miał przyjechać na "białym koniu" i doprowadzić do upadku obecnego polskiego rządu. To mu się nie udało a wprost przeciwnie: jego działania doprowadziły do pikowania w dół poparcia Polaków dla jego partii PO. 

Zresztą on od zawsze był chyba po prostu osobą, która jest przesiąknięta pustką. Kiedyś, gdy miał nadzieję na prezydenturę w Polsce był nawet w stanie ożenić się po katolicku i po kilkunastu latach (a może i więcej) ze swoją żoną. Wcześnie zakładał swoją partię, czyli KLD za pieniądze niemieckiej BND i przez wielu uważany jest dotychczas za niemieckiego agenta o pseudonimie "Oscar". Nie udowodniono mu tego, ale poszlaki - jak stwierdzenia ancymonka Piskorskiego - za tym przemawiają. 

Czy pamiętamy, że onegdaj mówił, że "polskość to nienormalność" lub gdy zawsze uciekał na urlopy - nawet jak był premierem - a działo się coś niedobrego dla naszego kraju? Ostatnio też się schował na kilkanaście dni w czasie kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. 

A ponadto jest lisio mściwy i nie wybacza swoim wrogom, którzy w jakikolwiek sposób są jego przeciwnikami. To osoba, która trwa tylko dzięki temu, że ma medialną ochronę niektórych mediów i trwa w polityce tylko dlatego, że jest łasy na komplementy i tym się politycznie żywi. 

Ale też jest po prostu lokajem na unijnej arenie. Wszyscy widzieliśmy jak usłużnie ubierał w marynarkę alkoholika i szefa Komisji Europejskiej Jeana-Clauda Junckera. To taki właśnie typ człowieka - mściwy mitoman i megaloman, a i to jest, i tak delikatnie powiedziane, bowiem jest on w stanie poświęcić wszystko dla władzy. A do tego kłamie jak z nut, choćby w obszarze jego wypowiedzi na temat polskiej obrony granic: wpierw krytykował obecny rząd za budowanie murów na granicy z Białorusią a teraz mówi, że zawsze był za zdecydowaną obroną polskiej granicy - Himalaje hipokryzji.

Ale... po tych kilkunastu dniach się objawił dwoma wywiadami i odpowiedziami na pytania dziennikarzy. Dziennikarze red. Miłosz Kłeczek z TVP Info i Patrycjusz Wyżga z WP doprowadzili do tego, że mit Donalda Tuska jako sprawnego polityka, lidera największej partii opozycyjnej i kandydata na przyszłego premiera, legł po prostu w gruzach. Miotał się w odpowiedziach, brnął w nicość a w każdym zdaniu mówił o konieczności wygrania z PiS. Żadnego programu dla Polski. Smutne. 

I jak nie leci, to nie leci. Chyba z tej wściekłości na Polskę i polski rząd postanowił sobie jechać ponad sto kilometrów w obszarze zabudowanym i... dostał 500 zł mandatu, 10 punktów karnych i odebrane mu zostało prawo jazdy na 3 miesiące. 

Czy jest to idol opozycji? Jeżeli tak to ja się cieszę, bowiem bardzo łatwo przegra z kretesem z obecną władzą a Ci, którzy do tej pory uważali, że jego wymuszony przez A. Merkel przyjazd do Polski jest dla nich zbawieniem, mocno się rozczarują. 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 
© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 
http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 
kjahog@gmail.com
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-11-2021 [20:27] - NASZ_HENRY | Link:

Niemcy będą zmuszeni wymienić Tuska na nowszy model. Ten "murzyn" już swoje zrobił i  więcej  z niego nie wykrzeszą ☺☻

Obrazek użytkownika RinoCeronte

21-11-2021 [21:51] - RinoCeronte | Link:

Niestety, ale starość nie radość jak śpiewał Antoś Szprycha. Teraz Donald śpiewa "Tak bardzo się starałem" ...  swojej Złotej Pani.

Obrazek użytkownika Ryan

21-11-2021 [22:48] - Ryan | Link:

Tusk, to zwykły cieniasy i pozer, oraz kompletnie intelektualny pustak.Tylko zakute łby lewackie,potomstwo komuchów z najgorszych czasów,może jeszcze wierzyć w cokolwiek,co ten zdrajca mówi. Jego jedynym celem jest sprowadzenie Polski do rangi szwabskiego landu. Będzie miał poparcie całej kliki,która od lat ma we krwi mordowanie Polaków

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-11-2021 [13:50] - Marek Kudła | Link:

Młody Donad  miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem.  Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i  szczerze nienawidził Polaków.
W  życiorysie D. Tuska czytamy, że za to, iż w młodości chłopcy wyzywali go „rudy szkop” lub „hitlerowiec”, będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości,

https://scontent-frt3-2.xx.fbc...
 

Obrazek użytkownika Valdi

22-11-2021 [18:17] - Valdi | Link:

https://scontent-frt3-2.xx.fbc...

URL signature expired
Musisz podać adres bezpośredni do użytkownika na facebooku. Ten podany jest tymczasowy. Po pewnym czasie jest unieważniany.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-11-2021 [13:51] - Marek Kudła | Link:

„To już koniec” mówią członkowie PO !  Jesteśmy bezsilni, a efekt Tuska jeszcze bardziej pogrąża nas na scenie politycznej !  Głosowaniem przeciwko „Polskiemu Ładowi” i wygłupami na granicy polsko-białoruskiej, ośmieszyliśmy się !  Po wycince Butki, Siemoniaka i Halickiego kolej na Grodzkiego, a w kolejce stoi już Schetyna.  Program PO składający się z pakietu likwidacji i 8 gwiazdek to beznadzieja !  Kłamstwo stało się smutną normalnością w naszych  szeregach !  Jednym słowem - katastrofa !!!
 

Obrazek użytkownika J z L

22-11-2021 [20:33] - J z L | Link:

Gdyby dziś Niemcy napadły na Polskę to niemiecki pachołek Tusk i tuskoidzi pisaliby donosy do gestapo na sąsiadów, dlatego że ci głosowali na PIS.Taka w Polsce jest opozycja.
ps.
Piekne zaoranie niebieskiego pedofila na Szambie
Brawo Krzychu
Tak trzymaj

Obrazek użytkownika Ryan

22-11-2021 [21:16] - Ryan | Link:

Gdyby ryży łach przypuszczał jakie jaja będą robić z niego w Polsce, zostałby w Brukseli i dalej lizałby „policzki” Makreli.

Obrazek użytkownika Ryan

23-11-2021 [22:08] - Ryan | Link:

kapitalne
Z twittera

Wykład prof. Bralczyka sprzed kilku lat. Rechot tłumu na sali (w tym Michnika), bo myślą, że profesor cytuje Kaczora... A tu nagle bum! I totalna konsterna. Obejrzyjcie :)

https://twitter.com/i/status/1463172147032039447