Chodź do łóżka Misiu

 

 
 
Chcecie igrzysk? To my wam je zrobimy! . , Idealny człowiek przyszłości to zadowolony z siebie głupek.
 
 
Poważne statystyki wynikające z badań naukowych pokazują, że ludzi ze skłonnościami homoseksualnym jest praktycznie we wszystkich społeczeństwach, niezależnie od koloru skóry, czy tradycji kulturowych, nie więcej niż 2%, czasami może nawet 3% po rewolucji obyczajowej w 1968, oraz w historycznych momentach dekadencji i rozpasania obyczajowego.
 
Idąc dalej w dziedzinie socjologii, mamy wyniki badań środowisk homoseksualnych. I tu są podobne rezultaty. Okazuje się, że 95 – 97% aktywnych homoseksualistów, to nazywani z angielska covered, dosłownie – ukryci – a w praktyce zwykli ludzie, żyjący swoim życiem, publicznie nienaganni, a swoje prywatne sprawy zostawiający w ścianach swojego domu, a gdy ich libido nieco przyciśnie, w klubach i barach gejowskich.
Ukryci, bo wolą w sprawie życia intymnego pozostawać anonimowi, podporządkowani cywilizacyjnej regule, że sprawy własnego seksu są sprawą osobistą, nie dla publicznych oczu.
Nawet nie wiecie państwo, jak oni są wściekli na tych z LGBT, na te parady próżności przebierańców, wymalowanych kukieł i wyeksponowanych genitalii.
Oni, ci covered, tak, jak większość z nas heteryków, po prostu się tym brzydzą.

Jest jeszcze drugi front tej ideologicznej ofensywy. Spokojny, ale podstępny. Walczy się tutaj od lat – powoli, lecz konsekwentnie.
Zauważyliście, jacy ci homoseksualiści są fajni? Nie te cudaki na paradach, tylko ci celebryci i homo, politycy homo, artyści i profesorowie homo.
Jacy schludni, jacy eleganccy. Jaka piękna mowa ciała i w słowach też elokwentni i kulturalni.
Oni wcale tacy naturalnie nie są. To studiowanie i nauka godzinami przed lustrem. To przywdziewanie kostiumów i zakładanie masek.
Ma to mówić wszystkim dookoła – patrzcie i podziwiajcie. To my jesteśmy piękni i kulturalni. Polubcie nas, a może się nawet przyłączcie...
Jednocześnie już od bardzo wielu lat trwa mieszanie w historii. Ci najmądrzejsi, ci geniusze; najbardziej utalentowani artyści – przecież to jest oczywiste – też byli pederastami. Jakże to? Musieli nimi być, będąc tak wspaniałymi ludźmi.
Więc już nas poinformowano, obrzucając setkami dowodów, że geniusze, jak Leonardo da Vinci był pedałem, Michał Anioł oczywiście też. Dalej nie ma co już wymieniać, bo to nie strumień, lecz jakaś Missisipi ludzi homoseksualnych.
Lista jest tak wielka i długa, że przecież powszechnie szanowana i obiektywna Wikipedia (w wersji angielskiej) utworzyła odrębne listy znanych ludzi z dysfunkcją seksualną. I tak oto mamy długie listy:

- LGBT naukowców - https://en.wikipedia.org/wiki/Category:LGBT_scientists(link is external)
- LGBT muzyków - https://en.wikipedia.org/wiki/Category:LGBT_musicians(link is external)
- a nawet (patrzcie, patrzcie!) LGBT Polaków https://en.wikipedia.org/wiki/Category:LGBT_people_from_Poland(link is external)
 
W sumie jak naliczyłem, Wikipedia prezentuje 37 odrębnych stron z wiodącym hasłem Category:LGBT.
Zwykli heteroseksualni ludzie! Was już nie ma. Jesteście anachronizmem. Trzeba was jak dinozaury obrzucić kamieniami.
Czyli już wiecie i pojmujecie – ludki LGBT są ładniejsi, mądrzejsi, bardziej kulturalni i wychowani. To jest właśnie to, co powinno być pragnieniem każdego człowieka.
Może już zaczniecie ćwiczyć?
Szczucie na tak zwanych homofobów, czyli praktycznie prawie na wszystkich ludzi, którym się seksualne dewiacje w głowach nie mieszczą i zamiast erekcji powodują odruch wymiotny, osiąga już absurdalne ekstremy.
 
&&&&&&&
 
 
Czy wiecie państwo co to jest panseksualizm? To termin, który coraz bardziej się zmienia, lecz zaczyna robić oszałamiającą karierę.
Panseksualizm to "termin odnoszący się do ludzkiej seksualności(link is external), w szczególności dla oznaczenia jednej ze współczesnych tożsamości seksualnych(link is external), charakteryzującej się pociągiem do ludzi niezależnym od ich płci i tożsamości płciowej) [1](link is external). Osoby określające się jako panseksualne podkreślają, że ich działania nie obejmują , pedofilii, czy nekrofilii, a jedynie zgodne zachowania seksualne między dorosłym

Panseksualizm to także pogląd, według którego głównym motorem ludzkiego działania jest popęd seksualny; każde działanie można wytłumaczyć motywami seksualnym.

A co ważne i chyba najbardziej prawdziwe, w psychiatrii przez panseksualizm rozumie się uogólnioną seksualność przejawiającą się w wielopostaciowej perwersji - od wyraźnej dewiacji seksualnej do licznych i chaotycznych fantazji perwersyjnych oraz czynów - w tym znaczeniu używany jest do określenia jednego z trzech typowych objawów zaburzenia osobowości.
 
Lecz ostatnio termin panseksualizm (pan po łacinie to wszystko) zaczyna wkraczać w obszar idei społecznej. Bez głębszych rozważań i pamiętając o filozofii polityki Tuska, która przecież nie była jego własna, tylko nakazana z Berlina, czyli – "piwko, grill i Taniec z Gwiazdami" – to miały być cele rozwoju i dobrobytu większości obywateli, teraz posunięto to krok dalej – to seks i erotyzm, najlepiej wyrażone przez kulturę LGBT mają być celem marzeń i dążeń obywateli.
Tak mon ami, już nosisz rurki z krokiem na wysokości kolan i buty bez skarpetek, brodę drwala i czub na głowie, kochasz sushi, lecz dążysz do wegaństwa, więc jeszcze trochę i pokochasz kolegę. Bo to jest cool, bo to jest TOP i wtedy ujaracie się na turbo.

Takie wkomponowanie seksualności człowieka, korzystając z krzykliwej propagandy LGBT jest poważnym elementem tworzenia Nowego Porządku Świata. To oczywiste, że aby to powstało, to trzeba zburzyć starą, zmurszałą cywilizację łacińską z jej bzdurnymi ograniczeniami, "wartościami" i "grzechami".
A ponieważ seks jest jedną z najsilniejszych i podstawowych emocji nie tylko ludzkiej, ale zwierzęcej, to trzeba go użyć do rekonstrukcji świata.
Do tego oczywiście dochodzą narkotyki. Bez nich nie ma ekstazy.
Bo to nie szczęście tylko ekstaza ma byc celem życia przyszłego obywatela.

Chyba najlepiej opisał to Jeffrey Eugenides w "Mddlesex":
"Ekstaza. Z greckiego słowa ekstasis. Oznaczającego jednak nie to, co w pierwszej chwili mogłoby się nasuwać na myśl. Nie oznaczającego euforii, albo seksualnego szczytowania, czy nawet szczęścia, a le – dosłownie – stan przeniesienia, wyjścia poza własne zmysły."

No dobrze... taki ersatz nam przygotowują mędrcy rozwalający cywilizację, która według nich za długo trwała.
Mamy się uwalać seksem, licznymi perwersjami i narkotykami, po co wiedza, po co rozmyślania i, nie daj Boże, mieszanie się do polityki.

Potrzeba jeszcze rozwalić najsilniejszy bastion anachronizmu i obskurantyzmu - to tradycyjna rodzina. Mamusia, tatuś, synek i córeczka. Co za obciach. Jakie to zwierzęce. Bo dom to przecież gniazdo albo gawra.
Stworzono więc już nawet w niektórych państwach (Niemcy, Szwecja, Norwegia) rządowe instytucje, które wytłumaczą durnym rodzicom, ze dziecko nie jest ich. To dobro wspólne i wspólnota będzie decydować, co ma z tym dzieciakiem być.
Na to wszystko, co się dzieje wokół nas, szczególnie w zdemoralizowanej Europie, należy się czujnie patrzeć, mając świadomość, że większość działań służy rozwaleniu naszego, dobrze nam znanego od tysiącleci świata. Po to by wprowadzić kolejną, paradoksalną utopię, wysmażoną w głowach bogatych i zdeprawowanych szaleńców.

 
---------------
 
 
[1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Panseksualizm#cite_note-:0-1
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Kudła

18-11-2021 [10:22] - Marek Kudła | Link:

Oskarżam homoseksualistów o dyskryminowanie pedofili i zoofili !!!  Przecież to są tacy sami seksualni zboczeńcy jak inni !  Dlaczego są więc pomijani i dyskryminowani przez swoich towarzyszy ?!  Dlaczego nie mają należnego im miejsca wśród homosów ?!  Dlaczego nie biorą udziału w marszach równości spacerując z kozami, świniami czy oślicami ?!
Walczą o równość i tolerancję, a sami są rasistami względem innych grup seks-dewiantów !
 

Obrazek użytkownika MFW

18-11-2021 [13:30] - MFW | Link:

 "...a sami są rasistami względem innych grup seks-dewiantów !"
 Muszą być rasistami, bo patronuje im mega rasistowska cywilizacja Talmudu, z czcicielami fallusa z Chazarii  na czele!

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-11-2021 [04:28] - jazgdyni | Link:

Cześć

Przyłączam się. Jak hulać to hulać. Jak to było: Nie ma takiej rury, której nie można zatkać.

Obrazek użytkownika Zofia

18-11-2021 [14:02] - Zofia | Link:

Trafne podsumowanie  prób zniszczenia cywilizacji łacińskiej. Wczoraj w radiu usłyszałam słowa, które tłumaczą rozpad Rodzin. Cytuję- " Nienawiść do PiS-u jest większa niż miłość do Rodziny." To prawda Tusk i jego podnóżki mieli jedno hasło na ustach - PiS zły, PiS odpowiedzialny, PiS nieudolny, PiS należy odsunąć, PiS ......itd. Kto jest zwolennikiem PiS-u to ciemniak, to moher, należy zabrać dowód bo nie powinien głosować (bo ciemny i nie wie co ma robić). A na koniec wmówić , ze to PiS jest odpowiedzialny za podziały w Polsce. Podłość Tuska została już obnażona, ale to zło co narobił w Polsce nie wiem czy się da wyprostować.

Obrazek użytkownika tricolour

18-11-2021 [14:42] - tricolour | Link:

No jakie to proste i piękne: za upadek cywilizacji łacińskiej odpowiedzialny jest Tusk.

Już pisałem: miesiąc temu nasz ksiądz ogłosił, że połowa dzieci komunijnych wypisała się z lekcji religii. Tonem wyrzutu wygłosił, bez słowa refleksji, czy może jest jednak jakiś powód, że rodzic osobiście się pofatygował, przyszedł i wypisał swoje dziecko? Luzik, nie obchodzi księdza, to i mnie powiewa, nawet to, że na mszy było może ze dwadzieścia osób, w tym troje dzieci. Jest potencjał, jest przyszłość, co?

Tusk jest jak cygan, wszystkiemu winny. A wy jak ślepcy, dlatego upadacie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-11-2021 [04:31] - jazgdyni | Link:

@Zofia

Faktycznie... Długo trzeba będzie to naprawiać. Dwa pokolenia? Trzy? Bo w końcu oni i tak wyparują. Takie prawo historii.

Obrazek użytkownika u2

18-11-2021 [16:05] - u2 | Link:

Zauważyliście, jacy ci homoseksualiści są fajni? Nie te cudaki na paradach, tylko ci celebryci i homo, politycy homo, artyści i profesorowie homo.

No nie wszyscy są fajni, ale ten poniżej fajniusi, fajniusi. Nawet napisał ksiażke "Gej w wielkim mieście", ale jeszcze nie czytałem.  Słuchałem niedawno jego wywiadu z "babcią Kasią" gdzie również był atencjonalnie fajniusi, fajniusi, a "babcia Kasia" wręcz powiedziała, że Gej jest delikatniusi, oj, jaki delikatniusi :)

https://www.youtube.com/watch?...

Modne obecnie są "coming out of the closet", czyli wyjścia z klozetu, wielu celebrytów orientacji homo niewiadomo. Jakiś Piasek niedawno się ujawnił. Boguś Kaczyński do końca się nie ujawnił, ale to były czasy PRL Podobnie Jerzy Waldorff. W PRL orientacja to była sprawa prywatna. Co prawda była akcja "Hiacynt" gdzie SB stworzyło kartotekę homo niewiadomo, aby ich wykorzystywać w swoich niecnych "grach operacyjnych". Powstał nawet film pod tym tytułem. Widziałem że jest na Netflix, może nawet obejrzę, oczywiście z największym obrzydzeniem i odrazą :-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-11-2021 [04:41] - jazgdyni | Link:

@u2

Ja nie neguję, że między dwoma ludźmi tego samego rodzaju może być uczucie wiele większe niż przyjaźń; coś na kształt miłości, z intymnością i pociągiem seksualnym i związek trwa jak małżeństwo - "aż śmierć nas nie rozłączy". Jednakże te celebryckie i te głośne dewiacje, to zazwyczaj było zwykłe qu..ewstwo i polowanie na żigolaków. Czytałem, że ten steward z linii lotniczych, gej, którego uznano za pacjenta zero, wyliczył, że zaraził ponad tysiąc partnerów. Rany Boskie! To ciężka harówa.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

18-11-2021 [16:50] - Marek Kudła | Link:

Podobają mi się ci przebrani za psy z kagańcami, na smyczy, pan prowadzący od czsu do czasu przyłoży bacikiem.  Brakuje mi tylko przyczepionych ogonów no i wiszących genitalii - jaj z prąciem między nogami,  ale idą twardo na klanach bez ochraniaczy, poszczekując nawet na obcych.  Oczywiście rozumię, że na marszach równości, oni równają do psów ! 
Brakuje mi również zoofili ! Ta grupa jest wyraźnie szykanowana przez homosów.  Jakby to było pięknie i kolorowo, gdyby wśród maszerujących szli chłopcy z kozami, owcami, oślicami i innymi samicami.  Może znalazłyby się dziewczyny z jakimiś kopulującymi.  Byłoby bardzo interesująco ?!  I nie przejmujmy się tym zbytnio, bo optymistycznym jest to, że ci zboczeńcy nie przyniosą Polsce potomstwa, w odróżnieniu od komunistów !
Ślub z kozą : http://niniwa22.cba.pl/koza.jpg
 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

18-11-2021 [23:50] - EsaurGappa | Link:

Jestem wyjątkowy inny nowy pragnę być wolny nieograniczony jestem lepszy mogę więcej.To slogany którymi karmi się otumanioną młodzież,za tymi hasłami kryje się ciemna strona duszy człowieka która w końcu daje o sobie znać.To co nazwać trzeba wojną światów nie mieści się w naszym współczesnym rozumowaniu,dziś nie potrafimy wyciągać wniosków z historii.
Takie harce i swawole opisane wyżej przez pana to nie pierwszyzna.Od zawsze było i istniało to lustrzane odbicie duszy człowieka.
Aniołkami nie byliśmy więc wychodzi szydło z worka. Ludzie są dzicy,tylko wydaje im się że kontrolują czas materie i ducha, przez to pycha pcha ich w stronę wszeteczeństwa i odrwotności życia.
Krew Kaina płynie równo z czasem i jest jej co raz więcej,trzeba się przyznać ale w 21 wieku prawie wszyscy ludzie na ziemi mają odrobinę tej trucizny w sobie.Ludzie którzy powodu swych uczynków sami wypraszają się z Bożej rodziny,zakładają swoją rodzinę wspólnotę całą cywilizację.Antycywilizacje.
  Sierota tak powinno mieć na imię dziecko 21 wieku.Bo kobieta i mężczyzna to obcy sobie ludzie.A człowiek zapomniał że na pierwszym miejscu zawsze jest Bóg.

Obrazek użytkownika jazgdyni

19-11-2021 [04:44] - jazgdyni | Link:

@EsaurGappa

A ja uważam za najbardziej szkodliwe hasło i oskarżam specjalnie wybranego do tego Owsiaka - najpaskudniejsze "róbta, co chceta".