OTWARTA WOJNA RZESZY NIEMIECKIEJ Z POLSKĄ

                    

Stało się przeraźliwie jasne, że wtorkowa debata w Parlamencie Europejskim nt. wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego nie dotyczyła wyroku Trybunału, lecz kwestii w jaki sposób zlikwidować Polskę i skłonić Polaków do utraty suwerenności swojej Ojczyzny i do okupacji Polski przez Rzeszę Niemiecką.
Zgodnie z zapowiedziami niemieckich komisarzy, popieranymi przez 80% Niemców - najpierw trzeba Polskę zagłodzić po to, by upadł polski rząd. Wtedy w miejsce znienawidzonego przez Niemców rządu polskiego – Niemcy ustanowią w Polsce swojego gubernatora Tuska i rząd złożony z folksdojczów i bolszewików – nienawidzących Polski tak samo, jak rodowici Niemcy, którzy nienawiść do Polaków wyssali z mlekiem swoich matek.
Nic się więc nie zmieniło w głowach Niemców od roku 1939, gdy Niemcy pod wodzą Adolfa Hitlera dobrowolnie poszli na wojnę z Polską, w efekcie której nie tylko upadła III Rzesza, lecz cały świat stanął w ogniu II Wojny Światowej. To Hitler w obliczu bankructwa III Rzeszy znalazł wroga w Żydach, by następnie zaatakować Polskę i resztę Europy – mając poparcie co najmniej 80% Niemców.
W tej - dzisiejszej sytuacji - nikogo nie zdziwiło wojenne przemówienie szefa największej frakcji w PE - Europejskiej Partii Ludowej Manfreda Webera:
Chcę podziękować wielu Polkom i Polakom, którzy wyszli na ulice i pokazali, że jest inna Polska. Setki tysięcy pokazały swoje twarze na ulicach Warszawy i nie tylko. Chcę podziękować Donaldowi Tuskowi za to, że nawoływał do tych demonstracji. To byli prawdziwi patrioci pod dumną polską flagą, ale również z barwami europejskimi. Patriota nie musi być nacjonalistą. Jest przekonanym Europejczykiem, jeśli jest patriotą….Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: dziś nie mówimy o Polsce….Nie chodzi o Polskę. Chodzi o polską politykę. O polski rząd. O tym debatujemy… Musicie patrzeć na to, co się dzieje na ulicy i czego chcą obywatele – dodał Manfred Weber, nawołujący do anarchii w Polsce i wspierający zadymy organizowane przez nominata Angeli Merkel Donalda Tuska
Debata w Parlamencie Europejskim o tym, jak obalić polski rząd siłą rzeczy musiała pominąć przemówienie premiera Polski Mateusza Morawieckiego. Do tego przemówienia nie odnieśli się niemieccy komisarze, w tym wojownicza szefowa Komisji Europejskiej – była minister obrony RFN – Ursula von der Leyen. Przeciwnie: posunęła się jeszcze dalej, nie uznając legalności polskiego Trybunału Konstytucyjnego!
Szefowa KE Ursula von der Leyen podczas debaty w PE oświadczyła - łżąc jak bura suka - że wyrok polskiego Trybunału Konstytucyjnego kwestionuje podstawy Unii Europejskiej. Jak dodała, po raz pierwszy trybunał państwa członkowskiego uznał, że traktaty unijne są niezgodne z konstytucją krajową. „Nie uznajemy polskiego Trybunału Konstytucyjnego za niezależny” - dodała von der Leyen! Tylko czekać, gdy niemiecka szefowa KE nie uzna legalności wyboru Prezydenta Polski i rządu Rzeczypospolitej Polskiej.
To jest jawna wojna z Polską zdominowanej przez Niemcy Unii Europejskiej. Musimy się przygotować na tę wojnę, jeśli kierujemy się hasłem naszych przodków Bóg, Honor i Ojczyzna i mając świadomość istnienia w Polsce V kolumny wspieranej nie tylko przez Niemców.

Musimy mieć pełną świadomość, że kierujący zadymami Donald Tusk – to szykowany przez Niemców gubernator Generalnej Guberni, stworzonej przez niemiecką UE na terenie dzisiejszej Polski. Pamiętajmy:
Nienawidzący Polski i polskości Donald Tusk gotowy jest zagłodzić Polaków i wylać na Polskę miliony ton szamba – by sam w białym uniformie i z czystymi rączkami pojawić się w Polsce w roli niemieckiego Zbawcy.

https://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/otwarta-wojna-rzeszy-niemieckiej-z-polska

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ryan

19-10-2021 [20:37] - Ryan | Link:

Po dzisiejszym dniu nie miejmy złudzeñ....nie chodzi o żadną praworządność tylko o wciągnięcie Nas do tego lewackiego bagna

Obrazek użytkownika J z L

19-10-2021 [21:06] - J z L | Link:

Po dzisiejszym występie PO i SLD w PE jestem pewien że każdy kto w wyborach odda na nich głos jest antypolskim wyrachowanym bydlakiem albo debilem. 
Bo innej opcji nie ma

Obrazek użytkownika Ryan

19-10-2021 [21:21] - Ryan | Link:

Najwyższy czas wsadzać nachodźców z granicy polsko -białoruskiej do autokarów i wieźć do zachodniej granicy i wypuszczać do wymarzonych przez nich Niemiec
Wyjdzie taniej niż płoty

Obrazek użytkownika Marek Kudła

19-10-2021 [20:40] - Marek Kudła | Link:

Są zbrodnie, których my Polacy nie zapomnimy nigdy !  I mogą sobie biskupi wybaczać i prosić o wybaczenie – jest nam to obojętne, ale My Naród (We nation) nie wybaczymy im nigdy !!!   Ci dwaj agresorzy, mówię o Niemcach i Rosji wymordowali nam zbyt wielu ludzi, od kilku do kilkunastu milionów obywateli polskich, dlatego gniew i ból tkwi w nas zbyt głęboko !  Gorycz ludobójstwa Polaków, tylko dlatego, że byli Polakami, jest tak ogromna, że nie wsposób o tym zapomnieć, a ból tkwi w nas tak głęboko, że nie pozwala wypowiedzieć słowa „wybaczamy” !   Antypolscy żydzi brali zaś czynny udziałw holokauście Polaków, szczególnie po sowieckiej stronie, dlatego nie chcemy ich w Polsce.  Te trzy narody, Niemcy, Rosjanie i Żydzi nie mają przeszłości państwowej, z której mogłyby  czerpać dumę i radość. To podłe nacje, fałszywi ludzie, nieludzkie ziemie  i nam nie po drodze z nimi.  
Niemcy to paskudny naród – naród morderców !  Ci w mundurach mordowali z zimną krwią i budowali fabryki śmierci, inni zagorzale wspierali mordujących choćby wyciągniętymi jak struny przednimi łapami i rzęsistymi okrzykami „heil hitler”.  Ci ludzie mają wpisany antypolonizm w DNA, albo inaczej wyssali brak sumienia i łatwość mordowania z mlekiem niemieckich matek !!!  Dzisiejsi Niemcy noszą takie same geny co ich ojcowie i dziadkowie. Geny te współdziałają tak, że przy najbliższej, nadarzającej się okazji wywołują chęć  znęcania się,  gwałcenia,  rabowania i  mordowania ! 
W odróżnieniu,  normalny człowiek nie ma takiego zestawu genów i nie potrafi zamordować bezbronnego i niewinnego człowieka. 
 

Obrazek użytkownika u2

19-10-2021 [20:42] - u2 | Link:

Setki tysięcy pokazały swoje twarze na ulicach Warszawy i nie tylko. Chcę podziękować Donaldowi Tuskowi za to, że nawoływał do tych demonstracji.

Coś mi nie pasi. Na folksdojcza przyszło ponoć około 25 tysiaków. Nawet pan Bąkiewicz nie potrafił wykrzesać więcej energii z tego niemrawego tłumu :)

Obrazek użytkownika Ryan

19-10-2021 [20:56] - Ryan | Link:

Wysyłamy listy do eurodeputowanych -
WIELKA  AKCJA klubów „Gazety Polskiej” i portalu Niezalezna.pl
https://niezalezna.pl/415379-wysylamy-listy-do-eurodeputowanych-wielka-akcja-klubow-gazety-polskiej-i-portalu-niezalezna-pl

Obrazek użytkownika Tomaszek

19-10-2021 [23:44] - Tomaszek | Link:

A list do Timmermansa albo Verhofstadta zacząć od Szanowny Panie ? PO...ebało kogoś chyba .

Obrazek użytkownika Es

20-10-2021 [14:58] - Es | Link:

Bla bla bla. Kolejne hektolitry bitej piany. Już zapomnieliście nawiedzeni towarzysze  jak jeszcze niedawno dostawaliście przepukliny lżąc wszystkich pdzeciwników układania się z bolszewikami z Brukseli na wspólne zaciąganie długów? Zaślepieni mirażem miliardów już zapomnieliście o waszym  gromadnym pluciu na Ziobrę za sprzeciw wobec układu pieniądze za praworządność? Jak produkujący się tutaj bolszewicy teraz się miewacie? Łyso głupio i dupa boli od kopniaków ?