Antypolskość mają w sercach - kim są i komu służą ?

Polska od dłuższego już czasu poddawana jest zmasowanemu atakowi nie tylko przez opozycję ale i wojnę hybrydową na granicy Polsko - Białoruskiej sterowanej z Kremla. Polska opozycja skutecznie " wbija nóż w plecy" Polsce i Polakom. Fakty tego wrogiego działania są porażające. Oto jeden z takich przykładów :

Kto publicznie lży i poniża Żołnierzy Wojska Polskiego, lży i poniża Rzeczpospolitą Polskę, lży i poniża wszystkich Polaków.
Skandaliczna wypowiedź Władysława Frasyniuka -aktywista KODu, w której polskich żołnierzy przyrównał do "watahy psów" i "śmieci", odbiła się szerokim echem. Premier Morawiecki podkreślił, że te słowa powinny spotkać się z potępieniem, a szef MON zapowiedział skierowanie sprawy do prokuratury. Na wypowiedź zareagowała także część polityków opozycji.

Wojsko Polskie cieszy się szczególnym szacunkiem wśród Polaków i nie chodzi tu tylko o słynne "za mundurem panny sznurem". To nasi obrońcy i symbol suwerenności. A tu pojawia się taki pustak i wyzywa w studio, bo twarzą w twarz z żołnierzami nie stanął, taki odważny to nie jest. Podobnie ci zaprzańcy medialni z Nocnika i gw. Te mega dzbany są w tej chwili sojusznikami Białorusi i Rosji, bo to one zwożą tych ludzi pod litewską i polską granicę. Tych z gw to nawet rozumiem, tradycje rodzinne; ich dziadowie, a i ojcowie, witali chlebem i solą Sowietów, wydając polskich urzędników, żołnierzy i policjantów w 1939 r. A Frasyniuk, "bohater finansowy" Solidarności- mega dzban tygodnia ex equo z tymi pustakami wcześniej wymienionymi.

Na temat słów jakim Pan Frasyniuk - członek KODu obraził i lżył Żołnierzy Wojska Polskiego podaje prasa całej Polski. Internauci w komentarzach ( nie nadają się one do zacytowania) oburzeni nie pozostawili na Frasyniuku suchej nitki. Frasyniuk tak powiedział o polskich żołnierzach: "Wataha psów, śmiecie!" (https://niezalezna.pl/408493-n(link is external)...(link is external)), ten wściekły i wulgarny Frasyniuka na antenie TVN na Polskę na Żołnierzy RP, to najświeższy dowód, że TVN musi, ale to musi być zlikwidowana. To antypolska stacja stająca raczej u boku naszych wrogów a nie narodowych interesów.

To Frasyniuk, według internautów - komentarze na portalu Niezależna.pl - cytuję :" Jest największym śmieciem jaki istnieje w polityce, po tych słowach jakie wypowiedział w stosunku do żołnierzy którzy strzegą Polskiej i Unijnej granicy i takim samym śmieciem jest telewizja która pozwala na tak haniebna retorykę. W głowie mi się nie mieści żeby ktoś kto ma działać w polityce dla dobra Polski i nas jako Narodu może coś tak wstrętnego wypowiadać na forum telewizji działającej na terytorium Polski i robi to bezkarnie, niech by spróbował coś takiego zrobić w którejkolwiek stacji telewizyjnej działającej na terytorium Niemiec czy Francji albo innego kraju należącego do Unii, już by dawno i jego i tej telewizji nie było.
Ten jąkający się prostak, jak piszą o nim w mediach, nigdy chyba nie służył ojczyźnie jako żołnierz. Nie wie, a to dziwne, że armia jest do obrony granic i kraju przed wszelkimi napaściami na nasz kraj. Tacy  jak on są gotowi nawet poddać nasz kraj oby tylko mieć szansę przejąć władzę. Za takie postawy i faktyczne próby osłabienia lub poddania kraju (nachodzcy, UE) powinni być sądzeni z całą powaga i surowością za zdradę narodową. Czas zrobić porządek ze zdradzieckimi osobnikami. To są ludzie zagrażający bezpieczeństwu naszego kraju.Armia Polska jest naszą narodową dumą, wzorem patriotyzmu i narodowych tradycji.."

Frasyniukowi odebrać obywatelstwo Polskie. Niech  wraca do Izraela tam jego miejsce. A ta informacja ku pokrzepieniu serc cytuję:
"Tę informację podajemy jako pierwsi! „Złożymy jutro zawiadomienie do Prokuratury z art 226 kk. Słowa Frasyniuka uderzają w honor polskich żołnierzy, przypomnijmy, że w trakcie 20 lat operacji wojskowych na terenie Afganistanu życie straciło 44 polskich żołnierzy” – poinformował publicznie Dariusz Matecki, prezes Fundacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu w mediach.

Prowokacje na granicy. Białorusini oraz sprowadzeni przez nich emigranci uszkadzają ogrodzenie, rzucają kamieniami i obrażają polskie służby. To są już fakty stwierdzone i potwierdzone.
"Mamy do czynienia również z bardzo poważnymi incydentami jak oddawanie strzałów w powietrze na widok Polaków; mieliśmy również do czynienia oddawaniem tak zwanego pustego strzału"  "Białoruski pogranicznik przeładowuje broń, celuje i naciska spust. Żaryn zaznaczył, że choć nie dochodzi do wystrzelenia pocisku, a "nasi żołnierze i funkcjonariusze zachowują zimną krew, to takie incydenty są niepokojące, a wręcz niebezpieczne". Podaje prasa w tym Niezależna.pl ( https://niezalezna.pl/412751-p...(link is external))

Wszystko ewidentnie po to, żeby sprowokować reakcję.  To są działania celowe, mające prowokować polską stronę, żeby jakoś zareagowała, najlepiej agresywnie. Pytanie, czy Białorusini działają tak jakby chcieli, żeby pierwszy strzał na polsko-białoruskiej granicy padł ze strony polskiej, bo do tego zmierzają te prowokacje i incydenty. Sowiecka agentura w sieci krzyczy, że to rzekomo Polacy atakowali żołnierzy i straż graniczną, grozili im, ze ujawnią ich nazwiska i twarze, a ci Irakijczycy to są niebezpieczni zboczeńcy, maja nagrania co oni wyczyniają z kobietami i dziećmi, co sprawdziła straż graniczna. To Rosja ich wywala, siedzieli i grasowali tam parę lat.
Rosjanie zbrojnie zaatakowali i anektowali  zbrojnie Gruzję, Ukrainę, Syrię to banda Putina, którym, jak pokazuje życie, czy chcą czy nie chcą POmagaja skretyniali totalni POpaprańcy i agentura sowiecka ulokowana głównie na portalach społecznościowych o czym wspominałem także w swoich materiałach.

Czy zatem na granicy  Białorusi i Polski ćwiczą Rosjanie kolejny scenariusz podobny do Ukrainy i Gruzji ? A co na to NATO ?
Na granicy polsko-białoruskiej firmy wyspecjalizowane pod nadzorem wojska i Straży Granicznej zbudują wysoki  najeżony elektroniką płot – zgodnie z decyzją Sejmu RP. „Więcej żołnierzy będzie zaangażowanych w pomoc Straży Granicznej. "Wkrótce przedstawię szczegóły dotyczące dalszego zwiększonego zaangażowania Sił Zbrojnych RP” – przekazał Minister Obrony Narodowej.
Polska i jej bezpieczeństwo jest dla każdego Polaka dobrem najwyższym gdyż stanowi o naszym życiu i bezpieczeństwie nas i naszych rodzin. Historia I i II Wojny Światowej dobitnie o tym przypomina, czego nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć politycy tzw V kolumny czyli  totalnej opozycji, komuniści i POpaprańcy z Tuskiem na czele. Historia lubi się powtarzać tym razem przy udziale wrogów wewnętrznych i zewnętrznych tak samo groźnych dla istnienia naszej ojczyzny. Sprawa jest bardzo poważna.

Za publiczne  szkalowanie i uwłaczające godności Polski i jej Żołnierzy - Frasyniuk powinien zostać przykładnie ukarany i pozbawiony obywatelstwa Polskiego na zawsze.
W dobie ewidentnego ataku hybrydowego na Polskę ze strony Białorusi i Rosji na naszej granicy wciąż wielu polityków i internautów zadaje sobie pytanie o roli agentury sowieckiej i trolli rosyjskich na portalach internetowych i ich roli w tej wojnie ?
Uważajmy na rosyjską dezinformację.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.
Wojna informacyjna to nowa jakość wojny psychologicznej i nowoczesna forma oddziaływania przez wywieranie presji na przeciwnika. Aktywizują się grupy internautów atakując w sieci inne opcje niż płynące z Kremla. Ta wojna już trwa.

Czy to jest wojna informacyjna czy propaganda
Wojna informacyjna trwa w polskiej i międzynarodowej sieci internetowej od wielu lat. O tym fakcie informują coraz częściej zagraniczne i krajowe media. Taki stan rzeczy jest zauważalny niemal codziennie w krajowym internecie.
Kampania dezinformacyjna wielu państw w tym Kremla, wojna psychologiczna poprzez stosowanie nowoczesnych technik psychologicznych nasila się z dnia na dzień głównie w związku ze zbrojnym atakiem Rosji na Ukrainę oraz ekspansją polityczną Rosji na świecie.

Każdy niemal nośnik informacyjny jest natychmiast infekowany przez zwolenników Putina - chociaż to jest to samo. Zwolennicy polityki i strategii wojny płynącej z Rosji używają do swego działania oficjalnych witryn internetowych np. Russia Today lub działają oficjalnie za pośrednictwem wewnętrznych rosyjskich stacji radiowych i telewizyjnych.
Prasa wielokrotnie donosi o zaktywizowaniu na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce wywiadu Rosji oraz współpracujących z nimi lewackich trolli. Aresztowanie rok temu przez służby specjalne Polski osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji to wcale nie był początek wojny wywiadów.

Konflikt zbrojny na Ukrainie, wojna w Syrii, wybory w USA przy pełnymi zaangażowaniu Rosyjskich Służb Wywiadu, aneksja Krymu oraz szereg prowokacji i działań nieprzychylnych w stosunku do krajów NATO i Unii Europejskiej to była jak pamiętamy zapowiedź poważnej ofensywy Rosyjskich Służb Specjalnych.

Prezydent Władimir Putin wprowadził reformę rosyjskich służb wywiadu, kontrwywiadu i służby bezpieczeństwa. Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) została przemianowana na Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego oraz odzyskać kontrolę nad Służbą Wywiadu Zagranicznego (SWZ FR) i Federalna Służba Ochrony (FSO) – odpowiednika polskiego BOR - u W kręgach wywiadowczych i prasie mówiło się, że Putin dążył do połączenia wszystkich instytucji bezpieczeństwa (FSB, GRU, SWZ FR). Celem tego miała być odbudowa wpływów służb specjalnych na wzór KGB.

Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej przejęła zadania wykonywane wcześniej przez Zarząd Główny KGB ZSRR (ros. PGU), zajmujący się wywiadem zagranicznym.
Głównym zadaniem SWZ FR jest m.in. dostarczanie prezydentowi i rządowi Federacji Rosyjskiej informacji politycznych, ekonomicznych, technicznych, naukowych, analiza ww. informacji o państwach, organizacjach, ludziach, o wszystkim co ma znaczenie dla prowadzenia skutecznej polityki przez prezydenta, premiera i rząd Federacji Rosyjskiej. Funkcjonariusze SWZ FR działają jako dyplomaci, funkcjonariusze bez immunitetu dyplomatycznego tzw. nielegalni będący pod przykryciem dziennikarzy, turystów itp. Wykorzystują do tego celu ambasady, konsulaty osyjskie rozsiane po całym świecie oraz (nielegalni) rozmaite przedsiębiorstwa i organizacje Po rozpadzie Związku Radzieckiego i zakończeniu zimnej wojny, głównym zadaniem wywiadu Rosji było zlikwidowanie luki naukowo-technicznej między Rosją a krajami NATO.

Dlaczego w sieci trwa już wojna
Największą skuteczność takiego propagandowego działania, jak podają media amerykańskie osiągają jednak dziennikarze będący zwolennikami Rosji wspierający politykę Rosji i Putina. To są oficjalnie zatrudnieni dziennikarze z rosyjskich mediów oraz agentura głęboko zakonspirowana. To jest oczywiście świadoma agentura Kremla otrzymująca za swoje działanie konkretne pieniądze liczone w dolarach.

Dają pracę tam, gdzie jej nie ma. Oferują atrakcyjną płacę jak na tamte warunki. Zatrudniają tych, którzy nie pytają „dlaczego”. Tak wygląda „praca” rosyjskich trolli internetowych, opłacanych przez Moskwę. Najważniejszym – jeśli nie jedynym – celem ich pracy jest tworzyć „newsy”, które spodobają się Władimirowi Putinowi. A jeśli nie tworzyć, to przepisywać prawdziwe informacje tak, by ich wydźwięk był prorosyjski i antyukraiński – pisze niebezpiecznik.pl.
Polscy pseudo narodowi dziennikarze pobierający wynagrodzenie z Moskwy – a tak się dzieje od dawna, co ujawnia nasza krajowa prasa prawicowa, choćby niezależna.pl – negują w swoich wystąpieniach i komentarzach np. stosunki polsko – ukraińskie poprzez podgrzewanie wzajemnej historycznej nienawiści między Polakami a Ukraińcami, zaniżają system obronny państwa polskiego, możliwości i systemy obronne Polski, podkreślają za najważniejsze tylko powiązania gospodarcze Polski z Rosją i straty a wręcz bankructwo Polski po zaostrzeniu się wzajemnych relacji politycznych i gospodarczych między tymi państwami itp.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.
Jest to faktyczna, konkretna brutalna i wojna informacyjna i dezinformacyjna wchodząca w zakres wojny psychologicznej.

Agenci Kremla skupieni w określonych grupach negują wszystko co Polska racja stanu przedstawia swoim czytelnikom. Powszechnie i sukcesywnie agentura Moskwy zniechęca Polaków do jakiejkolwiek oznak obrony swego kraju udowadniając iż nasz kraj nie ma szans w takim starciu z siłami zbrojnymi Federacji Rosji.

Wielu aktywnych już agentów Rosji publikuje swoje artykuły zniechęcające do popierania polityki naszej ojczyzny - Polski na arenie międzynarodowej w tym działań w strukturach NATO np. wspierając Ukrainę w walce o demokrację i zachodni kierunek rozwoju. Powoli agentura Putina zaczyna zniechęcać szczególnie młodzież Polską do zainteresowania sprawami swego kraju w zakresie jego obrony.

Metoda działania agentury Rosji wyspecjalizowanej w swoim działaniu od wielu lat jest prosta i znana od wieków: to przekłamywanie rzeczywistości, ośmieszanie, zniechęcanie, apatia, strach itp.
Przykłady takich działań znajdziemy już w całym internecie, wystarczy przeczytać choćby np. i w Interii, Onecie itp niektóre artykuły i komentarze, i wszystko staje się jasne .Konkretne przytoczone fakty materiały na ten temat  poniżej materiału -   treści załączników.

Ale to nie żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla, jest groźna a to już nie są żarty.

Walka o Wolną Polskę trwa nadal. !

Źródło - załączniki do materiału:

https://naszeblogi.pl/58502-an...
https://niepoprawni.pl/blog/hu...
https://naszeblogi.pl/60048-ch...
https://www.mpolska24.pl/post/...
https://spidersweb.pl/2021/09/...
https://www.speedtest.pl/wiado...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

16-10-2021 [14:08] - u2 | Link:

Frasyniukowi odebrać obywatelstwo Polskie.

Frasunik wszedł w spółkę z esbekiem z Wrocławia i ma firmę transportową w Niemczech. Poniższe zdjęcie wyjaśnia dlaczego :

https://twitter.com/rydzyk_fiz...

Źródło: fotografia zamieszczona w "Generał Kiszczak mówi prawie wszystko", BGW, Warszawa 1991 r.

Obrazek użytkownika sake3

16-10-2021 [14:36] - sake3 | Link:

Nie tylko kreatury w rodzaju Frasyniuka sa antypolsko nastawieni .Aktorzy a raczej aktorzyny to wyjątkowy przykład antypolskości.Niejaki Chyra podkreśla,że nie jest Polakiem tylko ,,dumnym Europejczykiem''.Grają w antypolskich filmach,w których żaden przyzwoity aktor nie powinien wystąpić. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

16-10-2021 [15:17] - Marek Kudła | Link:

Tradycja targowicy ma się dobrze. Liderzy opozycji domagają się likwidacji niepodległego państwa, ponieważ nim nie rządzą. Polskojęzyczni obywatele różnego pochodzenia traktują Polskę nie jak własny kraj, lecz teren podbity, żerowisko, na którym swobodne i bezpieczne pasienie się mają zapewnić siły zewnętrzne.  Wielu polityków, w tym Tusk, widzi szansę na karierę z obcego nadania.  Problem polega jednak na tym, że taka postawa spotyka się z poparciem połowy społeczeństwa, które upatruje swój interes w likwidacji suwerenności.  Zdrada i walka z polskim państwem budzi podziw znacznej części społeczeństwa, co świadczy, że tą lewacką część społeczeństwa trawi gen samozagłady. Oni błędnie uważają, że skoro wszędzie królują patologie to należy zrezygnować z normalnej i sprawnej państwowości, a przyjąć patologie !  Wielu uważa też, że skoro nie jest tak jak chcą lub sobie wyobrażają, to lepiej, by Polski nie było. To są skutki życia całego pokolenia w patologicznej III RP – państwie nadanym z góry, a nie samodzielnie wywalczonym. 
 

Obrazek użytkownika Jabe

16-10-2021 [16:04] - Jabe | Link:

Państwo polskie nie jest niepodległe.

Obrazek użytkownika Tezeusz

16-10-2021 [18:24] - Tezeusz | Link:

@Jebe - a ty komu jesteś podległy ?