Obowiązek patrioty

Niepodległość nie na sprzedaż” – pod takim hasłem odbędzie się w Warszawie 11 listopada Marsz Nieodległości – poinformował zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. 

Marsz jako wyraz suwerenności.

Z kolei prezes stowarzyszenia Robert Bąkiewicz podkreślił, że choć wiele pokoleń Polaków walczyło o niepodległość, to jednak i dziś sprawa obrony suwerenności państwa polskiego jest aktualna. W jego ocenie udział w marszu ma być wyrazem tego, że Polacy są nadal za suwerennym i niepodległym państwem polskim.

– Pokażmy, że jesteśmy za państwem, które czuje się częścią Europy, bo zawsze byliśmy w Europie, byliśmy Europejczykami i częścią cywilizacji łacińskiej – powiedział. – Żebyśmy to głośno jako polscy patrioci 11 listopada pokazali na ulicach naszej stolicy – dodał.

Uczestnictwo w Marszu Niepodległości 11 listopada 2021 jest obowiązkiem każdego patrioty.

Trzaskowski uczeń Sorosa ten dla którego LGBT i marsze dewiantów są dobrem najwyższym zapowiada że Marsz Niepodległości rozwiąże.

Co można się spodziewać od Prezydenta Miasta, który nie może zapanować nad stolicznym gównem nie wspominając o niedotrzymywanie obietnic. Taki kłamczuch.

Marsz Niepodległości Polski się odbędzie mimo wycia Sowiecko - Niemieckiej agentury, zdrajców, POpaprańców i SB ctwa oraz pedalstwa.

Źródło:
https://www.rdc.pl/informacje/...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [08:15] - Pers | Link:

Od kiedy Marsz podłączył się do cyca PiS to stracił swój narodowy, polski charakter.
Stał się następnym partyjnym wiecem.
Nie uczestniczę w ulicznych POPiSach.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [10:37] - Tezeusz | Link:

@Pers
"Korzystałem z publikacji rubaltic.ru"
Dopisz źródło KGB !

Tylko sowieckie tylko Putin tylko Rosija mat radnaja.
A fe sowieckie szambo scierwoneonowe.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-10-2021 [11:40] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Dyskutujesz ze specem od "cyców" który już z niejednego cyca pił 😁  Z którego teraz pije, to nietrudno zgadnąć.

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [12:09] - Pers | Link:

@ujejska
//Dyskutujesz ze specem od "cyców" który już z niejednego cyca pił 😁  Z którego teraz pije, to nietrudno zgadnąć.//
G... o mnie wiesz babo z magla a mądrzysz się.
Dlaczego oceniasz innych według siebie?

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [13:26] - Tezeusz | Link:

" G.. o mnie wiesz babo z magla a mądrzysz się.
Dlaczego oceniasz innych według siebie?"

@Pers trudno dyskutować z chamem, zgadnij kogo mam na myśli ,-  masz wątpliwości ?
https://naszeblogi.pl/60048-ch...

 

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [13:36] - Pers | Link:

@admin
//Pers trudno dyskutować z chamem, zgadnij kogo mam na myśli ,-  masz wątpliwości ?//
Definitywnie rezygnuję z dyskusji z idiotami, których hołubisz i dajesz fory.
Ciężko boksować się z bandytą mając jedną rękę zawiązaną za plecami.
Odtąd będę zamieszczał tylko komentarze ściśle związane z tematem notki.
Od ciebie oczekuję położenia kresu chamskim atakom na mnie do czego zobowiązuje cię funkcja i Regulamin NB.
Ja te wszystkie "tezeusze" będę traktował jak powietrze. I tak nie mają nic ciekawego do powiedzenia.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [15:35] - Tezeusz | Link:

@Pers ja ciebie nie zapraszam do mego blogu sam z uwielbieniem czytasz moje materiały tak ciebie ciekawią.
Nie będziesz mnie zaczepiał, obrażał i wyzywał nie będzie mojej redakcji - proste !

A to że obrażasz blogerów NB co tobie udowodniłem podając cytaty twoich słów to już inna kwestia. Oczekuję  także od ciebie położenia kresu tym chamskim wypowiedziom publicznym w stosunku do mnie i blogerów NB..

Obrazek użytkownika Jabe

14-10-2021 [09:18] - Jabe | Link:

W setną rocznicę odzyskania niepodległości propaganda władzy kłamliwie przemianowała Marsz Niepodległości na „Biało-Czerwony Marsz”, udając, że ma udział w jego organizacji. Widzę, że jednak wrócono do poprzedniej formuły. Mam nadzieję, że organizatorzy zdają sobie sprawę, że próby przejęcia nie ustaną.

Nie dajmy się zmylić,  „Niepodległość nie na sprzedaż” jest hasłem antyrządowym!
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [10:38] - Tezeusz | Link:

@Jebe
Twoj marsz to Plac Czerwony w Moskwie to co sie podniecasz !

Obrazek użytkownika J z L

14-10-2021 [11:20] - J z L | Link:

Jabe,pam...pers i dobrowolski mają w przyszłym roku zorganizować Wielki Marsz i Dzień przyjaźni polsko-rosyjskiej  w dniu 17 września.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

16-10-2021 [09:33] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Sierściuchowi w oszczerstwach to raczej nie dorównasz. Przypomnę tylko jedno, gdyby nie Prezydent, to tamtego Marszu by nie było - Bufetowa zakazał a sąd przyklepał. Ten Marsz po decyzji Bufetowej prawdopodobnie skończył by się rozlewem krwi, więc nie łżyj tu jak bura suka, że ktoś coś sobie zawłaszczył. Bo dzięki prezydenckiemu patronatowi nad Marszem i ochronie całej manifestacji, to tacy jak ty, mogli sobie tylko wyć z daleka i to grzecznie, bo natychmiast byli pacyfikowani.

Obrazek użytkownika Jabe

16-10-2021 [09:46] - Jabe | Link:

Nie o tym mowa. Proszę sobie zachować „tacy jak ty” na dyskusje w maglu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [09:55] - Tezeusz | Link:

Przeciwni Polsce są:
TRZEBA WIEDZIĆ że tzw. totalną opozycję w naszym Kraju stanowią głównie przybysze ze wschodu, podły prezent Stalina jako tzw. "poP" do budowy komuny w PRL-u. Stalin nie pozbył się inteligencji, a przysłał około 340 tys.najgorszą kategorię ludzi; prostactwo bez wykształcenia, wszelkiej maści zboczeńców, przestępców, brudnych oszczanych meneli i oprychów NKWD głównie z pochodzeniem chazarskim i nimi obsadził najwyższe i najważniejsze instytucje w Polsce głownie w wojsku i UB a jak mieli chociaż średnie to zostawali; lekarzami, architektami nauczycielami, a także sędziami i pokuratorami - i do dzisiaj traktują te synekury jako dziedziczne i przekazują swoim PO-miotom, teraz to już trzecie i czwarte pokolenie tych przybłędów które uzurpuje sobie niczym nieuzasadnione w Polsce przywileje na domiar jeszcze dziadostwo to ubzdurało sobie że są elitą i Polska to będzie ich Kraj i nie bez powodu niosą na transparentach obrzydliwe hasła nakazujące WYPI---LAĆ Polakom ze swojego Kraju

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [10:45] - Tezeusz | Link:

Co innego zbiegowisko Tuska, na którym deklarowano powywieszanie milionów obywateli polskich na latarniach. Polacy przeciw patologii, przeciw knajackiej peowskiej bandzie - a za marszem patriotów.

Kiedy wniosek o delegalizacje organizacji przestepczej o charakterze zbrojnym i morderczym?! To nie tylko kwestie amber gold, Kataru, kradziezy miliardow z OFE, ale Smolensk, Cyba, 100 zamordowanych swiadkow zbrodni pod Smolenskiem. Dowody zbrodniczej dzialalnosci kliki niemieckiego kundla mozna wymieniac, wlasciwie BEZ konca. Gdyby nie zainstalowana w sadach UBecka wiekszosc, kilkadziesiat lbow "polskiej" opozycji by PO lecialo

Obrazek użytkownika Jabe

14-10-2021 [11:42] - Jabe | Link:

Nie sądy stoją na przeszkodzie, a brak woli i, najwyraźniej, dowodów.

Obrazek użytkownika Es

14-10-2021 [11:52] - Es | Link:

Skąd tak gorące poparcie dla Marszu wśród apologetów niechętnego Marszowi pis

Obrazek użytkownika sake3

14-10-2021 [12:36] - sake3 | Link:

Z przykrością się czyta że MN stracił swój sens tylko dlatego że jest narodowy. A jaki ma być jeśli jest to rocznica odzyskania Polski? To nie PiS Persie jest organizatorem tylko naród. Wiesz jeszcze co to Naród? I to naród bierze w nim udział, a w tym narodzie maszerują ludzie starzy i młodzi, różnych wyznań, zawodów i różnych wykształceniem i maszerują przyjaźnie i godnie pomimo prowokacji i zakazów. Ci ludzie cieszą się, czekają na tę chwilę cały rok i nie zrezygnują choć tyle starań by go obrzydzić i zniechęcić. Nawet tu na NB nie potraficie z panem Jabe uzgodnić czy PiS udaje że organizuje, czy też rzeczywiście PiS go organizuje tylko dlatego bo chcecie mieć kolejną podkładkę do wojny. Przecież nie musicie wcale na MN iść, Możecie po prostu liczyć obecnych na nim ,,faszystów'' by potem usłużnie donieść do Brukseli. Możecie również iść w marszu organizowanym przez Tuska i Trzaskowskiego w wytwornym towarzystwie pani Jachiry, Lempart i pani Augustynek. Jest demokracja jest wybór, oby tylko pogoda dopisała.

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [12:49] - Pers | Link:

@sake3
Piszesz z zarzutem do mnie :
//Z przykrością się czyta że MN stracił swój sens tylko dlatego że jest narodowy.//

A ja napisałem przecież:
//Od kiedy Marsz podłączył się do cyca PiS to stracił swój narodowy, polski charakter.//

Z wielką przykrością muszę stwierdzić, że nie rozumiesz co czytasz.

Jeszcze do niedawna Marsz był (a przynajmniej miał być) spontaniczną demonstracją NARODOWĄ ponad partyjnymi podziałami. W momencie gdy stał się tubą jednej partii przestał być narodowy a stał się partyjny. No chyba, że dla fanów PiS polskim narodem są tylko fani PiS.
Czy teraz wyraziłem się zrozumiale?

Obrazek użytkownika J z L

14-10-2021 [14:07] - J z L | Link:

Coś mi się wydaje, że w innych, odleglejszych czasach odwiedziliby was antypolskie leszcze z Szamba24r.u  chłopcy w prochowcach z ciężkimi kieszeniami.
Najpierw by odczytali kilka słów...

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-10-2021 [15:46] - Kaczysta | Link:

Hasło a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści nic nie straciło na zasadności i aktualności

Obrazek użytkownika Es

14-10-2021 [14:58] - Es | Link:

@ Pers przypisywanie pis- owi  organizacji , a tym bardziej zawłaszczenia Marszu jest chyba sporym nieporozumieniem. Ale chętnie poznam podstawy Twojego twierdzenia. 

Obrazek użytkownika sake3

14-10-2021 [15:22] - sake3 | Link:

@Pers....Ależ zrozumiałam,zrozumiałam, nie musisz powtarzać utartych formułek ,,czytaj ze zrozumieniem'' czy ,,nic nie rozumiesz''. Najbardziej zrozumiałam Twoje intencje obwiniania PiS-u oskarżanego przez Ciebie  o upartyjnienie marszu który się nawet jeszcze nie odbył,nie wiadomo czy dzięki Trzskowskiemu,Tuskowi i lewackiej hołocie  w ogóle się odbędzie. To świadczy,że dla Ciebie sam Marsz nie jest ważny ,kto go organizuje i kto będzie w nim uczestniczył, czy będzie spontaniczny czy nie tylko  jest okazją przejechania się po PiS-ie. Prawdę mówiąc kolejną okazją. Jesteś jakimś prorokiem albo żyjesz w równoległym świecie pisząc: ,,Od kiedy Marsz podłaczył się do cyca PiS to stracił swój narodowy,polski charakter''.Widziałeś  już te cyce i utratę polskiego charakteru Marszu który jeśli się uda będzie dopiero 11-go listopada.? 

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [17:02] - Pers | Link:

@sake3
//Widziałeś  już te cyce//
Oczywiście. Bąkiewicz sprzedał się za niecałe 4 mln.
Część już odrobił bucząc w czasie śpiewania hymnu na wiecu PO.
Obrzydliwe to było. No ale to teraz wasz bohater.

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-10-2021 [17:30] - Tezeusz | Link:

"Korzystałem z publikacji rubaltic.ru"

Brawo literatura KGB jest odpowiednia ale dla kogo ? Rozumiem, że Pers się z nią identyfikuje nawet wspiera skoro jest dla niego autorytetem.

Obrzydliwe !

Obrazek użytkownika sake3

14-10-2021 [17:53] - sake3 | Link:

@Pers......A wygibasy pani Augistynek która pluła,szarpała,lżyła i pobiła jakąs kobietę nie były obrzydliwe? Wrzaski pani Lempart też nie? Przecież to twoje bohaterki ,nieprawdaż? A zastanowiłeś się ile pieniędzy przeznacza kretyn Trzaskowski i inni prezydenci miast na organizację parad równości kosztem innych ,niezbędnych wydatków? Ostatni spęd Tuska też nie był za darmo,czemu tego nie wytykasz? 

Obrazek użytkownika Pers

14-10-2021 [18:13] - Pers | Link:

@sake3
//A wygibasy pani Augistynek która pluła,szarpała,lżyła i pobiła jakąs kobietę nie były obrzydliwe? Wrzaski pani Lempart też nie? Przecież to twoje bohaterki ,nieprawdaż?//
Nie, to nie są moje "bohaterki". 
Albo mnie z kimś mylisz albo celowo chcesz byś złośliwa.
Już pisałem, że nie interesują mnie i nie uczęszczam na uliczne, chamskie POPiSy.

Marsz Niepodległości podobał mi się zawsze bo był ponad bieżącymi podziałami politycznymi i mógł iść każdy.
Teraz jak Bąkiewicz się sprzedał już mi się nie podoba.

Obrazek użytkownika J z L

14-10-2021 [19:50] - J z L | Link:

pam ...pers
Obrzydliwe to było to stare próchno  wypożyczane na spędy PO

Obrazek użytkownika u2

14-10-2021 [13:56] - u2 | Link:

"Możecie po prostu liczyć obecnych na nim ,,faszystów'' by potem usłużnie donieść do Brukseli."

Ano, sam Guy Verhofstadt by nie wymyślił marszu 60 tysięcy  "faszystów" w Warszawie, choć mocno antypolski ten Guy. Ktoś musiał mu uprzejmie donieść z nadwiślańskiej Targowicy :-)

Obrazek użytkownika sake3

14-10-2021 [15:26] - sake3 | Link:

@u2......Jak widać donosicieii z nadwiślańskiej Targowicy jest wielu .Panowie Timmermans i szczerbaty Verhofstadt będą zbudowani wiedząc,że tyle Polaków im tak pokornie służy.