Za małe toalety, czyli wiec Tuska

  Wczoraj [10.10.2021] szef PO, Donald Tusk zwołał na placu Zamkowym wiec przeciwko rzekomemu "polexitowi", czyli wyjściu Polski z UE.  Musiał nie być pewnym swej popularności, wiec postanowił podeprzeć się Jerzym Owsiakiem.  Ten ostatni wezwał Tuska na scenę i wygłosił następujący tekst [patrz {TUTAJ}]:

  "Pan Donald Tusk. Spotkałem się z nim w Unii Europejskiej, kiedy po prostu licytowaliśmy. To była zabawa na rzecz WOŚP. Uciekam od polityki, ale szacunek dla pana, że wtedy była licytacja, że mogłem obejrzeć ten cholernie zbiurokratyzowany budynek, straszny, niesamowity. Tam nawet toaleta tak mała, że nie można było, jak usiąść. Pan tam wytrzymał
—pogratulował byłemu premierowi Owsiak.".

  Te "za małe toalety" skradły oczywiście cały show.  Bloger Wymyk zamieścił w Salonie24 zabawny mem {TUTAJ}.  Owsiak nie zwiększył też zbytnio frekwencji, która według policji wyniosła 20-25 tys. osób.  Warszawski ratusz utrzymywał, iż było ich 100 tys., ale według Rafała Ziemkiewicza {TUTAJ}:

  "Pani z Ratusza wyjaśniła, że na placu mieści się 30 tys ale ludzie byli jeszcze w bocznych uliczkach. Czyli w tych małych uliczkach zmieściło się 70 tys.? Musieli leżeć warstwami do 3-go piętra.".

  Oprócz tego awanturowała się jeszcze "babcia Kasia", a narodowcy zagłuszali wystąpienie weteranki AK.  Dziś klęskę Tuska dobrze opisał bloger Matka Kurka [Piotr Wielgucki} w notce "Nie jedna, ale seria porażek Tuska, zyskałby więcej gdyby został na Twitterze" {TUTAJ},  Stwierdził:

  "Tusk zrobił łapankę i przyszli tacy goście, na jakich Tuska stać, ale i oni wystarczyli, aby uzyskać efekt „spłaszczenia”. Tusk na tle Grocholi, Owsiaka i reszty nie pokazał się jako lider, tylko jeden z wielu. Nikt dziś nie powtarza frazy, zdania, czy nawet jednego słowa Tuska, które miało dać nowy impuls.".

  Toalety przebiły jednak wszystko.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

11-10-2021 [14:17] - Jabe | Link:

Ciekawe, jak to się ma do wieców rządowych.

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [22:52] - J z L | Link:

Jabe

Z TT
Donald pajacu.
Ty będziesz "krulem" na sraczu! 
Donald pajaaaacu.
Dla ciebie tron jest na sraczu!
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

11-10-2021 [14:21] - Marek Kudła | Link:

To dzięki Tuskowi Polska może opuścić UE zwykłą większością głosów.  Donald Tusk straszy dziś Polaków Polexitem, tymczasem,  to za rządów Tuska przyjęto nowelizację umożliwiającą opuszczenie wspólnoty zwykłą większością głosów.
Poseł Krzysztof Lipiec, który był w latach 2009/2010 członkiem Komisji ds. UE przekonuje, że powodem nowelizacji było zbliżenie rządu Tuska do Kremla.  Szybko opracowano projekt i w październiku 2010 roku Bronisław Komorowski, już jako prezydent, podpisał nowelizację ustawy, dzięki której Sejm może zdecydować o wystąpieniu z UE zwykłą większością głosów. Za tą ustawą głosowała wówczas Platforma, Lewica i PSL. PiS było przeciw.  Dlaczego podjęto taką decyzję?  Próbowano poczynić pewien straszak; z jednej strony dla Unii Europejskiej, z drugiej zaś strony dając prezent Federacji Rosyjskiej. Innego tłumaczenia nie ma !
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-10-2021 [14:50] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk ma liczne talenta, umie pogodzić Milera i Moczulskiego, Brexit Anglikom zafundował  to i z Polexitem da radę ☺☻
 

Obrazek użytkownika u2

11-10-2021 [15:27] - u2 | Link:

"umie pogodzić Milera i Moczulskiego"

Możliwe, że to jest dużo prostszy związek TW Lecha z PZPR niż się wydaje :

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

W 1992 został umieszczony na tzw. liście Macierewicza. Po uchwaleniu ustawy lustracyjnej w 1999 jako pierwszy w Polsce złożył wniosek do sądu o tzw. autolustrację[31]
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

11-10-2021 [16:12] - Tezeusz | Link:

Zawsze mnie intrygowało jak to było możliwe, że w dziejach ludzkości był taki Stalin czy Hitler. Jak to było możliwe, że za aprobatą obywateli swoich państw dokonywali milionowych zbrodni również na swoich obywatelach? Jak to było możliwe, że ludzie nie wierzyli w ich zbrodnie, że im bezgranicznie ufali, że ich uwielbiali, a po ich śmierci płakali? Było to dla mnie niepojęte. Jednak gdy wczoraj zobaczyłam wiec w Warszawie na Placu Zamkowym, krzyczący tłum i przemawiającego Tuska zrozumiałem, że było to możliwe, bo i Hitler i Stalin byli chorzy na władzę, bo rozpalali w ludziach nienawiść do innych ludzi, bo budzili w ludziach najgorsze instynkty, bo nimi manipulowali, bo byli czystym ZŁEM. I Tusk jest takim czystym Złem. Jest zdolny do wszystkiego. Wystarczy wspomnieć ,,Nocną zmianę" czy Smoleńsk. Wystarczy wrócić pamięcią do ,,piątkowego samobójcy". Wystarczy przeanalizować 8 lat jego rządów ( 800 nierozliczonych afer) w tym okrutne zabójstwo śp. Jolanty Brzeskiej

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-10-2021 [17:58] - NASZ_HENRY | Link:

Wczoraj na Placu Zamkowym w Warszawie odbył się seans nienawiści podobny do nazistowskich wieców. Donald Tusk podobnie jak Adolf Hitler podburzał naród okłamując go, obiecując szczęście i dobrobyt. Stalin parł do władzy by ukryć fakt, że był agentem carskiej ochrany. Co chce ukryć Tusk - czy tylko fakt bycia Oscarem ☺☻
 

Obrazek użytkownika sake3

11-10-2021 [19:37] - sake3 | Link:

Podziwiam Donalda Tuska za heroizm i poświęcenie dla ,,Europy''.W Polsce musi znosić ,,udręki'' płaczące, biegające w Brukseli nakładanie marynarek na grzbiety pijanych unijnych urzędasów,I jeszcze te małe toalety,choć przecież zgodne z normami unijnymi w których zapewne musiał załatwiać się na stojąco az przez 7 lat.A jak się w nich mieścił Timmermans obdarzony przez naturę pokaźną dolną częścią ciała?.

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [21:24] - J z L | Link:

Tusk miał problemy z wypróżnieniem w Brukseli- rzekł owsik o mini kiblach

Obrazek użytkownika angela

12-10-2021 [07:35] - angela | Link:

Od początku nierządow Tuska, jasno widać degenerację sceny politycznej, gospodarki i zycia w Polsce. 
Zwijanie gospodarki, złodziejstwo i buta od wladzy PO zaczynając. 
To od  'czasów  Tuska ' wszechobecne chamstwo i wulgaryzmy, również na ulicach.
Kiedys mowiono, klnie jak furman, a teraz takich furmanow mrowie.
Polacy szkalują Polski jezyk. 
Ludzie nie potrafią juz normalnie,  bez wulgaryzmów, bez agresji rozmawiać. 
Narod przeklina swoj los.
Odjąć z wypowiedzi wulgaryzmy, rozmowa staje się spokojniejsza, nie agresywna.
Powinno się na kazdym kroku walczyć z przekleństwami.
Owsiak intuicyjnie wspomnial o toaletach, bo to co Tusk wylewa na Polskę, to jedna wielka kloaka, to zło na kazdym polu działania tego szkodnika.
Wespół ze swoimi pomagierami jak Czajkowski,  niszczy i degeneruje sejm, Polskę .
Taka Jachira Mucha Palikot Franek z torbą, czy scerba, wymieniać mozna bez konca, oni nigdy nie powinni znaleźć się w Sejmie, o ciemniakach typu Loren nie wspomnę. 
Co oni z odznaką ORŁA BIAŁEGO  zrobili, począwszy od Kwasniewskiego, woła o pomstę do nieba i wymaga weryfikacji.
Myślę, ze oprocz tych zwiezionych biednych antypolskich degeneratów, ludzie zobaczyli prawdziwe oblicze Tuska i partii która od nowa pcha się do władzy, zeby od nowa uPOdlić Polskę, ograbić okraść Polakow ze wszystkiego.
Ograbic z pieniędzy,  z chonoru,  z Polski.
Zrobić z Polski poddany niemiecki land, bez sejmu, bez przemyslu, bez ludzi, bo wyjadą do baora, pod bat do niemieckiego pana.

 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-10-2021 [10:38] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Polacy szkalują Polski jezyk."
Po przeczytaniu tylko tych czterech słów  można angeli przyznać laur za kpinę z polskiego języka.