Polska nie wasz kraj!

Już widać co planują w swych euro planach,
W Moskwie trwa casting na główną rolę,
Aby ulepić Polakom głupiego bałwana,
By Polskę podzielić i wziąć w niewolę!
Zaciera rączki michnikowszczyzna,
Przekracza kolejne łotrowskie granice,
Czeka na ukaz co znów im przyzna:
Że nasze ulice a ich kamienice!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-10-2021 [18:07] - Tezeusz | Link:

Polacy ostrzegali Niemiaszkow przed Putkiem, który ich kupuje i ogrywa. Makrela i Rudy Niemiec wchodzili ostro w dupsko Putkowi i mają co chcieli.
Niemcy kryzys paliwowy, Rudy koniec marzeń o polityce w Polsce.
MY robimy co nasze i wygrywany gospodarczo, politycznie i moralnie.

Niezalezna.pl: "Europa Zachodnia może mieć problem, jeżeli w porę się nie opamięta
Nasi partnerzy w krajach Europy Zachodniej teraz doskonale widzą, na czym może polegać manipulacja dostępnością gazu, jakie może nieść konsekwencje dla rynku. [...] W zeszłym roku o tej porze cena gazu na giełdzie TTF to było kilkanaście euro za megawatogodzinę; dziś ta cena przekroczyła 110 euro - powiedział portalowi Niezalezna.pl podczas Kongresu 590 prezes PGNiG Paweł Majewski. Jakie inne zagrożenia dla europejskich rynków niesie gazociąg Nord Stream 2?.."

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-10-2021 [18:11] - Ula Ujejska | Link:

Fakt, ale niepokoi mnie to że Niemcy wpadli w ruskie sidła. Może nowy rząd niemiecki wreszcie oprzytomnieje i UE przestanie wbijać nóż w plecy Polakom?. Putin nie da rady całej Europie - jest zależny od zakupów gazu. Wystarczy przeczekać i robić swoje.

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-10-2021 [18:20] - Tezeusz | Link:

@Ula
Przyszły Rzad Niemiecki to głównie lewactwo razem z Rudym będą dalej grać z Putkiem by osłabić gospodarczo i politycznie Polskę.

Mocna gospodarczo Polska gospodarczo powiązana z USA może wygrać te batalię. UE lewacka stanie za Putkiem to zrozumiałe.
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-10-2021 [18:28] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
No zobaczymy, bo jak ceny gazu jeszcze troszkę tylko wzrosną, to NS2 może mieć problem z niemiecką certyfikacją - już to ma, ale możliwe że to tylko targi o cenę. No zobaczymy i to szybko, bo idzie zima i jak sie nie dogadają to Niemców nima. A nasze kłopoty z UE przy okazji się rozwiążą w tej gazowej wojnie, bo raczej Niemcy będą chcieli mieć w nas sojusznika przeciw Putinowi.

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2021 [19:38] - Pers | Link:

@ujejska
Proponuję tam zwrócić się po pomoc.  http://www.mscz.pl/

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [14:42] - Tezeusz | Link:

@ Pers to ze jesteś chamem tow wiedzieliśmy od dawna le ,ze idiotą to już wiemy :

"Sam się tam "produkuję" jako komentator (Pers). Walka z banderowskimi trollami nie jest równa bo admin blokuje mi ze 30% komentarzy no ale trudno. Zresztą wszystko co tu napiszę to czytają z nochalem przyklejonym do szyby. Często nawet cytują i dają linki przez co robią nam darmową reklamę. Idioci :)
Ostatnio NB przeżywają najazd żydobanderowskiego, syjonistycznego desantu. Wszyscy wykopani kiedyś z NEonu. Widocznie znaleźli tam schronienie bo nawet z niepopków ich kiedyś wyrzucono.

//Tak więc sami sobie wystawiają świadectwo, że sami są agentami i dywersantami wrogiej Polsce i Narodowi Polskiemu służby, będącej spadkobierczynią Służby Bezpeky OUN Bandery.//

Nie tylko bandery. To generalnie sługusy syjonizmu a banderowcy, na tym etapie, są syjonistom potrzebni. Jak im wajchę przełożą to się na banderowców wypną.
I żeby była jasność - ogromna większość starych użytkowników NB to ludzie przyzwoici. Problemem jest "desant", który jakieś 4 miesiące temu spadł jak stonka. To dość niewielka ale zwarta i bardzo hałaśliwa grupka Wszyscy znani z NEon - husky vel "jozio z londynu", tezeusz, niezalogowany, ryan, kaczysta (jeśli któregoś pominąłem to przepraszam :)
Muszę jednak przyznać, że robią nam świetną marketingową robotę i dzięki im za to :)

//Nie przypuszczałem, że są aż tak głupi.//
Jeszcze jak :)
Większość z nich ma poważne problemy z posługiwaniem się poprawną polszczyzną co zdradzałoby raczej niepolskie pochodzenie. Taki np. tezeusz (plagiator i spamer) nie potrafi napisać jednego zdania w komentarzu bez 2-3 błędów.
W sumie to skutecznie kompromitują sprawę, której służą i pewnie to ma na myśli tamtejszy admin trzymając ich na NB.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 29.09.2021 13:55:00
https://kresywekrwi.neon24.pl/...

@ Pers :
"Zobacz sobie na taką stronkę pt. naszeblogi.pl Zebrała się tam cała ferajna płatnych, żydobanderowskich trolli, których sam stąd wykopywałem i mieszają ludziom w głowach.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2021 20:49:41 '

ADMINIE
Kiedy wywalisz tego chama trolla na zbity...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [15:27] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Nie apeluj do Admina, gdyby go wywalił to nikt by się tutaj nie dowiedział czym ten sierściuch pachnie i kim jest. Powtarzam to wszędzie: Pozwólcie im mówić i publikujcie ich wymioty z naszym komentarzem.
 

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2021 [19:35] - Pers | Link:

@tezeusz
//MY robimy co nasze i wygrywany gospodarczo, politycznie i moralnie.//
Mógłbyś wymienić kilka tych sukcesów?

Obrazek użytkownika Tezeusz

05-10-2021 [20:25] - Tezeusz | Link:

Pers trudno dyskutować z " mendą łonową"  oraz " płatnych, żydobanderowskich trolli" są  to twoje a nie moje słowa. Manipulancie. Tak zwracasz się do blogerów  NB

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-10-2021 [20:25] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Ignoruj najemnika 😁 odpal🚀

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2021 [20:28] - Pers | Link:

@tezeusz
//trudno dyskutować z " mendą łonową"//
Toteż wcale nie mam zamiaru z tobą dyskutować :))))
Tu masz moje oficjalne stanowisko  https://kresywekrwi.neon24.pl/...

Obrazek użytkownika Marek Kudła

05-10-2021 [19:13] - Marek Kudła | Link:

Polski nie potrzeba dzielić, bo Polska nie jest podzielona !  Lewactwo zaś w Polsce to nie są Polacy, lecz polskojęzyczni ubywatele różnego pochodzenia i wkrótce zaczniemy się ich pozbywać !!!
 
To nie Polacy !  Ci ludzie o zdeformowanych poglądach, wyrzekli się i wyparli Polskości.   Mówią,  że Polskość to nienormalność , a udowodnili to poprzez bojkot nawet najważniejszych świąt państwowych i bojkot zaprzysiężenia Prezydenta.  Obrazili się na Naród Polski, bo wybrał A. Dudę na Prezydenta.  Oni gardzą Polakami, naszych bohaterów nazywają bandytami  i obrzydliwie zdradzają naszą Ojczyznę !  Nie podadzą ręki Prezydentowi do dialogu czy koalicji polskich spraw, dlatego muszą być usunięci z życia publicznego !!!  Ci najbardziej anty-polscy będą wydalani z Polski, inni zaś będą usuwani z życia publicznego za pomocą kart wyborczych.  Polacy nie chcą lewactwa i żydostwa w Polsce i nigdy ich nie dopuszczą do "koryta" !!!
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

05-10-2021 [20:23] - Ula Ujejska | Link:

Marku
Pisząc o dzieleniu Polski miałam na myśli to, co zrobiły już raz Prusy i carska Rosja. W Polsce powinno się przywrócić stare królewskie prawo Banicji za działanie na szkodę Ojczyzny.

Obrazek użytkownika Pers

05-10-2021 [20:30] - Pers | Link:

@ujejska
//W Polsce powinno się przywrócić stare królewskie prawo Banicji za działanie na szkodę Ojczyzny.//
Nie da rady. W Sejmie zostałoby góra 11 posłów.

Obrazek użytkownika Jan1797

05-10-2021 [20:41] - Jan1797 | Link:

Przynajmniej wiecie dlaczego ciągle smucę o pojednaniu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [11:02] - Ula Ujejska | Link:

Panie Janku
Trudno jest mówić o pojednaniu z formacjami które mordowały nasze elity lub pomagały to robić obcym vide Smoleńsk.

Obrazek użytkownika Centrystka

05-10-2021 [21:11] - Centrystka | Link:

@Ula Ujejska
A wiesz może kto kogo zamordował w Smoleńsku?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [07:35] - Ula Ujejska | Link:

Centrystka
Czegoś paniusiu nie rozumiesz? Myślę że jednak zrozumiałaś i zabolało. A to ma boleć. Won za Don!

Obrazek użytkownika Centrystka

06-10-2021 [21:08] - Centrystka | Link:

A co takiego miało mnie zaboleć i to z przyczyny kogoś takiego,jak niezbyt zrównoważona psychicznie osoba? Widno,iż coraz bardziej cosik w tej twojej głowinie się kićka...Tę twoją mantrę  "won za Don" od kogo wzięłaś,chyba jednak nie od Kaczyńskiego?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [05:18] - Ula Ujejska | Link:

Centrystka
Paniusiu, no to po co się tu przywlekłaś z tego ścierwoneonu, skoro cię nic nie boli? Za koniowała chcesz robić? Omijaj mnie szerokim łukiem i wróć na ten ruski padołek i przestaniesz mieć problemy. Jasne czy za trudne? No chyba że musisz ... taki ruski imperatyw.

Obrazek użytkownika tricolour

05-10-2021 [21:27] - tricolour | Link:

@Ula

Smoleńsk, to własnymi ręcamy - we mgle, to nawet samochody zwalniają, nawet zatrzymują się, bo o wypadek łatwo. Ale nie będzie nas uczył francuz widelcem, że białe jest białe.

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [07:08] - Tezeusz | Link:

Trzykolorowy sowiecki z LGBT owiń się tęczową szmatą poczujesz się raźniej.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [07:39] - Ula Ujejska | Link:

@Tricolour
Od taty wiesz jak strzelał w tył głowy Polakom "własnymy ręcamy"? Dobrze znasz rodzinne tradycje.

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [08:31] - tricolour | Link:

@Ula

Mój tata urodził sie po wojnie więc co najwyżej strzelał z patyka w piaskownicy.

Na pani przykładzie widać, co znaczy wiek, jakie to jest - co do zasady - spustoszenie społeczne po komunie, w której Pani żyła. Ludzie dzielicie na swoich i wrogów, o czym doskonale wiedzą Rosjanie i bezwzględnie to wykorzystują. Nie ma żadnych stopni tylko "my" i wrogowie, a wrogów się zabija.

Próbuje Pani grać tu rolę autorytetu, a w rzeczywistości jest to pogarda i nienawiść okraszone jakąś radosną formą werbalnego sadyzmu. Nie jest to efekt emocjonalnego Pani zbilansowania, raczej defekt i tak to traktuję. Uszkodzone drivery dają właśnie takie dysfunkcje.

Przykre to, ale zrozumiałe.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

06-10-2021 [09:00] - Niezalogowany | Link:

"Ludzie dzielicie na swoich i wrogów,"

Zgadza się, ruski trollu. Taki podział jest oczywisty, naturalny i wynika z faktów.

Totalniacy chcący wpuścić do Polski terrorystów Putina, pedofili i zoofili, tzw. "uchodźców" to wrogowie Polski.
Totalniacy domagający się od obcych karania Polski za bycie Polską to wrogowie Polski.
Ruska agentura w Sejmie i Senacie powtarzająca ruskie dezinformacje dotyczące hybrydowego ataku na nasze granice - to wrogowie Polski.

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [10:11] - tricolour | Link:

@nielog

Widzę, że jestem dla ciebie cennym rozmówcą i dlatego tak lgniesz do mnie. Rozumiem i doceniam.

Chcesz pogadać to zaczniemy od układu odniesienia: wymień cechy polskości.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

13-10-2021 [18:26] - Niezalogowany | Link:

"wymień cechy polskości."

I znowu demaskujesz się jako nie-Polak, trollu. Żaden Polak nie musi dociekać dlaczego jest Polakiem, bo śpiewa o tym cała jego piękna, bohaterska i szlachetna dusza, ruski trollu. Dusza, jakiej ty nie masz i nigdy mieć nie będziesz.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-10-2021 [19:04] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tej, niezalogowany. Ty niby masz taka duszę bohaterską szlachetną i śpiewającą a jak pierdzisz to dupa pewnie Rotę nuci. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

13-10-2021 [20:44] - Niezalogowany | Link:

Dziękuję za wystawienie sobie świadectwa. Nie mam więcej pytań.

Obrazek użytkownika tricolour

13-10-2021 [20:07] - tricolour | Link:

@nielog

To ja wymienię: pijaństwo, strzelisty katolicyzm czyli 8% przyjmujących komunię. Umiłowanie Golfów, Passatow i innego niemieckiego schrottu. Kolejka pod Lidlem i bijatyki gdy będzie wartościowy sprzęt. Picie alkoholu na murku zamiast w restauracji.

To ta bohaterska i szlachetna dusza tak robi? 
"Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa..."

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [09:27] - Ula Ujejska | Link:

@Tricolour
Te "własnymy ręcamy" to ci się tylko wymsknęło, i to teraz oczywiście nie ma znaczenia. Znaczenie ma zajmowanie się autorką bloga. by przykryć to co ci się wymsknęło. Nie ma kompromisu z lewacką hołotą i ze zdrajcami. To nie PiS podzielił ludzi tylko hołota lewacko - platformerska: pedagogiką wstydu i przemysłem pogardy sączonym w łże mediach od wielu lat.  Nie ma pokoju ze złem! Raz mnie i innych Prezes nie posłuchał i źle się to skończyło dla PiS i dla Prezydenta. Po komunie odziedziczyłam jedno: ból i nie naprawione krzywdy i do śmierci będzie tak: Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę! Wymordowali mi połowę rodziny a najemnicy im w tym pomagali, więc nie oczekuj ode mnie litości, kultury i jakiegoś kompromisu wobec hołoty. Łachudrom i zdrajcom wszędzie mówię won!

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [09:35] - Pers | Link:

@ujejska
//Wymordowali mi połowę rodziny //
Czy to nie było przypadkiem w czasie akcji "Wisła"?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [10:54] - Ula Ujejska | Link:

Pers
To dzieło twoich politycznych pobratymców z akcji "Wisła"
5 kwietnia 1945r. o 21:00 2 Samodzielny Batalion Operacyjny KBW wraz z milicjantami pod dowództwem ppłk. Stanisława Szopińskiego wyruszył z koszar w Lubaczowie. O 4:50 następnego dnia batalion podzielony na cztery grup, zajął pozycje bojowe. Okrążono Gorajec wraz z przysiółkami. O 5:00 nastąpił atak. Rozpoczęto od ostrzelania wsi z moździerza, następnie przeprowadzono atak piechoty. O 6:10 wieś została zajęta. Wojsko przebywało w Gorajcu do 10:00, pozbawiając w tym czasie życia cywilnych mieszkańców wsi. Dokonywano tego na terenie całego osiedla. Około 60 osób rozstrzelano na terenie jednego z gospodarstw. Wieś została podpalona, w budynkach żywcem spłonęły kolejne osoby, ukrywające się przed morderstwami. Działaniom wojska towarzyszyła akcja polskiej ludności cywilnej. Na rzecz wojska zagrabiono majątek cywilny mieszkańców wsi. W czasie akcji zginęło 174 osoby, 32 kobiety, 35 dzieci oraz 19 osób powyżej 60 lat w tym oprócz Ukraińców zginęło wielu Polaków z tej wsi. Dlaczego? Aby nie było świadków tej zbrodni.
 

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [10:39] - Pers | Link:

@ujejska
//To dzieło twoich politycznych pobratymców z akcji "Wisła"//
Kto jest moim "politycznym pobratymcem" to ty ujejska nie masz zielonego pojęcia.

Akcja Wisła była ze wszech miar słuszna i potrzebna, niezależnie od tego kto ją przeprowadził.
Jedyne pretensje do Stalina można mieć o to, że nie kazał wybić do nogi wszystkich banderowców z UPA a niedobitków nie zabrał do siebie na Kołymę.
Zamiast tego rozparcelował ich po całej Polsce i stworzył prawdziwą V kolumnę, która już zaczyna podnosić łby, czego ty jesteś przykładem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [15:19] - Ula Ujejska | Link:

Pers
No i udało mi się osiągnąć cel w kontekście tej i poprzedniej notki! Wreszcie przedstawiciel tytułowej "hołoty, najemników i bałwanów" przyznał, że nieważne czyimi rączkami, ważny jest cel ,  bo trzeba było  wtedy w 1945r. wymordować niewygodnych i niewinnych ludzi i ewentualnych świadków na rozkaż cara. Spełniasz wszystkie oczekiwania cara, podobnie jak większość zdradzieckiej opozycji, by jutro znów w kolejnych "gorajcach" przywrócić carowi panowanie. W Gorajcach w 1945 roku nie udało się wam wyrżnąć wszystkich, byli tacy co ocaleli i dzisiaj obnażają was gdzie tylko mogą.
I jeszcze hołoto śmiesz się tu domagać  szacunku i kultury od swoich ofiar?  Won za Don!

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [15:13] - Pers | Link:

@ujejska
//I jeszcze hołoto śmiesz się tu domagać  szacunku i kultury od swoich ofiar?  Won za Don!//
Wracaj do magla nieszczęsna kobieto.
Tutaj może ci pomogą  http://www.mscz.pl/

Obrazek użytkownika Jan1797

07-10-2021 [20:37] - Jan1797 | Link:

................. szybko zapomnieć o tym co ci się wymsknęło.................,
Sądzę Pani Ulu,
Sądzę, wstydzą się, zanim dopowiedzą, bo że palną niewiedzą, już wiedzą.
Podobnie było dzisiaj ze zdjęciem dziecka z granicy -Serbskiej, sprzed 6 lat.
Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [10:04] - tricolour | Link:

@Ula

Dlatego napisałem, że przykre, ale zrozumiałe. Nie oczekuję kompromisu, bo o kompromisie - w świetle przeżyć - może nie być mowy, ale elementarnej kultury owszem.

I nie zajmuję się autorką bloga, bo - przepraszam - nie jestem zainteresowany. Zajmuję się tym, co pisze. Po to zresztą pisze, by ktoś przeczytał. Oczekuje Pani wyłącznie klaki?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [15:14] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Jeśli kpisz z tragedii Polaków, nie oczekuj kultury, a gdy powtórzysz takie słowa w realu ktoś może zrobić ci krzywdę.

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [15:39] - tricolour | Link:

@Ula

Nie kpię z tragedii i nie wykluczam zamachu.

Kpiną jest ilustracja zamachu parówkami i puszkami. Kpiną jest dochodzenie do prawdy przez sto miesięcznic, a na koniec jest nic.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [17:08] - Ula Ujejska | Link:

@Tricolour

No tak, teraz chciałbyś szybko zapomnieć o tym co ci się wymsknęło, cytuję: (...) Smoleńsk, to własnymi ręcamy - we mgle.
Raport Macierewicza jest gotowy - i już częściowo opublikowany w mediach - ja znam cały. Nie mam wątpliwości że Prezydenta zamordowano.

Obrazek użytkownika tricolour

06-10-2021 [18:08] - tricolour | Link:

@Ula

Niczego nie zapominam i nic się nie wymsknęło: własnymi ręcamy we mgle.

Mam powtórzyć? Pani pozwoli paróweczkę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [19:39] - Ula Ujejska | Link:

@Tricolour
Czyli miałam rację, kontynuujesz rodzinne tradycje. Już wiem że jesteś szwab, więc twoje kpiny i zaangażowanie w nasze problemy już nie dziwi.

Obrazek użytkownika tricolour

07-10-2021 [11:02] - tricolour | Link:

@Ula

Nie, nie masz racji. To właśnie taka pycha i arogancja, jak twoja, spowodowała katastrofę lotniczą. Ale że do cech narodowych zaliczyć trzeba brak odwagi cywilnej i spychologię, to przez dekadę pisano komiks o zamachu. I dlatego że to komiks, to drukowany jest w odcinkach, a do zdobycia jest tylko z teczki w kiosku.

I oczywiście zapraszam do Lidla lub nawet Dino.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [22:00] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Pleciesz kolejne bzdety. Powtarzasz ruską oszczerczą wersję Anodiny - rozumiem dlaczego. Prawda dla twojej formacji jest okropna. Klepiesz bzdetne formułki, bo musisz, taki rusko-niemiecki imperatyw. Prezydent został zamordowany. W samolocie w którym leciał do Smoleńska podłożono bombę. Komisja Macierewicza udowodniła to na 100%. Polecam przeczytanie Raportu. Ja mam swoje zdanie odrębne tylko w jednym aspekcie. Twierdzę że mordercy Prezydenta są w Polsce a Rosja i Niemcy byli inspiratorami i pomocnikami.

Obrazek użytkownika Jabe

06-10-2021 [11:37] - Jabe | Link:

Pani również uprawia przemysł pogardy, obrzucając obelgami i dzieląc hurtem ludzi na dobrych naszych oraz złą resztę. Nie inaczej postępują łże media po Pani stronie. Siebie warci!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [15:17] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Nie mam szacunku dla ludzi którzy kpią z tragedii, współpracują z naszymi wrogami, pochwalają zbrodnię, oczerniają Polskę i życzą mi śmierci. Powtórzę się: takiej hołoty nie będę tu przyjmowała z honorami!

Obrazek użytkownika Jabe

06-10-2021 [16:44] - Jabe | Link:

Właśnie to napisałem. Dodam jeszcze, że nie tylko przemysł pogardy, ale i obrzucania hurtem oszczerstwami. To tak, jak walka z faszyzmem, który zawsze okazuje się być tam, gdzie wygodnie. Czym różni się Pani od hołoty, którą zwalcza? Stroną barykady tylko.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [19:35] - Ula Ujejska | Link:

Jabe 
Już tłumaczę różnicę: Ja staję tam gdzie Polska, a oni tam gdzie kiedyś stało ZOMO. Jasne?

Obrazek użytkownika Jabe

06-10-2021 [20:04] - Jabe | Link:

Ewentualnie na odwrót, zależy, kogo spytać. Tacy sami!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [05:23] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
No wiem wiem, że TW Bolek czy Oskar oraz kilku innych padalców, chcieliby dzisiaj wyprzeć się swojego życiorysu. Bo tacy sami nie byliśmy, ale jak widać ktoś cię okaleczył albo celowo uprawiasz tu panświnizm 😁
Zaorany. papa.

Obrazek użytkownika Jabe

07-10-2021 [09:19] - Jabe | Link:

Nie, no są pewne różnice: totalne zakłamanie i nieokiełznane chamstwo. Platfusy natomiast wstydziły się takich zachowań.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [10:38] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Mam cytować Palikota, zachowanie Niesiołowskiego czy Sikorskiego i reakcje Tuska? Mam cytować łże media? Masz krótką pamięć? Nieee, doskonale wiesz jak i ta paniusia ze ścierwonenu, że pleciecie oboje bzdury.  Przegrane politycznie chamstwo, które zagonione do narożnika domaga się na koniec od wszystkich kultury. Ja to nazywam po imieniu, tak jak Prezes. 

Obrazek użytkownika Jabe

07-10-2021 [10:54] - Jabe | Link:

Z tego, że wymienieni panowie coś mówili, nie wynika, że ludzie prezesa są choć odrobinę lepsi. Różnica jest taka, że oni pozowali na lepszych, niż byli, najwyraźniej widząc swoje niedostatki. Natomiast Pani zupełnie sobie folguje, sprowadzając dyskusje do poziomu magla. Marne usprawiedliwienie, że tamci też tacy są.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [22:13] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Jeszcze raz raz: Nie jesteśmy tacy sami, nie porównuj nas do siebie i do swojej totalnej formacji. Nie naśladuj tu Urbana, że jak wy jesteście świniami to cała reszta musi być taka sama. Ten panświnizm ma zastosowanie tylko w waszej mieszance totalnych  partii i partyjek  gdzie się wręcz licytujecie w  tym kto jest bardziej antypolski - gdzie ludzie kursują między partyjkami w zależności od koniunktury. Gdzie na spędach prześcigacie się w rżeniu z nieszczęść i opluwaniu Polski. To wy jedziecie w świat i szkodzicie Polsce jak tylko możecie: kłamstwem, podpuszczaniem i donoszeniem na Polskę. Współpracujecie z każdym wrogiem Polski - ostatnio Łukaszenko. .. więc nie jesteśmy tacy sami.
Jasne?

Obrazek użytkownika Jabe

07-10-2021 [23:27] - Jabe | Link:

Ta krzywdząca i nieuzasadniona opinia nosi znamiona sekciarstwa. Oto wszyscy inni są po prostu źli, wszyscy inni są koniunkturalistami donoszącymi na Polskę i współpracującymi z jej wrogami. Nie sądzę, żeby Pani była aż taką fanatyczką. Chyba raczej zarzucanie hurtem innym kłamstwa służy odwróceniu uwagi i świadczy niestety o Pani własnym zakłamaniu.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-10-2021 [06:35] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Gdzie napisałam że "wszyscy inni są źli"?  Masz Pan urojenia jak sierściuch? Ci źli są znani konkretnie z nazwiska i ze swoich życiorysów oraz ze swej dzisiejszej działalności politycznej. I proszę mi tu nie rżnąć głupa, że nie wie Pan do kogo się to odnosi. A w sprawie Polski owszem, jestem fanatyczką od zawsze. Nie zmieniam poglądów jak Sikorski, Tusk czy Lewica i PSL w zależności od koniunktury. Owszem, pokłócę się czasem z PiSem ale w dobrej wierze i z uczciwymi intencjami - nigdy o cel, zawsze o metody i czas. To ja od wielu lat począwszy od słynnego forum KPPiS - gdzie byłam jednym z Adminów, poprzez różne inne portale, byłam upierdliwym recenzentem wielu działań tej partii - wykopanym przez "Miśka". Jak się później okazało zdrajcę. Zarzucać mi zakłamanie, może tylko totals,  który często myślał że już złapał Kaczkę na swoje plewy. Niezmiennie od lat walczę z komuną, biedą, oprawcami, najemnikami i inną wszelką hołotą, bez względu w jakiej partii są. Pan zna doskonale moje tutejsze notki, bo się w nich udzielał, więc dlaczego Pan pisze teraz takie bzdety?

Obrazek użytkownika Jabe

08-10-2021 [07:56] - Jabe | Link:

Ależ napisała Pani!

w waszej mieszance totalnych  partii i partyjek  gdzie się wręcz licytujecie w  tym kto jest bardziej antypolski - gdzie ludzie kursują między partyjkami w zależności od koniunktury. Gdzie na spędach prześcigacie się w rżeniu z nieszczęść i opluwaniu Polski.

Wszystkich innych wrzuca Pani do jednego wora.

No i znam (trochę) tutejsze Pani buńczuczne, a przy tym wyprane z konkretu notki. Czemu buńczuczne? Ano po to, by przykryć zdarzenia świadczące przeciwnie (np. wyprzedajemy suwerenność, więc krzyczmy, że nie oddamy). Dlaczego bez konkretu? Ano, żeby przekaz był maksymalnie prymitywny: my – dobrzy, oni – źli. Oni, czyli cała reszta – „totalsi”.

Proszę przy okazji opowiedzieć, jak to się stało, że konkretne nazwisko Sikorski zagościło w polityce.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-10-2021 [16:17] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Proszę się skonsultować z kimś kto potrafi przeczytać tekst ze zrozumieniem..

Obrazek użytkownika Jan1797

06-10-2021 [20:20] - Jan1797 | Link:

Wiem, że to niemożliwe i tylko w rękach Boga.
 

Obrazek użytkownika Centrystka

05-10-2021 [21:06] - Centrystka | Link:

Oczywiście co to jest działanie na szkodę Pi...pardon:Polski będzie ustalał Prezes di tutti Prezesi wzmocniony o internetowe podszepty takich patriotycznych patriotów polskich jak pani Ujejska, najlepsza na NB opluwaczka najgorszymi inwektywami każdego, kto nie mieni się fanem PiS,.Niezwykle pomysłowym w sprawach antyopozycyjnych jest także Kudła,ów sławetny pomysłodawca proponujący niedawno, aby całą opozycję uznać za organizację terrorystyczną z wszelkim konsekwencjami walki z terroryzmem w Polsce  i na świecie.Zaiste tęgie głowy w zwalczaniu opozycjonistów mają do pomocy obecni właściciele Polski..

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [07:06] - Tezeusz | Link:

@ Centrystka lepiej tobie wychodzi włażenie w dupsko Putkowi w Scierwoneonie. Każdy ma swoje miejsce.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-10-2021 [07:38] - Ula Ujejska | Link:

@Centrystka
Nie, nie każdego kto się tutaj mieni kimkolwiek zechce - jest wyjątek - i nie oczekuj paniusiu że putlerowskich najemników, sprzedajne łajzy i  pospolite chamstwo będę tu przyjmowała z honorami. Jasne? Won za Don!

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-10-2021 [08:32] - Tezeusz | Link:

@ Ula dodam " won do Scierwoneona" jak jeszcze jest hahahaha !

Obrazek użytkownika Centrystka

06-10-2021 [20:57] - Centrystka | Link:

@U,Ujejska
jak to stale podkreślasz,przyjmujesz (u siebie w rezydencji czy w wynajętym dworku?) tych,których nie wysyłasz za Don,a więc ja niestety,nie mam żadnych szans u ciebie.Trudno, będę musiała jakoś z tym żyć mając na względzie twój stan psychiczny, który tłumaczy wszystko. Cytaty z Prezesa di tutti Prezesi zapewne będziesz nadal włączać w swych wiekopomnych wpisach dla większej uciechy czytelników. A jak widać,nie zanosi się na to,że wkrótce przejdzie ci to nieodparte parcie na klawiaturę, dzięki czemu poziom NB i tak już coraz niższy,niezadługo sięgnie bruku ...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-10-2021 [05:25] - Ula Ujejska | Link:

Centrystka
Paniusiu znów czegoś nie rozumiesz i chcesz tu grać koniowała? To trzeba umieć, a w twoim wydaniu to kociokwik.

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [09:20] - Pers | Link:

Centrystka
//Zaiste tęgie głowy//
Może i tęgie ale wyjątkowo skromnie umeblowane :)

Obrazek użytkownika J z L

08-10-2021 [06:35] - J z L | Link:

 Centrystka 
Całą opozycję należy uznać za organizację terrorystyczną bo taka jest PRAWDA a partię zaprzanskie zdelegalizować
Amen

Obrazek użytkownika sake3

06-10-2021 [09:35] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......Po co wdaje się Pani w takie jałowe dyskusje,które raczej przypominają przepychanki? 

Obrazek użytkownika Pers

06-10-2021 [09:39] - Pers | Link:

@sake3
Ale jakoś nie przeszkadza ci język ujejskiej...
Jak to się nazywa? Relatywizm?

Strony