Wojna hybrydowa czy już planowany zbrojny atak na Polskę?

Prowokacje na granicy. Białorusini uszkadzają ogrodzenie, rzucają kamieniami i obrażają polskie służby. To są już fakty stwierdzone i potwierdzone.
"Mamy do czynienia również z bardzo poważnymi incydentami jak oddawanie strzałów w powietrze na widok Polaków; mieliśmy również do czynienia oddawaniem tak zwanego pustego strzału"  "Białoruski pogranicznik przeładowuje broń, celuje i naciska spust. Żaryn zaznaczył, że choć nie dochodzi do wystrzelenia pocisku, a "nasi żołnierze i funkcjonariusze zachowują zimną krew, to takie incydenty są niepokojące, a wręcz niebezpieczne". Podaje prasa w tym Niezależna.pl ( https://niezalezna.pl/412751-p...)

Wszystko ewidentnie po to, żeby sprowokować reakcję.  To są działania celowe, mające prowokować polską stronę, żeby jakoś zareagowała, najlepiej agresywnie. Pytanie, czy Białorusini działają tak jakby chcieli, żeby pierwszy strzał na polsko-białoruskiej granicy padł ze strony polskiej, bo do tego zmierzają te prowokacje i incydenty.

A gdzie jest NATO i Frontex ? Żeby nie było za chwilę tak, że zastrzelą uchodźcę, przerzucą go na polską stronę i ogłoszą, że polski żołnierz go zabił ?

Sowiecka agentura w sieci krzyczy, że to rzekomo Polacy atakowali żołnierzy i straż graniczną, grozili im, ze ujawnią ich nazwiska i twarze, a ci Irakijczycy to są niebezpieczni zboczeńcy, maja nagrania co oni wyczyniają z kobietami i dziećmi, co sprawdziła straż graniczna. To Rosja ich wywala, siedzieli i grasowali tam parę lat.
 
POLSKA przez TUSKOMATOŁÓW targowicy tzw. opozycji - jest zmuszona nie tylko ponieść ogromne koszty na budowę płotu na granicy Polsko-Białoruskiej ,ale i wprowadzić stan wyjatkowy gdyż tzw. opozycja eskaluje wojnę hybrydową z Białorusią - urządzają heppeningowe wycieczki na granice z Białorusią i z premedytacją nie tylko przeszkadzają i utrudniają pracę ochrony granic służbom straży granicznej ale uporczywie atakują i zastraszają groźbami żołnierzy straży granicznej żeby destabilizować OBRONĘ GRANIC POLSKI . Dopuszczają się przy tym czynów przestępczych które mogą doprowadzić nie tylko do tragedii utraty zdrowia i życia ale i interwencji zbrojnej BIAŁORUSI gdyż niefrasobliwie przerzucają przez granicę z Polski na Białoruś różne pakunki co może skutkować postrzeleniem albo zastrzeleniem rzucającego takie pakunki , które mogą zostać potraktowane przez służby Białoruskie jako broń czy ładunki wybuchowe.
 
Rosja znana jest już od wieków z sadyzmu, napadania na niewygodne im kraje, która krok po kroku coraz bardziej pchała się zwłaszcza na wschód i mordowała, potem przejmowała w swoje szpony niewygodne im narody a więc krok po kroku rosła a zwłaszcza w tym czasie ten tchórz, bo silny tylko wówczas gdy razem ze Szkopami na Polskę w roku 1939 napadli, nas wymordowali i ograbili, gdy ze strachu przed Szkopami tyłek już w roku 1943 lizali tym z USA i UK i dzięki ich zmowie w roku 1944.

Obecnie Rosjanie zbrojnie zaatakowali zbrojnie Gruzję, Ukrainę, Syrię to banda zwyrodnialców Putina, który czy chcą czy nie chcą POmagaja skretyniali totalni POpaprańcy i agentura sowiecka ulokowana głównie na portalach społecznościowych o czym wspominałem także w swoich materiałach.

Czy zatem na granicy  Białorusi i Polski ćwiczą Rosjanie kolejny scenariusz podobny do Ukrainy i Gruzji ? A co na to NATO ?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

28-09-2021 [10:17] - ruisdael | Link:

A co na to NATO? NATO na to nic.

Obrazek użytkownika u2

28-09-2021 [10:25] - u2 | Link:

"Rosja ich wywala, siedzieli i grasowali tam parę lat."

Stary manewr Fidela Castro. Kiedy USA otwarło na moment granice to wysłał do USA kryminalistów wypuszczonych z więzień :-)

Obrazek użytkownika Pers

28-09-2021 [10:40] - Pers | Link:

@tezeuszek
//Rosjanie zbrojnie zaatakowali zbrojnie Gruzję, Ukrainę, Syrię//
O kurcze...
A kiedy to było bo chyba coś mi umknęło?

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-09-2021 [13:19] - Tezeusz | Link:

Oj Persik tobie tyle rzeczy umyka wraz z inteligencją nie wspomnę np wiedzy ? Tak mi jest przykro !

Obrazek użytkownika Pers

28-09-2021 [16:44] - Pers | Link:

//Oj Persik tobie tyle rzeczy umyka wraz z inteligencją nie wspomnę np wiedzy //
Adminie szanowny, czy jak napiszę szczerze co myślę o stanie umysłu, wiedzy, kulturze i inteligencji tezeusza to puścisz to?
Każdy powinien mieć równe szanse :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-09-2021 [17:21] - Tezeusz | Link:

Persik przecież wszyscy znają twoja kulturę, inteligencję i stan umysłu, można je przeczytać w twoich komentarzach w Scierwoneonie. 
Zacytować ?
 

Obrazek użytkownika Pers

28-09-2021 [17:30] - Pers | Link:

@tezeuszek
//Zacytować?//
Oczywiście! Przecież ty lepiej znasz to co piszę niż ja sam.
I to mnie cieszy :))))
Tylko pamiętaj o linkach :))

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2021 [08:00] - Tezeusz | Link:

Proszę bardzo Pers :
https://nowyekran.wordpress.co...
Jako wstęp.
"To chazarski, rosyjskojęzyczny debil.
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 25.04.2021 14:50:

"Shalom24 to jest żydowska jaczejka stworzona za pieniądze z Izraela i wiem co mówię. Tam dla Polaków praktycznie nie ma miejsca. Promowane są najgłupsze teksty i to co wysmaruje "redakcja".
Jarek Ruszkiewicz SL 29.04.2021 18:13:00"

"Jeszcze raz powtarzam - masz dużo pomysłów na blogosferę to zrób tę stronę i przejmuj nawet cały S24.
Neon będzie ci podsyłał jeszcze spady typu Kamiński, Husky, tezeusz albo humpty dumpty czy twój ulubiony mind service :))))

Powodzenia!
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 29.04.2021 18:52

Jeszcze Manipulancie !!!!

Obrazek użytkownika Pers

29-09-2021 [08:05] - Pers | Link:

@tezeusz
Prawda cię boli tezeuszku?
Poza tym nie podałeś linków.
Popraw się.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2021 [09:44] - Tezeusz | Link:

Persik manipulowanie znasz je są w twoich materiałach w Scierwoneonie. I co ? Obrażasz innych czy nie ? Pilnuję ciebie i to co wyczyniasz w sieci.
Uważaj co piszesz.

Obrazek użytkownika Pers

29-09-2021 [11:21] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pilnuję ciebie i to co wyczyniasz w sieci.//
Przecież wiem :)
I jak coś ci się nie spodoba do zaraz donosik piszesz.
Ot... Masz stare ubeckie przyzwyczajenia.

To dasz te linki czy nie?

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2021 [17:23] - Tezeusz | Link:

Pers donoszenie na ciebie to konstytucyjny ba obywatelski obowiązek.

Obrazek użytkownika Pers

29-09-2021 [18:00] - Pers | Link:

@tezeuszek
//Pers donoszenie na ciebie to konstytucyjny ba obywatelski obowiązek.//
Czyli ty jesteś kapusiem "konstytucyjnym"?
Hahahahahaha :))))))))))))))))
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2021 [20:00] - Tezeusz | Link:

A ty  normalnym czy nienormalnym, może zadaniowym ?
https://nowyekran.wordpress.co...

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2021 [20:54] - Tezeusz | Link:

Pers chciałeś link proszę :
https://nowyekran.wordpress.co...

Obrazek użytkownika Kaczysta

29-09-2021 [21:00] - Kaczysta | Link:

Tezeusz
 Poziom schamienia w tym Toy-Toy-u osiągnął szczyty. Poziom indolencji i zidiocenia również.
Prymitywizm stał się ich atutem i powodem do chwały

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-09-2021 [21:19] - Tezeusz | Link:

@ Kaczysta dlatego w sieci nazywają ich nie bez kozery " Ścierwo neonem " 

Obrazek użytkownika Ptr

28-09-2021 [10:57] - Ptr | Link:

To prawda . Co na to NATO ? Skoro Białorusini dążą do prowokacji.
Czy ta napaść hybrydowa na Polskę jest zamówiona i opłacona przez jakieś siły na zachodzie , aby wzmocnić presję na Polskę w celu odebrania nam suwerenności w sferze prawnej ? 
Czy i do jakiego stopnia Polska może się wycofać z pułapek zastawionych na nas przez te ukryte siły na zachodzie, programy europejskie itp, NGOsy zajmujące się polityką i celebrytów wpływu ? 
Czechy muszą sobie zdawać sprawę ,że mogą być narzędziem , jednym z kilku pożytecznych nieświadomych narzędzi poważnego ataku na suwerenność państwa polskiego. Naród Czeski może tego nie odczytywać w szerszym kontekście. 
Ewidentnie chodzi o zamach stanu w Polsce przeprowadzony metodami miękkimi , prawniczymi , finansowymi i hybrydowymi i osadzenie na fotelu premiera namiestnika niemieckiego. 

Obrazek użytkownika u2

28-09-2021 [11:06] - u2 | Link:

"Czechy muszą sobie zdawać sprawę ,że mogą być narzędziem"

Pepiczki nie są idiotami, postawili na Niemców, a nie na Polskę, więc teraz bedą zbierać to co zasiali :-)

Obrazek użytkownika paparazzi

28-09-2021 [18:49] - paparazzi | Link:

Właśnie są idiotami Czesi. Myślą ze ugrają więcej przy IV Rzeszy. Będą tylko untermenschen.

Obrazek użytkownika sake3

28-09-2021 [11:10] - sake3 | Link:

Czegóż to się nie robi dla obalenia obecnej władzy? Opozycyjne gnidy gotowe są z otwartymi ramionami przyjąć terrorystów, zboczeńców,przestępców do Polski.Nawet już nie wymagają by nachodźcy byli inżynierami, lekarzami czy architektami.To może i dziwi oficjeli KE,ale dla nich też jest wygodniej wygłaszać komunały i ubalewania przy jednoczesnym surowym nawoływaniu do poszanowanu praw imigrantów czy odmowy finansowego wsparcia przy budowie zapory.UE nie potępiła nawet zachowania białoruskich władz a także zachowania białoruskich żołnierzy w stosunku do Polaków. Myślę że jednak dziennikarzy należy dopuścić do dokumentowania ich chamskiego zachowania chocby po to żeby społeczeństwo było poinformowane o sytuacji na granicy nie od takich idiotek jak Hartwich,Jachira czy Ochojska. 

Obrazek użytkownika Ptr

28-09-2021 [11:26] - Ptr | Link:

Jak rząd mówi ,że przeszkadzają to przeszkadzają. Wszyscy to wiemy. W strefie działań nie powinni przebywać dziennikarze.  Rozpowszechnianie takich poglądów jak PO powinno być piętnowane, bo to jest ważny element wojny hybrydowej. To co mówi unia to nie powinno być brane pod uwagę. Tylko czyny. Np pomoc finansowa, czy rzeczowa. Reszta pieprzenia o fronteksach to element ataku. 

Obrazek użytkownika sake3

28-09-2021 [11:56] - sake3 | Link:

@Ptr......Jednak upieram się,by dziennikarze mogli dokumentować co się dzieje na granicy chociażby ze względu na kłamstwa rozsiewane przez opozycję.Unijne powierzchowne potraktowanie tematu nacierającej liczby imigrantów budzi niepokój.Przecież za chwilę możemy stanąć przed problemem,że jutro będzie ich milion lub więcej.że Polska stanie się poligonem działań terrorystycznych i że zostanie z tym sama,bo UE nie będzie zainteresowana w przyjmowaniu ich u siebie.

Obrazek użytkownika u2

28-09-2021 [13:36] - u2 | Link:

"Jednak upieram się,by dziennikarze mogli dokumentować co się dzieje na granicy"

Tu nawet nie chodzi o dziennikarzy, ale o pomagierów Łukaszenki z zachodu, którzy nie tylko uprawiają propaganduchę w merdiach, ale również szmuglują terrorystów na zachód.

To co powiedziała np. pani Hartwich wskazuje, że albo jest użyteczną idiotką, albo wręcz agentką wrażych Polsce i Unii sił.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

28-09-2021 [13:28] - RinoCeronte | Link:

Niestety, ale jak mówi Rafał Ziemkiewicz wadą narodową Polaków jest niepodejmowanie żadnej decyzji (wtedy nie ma problemu i politykom żyje się fajnie...). Chwała zatem chlubnym wyjątkom takim jak Mariusz Kamiński i zapewne działającym w cieniu stanu wyjątkowego Mądrym Dowódcom WP.

Obrazek użytkownika sake3

28-09-2021 [14:18] - sake3 | Link:

@RinoCeronte..... No tak,ale na Mariusza Kamińskiego już od rana trwa huraganowy atak.Na S24 niejaki Alpejski i jego kundelki,oraz Lewica w osobie mądrej inaczej Żukowskiej wieszają przysłowiowe psy nie licząc się ze zdrowym rozsądkiem.Zdjęcie z krową stało się podstawą do wniosku do prokuratury o szerzenie pornografii.Pochylają się obłudnie nad dziećmi które przypadkiem mogły to zdjęcie obejrzeć choć to światowa lewica uczy w szkołach jak pozyteczne jest oglądanie i nagrywanie takich filmów w kształceniu dziecka.Wielka cisza natomiast na temat zdjęć  z uciętymi głowami, czyżby Lewica zapomniała już o atakach we Francji i Niemczech?

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-09-2021 [15:23] - Tezeusz | Link:

Ci co to robią to jest czerwone bydło antypolskie ścierwo sterowane przez zboczonego z nienawiści Putka.

Obrazek użytkownika Jabe

28-09-2021 [15:33] - Jabe | Link:

Gdyby prezydent Rosji kierował się uczuciami, nie przyjęto by go do KGB. To oczywiste. Przypisuje Pan mu własne emocje.

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-09-2021 [17:18] - Tezeusz | Link:

@Jebe emocje sowieckie takie czerwone to ty masz jak można odczytać z twoich komentarzy. 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

28-09-2021 [18:24] - RinoCeronte | Link:

Sęk w tym, że nie wszyscy w tym towarzystwie to "pożyteczni idioci" i tego towarzystwa możemy się obawiać.

Obrazek użytkownika Tezeusz

28-09-2021 [18:41] - Tezeusz | Link:

@ RinoCeronte
O Rosyjskich agenturze Putina w sieci o  trollach  pisałem. Zapraszam do czytania.

https://naszeblogi.pl/58502-an...

https://naszeblogi.pl/58658-ro...

Na NB sami się ujawniają wystarczy poczytać ich komentarze.

Obrazek użytkownika MFW

28-09-2021 [20:37] - MFW | Link:

Tera tak toczy się wojny. W 2017 roku na granicy chińsko indyjskiej doszło do wymiany "ognia" w postaci wzajemnego  obrzucania się  kamieniami.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-08-16/awantura-i-obrzucanie-sie-kamieniami-incydent-miedzy-zolnierzami-chin-i-indii/
Historia wojen zatacza koło i powoli wracamy do epoki kamienia łupanego(około 2.6 mln. lat temu).