Rosja atakuje sojusz Polski i USA. Agentura sowiecka działa

"Kłamstwa, zmyślone sytuacje, zohydzanie sojuszu polsko-amerykańskiego - to elementy, które pojawiają się w konsekwentnie demaskowanej propagandzie Kremla. Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn w obszernej rozmowie wymienia publikacje oraz obnaża ich motywy. - Strona rosyjska do swoich działań wymierzonych w relacje Polska-USA używa często pojedynczych komentarzy internautów.."
Informuje prasa w tym Niezależna. pl (https://niezalezna.pl/394792-r... ).

"Kreml realizuje kilka własnych narracji korzystając m.in. z narzędzi walki informacyjnej. - To strategiczny sojusz Polski i Stanów Zjednoczonych jest jednym z głównych obszarów oddziaływania informacyjnego Rosji na Polskę - zaznaczył. - Celem strategicznym Kremla jest doprowadzenie do wycofania interesów amerykańskich z Europy Środkowej a działania informacyjne Rosji są podporządkowane polityce agresywnej wobec Zachodu" - " Jednym ze stałych obszarów oddziaływania Kremla na Zachód są próby atakowania sojuszu Polski i Stanów Zjednoczonych oraz oczernianie obu krajów. Strategiczny sojusz, mający kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa Polski i całej wschodniej flanki NATO, stał się w ostatnich latach jednym z głównych celów ataków informacyjnych Moskwy.. " Piszą publicyści w tym Stanisław Żaryn.

Od dawna agentura Putina pisze w mediach elektronicznych ,że " NATO przygotowuje uderzenie na Rosję. Cytowani w tym kontekście w tekstach eksperci przekonywali, że "armię amerykańską czeka nieoczekiwana niespodzianka" - sugerowały, że spodziewana agresja krajów NATO wykaże wyższość militarną Rosji nad Zachodem.."

To Kreml od dłuższego już czasu  wykorzystuje w realizowanych przeciwko Zachodowi działaniach - np. od wybuchu protestów na Białorusi - rosyjska i białoruska propaganda coraz agresywniej atakowała Polskę i USA, wskazując, że jesteśmy wrogami tych krajów. W ostatnich tygodniach propaganda Mińska i Moskwy w swoich działaniach sięgnęła nawet po oskarżanie Polski i Stanów Zjednoczonych o przygotowywanie zamachu na Aleksandra Łukaszenkę.Te insynuacje mają na celu propagandowe wytworzenie "zewnętrznego wroga" oraz uzasadnienie coraz agresywniejszej postawy Mińska i Moskwy.

W działaniach pokazujących nas jako stronę agresywną korzystano też m.in. z przylotu do Polski amerykańskich samolotów, opisywaną jako prowokację wobec Moskwy, lub przygotowanie ataku na Rosję, a nawet cytowanie wpisów internautów przekonujących, że Amerykanie okłamują Polskę i polski rząd i wciągają nas we własną agresję przeciwko Rosji . W tych informacyjnych działaniach Kremla wojska USA stacjonujące w Polsce prezentowane są jako zdemoralizowane i skore do wywoływania awantur, ich obecność wywołuje obawy i opór Polaków oraz jest zagrożeniem dla naszego społeczeństwa, np. nagłaśniany jest niemal każdy incydent drogowy z udziałem żołnierzy z USA w Polsce, a media uczestniczące w działaniach informacyjnych prezentują wojsko USA jako sprawców bójek i innych incydentów, które zagrażają Polakom.

strona rosyjska do swoich działań wymierzonych w relacje Polska-USA używa często pojedynczych komentarzy internautów, które wykorzystuje do manipulowania obrazem polskiej debaty publicznej. - Grupa publikacji powstałych w ten sposób sugerowała kilka tygodni temu, że "Polacy uznają", że Władimir Putin ograł Joe Bidena - publikacje odnosiły się do rozmowy telefonicznej obu prezydentów. Celem było rozbudzenie napięć między Polską i USA oraz szerzenie tez, jakoby Polacy popierali działania Rosji i Władimira Putina.

Sowiecka agentura w Polsce twierdzi że " Polska nie jest poważnie traktowana przez USA, a dodatkowo jej znaczenie dla Stanów Zjednoczonych spada były propagandowe informacje, systematycznie prezentujące Polskę jako amerykańskiego "wasala", wykorzystywanego przez administrację w Waszyngtonie. Jak zaznaczył, w jednym z artykułów poświęconych Polsce można było przeczytać, że polityka władz RP jest "usłużna wobec USA", zaś Polska zawsze stawiała na "złych partnerów w polityce amerykańskiej".

Sowieci mieli takie porzekadło - "Na defiladzie to nawet armia polska dobrze wygląda", ściągnięte zresztą Marszałkowi w kontekście Rumunów. Oni sami defilowali zawsze dynamicznie i po bohatersku. Ale utrata ponad pięciu milionów karabinów w ciągu pięciu miesięcy w 1941 roku, tysięcy czołgów i samolotów, wypad spod Brześcia pod Moskwę to jest wyczyn dotąd nie znany w historii wojen. Bez pomocy z Zachodu Dżugaszwili obes... by cały Kujbyszew. 17 września atakując nas przy okazji wypaczyli osiągnięcia WP w kampanii wrześniowej. Z przyczyn politycznych nie chce nikt obiektywnie tego ocenić. Rumuni, Bałtowie zrezygnowali z walki w 1940 roku. Stracili więcej niż my. Nie mam dylematu - Anders czy Jaruzelski? Anders!

Rosja od wielu lat prowadzi cybernetyczny atak na Polskę to jest prawdziwa wojna. Zamiast czołgów i rakiet sowieccy trolle czynią wszystko by osłabić nasze bezpieczeństw, sojusze, gospodarkę uzależniając Polskę od zaborczej polityki Kremla. fakty są porażające.

Dlaczego Rosjanie, który sami są w poważnym kryzysie chociażby ze względu na bardzo niskie ceny ropy, angażują się w działania przeciwko Polsce.

Polska pod rządami Zjednoczonej Prawicy jest postrzegana jako lider w Europie Środkowo-Wschodniej. Zrywamy ostatnie więzy z Federacją Rosyjską, realizując wiele projektów dywersyfikacyjnych, wzmacniających nasze bezpieczeństwo, takich jak kontrakty na dostawy gazu LNG z USA czy przekop Mierzei Wiślanej. Oprócz tego na terenie Polski w kwietniu odbędą się największe od 30 lat manewry wojskowe z udziałem amerykańskiego wojska (Defender 2020 – przyp. red.). Takie działania poważnie osłabiają rosyjską pozycję w regionie.." czytamy na portalu niezależna.pl

Uważajmy na rosyjską dezinformację. To próba wywołania chaosu
Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.
Wojna informacyjna to nowa jakość wojny psychologicznej i nowoczesna forma oddziaływania przez wywieranie presji na przeciwnika. Aktywizują się grupy internautów atakując w sieci inne opcje niż płynące z Kremla. Ta wojna już trwa.

Czy to jest wojna informacyjna czy propaganda
Wojna informacyjna trwa w polskiej i międzynarodowej sieci internetowej od wielu lat. O tym fakcie informują coraz częściej zagraniczne i krajowe media. Taki stan rzeczy jest zauważalny niemal codziennie w krajowym internecie.
Kampania dezinformacyjna wielu państw w tym Kremla, wojna psychologiczna poprzez stosowanie nowoczesnych technik psychologicznych nasila się z dnia na dzień głównie w związku ze zbrojnym atakiem Rosji na Ukrainę oraz ekspansją polityczną Rosji na świecie.

Każdy niemal nośnik informacyjny jest natychmiast infekowany przez zwolenników Putina - chociaż to jest to samo. Zwolennicy polityki i strategii wojny płynącej z Rosji używają do swego działania oficjalnych witryn internetowych np. Russia Today lub działają oficjalnie za pośrednictwem wewnętrznych rosyjskich stacji radiowych i telewizyjnych.
Prasa wielokrotnie donosi o zaktywizowaniu na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce wywiadu Rosji oraz współpracujących z nimi lewackich trolli. Aresztowanie rok temu przez służby specjalne Polski osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji to wcale nie był początek wojny wywiadów.

Konflikt zbrojny na Ukrainie, wojna w Syrii, wybory w USA przy pełnymi zaangażowaniu Rosyjskich Służb Wywiadu, aneksja Krymu oraz szereg prowokacji i działań nieprzychylnych w stosunku do krajów NATO i Unii Europejskiej to była jak pamiętamy zapowiedź poważnej ofensywy Rosyjskich Służb Specjalnych.

Prezydent Władimir Putin wprowadził reformę rosyjskich służb wywiadu, kontrwywiadu i służby bezpieczeństwa. Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) została przemianowana na Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego oraz odzyskać kontrolę nad Służbą Wywiadu Zagranicznego (SWZ FR) i Federalna Służba Ochrony (FSO) – odpowiednika polskiego BOR - u W kręgach wywiadowczych i prasie mówiło się, że Putin dążył do połączenia wszystkich instytucji bezpieczeństwa (FSB, GRU, SWZ FR). Celem tego miała być odbudowa wpływów służb specjalnych na wzór KGB.

Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej przejęła zadania wykonywane wcześniej przez Zarząd Główny KGB ZSRR (ros. PGU), zajmujący się wywiadem zagranicznym.
Głównym zadaniem SWZ FR jest m.in. dostarczanie prezydentowi i rządowi Federacji Rosyjskiej informacji politycznych, ekonomicznych, technicznych, naukowych, analiza ww. informacji o państwach, organizacjach, ludziach, o wszystkim co ma znaczenie dla prowadzenia skutecznej polityki przez prezydenta, premiera i rząd Federacji Rosyjskiej. Funkcjonariusze SWZ FR działają jako dyplomaci, funkcjonariusze bez immunitetu dyplomatycznego tzw. nielegalni będący pod przykryciem dziennikarzy, turystów itp. Wykorzystują do tego celu ambasady, konsulaty osyjskie rozsiane po całym świecie oraz (nielegalni) rozmaite przedsiębiorstwa i organizacje Po rozpadzie Związku Radzieckiego i zakończeniu zimnej wojny, głównym zadaniem wywiadu Rosji było zlikwidowanie luki naukowo-technicznej między Rosją a krajami NATO.

Jaki jest pretekst i kontekst działań wywiadowczych Rosji
Scenariusz jest zawsze ten sam, rosyjskojęzyczne mniejszości narodowe, wspierające ich lewackie ugrupowania, nakierowywane są za pośrednictwem działalności rosyjskiego wywiadu na dezorganizację ładu i porządku prawnego państw w których zamieszkują co jest jakoby powtórką z najnowszej historii Europy i działań dywersyjnych wywiadu III Rzeszy Niemieckiej na terytorium Austrii, Czech czy Polski.
Takie działania Rosyjskich Służ Wywiadowczych odnotowywane zostały już w 1991 r. w Estonii o czym na łamach prasy wypowiadał się Ambasador Łotwy w Polsce. Rosjanie zarzucali wówczas Łotewskim władzom naruszanie praw mniejszości rosyjskiej porównując politykę Łotwy do nazizmu.

Prasa Europejska często informowała o czynionych usilnie próbach przez służby specjalne Rosji na odzyskanie wpływu i przywrócenia hegemonii Rosji na obszarze postradzieckim.
Działania wywiadu Rosji nasiliły się od momentu gdy pułkownik KGB Władimir Putin objął w Rosji ster władzy czyli od 2000 r. Pod pozorem rozbudowy działań antyterrorystycznych Rosja wydawała zwiększając środki finansowe na rozbudowę swojego agresywnego wywiadu.

Za cel postawiono sobie wówczas np. wykradanie tajemnic gospodarczych i technologicznych, uzyskanie wpływu na politykę wielu krajów w tym możliwości ich destabilizacji wewnętrznej. Ilość szpiegów w krajach UE zwiększano wielokrotnie więcej niż niż liczyły one sobie w czasie tzw. zimnej wojny.

Działania wywiadu Rosji przeciwko NATO i UE
Wspieranie ruchów separatystycznych w krajach, które sympatyzują z NATO czy UE to już standard w działaniach Wywiadu Rosji przykładem koronnym takiego działania może być choćby Gruzja roku 2008, także działania na terytorium Mołdawii i Nadniestrzu gdzie Rosja próbowała i próbuje zdestabilizować te regiony świata. Rosja za pomocą swoich służb specjalnych podjęła zakrojone na wielką skalę działania zmierzające na podporządkowaniu energetycznemu państw NATO i UE oraz innych wchodzących w zainteresowanie Kremla np. Ukrainy.

Rosyjska polityka zewnętrzna przyjęła wówczas zasadę tzw. „Planu Putina” o ciągłym i sukcesywnym wywoływaniu kryzysów politycznych w państwach. Clifford Gaddy z Brookings Institution podkreśla w swoich materiałach publikowanych w prasie, że Putin rozpoczął tajne operacje od państw Kaukazu po bałtyckie by wprowadzić swój plan związany z odzyskaniem rosyjskich wpływów w tych regionach.

Budowa gazociągu South Stream to jeden z wielu elementów tego planu, Anders Fogh Rasmussen wielokrotnie w swoich wypowiedział oceniał, ze cytat „agresja Rosji wobec Ukrainy to tylko część wielkiego planu Władimira Putina”.
Wojna na terytorium NATO, według prasy amerykańskiej, nie będzie polegała na działaniu tzw. zielonych ludzików a przy wywoływaniu częstych kryzysów politycznych i wskazania wiodącej roli Kremla w ich załagodzeniu.
Skuteczność działania Rosyjskich służb wywiadowczych została sprawdzona w praktyce przy zbrojnej aneksji Krymu oraz prawie całkowitej zdradzie żołnierzy ukraińskich wcześniej inwigilowanych przez wywiad Rosji.
Były Sekretarz Stanu USA John Kerry przyznawał wielokrotnie w swoich wypowiedziach przed mediami, że prorosyjskie demonstracje w niektórych ukraińskich miastach były częścią planu, którego celem miało być wejście Rosjan na Ukrainę. Powtórzył się scenariusz aneksji Czechosłowacji w 1938 r. przez Hitlera stąd dobre porównanie przez niektóre media tych dwóch przywódców. Podobne działania obserwujemy w państwach nadbałtyckich jak Łotwa, Litwa czy Estonia. Rosjanie budują i wciąż rozbudowują za pośrednictwem swoich służb specjalnych tzw „piramidę strachu” przed uderzeniem zbrojnym Federacji Rosji na te kraje.

Zaplanowany atak wywiadowczy na państwa NATO i kraje UE to główny cel działań wywiadu Rosji
Rosjanie w chwili obecnej głównie koncentrują obecnie swoje wysiłki wywiadowcze na destabilizacji państw Europy Środkowo – Wschodniej głównie na Polsce, państwach bałtyckich, Ukrainie, Bułgarii i Mołdawii.
Podważenie ładu międzynarodowego poprzez zastraszanie militarne (ćwiczenia wojsk, rozbudowa infrastruktury wojskowej itp.) to tylko jeden z wielu działań propagandowych i wywiadowczych służb i agentury, która w dużej ilości pozostała w krajach postsowieckich po wycofaniu się tych terytoriów regularnych wojsk.

Uśpieni agenci zaczynają swoje działania niejednokrotnie skuteczniej niż pułki czołgów czy dywizji zmechanizowanych. To stara wypróbowana taktyka działania tak skutecznie realizowana w czasie choćby II wojny światowej przynosi skutki i korzyści np. na Ukrainie.
Główny atak gospodarczy Rosji wspierany wywiadowczo przy pomocy swojej zakonspirowanej w instytucjach państwowych, spółkach energetycznych i informatycznych to embarga, oraz zastraszanie militarne poprzez wojska usytuowane w Kaliningradzie oraz ćwiczenia wojskowe ataku na kraje NATO. Takie w działania planowane przez wywiad Rosji to tylko niektóre elementy działań nie tylko nacisku na rząd i budowę w Polsce tzw. „piramidy strachu” ale głównie agenturalnych działań wywiadowczych.
Internet opanowały, jak donosi prasa, już hordy hakerów opłacanych przez Kreml szkalujących politykę wewnętrzną, podważające potrzebę podnoszenia gotowości obronnej państwa czy gospodarki narodowej, politykę zewnętrzną. Dobrze iż szybko są takie działania ujawniania i eliminowanie przez nasze służby specjalne w tym ABW i SKW.

Aresztowanie na terytorium Polski, jak pamiętamy, agentów służb wywiadowczych Rosji w tym oficera WP to nie był wcale zdaniem wielu początkiem wielkiej kontrofensywy wywiadowczej i kontrwywiadowczej i takie działania należy wspierać gdyż są one w naszym interesie i dla naszego bezpieczeństwa.

Wrogim działaniom wywiadu Rosji nakierowanym na podporządkowanie Polski należy się przeciwdziałać w działaniu ofensywnym. Na trolli prorosyjskich, dla których nie istnieje dobro Polski sądy w ramach obowiązującego porządku prawa powinny znaleźć odpowiednie miejsce odosobnienia.

Czas walki o Wielką Polskę się zaczął ta wojna trwa ! ( nie myślę tutaj o walce militarnej), wojna o Polskę o nasz kraj dlatego tak ważne jest byśmy wszyscy dla których dobrem jest nasza ojczyzna w te walkę na wszystkich jej frontach się zaangażowali i ją wygrali. Trolle sowieckie atakują portale internetowe o treściach patriotyczni – narodowych i to już na skalę masową.

Infekują je poprzez dodawanie treści szkalujących Polskę i Polaków by w ten sposób zlikwidować ich istnienie. Podważają w swoich treściach patriotyczne wartości młodych patriotów w tym walkę o wolną Polskę prowadzoną przez Żołnierzy Wyklętych nazywając ich „ bandytami i mordercami”. Szkalują w ten sposób wartości patriotyczne Polaków w tym religię katolicką przeciwstawiając jej Islam jako dobro nie szkodzące nikomu ( namowy do przyjmowania w Polsce Islamistów ).

Trolle sowieckie i lewackie to sama sitwa skupiająca się już w grupach. Mechanizm ich działania jest prosty. Poprzez oszustwa starają się dostać do stron o treściach patriotyczno- narodowych istniejących już na Fb skupiające wokół siebie wiele tysięcy osób. Starają się oni uzyskać miano administratorów by ściągnąć w ten sposób swoją lewacką grupę i szybko „zainfekowują portal" prezentowane na tych stronach wartości patriotyczno – narodowe.To się już dzieje prawie na masową skalę wystarczy prześledzić portale społecznościowe. Patrz także trolle z KODu czyli kadra rodem z SB pozbawiona wysokich emerytur za katowanie Polaków.

Szkalują ci wrogowie i wyśmiewają w swoich komentarzach wizerunek młodych patriotów nazywając ich „ bandytami stadionowymi, kibolami, zadymiarzami itp. Cel tego działania jest jeden – rozbić rodzący się potężny Polski Patriotyzm i jego źródło. To są prawdziwi wrogowie być może nieraz gorsi niż ci stojący u bram Polski z bronią w ręku gdyż ich widać można ich policzyć i zidentyfikować.
Najwyższy już czas dać odpór tym wrogim działaniom. Patrioci będą wiedzieli co mają z nimi zrobić. Jednym ze sposobów np. na szkalowanie wizerunku Prezydenta RP jest kierowanie spraw do Prokuratury.

Dlaczego w sieci trwa już wojna
Największą skuteczność takiego propagandowego działania, jak podają media amerykańskie osiągają jednak dziennikarze będący zwolennikami Rosji wspierający politykę Rosji i Putina. To są oficjalnie zatrudnieni dziennikarze z rosyjskich mediów oraz agentura głęboko zakonspirowana. To jest oczywiście świadoma agentura Kremla otrzymująca za swoje działanie konkretne pieniądze liczone w dolarach.

Dają pracę tam, gdzie jej nie ma. Oferują atrakcyjną płacę jak na tamte warunki. Zatrudniają tych, którzy nie pytają „dlaczego”. Tak wygląda „praca” rosyjskich trolli internetowych, opłacanych przez Moskwę. Najważniejszym – jeśli nie jedynym – celem ich pracy jest tworzyć „newsy”, które spodobają się Władimirowi Putinowi. A jeśli nie tworzyć, to przepisywać prawdziwe informacje tak, by ich wydźwięk był prorosyjski i antyukraiński – pisze niebezpiecznik.pl.
Partyzantka ukraińska nazywana ma być faszystowskimi buntownikami, o rosyjskich terrorystach nie wolno pisać jak o zbrodniarzach, tylko o bohaterach. Cel każdego pracownika – 20 newsów dziennie zachwalających Rosję.
Polscy pseudo narodowi dziennikarze pobierający wynagrodzenie z Moskwy – a tak się dzieje od dawna, co ujawnia nasza krajowa prasa prawicowa, choćby nezależna.pl – negują w swoich wystąpieniach i komentarzach np. stosunki polsko – ukraińskie poprzez podgrzewanie wzajemnej historycznej nienawiści między Polakami a Ukraińcami, zaniżają system obronny państwa polskiego, możliwości i systemy obronne Polski, podkreślają za najważniejsze tylko powiązania gospodarcze Polski z Rosją i straty a wręcz bankructwo Polski po zaostrzeniu się wzajemnych relacji politycznych i gospodarczych między tymi państwami itp.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.
Jest to faktyczna, konkretna brutalna i wojna informacyjna i dezinformacyjna wchodząca w zakres wojny psychologicznej. Agenci Kremla skupieni w określonych grupach negują wszystko co Polska racja stanu przedstawia swoim czytelnikom. Powszechnie i sukcesywnie agentura Moskwy zniechęca Polaków do jakiejkolwiek oznak obrony swego kraju udowadniając iż nasz kraj nie ma szans w takim starciu z siłami zbrojnymi Federacji Rosji.
Wielu aktywnych już agentów Rosji publikuje swoje artykuły zniechęcające do popierania polityki naszej ojczyzny - Polski na arenie międzynarodowej w tym działań w strukturach NATO np. wspierając Ukrainę w walce o demokrację i zachodni kierunek rozwoju. Powoli agentura Putina zaczyna zniechęcać szczególnie młodzież Polską do zainteresowania sprawami swego kraju w zakresie jego obrony.

Metoda działania agentury Rosji wyspecjalizowanej w swoim działaniu od wielu lat jest prosta i znana od wieków: to przekłamywanie rzeczywistości, ośmieszanie, zniechęcanie, apatia, strach itp.
Przykłady takich działań znajdziemy już w całym internecie, wystarczy przeczytać choćby np. i w Interii, Onecie itp niektóre artykuły i komentarze, i wszystko staje się jasne.
Ale to nie żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla, jest groźna a to już nie są żarty.
Oto przykład konkretny i dobitny.

Uwaga na "Niezależny Dziennik Polityczny". Rosja atakuje trollami.
Serwer "Niezależnego Dziennika Politycznego", jak podaje prasa, jest usytuowany w Amsterdamie, portal z powodzeniem realizuje politykę Kremla stajać się tubą wojny medialnej z Polską.
Niezależny Dziennik Polityczny "to najbardziej jaskrawy przejaw dezinformacji, która uderza w polskie wojsko". Na polskojęzycznym portalu publikowane są m.in. zmanipulowane wywiady z generałami. Podaje prasa w tym Interia.pl
"Kilka miesięcy temu portal opublikował rzekomy list otwarty skierowany do szefa MON przez najwyższych dowódców, którzy wypowiadają mu posłuszeństwo, a także spreparowany wywiad z generałem, w którym miał wyrazić niechęć do obecności wojsk amerykańskich w Polsce" - podaje prasa.

"Rzeczypospolita" podaje ponadto, że "od niedawna do tej antypolskiej strony podlinkowany był trojan, za sprawą którego zbierane były statystyki sprzętowe użytkowników, a tym samym profilowani byli odbiorcy witryny. Ze śledzenia numeru IP wynika, że portal może działać w Amsterdamie w Holandii. Być może jednak został tam umieszczony serwer pośredniczący, żeby ukryć tożsamość autora"
Gazeta informuje, że "redaktorem prowadzącym jest Adam Kamiński", jednak taka osoba w rzeczywistości nie istnieje, a jej zdjęcie profilowe przedstawia litewskiego lekarza. Podobnie rzecz się ma z innymi przedstawionymi na stronie współpracownikami.(https://wydarzenia.interia.pl/...(link is external) )

Repolonizacja mediów, jak wspominałem w komentarzach staje się faktem. Wiele portali " opluwających" Polskę i nasze narodowe bezpieczeństwo, spokój i dobrobyt będącymi gorącymi zwolennikami agresywnej polityki Putina powoli znikają z internetu. Służby Ochrony Państwa jak i sami blogerzy nie pozwolą na to by agentura sowiecka atakowała naszą ojczyznę.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwoleniankami oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl, prawicowi blogerzy, politycy, patrioci), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety, - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj.

Oto konkretny  przykład pro - sowieckiego i antypolskiego działania portalów internetowych w tym między innymi portalu o nazwie NEon24 zamieszczającego np. takie poniżej przytoczone materiały szkalujące wprost Polskę, sojusze oraz nasze bezpieczeństwo.

https://spiritolibero.neon24.p...
https://spiritolibero.neon24.p...
https://spiritolibero.neon24.p...
https://ndp.neon24.pl/post/160...
https://ndp.neon24.pl/post/160...
https://ndp.neon24.pl/post/160...
https://teresagarland.neon24.p...
https://ndp.neon24.pl/post/160...
https://ndp.neon24.pl/post/160...
https://ndp.neon24.pl/post/160...
https://memron.neon24.pl/post/...
https://memron.neon24.pl/post/...
https://ndp.neon24.pl/post/161...
https://spiritolibero.neon24.p...
https://wrzodakz.neon24.pl/pos...
https://alfax-2020.neon24.pl/p...

Itd..itd jest tego bardzo dużo. Przytaczanie linków zabrało by kilka stron antypolskiego działania w stosunku do Polski. Wskazani powyzej trolle czynią wszystko by udowodnić, ze  " że Polska nie jest poważnie traktowana przez USA, a dodatkowo jej znaczenie dla Stanów Zjednoczonych spada były propagandowe informacje, systematycznie prezentujące Polskę jako amerykańskiego "wasala", wykorzystywanego przez administrację w Waszyngtonie. Jak zaznaczył, w jednym z artykułów poświęconych Polsce można było przeczytać, że polityka władz RP jest "usłużna wobec USA", zaś Polska zawsze stawiała na "złych partnerów w polityce amerykańskiej".

Czy zatem Służby Ochrony Państwa nie powinny zainteresować się takimi portalami internetowymi godzącymi w bezpieczeństwo Polski jak wspomniany powyżej. !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

12-05-2021 [15:56] - u2 | Link:

Ze śledzenia numeru IP wynika, że portal może działać w Amsterdamie w Holandii.

Ano, nie tak dawno temu u mnie w przeglądarce pojawiał się komunikat, że strona niedostępna oraz był podany serwer pośredniczący w Holandii. Z tym, że nie wchodziłem na wzmiankowany "Niezależny Dziennik Polityczny". Przypadek ? Nie sądzę :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [16:36] - Tezeusz | Link:

Też ciekawe bo prawdziwe :
https://naszeblogi.pl/58524-ro...

Obrazek użytkownika Jabe

12-05-2021 [16:13] - Jabe | Link:

Sytuacja się powtarza. Dawniej imperialistyczni agenci również podważali sojusze.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [17:25] - Tezeusz | Link:

@Jabe - rozwiń temat. Myślisz o agentach z KGB i UB.?

Obrazek użytkownika Jabe

12-05-2021 [17:57] - Jabe | Link:

Wówczas to byli agenci kapitalistów. Teraz tylko czekać, aż „Pućka” zacznie nam stonkę zrzucać.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [19:08] - Tezeusz | Link:

To trzeba ich ujawniać - patrz mój materiał  dość obszerny ale są tutaj  fakty, konkrety, żródla. Jest wszystko. 

Obrazek użytkownika tricolour

12-05-2021 [16:41] - tricolour | Link:

@Tezeusz

Prośba moja: jesli masz sprawę do Persa, to weź wsiądź w auto, weź nóż i widelec (może być grill może byc jatka, więc sztućce się przydadzą) i załatwcie sprawę raz a dobrze.

Bo pałujecie sie tutaj robiąc burdel z blogów. Mnie się nawet nie chce już czytać, bo raz że za duzo, a dwa, że ciągle się pałujecie, jak dwa LGBT.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [18:01] - Tezeusz | Link:

No coś ty ? Osobiście @Persa przecież  chyba  lubię i szanuję.  A, że mamy różne zdania na temat patriotyzmu oraz postrzegania Polski. Trudno.!  Jest demokracja ,swobodna wymiana myśli. Przeczytaj materiał cały -  gdzie  tutaj masz pałowanie? Fakty, konkrety,fakty.......
PRAWDA .

 

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2021 [18:59] - Pers | Link:

tricolour
Takie trolle nie mają odwagi.
Ich specjalność to ujadanie zza płotu i obsikiwanie nogawek.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-05-2021 [20:30] - Imć Waszeć | Link:

Widzę, że idą lepsze komunistyczne czasy niż było to za PRL-u. Czyżby za nasileniem poszukiwania zaplutych karłów reakcji stał strach przed ujawnieniem obcych agentur działających już zupełnie bez żadnych parawanów w naszym kraju? Żartuję, parawanem są przecież od 30-tu lat beneficjanci Okrągłego Stołu w formie służb wojskowych Kiszczaka i Jaruzelskiego. Po odwróceniu sojuszy już nie ważne, że zaczynali w GRU sekcja polska. W zasadzie więc służby są, ale widać że nie mają większej mocy sprawczej w szeregu ważnych wydarzeń dziejących się w Polsce, czyli najczęściej pozują tylko gościnnie, a i szkolą się zagranicą. Tak na wszelki wypadek. Obcy to same zalety (policjant Ukrainiec, sędzia żyd, bankier lub minister wielopaszportowiec), bo nie będzie się glajszachtował z brudnymi tuziemcami. Na przykład amerykańskie ThinkTanki wyznaczają partie i liderów na danej mądrości etapu (ostatnio rezerwistę H.). Ot to jest taki syn wojskowego tatusia, któremu propaganda w cudowny sposób nie zarzuca bycia w WSI i takich tam spraw, że o nazwisku nie wspomnę. Nie potrzeba tu bowiem napuszczać obcych tajnych agentów i szpiegów, skoro jawni lobbyści i ambasadorowie załatwią wszystko co potrzeba. Wchodzą jak w masło. Ustawa wejść, ustawa wyjść, ustawa na śmietnik. Wojska tu, wojska tam, konferencja taka a taka, a miejscowi milczeć. Oprychy z Mosadu łażą z bronią na wierzchu po polskich lotniskach, a polski prezydent nie ma prawa wypowiedzieć słowa na konferencji w Jerozolimie. Konferencji zorganizowanej przecież przez pana Kantora, któremu te właśnie "nasze" służby gotowe były już kiedyś sprzedać polską chemię, w tym puławskie Azoty. Przypomnijmy więc tę świetlaną postać - przyjaciel i powiernik Putina, członek władz organizacji rosyjskich żydów (mających m.in. formę zwierzchnictwa nad Chabad Lubawicz w Moskwie), przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów z siedzibą w Brukseli, Paryżu, Strasburgu, Berlinie i Budapeszcie, a także i innych organizacji np. z siedzibą w Luksemburgu, szycha w Światowym Kongresie Żydów z siedzibą w USA. Mówienie, że tą drogą Putin nie miesza, tylko musi w tym celu podburzać polską zaściankową prawicę z kontaktami najdalej w Szczecinie, to czyste robienie wała z ludzi obdarzonych elementarną spostrzegawczością. Z czym do ludu.
https://en.wikipedia.org/wiki/...
Nie ma więc dziwne, że tewulce nowej siły tracą maniery, cierpliwość i zaczynają kąsać. Tak samo na wyrwę i metodą na nerwa tewulce przekłamały już wydarzenia marcowe, które już nie są obecnie typowym darciem kotów pomiędzy frakcjami w byłej komunistycznej PZPR i w bezpiece, zakończonej wyjazdem zorganizowanych kolumn, ozdobionych kwiatami niczym bramy niasteczek we wrześniu 39, samochodów do przeprowadzek dynastii ubeckich w świat z meblami i inwentarzem oraz z trefnymi dokumentami, ale są dowodem na polski zwierzęcy antysemityzm. Imperium znów po pleckach klepie, rozumie, poucza. Sprzedawczyki znowu w siodle, a cenzura z USA knebluje spostrzegawcze ryje.

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2021 [21:02] - Pers | Link:

Imć Waszeć
"Oprychy z Mosadu łażą z bronią na wierzchu po polskich lotniskach, a polski prezydent nie ma prawa wypowiedzieć słowa na konferencji w Jerozolimie."
To akurat wcale nie przeszkadza apologetom "dobrej zmiany" jak ten tu "gospodarz bloga". Tacy pierwsi krzyczą "łap złodzieja!".

"Sprzedawczyki znowu w siodle, a cenzura z USA knebluje spostrzegawcze ryje."
Dokładnie! Cenzorzy i sprzedawczyki rozbisurmaniły się. Zwykle dla zmyły ubierają się w patriotyczne szatki, żeby lepiej się zalegendować. Myśli taki jeden z drugim idiota, że jak spamuje 3x dziennie tekstami o Żołnierzach Wyklętych to będzie uchodził za "patriotę". Dla takich liczy się tylko interes partii, której służą. Dość nieudolnie zresztą.

Polska nie ma już żadnych własnych służb. Zresztą po co ma mieć skoro jest mossad, CIA i MI6? To dokładnie takie samo myślenie jak niektórych POpaprańców, którzy twierdzą, że "po co Polsce nowe lotnisko skoro jest w Berlinie?"

O ile jednak kwestia lotniska to sprawa czysto ekonomiczna to całkowite przejęcie służb jest oddaniem suwerenności na najbardziej wrażliwym z punktu widzenia państwa odcinku.
Większość starych funkcjonariuszy wywiadu i kontrwywiadu po "odzyskaniu niepodległości" przez Polskę czujnie się przewerbowało. Należy jednak pamiętać, że ich dane oraz haki na nich cały czas są w Moskwie. A to czyni ich nieprzydatnymi do takiej służby.

Polska nigdy nie wybije się na niepodległość jeśli nie zostanie przeprowadzona opcja zerowa w służbach ("wszyscy won!"). Dotyczy to oczywiście także innych dziedzin - sądownictwa, prokuratury, kościoła, mediów itd. Teraz, 30 lat po "odzyskaniu niepodległości" to już praktycznie niemożliwe bo pracuje już następne pokolenie tych, którzy przeszli na "dobrą stronę mocy".
Dlatego Polska była, jest i pozostanie państwem teoretycznym.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [21:25] - Tezeusz | Link:

Piszesz Persik ,że Polska nie ma służb.Obyś nie musiał się przekonać jak się  mocno mylisz.Obyś. Dokładnie przeczytaj mój materiał. Dokładnie!

Obrazek użytkownika J z L

12-05-2021 [21:53] - J z L | Link:

Ten Pers to skarb PiS-u, ale to tajemnica - nie można mu tego zdradzać!

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [21:41] - Tezeusz | Link:

Im Waszeć soviet!
wywód bez skladu i ladu same sugestie bez konkretow i dowodów - ot taki Scierwoneon. Soviet wypisz wymaluj.

Bedzie wkrótce cz 2.
https://naszeblogi.pl/58524-ro...
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-05-2021 [21:33] - Imć Waszeć | Link:

W latach 80-90 w ten właśnie sposób tewulce wchodziły do zarządów każdej "niezależnej" inicjatywy politycznej, więc jest to ścierwo jak najbardziej. Pamiętam na przykład taki KPN z podobna retoryką...

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [22:04] - Tezeusz | Link:

@ Peesik !
Jesteśmy z Rosją dla siebie nawzajem anomalią od stuleci. W miarę normalne relacje łączyły Polskę i Ruś przed najazdem tatarskim. Ruski nigdy Polski nie zrozumie i nie zaakceptuje. Bycie sąsiadem Rosji to zawsze brzemię. Teraz wszyscy są wirtualnymi sąsiadami Rosji i czują jaka to słodycz. Nie wiadomo co jest gorsze - bycie wrogiem, czy sojusznikiem tego kraju? Bywaliśmy jednym i drugim. Finom opłaciło się to pierwsze. Możliwe że kończy się hybrydowy pokój. Lista występów Ruskich na świecie robi się zbyt długa. Po co światu sfora "dyplomatów", "handlowców", 'przewoźników", "sportowców" i "biznesmenów"? A jakże, "dziennikarzy" i "naukowców" też. Z Turkami było podobnie. Lepiej było z nimi walczyć niż mieć traktat pokojowy. Kiedy to zrozumiano, skończyło się imperium Osmanów.

Ruscy są jednak tępi. Nie zrozumieli, że z Polską można żyć w zgodzie, ale nas opluwać, atakować i mordować.

Materiał się spodobał ? Będą kolejne.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-05-2021 [21:31] - Imć Waszeć | Link:

PS: Ach ci ruscy agenci i gumofilce w amerykańskich mundurach i ze stopniami generałów: https://niezalezna.pl/394834-q...
Jak nic trzeba posłać tam Żaryna.

Polecam film, który właśnie leci na TVP1: "Trzecia Wojna Światowa - Wybór Strategii". Przedstawicielka USA mówi w nim "Narzuciliśmy im sojusze bo..." No? Bo co? To odpowiedź na pytania dręczące obecnie Sanację 2.0. Zaleszczyków nie ma już w Polsce, więc wybór może paść na jakiś Zwardoń. Należy tylko uważać na wściekłych Górali, bo oni nie mają aż tyle poczucia humoru, co przedstawiciel USA z filmu.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [22:21] - Tezeusz | Link:

Piszesz o faktach które ująłem w materiale "

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2021 [21:32] - Pers | Link:

tezeuszku
I znowu popisałeś się ignorancją.
Imć Waszeć pisze o grupie 124 emerytowanych oficerów flagowych – jak w USA nazywa się generałów, kontradmirałów i admirałów zaniepokojonych polityką USA.
Ci generałowie to też "sowieckie onuce"?

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [22:26] - Tezeusz | Link:

Ależ @ Persiku pisałem z tzw " przekąsem" szybko się uczę...od ciebie ! Zawsze to od samego mistrza.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [06:18] - Tezeusz | Link:

Tak mi przykro Persiku znowu ciebie wykopali- znowu, a za co ? :
"Jestem bardzo wdzięczny i bardzo doceniam Pana (Panów) pracę w roli administratorów - przez kilka lat, ale cóż...skoro tak Panowie uważają - myślę, że niestety nadszedł czas rozstania...

Z Bogiem Panie Repsol,
Z Bogiem Panie Ruszkiewicz,

Życzę obu Panom ZDROWIA i WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI.

Ryszard Opara
 13.05.2021 02:24:40.."
https://repsol.neon24.pl/post/...

Obrazek użytkownika J z L

13-05-2021 [06:41] - J z L | Link:

Pożar w burdelu?
Jak mi nie jest przykro
Już kiedyś ktoś na szambie 24r.u napisał że jak Ruszkiewicz zrobi krok do przodu to zawsze nadepnie na grabie

Obrazek użytkownika J z L

13-05-2021 [06:54] - J z L | Link:

Reklama dźwignią handlu
Czyli ten dzień gdy gumowe ucho został jak  Himilsbach z angielskim

Masz rację
Działania trolli starych i nowych służą do ośmieszania NEon24 w Sieci.
Pisałem w tej sprawie do właściciela ale nie raczył mi odpowiedzieć.

Taki np. wyrzucony stąd szczur husky ochoczo przedrukowuje teksty mające ośmieszać portal.

Przykład?
//W ten uroczysty świąteczny dzień jakim jest dzień zwycięstwa dżumy nad cholerą, bloger Adrian Lenz postanowił sowieckiej jaczejce z neon24r.u sprawić miły prezent.Orgazm bolszewików wytryska poza monitory komputerów.//
https://naszeblogi.pl/58611-fa...
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 12.05.2021 23:08:50

Obrazek użytkownika Pers

13-05-2021 [08:11] - Pers | Link:

husky
"Tak mi przykro Persiku znowu ciebie wykopali- znowu, a za co ? :"
Husky - mały manipulatorku:

"Ryszard Opara
PS. Na zakończenie chciałbym dodać, że NIGDY Pan - ani Pan Repsol - nie będziecie zbanowani na Neon24.pl - a wprost przeciwnie, będziecie obaj Panowie - mile widziani - jako blogerzy, użytkownicy Neon24.pl"

Zwróciłeś uwagę na słowo NIGDY?
Najwyraźniej ciebie to nie dotyczy :)
Tak samo jak pewnego mitomana, który chwalił się, że ma "list żelazny". hahahahaha

Obrazek użytkownika J z L

13-05-2021 [19:57] - J z L | Link:

 Opara, jakimś cudem wszedł w posiadanie, lub znalazł na śmietniku, usmarowny kałem bumerang z inicjałami JR. Ilekroć wyrzucił go w pizdu, to ten oczywiście wracał i paćkał Panu Oparze garnitur (albo piżamę gdy wracał w nocy). Obawiam się, że tym razem może być tak samo. :-((

Obrazek użytkownika Pers

13-05-2021 [20:25] - Pers | Link:

husky
//wszedł w posiadanie, lub znalazł na śmietniku, usmarowny kałem bumerang z inicjałami JR.//

Zacnie prezentujesz swoją kulturę husky.
Kontynuuj :)))))

Obrazek użytkownika J z L

13-05-2021 [21:04] - J z L | Link:

jak mi nie jest przykro

Obrazek użytkownika Pers

13-05-2021 [08:16] - Pers | Link:

tezeusz
Miało być oczywiście "tezeusz zielonooka" a nie husky.
On czyta trochę lepiej ze zrozumieniem niż ty :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [11:19] - Tezeusz | Link:

Tak mi przykro Persik. Byłeś gwiazdą nr 1, rozdzielałeś w Scierwoneonie role, banowałeś, pouczałeś, rządziłeś pełną gębą ! i co i nico ! Ban od właściciela za rozrabianie na portalu i tak naprawdę jego zniszczenie - skąd my to znamy podobnie robiłeś jak na Niepoprawnych ( odmiana Szperaczek), w Salonie 24.pl itd... ( sam się do tego przyznawałeś - pamiętasz !) Nawet obraziłeś się tutaj na NB bo ciebie wykapowali kim jesteś i rządzić nie możesz !
Ale ja ciebie lubię ! Wesoło jest !!

Obrazek użytkownika Pers

13-05-2021 [11:14] - Pers | Link:

tezeuszek zielonooka
 "Ban od właściciela za rozrabianie na portalu"
Jednak jesteś niepełnosprawny umysłowo :)

"Na zakończenie chciałbym dodać, że NIGDY Pan - ani Pan Repsol - nie będziecie zbanowani na Neon24.pl - a wprost przeciwnie, będziecie obaj Panowie - mile widziani - jako blogerzy, użytkownicy Neon24.pl
Ryszard Opara" https://repsol.neon24.pl/post/...

I po co kłamiesz tezeuszku? 
Zwróć uwagę na słowo "NIGDY" :)))))))))))))))))))))))))

Właśnie wklejam nową notkę. Będzie o "sukcesach wyszczepień" w Izraelu. Polecam :))

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [16:27] - Tezeusz | Link:

Izrael powiadasz  toż to twoja rodzina, twoje panstwo jak sam piszesz. Nie wstydź się swoich korzeni rodem z Izraela.

Obrazek użytkownika Pers

13-05-2021 [16:39] - Pers | Link:

tezeuszek
//Izrael powiadasz  toż to twoja rodzina, twoje panstwo jak sam piszesz//

Wiesz zielonooka? Kiedyś chciałem jechać z wycieczką do Ziemi Świętej ale nie dali mi wizy...
Zgadnij dlaczego?
Ale już niedługo pojadę, syjoniści dostaną od Palestyńczyków łomot (już dostają) i będą mieli tyle tam do powiedzenia co w gettcie za okupacji :))

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [18:13] - Tezeusz | Link:

@ Persie vel Ruszkiewicz pytam poważne czytając twój powyższy komentarz czy ty piszac taki komentarz cytuję :"
".... syjoniści dostaną od Palestyńczyków łomot (już dostają) i będą mieli tyle tam do powiedzenia co w gettcie za okupacji :))"

Popierasz holokaust i.mordowanie ludzi, popierasz getta które stworzyli Niemcy by mordować ludzi komory gazowe. Persie POPIERASZ !!!
Nie ma słów by skomentować twój wywód Ruszkiewicz każde słowo w twoim kierunku było by obrażliwe . Ale takim wrednym....... jesteś jak ciebie nazywają w internecie

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-05-2021 [21:50] - Imć Waszeć | Link:

Nie treść jakiegoś artykułu, którego linków nawet nie ma sensu czytać, tylko zaplanowana wielotygodniowa operacja propagandowa i zapewne dezinformacyjna, sprzężona z podobnymi operacjami na innych portalach. Na przykład akcja uwalania Ziobry, w której udziela się nawet sam Terlecki ignorując fakty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [22:18] - Tezeusz | Link:

@ Imić Waszeć soviet !

Prawda boli jest opisana w moim materiale. Wystarczy przeczytać.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-05-2021 [22:09] - Imć Waszeć | Link:

Czy Admin może wpłynąć na tego napalonego trolla z Neonu, żeby przestał zamieniać Nasze Blogi w polityczne szambo (przypominam scenę z "Dnia Świra" z flagą i wykrzykiwaniem haseł o najmojszości), dyskusje w pyskówki niczym w czasach aktywistów ZSMP i nie rzucał wobec ludzi gróźb karalnych i fałszywych oskarżeń? Czemu to ma niby służyć, bo chyba nie wytępieniu sekty Antykowida jak naiwnie zakładano? Już samo spamowanie trzema artykułami na dzień może być dla niektórych uciążliwe, zwłaszcza, że artykuły innych piszących tutaj mechanizm strony przesuwa szybko poza listę wyświetleń i znikają, ale akurat dla mnie to najmniejsza z wad. Dziękuję z góry za poświęcenie uwagi problemowi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [22:35] - Tezeusz | Link:

Im Waszeć Soviet ale dowaliłeś Persowi ! nieładnie.

Nie chcę bronić kolegi @ Persa ale to ty robisz tutaj bagno i zadymę mam  zacytować twoje komentarze aroganckie i prowokujące do awantur pod moim blogiem. Nie pasuje nie właż.

Przypomnę :
https://naszeblogi.pl/nasze-za...
"Nasze Blogi nie są otwarte dla wszystkich blogerów, gdyż przedstawiciele partii rosyjskiej, bezpieka, cyngle i idioci mają wystarczająco dużo miejsc, gdzie mogą się wypowiadać. W szczególności do ich dyspozycji stoją media reżymowe..."

Obrazek użytkownika Jabe

12-05-2021 [23:15] - Jabe | Link:

Teraz to Nasze Blogi są medium reżimowym.

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2021 [21:28] - Pers | Link:

"Jak nic trzeba posłać tam Żaryna."
Ja bym jeszcze dorzucił tezeuszka. Wykazuje się wyjątkową, rewolucyjną czujnością :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

12-05-2021 [22:23] - Tezeusz | Link:

Widzisz @ Persie atakują ciebie , wyzywają od "napalonego trolla z Neonu" a ja ciebie bronię ! No widzisz ?

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [06:31] - Tezeusz | Link:

Polecam:
https://naszeblogi.pl/58524-ro...

Po zlocie trolli i ich wyciu wnioskuję, że materiał cieszy się dużym zainteresowaniem na co wskazują komentarze.Będzie kontynuacja.

 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

13-05-2021 [12:10] - Niezalogowany | Link:

Rozpiska z kremlowskimi portalikami była dobra. Ale warto też rozpisać różnych "wybitnych" "prawicowych" i "patriotycznych" blogerów robiących za świadome lub nieświadome pudła rezonansowe Kremla.

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [12:27] - Tezeusz | Link:

Witam będzie kolejna część i kontynuacja tego tematu

Obrazek użytkownika Tezeusz

13-05-2021 [18:26] - Tezeusz | Link:

Kim jest bloger Ruszkiewicz vel Pers oto on :

@ Persie vel Ruszkiewicz pytam poważne czytając twój powyższy komentarz czy ty piszac taki komentarz cytuję :"

".... syjoniści dostaną od Palestyńczyków łomot (już dostają) i będą mieli tyle tam do powiedzenia co w gettcie za okupacji :))"

Popierasz holokaust i.mordowanie ludzi, popierasz getta które stworzyli Niemcy by mordować ludzi komory gazowe. Persie POPIERASZ !!!
Nie ma słów by skomentować twój wywód Ruszkiewicz każde słowo w twoim kierunku było by obrażliwe . Ale takim wrednym....... jesteś jak ciebie nazywają w internecie

https://naszeblogi.pl/comment/...
 
@ Pers vel szperaczka vel Ruszkiewicz  z kolei w kolejnym komentarzu piszesz tak "

To są twoje słowa TWOJE !

"Po kilku miesiącach "narodowego programu wyszczepienia" polskiego bydełka można już poczynić pewne obserwacje. Pierwsza to taka, że "szczepionki", które miały być przepustką do "nieśmiertelności" wcale takim cudem nie są..."
"To wszystko pokazuje jedno - w stadzie bydła do wyszczepienia chętnych zaczyna dramatycznie brakować..."
https://spiritolibero.neon24.p...

 
Nazywasz Polaków BYDŁEM jakim prawem ? A kim ty jesteś Panie Jarosławie Ruszkiewicz ! kim ! Manipulantem NA PEWNO kłamcą i kim jeszcze !
 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

13-05-2021 [19:15] - Kaczysta | Link:

To pustak i dzban
Czyli neonowe :
https://www.youtube.com/watch?v=nd3Yp4aUU7E

Obrazek użytkownika J z L

13-05-2021 [21:07] - J z L | Link:

BINGO!!!!!

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-05-2021 [08:37] - Tezeusz | Link:

Powyższy materiał publikowany na wielu portalach internetowych zdobył uznanie czytelników jako materiał faktu.

Temat bedzie dalej kontynuowany.

Obrazek użytkownika Jabe

14-05-2021 [08:48] - Jabe | Link:

[potrzebne źródło]