Tusk znów się wściekł

Tusk robi porządki w PO z rozmachem. Zaczęło się w lipcu wskazaniem m.in. Rafałowi Trzaskowskiemu i Borysowi Budce ich miejsc w szeregu
Teraz Tusk wezwał na rozmowę  Budkę i  Siemoniaka w związku z ....niezachowaniem należytych standardów, jakich oczekuje się od wiceprzewodniczących PO; obaj oddali się do dyspozycji szefa PO
Specjalista od „wysokich standardów” będzie rozliczał podwładnych ze stosowania „(nie)wysokich standardów”. To tak jakby menel chciał rozliczać innych meneli za niewłaściwe prowadzenie sięMimo wszystko to jednak Tusk zna stary dowcip o remoncie burdelu i wie ze nie polega on na wymianie mebli !! Natomiast jego podstawowy kłopot to fakt , że nie posiada na zapleczu żadnego zastępczego "personelu" 
Ryży jest znany z bezwzględności i bezczelności i skoro Mazurek z baletami spadł mu jak gwiazdka z nieba to wykorzysta w 100% sytuację, żeby pozbyć się ewentualnych konkurentów Czyli w PO jest tak, że możesz mieć za uszami korupcję, zarzuty prokuratorskie, możesz mieć ileś tam mieszkań i nie wykazywać ich w deklaracji majatkowej - i nic Ci nie będzie,a jak pójdziesz na imprezkę urodzinową - no, to tego w PO ci nie wybaczą.
No ale Siemoniak był nudny, Budka odstraszający , ale ważne że najwięksi kawalarze z PO zostali. Joński i Szczerba, Sterczewski, Jachira, Filiks, Hartwig.
A spektakl trwa dalej
Chora jest ta partia


https://twitter.com/rbrtchief/status/1440720251700723718

U Mazurka na urodzinach jest flaszką, dwie butle wina
Śledź, pączki i wieprzowina, są goście i morowo jest!
Wuj Borys jest za magika, Siemoniak walczyka fika
Neumann odstawia byka, a Tusk wkur..ony jest!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

22-09-2021 [22:18] - sake3 | Link:

Pewno Tuska Mazurek nie zaprosił i się nadąsał. Panowie z PO wprawdzie na dywanik trafili ale co tam zjedli i wypili to ich.

Obrazek użytkownika J z L

22-09-2021 [22:25] - J z L | Link:

Ciekawe co oni teraz na kolanach tam robią na dywaniku
A nie ....czekaj
Nie chcę wiedzieć

Obrazek użytkownika tricolour

22-09-2021 [22:50] - tricolour | Link:

@JzL

Jak to, co robią? Oglądają TVN... A nie, przepraszam, z kolan inna partia miała wstać, ale nie wstała, tylko wrzeszczała, że wstanie, ale pozostała.

Cieszysz się z koncesji TVN, prawda? Nie ma to jak pluralizm...

Obrazek użytkownika Centrystka

23-09-2021 [00:20] - Centrystka | Link:

Czyli w PO jest tak, że możesz mieć za uszami korupcję, zarzuty prokuratorskie, możesz mieć ileś tam mieszkań i nie wykazywać ich w deklaracji majatkowej - i nic Ci nie będzie,
Autorowi już tak się w tej łepetynie poplątało,że pisząc o takich politykach,jak Morawiecki,Dworczyk czy odkrycie prezesa jak Obajtkopcimek przypisał ich do PO.

Obrazek użytkownika sake3

23-09-2021 [09:32] - sake3 | Link:

No cóż w PO zarzuty korupcyjne, przekręty, afery, zarzuty prokuratorskie to akurat powód do dumy i chwały, że jest się tak operatywnym. Nawet do Sejmu i Senatu można się dostać,a ochronny parasol nader obszerny.

Obrazek użytkownika tricolour

23-09-2021 [11:23] - tricolour | Link:

@Sake

Weź sie nie kompromituj. Masz tu zaraz obok europosła, który zawsze do Brukseli jeździł kabrioletem z Jasła i brał kilometrówkę na ten samochód, przed laty zresztą zezłomowany. Sto tysięcy euro zasadzila mu komisja zwalczająca nadużycia.

I co? Cacy jest, bo swój, tak?

Obrazek użytkownika sake3

23-09-2021 [16:58] - sake3 | Link:

@Tricolour.....Czym innym są kilometrówki i jakiś tam kabriolet,tym bardziej,że kwota zasądzona została zapłacona.a takie afery jak Amber Gold w których poszkodowanych zostało tysiące ludzi czy, wyłudzanie VAT-u. Nie rozumiem więc czym ja się skompromitowała.Jakoś podziwiani przez  Pana ludzie nie czują się skompromitowani kiedy bezkarnie rojeżdżają pieszych,zasłaniając immunitetem i stosując różne kruczki by nie tłumaczyć się  z łapówkarstwa i korupcji.

Obrazek użytkownika tricolour

23-09-2021 [17:03] - tricolour | Link:

@Sake

Proszę mnie nie rozbawiać tym wyłudzaniem vatu gdy nikt nie tylko nie siedzi, ale nawet go nie zaczęli szukać.

Jakie to jest to wielkie przestępstwo vatowskie, którego nikt nie ściga? Widocznie można vat wyłudzać.

Obrazek użytkownika u2

23-09-2021 [07:52] - u2 | Link:

"możesz mieć ileś tam mieszkań i nie wykazywać ich w deklaracji majatkowej - i nic Ci nie będzie"

Ale, ale Adamowicza wyrzucili. Kropiwnicki się nadal trzyma, ale to prawnik, więc pewnie zna kruczki prawne.

Obrazek użytkownika Podchloryn

23-09-2021 [13:28] - Podchloryn | Link:

Tusk jest za stary i za mądry na jakiekolwiek nerwy. Doskonale wykorzystał sytuacje do odsunięcia niewygodnych ludzi w PO. #wina-mazurka

Obrazek użytkownika u2

23-09-2021 [14:08] - u2 | Link:

"Doskonale wykorzystał sytuacje do odsunięcia niewygodnych ludzi w PO"

Już dawno Kwaśniewski z Kaliszem scharakteryzowali Tuska.

https://solidaryzm.eu/2021/07/...

Kwaśniewski o Tusku: „Jest wyjątkowo mściwy. Rudy i mściwy”. Kalisz: „Kanalia bym powiedział”

Obrazek użytkownika J z L

23-09-2021 [18:51] - J z L | Link:

Czy ktoś przy zdrowych zmysłach i w miarę logicznie myślący może na spokojnie słuchać tego bredzenia Tuska?
Powiem szczerze że ja nie mogę.
Zakłamane coś, żyjące wyłącznie z osobistych ataków na Kaczyńskiego.
Prymityw

Obrazek użytkownika Centrystka

30-09-2021 [20:27] - Centrystka | Link:

Chora jest ta partia
To jak na partię rządzącą nader oględne określenie,choć autor chciał wykazać troskę o partię opozycyjną.