Kaczyński nie należy do układu

Ile razy ja słyszałem, że PiS i PO to jedno zło, dwie strony tego samego medalu- że to jeden okrągłostołowy układ.

Prawica niepisowska wielokrotnie podkreślała, że PiS nie jest żadną alternatywą dla rządów PO. W tych wypowiedziach często pojawił się zarzut zdrady Polski, czym według niej było głosowanie za ratyfikacją traktatu lizbońskiego. Prawica niepisowska zarzuciła partii Jarosława Kaczyńskiego, że to przy Okrągłym Stole postanowiono, iż PiS będzie miał monopol na patriotyzm oraz prawicowość. Czy ci ludzie naprawdę tak uważają czy mówią tak dlatego, iż wymaga tego arytmetyka polityczna?

Każdy kto pamięta czasy rządów PiS z lat 2005-2007 nie może mieć wątpliwości- PiS nie należy do układu okrągłostołowego. Gdyby było inaczej media establishmentu III RP nie zwalczały by go tak brutalnie. Nie rozpętywały by takiej nagonki i histerii. Czy pamiętamy tą duszną atmosferę IV RP, nie było wtedy niemal czym oddychać.

A teraz co mamy? To samo, tylko wielokrotnie intensywniej. Mamy ludzi na ulicach i groźbę interwencji w Polsce sił obcych państw. Czy dlatego się tak dzieje, gdyż PiS należy do układu okrągłostołowego. Chyba nie? Gdyby tak było to Kaczyński nie demontował III Rzeczpospolitej założonej przy Okrągłym Stole. Janusz Korwin-Mikke mówi, że PO z PiS-em umówiło się, aby odgrywać dobrego i złego glinę. Czy naprawdę to wszystko co się dzieje to teatr i udawane emocje? Moim zdaniem dzieją się bardzo ważne rzeczy, najważniejsze od 1989 roku i spór jest autentyczny. Niemal cały Sejm poza Kukizem i PiS-em, broni III RP i jej status quo, a Kaczyński próbuje obalić ją przeprowadzając w kraju rewolucję. Dlatego jest tak potężny wrzask; kończy się bowiem czas pewnej formacji, która zajmowała wysoką pozycję w kraju i sądziła, że Polska jest ich własnością. A że nie mogą się z tym pogonić, to biegają do obcych państw naskarżyć na nowy rząd. Nie po raz pierwszy w polskiej historii dzieją się takie rzeczy, zazwyczaj kończyły się one dla nas tragicznie.

Kaczyński jest atakowany z wielu stron- zarówno przez polską prasę jak i zagraniczną. To najlepszy dowód, że nie należy do żadnego układu. To polski patriota, przywódca polskiego obozu niepodległościowego.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

13-01-2016 [22:32] - twardek | Link:

Słusznie.
---
Swoją drogą, zastanawiam się, czy w traktacie lizbońskim jest otwarta możliwość urzędowych kontaktów pomiędzy organami UE a przedstawicielami pozarządowych instytucji i organizacji w sprawach kraju członkowskiego, którzy występują z pozycji strony wewnętrznego sporu - zantagonizowanej z władzami kraju? Jeżeli tak jest, to jest to chore i trzeba w przyszłości zmienić!
Póki co, czynią tak, mi.in to wydłużone bydle z PSL, które ostatnio co i rusz napomykało, że właśnie spotka się z przewodniczącym KE (albo PE, nie pamiętam). Czyni to publicznie i bez wstydu, tak, jakby zdestruowanie sytuacji politycznej w rodzinnym Kraju, poprzez obcą ingerencję, było jego świętym prawem.

Obrazek użytkownika Ewa G

13-01-2016 [23:06] - Ewa G | Link:

No właśnie, to przecież widać gołym okiem średnio inteligentnego człowieka. Więc dlaczego narodowcy różnych maści, plotą takie bzdury, i ustawiają się w kontrze, przecież nie możliwe, że wszyscy ci ludzie działają ze złej woli? A mogą w ten sposób doprowadzić do tego, że znów wpadniemy w niewolę. Czy mogą nie rozumieć o jaką stawkę toczy się ta wojna?

Obrazek użytkownika lala

14-01-2016 [01:29] - lala | Link:

GAZETA POLSKA rok 1998.......................>
Jest kwiecień 1998 r. Poseł niezrzeszony Jarosław Kaczyński udziela obszernego wywiadu „Gazecie Polskiej”. Rozmowę przeprowadzają redaktor naczelny tygodnika Piotr Wierzbicki i Tomasz Sakiewicz, wtedy czołowy dziennikarz „Gazety”. Wywiad sprawia wrażenie bardzo szczerego. Kiedy pada pytanie o Radio Maryja, Kaczyński stwierdza: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie idzie jeszcze dalej. Porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”.

Kaczyński nie należy do układu, sam tworzy układ...