Totalna klęska totalnej opozycji

Tak można określić wynik dzisiejszego głosowania w Sejmie na temat wniosku lewicy o odrzucenie rozporządzenia prezydenta Dudy ustanawiającego stan wyjątkowy w rejonie granicy polsko-białoruskiej. Przeciw temu stanowi były: PO, lewica oraz ugrupowanie Hołowni. Wniosek o odrzucenie przepadł z kretesem. Przeciw głosowało 247 posłów, za - tylko 168, a 20 posłów [głównie z PSL] wstrzymało się od głosu {TUTAJ}. Oznacza to, że stan wyjątkowy obowiązywać będzie co najmniej przez 30 dni.

  Przysłowie tureckie głosi, że "Tylko idiota daje się dwa razy ugryźć przez tę samą żmiję.". PO w roku 2015 przegrała wybory ponieważ popierała sprowadzenie imigrantów muzułmańskich do Polski. Obecnie jako "totalna opozycja" popełniła dokładnie ten sam błąd wspierając starania Łukaszenki o ostanowienie szlaku migracyjnego wiodącego z Bliskiego Wschodu do UE i biegnącego poprzez Litwę, Łotwę i Polskę. Poseł KO, Sterczewski stał się twarzą tego ugrupowania odstawiając istne cyrki na granicy. Efektem stała się powszechna niechęć, jaką wzbudził ten pomysł. Wszystkie sondaże wskazują na to, że większość elektoratu jest przeciwna tego typu rozróbom opozycji oraz skłonna jest poprzeć budowę umocnień i stan wyjątkowy. "Totalna opozycja" strzeliła sobie nie tylko w stopę ale i w kolano. W ogóle lato 2021 nie jest dla opozycji pomyślne. Powrót Donalda Tuska dał tylko krótkotrwały efekt, a z "Campusu" Trzaskowskiego zapamiętano wyłącznie sklerotyczne wystąpienie Leszka Balcerowicza. Jak nie idzie - to nie idzie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

06-09-2021 [21:06] - J z L | Link:

Kolaboranci po nieudanym głosowaniu cali obsrani. Jak wytłumaczą porażkę Putinowi.

Obrazek użytkownika u2

06-09-2021 [21:44] - u2 | Link:

Gdyby nie robili cyrku na granicy to mieliby więcej argumentów przeciwko wprowadzonemu stanowi wyjątkowemu. Najwyraźniej medialny cyrk nie wypalił. Albo wypalił, ale w drugą stronę :-)

Obrazek użytkownika sake3

06-09-2021 [22:13] - sake3 | Link:

Stawiam na to że będą szukać ratunku jak zwykle przez .,,przyjaciół z PE''.Już widzę jak pani Thunowa na swych krótkich nóziach i trzęsac tłustym tyłkiem biega od Timmermansa do Jourovej, od Millera do Hubnerowej przekonując, namawiając,żądając wsparcia i sankcji. Kto wie jak się to dalej potoczy jak widzę taką determinację opozycji w obaleniu rządu .Słuchając takiej idiotki jak Nowicka zastanawiam się czy to możliwe żeby na wysokich stanowiskach państwowych siedziały kompletne głąby.

Obrazek użytkownika J z L

06-09-2021 [22:18] - J z L | Link:

Dzisiejsze posiedzenie powinno się zakończyć od razu aresztowaniem posłow opozycji . Nie dla zdrajców Polski w Sejmie
​Przydali by się dziś chłopcy z Kedywu AK
Oj przydali

Obrazek użytkownika Jabe

06-09-2021 [22:33] - Jabe | Link:

Ma Pan ich za partyjnych pałkarzy?

Obrazek użytkownika tricolour

07-09-2021 [09:01] - tricolour | Link:

@Sake

Zastanawiające, że Pani ma taki szyderczy ogląd kobiecej urody. W każdej widzi Pani maszkarę, tandetę, każda jawi się Pani wyłącznie w kategoriach syfiastego wyglądu.

A wydawać by się mogło, że kobieta to nie tylko rzecz do oglądania.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-09-2021 [08:25] - NASZ_HENRY | Link:

Konfederacja głosowała razem z PiSem ☺☻
 

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2021 [08:33] - Jabe | Link:

Putin im kazał. ☻☺

Obrazek użytkownika Jan1797

07-09-2021 [16:03] - Jan1797 | Link:

Tak Henry, oglądałem wczoraj. Co prawda 80% Konfederacji, ale jednak.