Korwin-Mikke i Michalkiewicz przeciwko likwidacji TVN

Jak powszechnie wiadomo Janusz Korwin-Mikke i Stanisław Michalkiewicz w przeciwieństwie do PiS reprezentują "prawdziwą prawicę". A na czym polega "prawdziwa prawica"? Ano, na zamiłowaniu do liberalizmu. W skrócie mówiąc- trzeba sprywatyzować wszystko co się da. Problem polega na tym, że podobnie myśleli komuniści. I nie przypadkiem legendarną ustawę wolnorynkową,  na którą środowisko Korwin-Mikkego tak często się powołuje wprowadził komunista Wilczek. Pod pozorami wprowadzania w Polsce prawdziwego kapitalizmu chodziło o to, żeby komuniści zajęli uprzywilejowaną pozycję w gospodarce. Nie miejmy złudzeń; jeżeli ktoś myśli, że Wilczek, który należał do komunistycznego gangu chce wprowadzić w Polsce wolny rynek z prawdziwego zdarzenia ten jest co najmniej naiwny. Jak wyglądał ten kapitalizm świadczą liczne samobójstwa zdesperowanych przedsiębiorców, którzy nie chcieli wejść do układu i zostali wykończeni przez państwo. A Artur Dziambor z Konfederacji sprzeciwiając się likwidacji TVN-u stwierdził, że tak powinni się zachować wszyscy ludzie myślący wolno rynkowo. Jakby w Polsce był jakiś wolny rynek, a nie bandycki kapitalizm. Zastanówmy się zatem w jaki sposób środowisko Korwin-Mikkego i Michalkiewicza chce walczyć z postkomunizmem- jeżeli wogóle chce? Sprywatyzować cały majątek państwa? Kto to wszystko wykupi: najbardziej uprzywilejowani i bogaci. W ten właśnie sposób przebiegała cała transformacja ustrojowa, dzięki której komuniści uwłaszczyli się na majątku narodowym. A skoro kapitał nie ma narodowości to mogą również wykupić nas Żydzi, przecież nie ma znaczenia kto zarządza majątkiem, ale w jaki sposób. Po co zatem Michalkiewicz straszy swoich wyznawców, że Żydzi dokonają ekonomicznego rozbioru Polski?
Cały ten Michalkiewicz miał tyle do powiedzenia o służbach specjalnych z komunistycznym rodowodem, o tzw. razwiedce- która rządzi Polską w III RP. Tyle mówił o duchu "okrągłego stołu", który unosi się nad Polską. Ale kiedy przyszło do próby generalnej, realnej szansy na zmianę- możliwości zlikwidowania mediów, które stoją na straży tego postkomunistycznego systemu okrągłostołowego Michalkiewicz się temu sprzeciwił podobnie jak Korwin-Mikke. Podobnie było w przypadku roszczeń żydowskich: politycy Konfederacji tyle mówili w tej sprawie a kiedy przyszło do głosowania to część z nich się wstrzymała od głosu.I ich naczelny propagandystą Michalkiewicz musiał tworzyć wygibasy dla swoich wyznawców, ze to było oszustwo Kaczyńskiego, ohydna zdrada, ustawka itd.  Tak samo jest z domniemaną walkę Konfederacji z lewactwem: oskarżają PiS , że jest za mało radykalny w tej sprawie, żeby potem przekazać poparcie w wyborach Trzaskowskiemu, który realizuje lewacką agendę i uczęszcza na parady równości robiąc sobie wspólne zdjęcia ze zboczeńcami.
Może cień światła na tą sprawę rzuci fakt, że kiedy Jerzy Urban był szefem telewizji, kazał jak najczęściej w niej pokazywać Janusza Korwin-Mikkego. Pomimo wizerunku "prawdziwego prawicowca" jaki próbuje sobie stworzyć lider Konfederacji niejednokrotnie ciepło się wypowiadał o PRL-u: z sympatią mówił o generale Jaruzelskim, sprzeciwiał się usuwaniu symboli komunistycznych z przestrzeni Rzeczpospolitej, rozmywał odpowiedzialność z komunistycznych bandytów za zbrodnie na księdzu Popiełuszce czy Przemyku. Jego obrona TVN-u wcale nie jest zaskakująca.
A jak zachowa się reszta Konfederacji? Taki Grzegorz Braun namawiał kiedyś do strzelania do dziennikarzy TVN? Czy zagłosuje teraz przeciwko "lex TVN"?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-08-2021 [11:08] - Jabe | Link:

W skrócie mówiąc- trzeba sprywatyzować wszystko co się da. Problem polega na tym, że podobnie myśleli komuniści. – Trudno to skomentować. Autor ma pojęciową sieczkę w głowie (ew. jest nieuczciwy).

I nie przypadkiem legendarną ustawę wolnorynkową, na którą środowisko Korwin-Mikkego tak często się powołuje wprowadził komunista Wilczek. – No i co z tego wynika? Że Mieczysław Wilczek nie był w istocie komunistą!

Pod pozorami wprowadzania w Polsce prawdziwego kapitalizmu chodziło o to, żeby komuniści zajęli uprzywilejowaną pozycję w gospodarce. – To oczywiste, jednak otworzyli przy tym drogę wszystkim.

Jak wyglądał ten kapitalizm świadczą liczne samobójstwa zdesperowanych przedsiębiorców, którzy nie chcieli wejść do układu i zostali wykończeni przez państwo. – Jednak czy to sprawiła ustawa Wilczka, czy podniesienie odsetek od kredytu?

kiedy przyszło do próby generalnej, realnej szansy na zmianę- możliwości zlikwidowania mediów, które stoją na straży tego postkomunistycznego systemu okrągłostołowego Michalkiewicz się temu sprzeciwił – Odbudowa partyjnego monopolu na prawdę jest elementem rekomunizacji.

Czy [Braun] zagłosuje teraz przeciwko "lex TVN"? – Stanowienie prawa do walki z konkretnym podmiotem jest dostatecznym powodem, by się sprzeciwić.

Obrazek użytkownika Es

06-08-2021 [11:27] - Es | Link:

Otwierałeś lodówkę już dzisiaj? Jeśli nie , zrób to. On na pewno tam siedzi. Masz okazję go pogonić. 

Obrazek użytkownika angela

06-08-2021 [12:19] - angela | Link:

Konfederacja to POmieszanie z POplątaniem.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

06-08-2021 [13:10] - AŁTORYDET | Link:

Dziambor, Korwin i koledzy, nie są w stanie pojąć, że rynek mediów w Polsce jest REGULOWANY! Konstytucyjnie i ustawowo. Tu nie ma wolnego rynku. Ale ich oferta jest adresowana do współczesnych maturzystów, mogą mówić o chcą. Bez znaczenia. 

Obrazek użytkownika Maverick

06-08-2021 [20:29] - Maverick | Link:

Liberty to mocno zdewaluowane słowo. Całkowicie bezwartościowe i tak naprawdę służy do siania diewiacji zboczeń i róbta co chceta ideologii bez praw naturalnych i bożych.
NATO to armia Lucyfera i jak zakon krzyżacki już nie roznosi wiary mieczem i plądrowaniem, ale demokrację z pląndrowaniem podpitych krajów, poprzez niszczenie ich ekonomii, przejmowanie wszystkiego poprzez ponad narodowe korporacje, z mediami włącznie aby kadzić nową wolność swoim nowym niewolnikom.
Po czynach ich poznacie mawiał Jezus, ale nie wielu potrafi swoje patrzałki otworzyć, ale wtedy będzie zapóźno.
W Polsce panoszy się neoliberalizm czyli zaraza wszystkich rewolucjonistów co uzurpują sobie wyższość ich demonicznych zachcianek i pychy nad prawami bożymi. A jak uczyła nas historia to zawsze prowadziło nie tylko du upadku wartości, a co z tym wiąże upadek więżi narodowej a stawianie ponad wszystko i wykorzystywanie pozycji społecznej dla własnych celów obraca upadające kraje w państwa mafijne i właśnie takie procesy zachodzą w USA.
Bo podobnie jak w USA byli trockiści żydowscy co pokłócili się z Stalinem i zwiali do Meksyku, tam nadzorowali walkę z kościołem Karolickim mordując setki tysięcy i probując kontynuować swoją lucyferiańską rewolucję. Jednak zostali pokoni z woli Boga i silnej wiary ludzi co nie dali się zastraszyć. Z tego powodu powoli przedostali się do USA, sam mam przyjaciółkę żydowską która wywodzi się z tych lucyferianów, jednak ona jest apolityczna i skromna i pracuje jako pielęgniarka. Oni w USA przejęli kontorlę na ruchem republikańskim nazywając się Neokonserwatystami, to oni zrozumieli że USA możę wdrażać ich ideologię komunistyczną pod niby szyldem konserwatyzmu. Jednak z konserwatyzmem nie ma nic wspólnego. Bill Krystal jest ideologiem tego ruchu i napisał napisał odpowiednik Kapitału Marksa, czy Hitlera Main Kampf. To dzieło ma tytuł „American Century” które to dzieło jest ideologią DEEP State w dominacji nad światem w imieniu Izraela. Czyli podwykonawca lucyferiańskiej ideologii. Podobnie jest z naszymi nieukami co wyrwali się z komunizmu i zaczęli używać słów jak liberalizm nie rozumiejąc znaczenia słów. Liberalizm aby rozsprzedać kraj bo nic się nie opłaca to była poliniacka głupota. Liberalizm aby wprowadzać aborcję, dewicję i gender. Nawet nie rozumiesz jak jest rozgrywany poprzez kontrolerów narracji.
Zobacz co trockiści robili w Meksyku aby zliberyzować wiernych od wiary, dostali się do rzadu i stamtąd zamiast reprezentować wolę wyborców reprezentowali wolę Lucyfera.
W Polsce jest teraz podobnie jesteście poddawani codzienne praniu mózgów gorzej niż za czasów NKWD, tylko że narazie w postaci tzw. soft power, ale to się zmieni, czy wprowadzą paszporty szczepionkowe, co jest prekursorem do znaku Bestii. Teraz dopiero zaczyna liberalizm pokazywać prawdziwe rogi lucyfera.
https://www.youtube.com/embed/...   

Obrazek użytkownika u2

06-08-2021 [21:09] - u2 | Link:

"Po co zatem Michalkiewicz straszy swoich wyznawców, że Żydzi dokonają ekonomicznego rozbioru Polski?"

Ten zacny Semita ma ułatwione zadanie, bo to jego ziomale żądają odszkodowań od Polski za niemieckie zbrodnie. A że pracował swego czasu dla Itar Tass ? Tam przyjmują tylko sprawdzonych dziennikarzy, którym można ufać bez granic. Podobnie jak zacny Semita Janusz Korwin Mikke nieprzypadkowo uczestniczy w rautach w rosyjskiej ambasadzie.