Obłuda Stanisława Michalkiewicza

Jan Piński, niezależny dziennikarz tzw. prawdziwej prawicy niemal każdy swój video-felieton poświęca Jarosławowi Kaczyńskiemu. W jednym z nich zasugerował, że prezes PiS jest gejem i dlatego walczy z LGBT za co został przez Kaczyńskiego pozwany.  Tak na marginesie mówiąc tzw. prawdziwa prawica ma fioła na punkcie Kaczyńskiego i praktycznie od 1989 roku z nim walczy na wszelkie sposoby. I tak na przykład Stanisław Michalkiewicz od dłuższego czasu przekonywał, że partia Kaczyńskiego jest agenturą amerykańsko -żydowską wykonującą posłusznie wszelkie polecenia naszego najważniejszego sojusznika. Oczywiście zakupienie samolotów F-35 i najnowocześniejszych czołgów na świecie od Amerykanów nie jest wzmocnieniem polskiej armii, ale wysługiwaniem się Polski USA. Tak samo dobry stan gospodarki polskiej nie jest sukcesem rządu PiS, bo według Michalkiewicza za Gierka też było dobrze, a nawet lepiej- bo byliśmy 10 gospodarką świata. Widać zatem wyraźnie, że Michalkiewicz z dobra czyni zło: im lepiej dla faktów, tym gorzej dla Michalkiewicza.-jeżeli Polska dalej będzie się rozwijać, to Michalkiewicz będzie to dezawuował w ten sam sposób, a to tylko dlatego, że nie jest to zgodne z jego doktryną, której jest wyznawcą z- liberalizmem. 
Wróćmy jednak do rzekomej agenturalności PiS; według Michalkiewicza jest ona na tak zaawansowanym poziomie, że reprezentanci Izraela oraz USA wykonują polecenia Kaczyńskiego. Tak przynajmniej wynika z genialnej tezy oryginalnego publicysty, z której wynika,  że Kaczyński dokonał ustawki z tymi państwami, po to, aby ugruntować wizerunek żarliwego patrioty w polskim społeczeństwie. Wynika z tego, ze wszyscy przedstawiciele tych państw byli wtajemniczeni w ten spisek i śpiewali z klucza, który im zapodał Kaczyński.  To pokazuje, że Michalkiewicz ma swoich czytelników za idiotów, którzy przełkną jego każda bajkę i brednie. Warto przypomnieć, że Michalkiewicz nazwał tą ustawkę "ohydną zdradą" Kaczyńskiego. O prawdziwości tej tezy świadczyć ma według Michalkiewicza to, że klangor , który podniosły: USA i Izrael nagle ucichł. I nawet redaktor naczelny "Najwyższego Czasu", organu medialnego Konfederacji zauważył, że to nieprawda- że on dalej trwa. I to kiedy? W programie z samym Michalkiewiczem.  Pytam zatem czy Michalkiewicz przyzna się do błędu i przeprosi Kaczyńskiego za swoje oszczerstwo.

To pewnie dlatego Kaczyński wystąpił przeciwko TVN, które jest własnością Amerykanów, bo jest agentem amerykańskim. Jakie to proste i logiczne. I co o tym Michalkiewicz mówi? Że się prezes PiS zacietrzewił w wojnie z USA. Widać wyraźnie, że nie chodzi tu o żadną prawdę, ale o walkę z Prawem i Sprawiedliwością. Co by Kaczyński zrobił jest źle: kiedy spełnia żądania USA jest agentem, kiedy wypowiada wojnę Ameryce jest zacietrzewiony i nieodpowiedzialny. Ciekawe co napisze Michalkiewicz gdyby Polska dla przykładu za rządów PiS wyszła z Unii Europejskiej. Na pewno będzie to kolejna zdrada prezesa PiS. A dlaczego tak się dzieje? Ano dlatego, ze choć Michalkiewicz zarzeka się, że jest niezależnym publicystą i nie wspiera żadnej partii to tak naprawdę jest propagandzistą Konfederacji. Ot i całe wytłumaczenie tej sprawy.    

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

02-08-2021 [07:44] - Pers | Link:

//Oczywiście zakupienie samolotów F-35 i najnowocześniejszych czołgów na świecie od Amerykanów nie jest wzmocnieniem polskiej armii, ale wysługiwaniem się Polski USA. //
Szczera prawda!

Obrazek użytkownika juur

02-08-2021 [08:43] - juur | Link:

Ludzie są dziwni.
Chińskie telefony, zabawki, gadget`y są niebezpieczne bo nie wiemy co przesyłają i nie mamy na to wpływu….
Ale jako uzbrojenie kupujemy Abramsy, na które wpływ mamy mniejszy niż na telefon…
To koń trojański za którego płacimy krocie…. Chyba nikt przytomny nie powie, że Ameryka to nasz, czy kogokolwiek, pewny sojusznik…. Zapewnienia amerykanów znaczą tyle samo co Putina. Kto będzie miał „pilota” do Abramsów? Może min. Błaszczak? Może nie? Ale kto będzie miał „baterie” do pilotów, to już nie jest takie pewne. Może Putin? Czy to takie niemożliwe? Trzeba było zniszczyć prawie całą zbrojeniówkę z zapleczem by robić takie dile.

Obrazek użytkownika paparazzi

02-08-2021 [16:10] - paparazzi | Link:

A jak byś nie miał wyboru i miał wybrać miedzy Niemcy, Rosja, USA to kogo byś wybrał? Ciekawe czy odpowiesz, tylko nie wmawiaj ze sami sobie poradzimy bo to XXI wiek;-). Najlepiej to Alternatywy 4 :-).

Obrazek użytkownika juur

02-08-2021 [18:22] - juur | Link:

To co byś chciał?
Odpowiadam:
Chciałbym by na świecie nie było wojen, głodu i wszyscy ludzie byli szczęśliwi...
To co należy zrobić?
Nie wiem, to nie ja szedłem do wyborów mając na wszystko "receptę" i odpowiedzi.…
Amerykanie po raz kolejny nas zdradzili i zapewne zrobią to w przyszłości gdy będzie ku temu okazja. Zgoda na NS2 znaczy, że mamy kupować gaz od naszych odwiecznych wrogów za pośrednictwem innych naszych odwiecznych wrogów. Jeżeli będziemy się upierali i chcieli kupować, drogi, gaz amerykański to go sprzedadzą. Ale generalnie wisi im to. Oszukiwanie samego siebie czy życie złudzeniami jest groźne, to ogranicza pole świadomości i demobilizuje.
 

Obrazek użytkownika paparazzi

02-08-2021 [19:13] - paparazzi | Link:

Zgrywasz głupa, kogo byś wybrał? Chyba ze masz inny wybór np: Chiny? Twoje wypociny to misza-masza.

Obrazek użytkownika zbychbor

02-08-2021 [08:07] - zbychbor | Link:

Cytat wg http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4988
Na przykład jeden z nich, pan Radosław Kowalski twierdzi, że ustawka Naczelnika Państwa ani z Żydami, ani z Amerykanami nie była możliwa, bo Naczelnik Państwa nie zna angielskiego. Naiwność tych wyznawców jest podobna tylko do cierpliwości Boskiej - o czym Naczelnik dobrze wie, więc nic dziwnego, że takie listki figowe co i rusz sobie prokuruje.

Obrazek użytkownika u2

02-08-2021 [09:02] - u2 | Link:

Jan P. to protegowany Romana G. Roman G. uczynił Jana P. szefem Wiadomości TVP. Jan P. to typowy warszawiak, a nie masz większego cfaniaka nad warszawiaka. W młodości niezły szachista, wicemistrz Europy juniorów. Teraz gra w drugiej lidze dziwaczne otwarcia typu hetman h5 w drugim ruchu. Lepiej niech Roman G. nie uczy się od niego tej gry. Podejrzewam, że z łatwością by uzyskał paszport Izraela. Tworzył listę 100 najbogatszych Polaków we Wprost. Ma cięte pióro na granicy pomówienia. Stąd proces sądowy z Prezesem nie dziwi.

Obrazek użytkownika Jabe

02-08-2021 [10:02] - Jabe | Link:

Radosław ma fioła na punkcie Stanisława Michalkiewicza.

według Michalkiewicza za Gierka też było dobrze, a nawet lepiej- bo byliśmy 10 gospodarką świata – O Edwardzie Gierku ciepło wypowiada się Jarosław Kaczyński. Można wręcz powiedzieć, że chce nam zafundować miks Sanacji z dekadą Gierka. Co prawda obie skończyły marnie, ale to się nie liczy, bo z winy wrogów.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

02-08-2021 [12:14] - Niezalogowany | Link:

"Radosław ma fioła na punkcie Stanisława Michalkiewicza."

Doprawdy, ruski trollu? Bo wszyscy inni widzą raczej, że ruski dezinformator z agencji TASS, Stanisław Michalkiewicz ma fioła na punkcie Jarosława Kaczyńskiego. Nie straci żadnej okazji, by napisać na temat Naczelnika nawet najbardziej bzdurną pierdołę.
Zupełnie jak ty, ruski trollu.

Obrazek użytkownika tricolour

02-08-2021 [16:58] - tricolour | Link:

@nielog

Co najwyżej kaczelnika. Naczelnik jest poza zasięgiem z racji tchórzostwa.

Obrazek użytkownika angol

02-08-2021 [10:10] - angol | Link:

pan Stasiu  to krecik, taki krecik co korzonki podgryza, ale je dobry gdy nie lubi obZYDliwcow

Obrazek użytkownika u2

02-08-2021 [11:57] - u2 | Link:

@angol

Aby pan SM nie zadawał się z Korwinem Mikke ? Sam jego wygląd wskazuje, że pochodzi z zacnego rodu Semitów. No i ta inteligencja połączona z humorem definitywnie przesądza. Na stare lata zacny Semita nie może być chudy, co panowie Korwin Mikke oraz Michalkiewicz dobitnie potwierdzają.

Ba, syn pana Michalkiewicza odcinał się od swojego taty, nie gdzie indziej ale w Gazecie Wyborczej, zwanej prześmiewczo Gazetą Koszerną.