Stanisław Michalkiewicz po stronie postkomuny?

Stanisław Michalkiewicz od lat głosi tezę, że Polską rządzą służby specjalne tzw. "razwiedka"( co ciekawe ostatnio rzadko używa tego terminu i mało o niej mówi). Jak sam mówił ludzie ci są zdeprawowani i jest jedne wyjście : albo ich przekonać albo pozabijać. A skoro można ich pozabijać to dlaczego nie zamknąć TVN i TVN24, o których Michalkiewicz mówił, że zostały założone przez "stare kiejkuty". Jednak Michalkiewicz się temu sprzeciwia twierdząc, że istnienie tych mediów zapewnia w tym obszarze pluralizm oraz różnorodność. I nie przeszkadza mu fakt, że te media przez lata były gwarantem trwania systemu postkomunistycznego w Polsce i tubą propagandową "postępactwa" z którym Michalkiewicz tak walczy. Przypomina mi to zachowanie Konfederacji z którą Michalkiewicz tak sympatyzuje. Z jednej strony lansują się oni na jedyną prawicową i patriotyczną siłę w Polsce a jednocześnie przekazują poparcie dla Trzaskowskiego, który realizuje lewacką agendę. Wiele mówią o zablokowaniu roszczeń żydowskich w Polsce a kiedy przychodzi głosować w tej sprawie wyjmują karty do głosowania. Jarosław Kaczyński mówił, że Korwin-Mikke i jego środowisko działało w interesie postkomunistów. I coś w tym jest, bo pod pretekstem wprowadzania w Polsce wolnego rynku popularny polityk w muszce przekonywał, że kapitał nie ma narodowości i że nie ma znaczenia kto nim zarządza tylko jak to robi. A skoro nie ma to dlaczego ich właścicielami mają nie być postkomuniści?
Przypominam, że to Michalkiewicz bronił ubeckich emerytur oraz krytykował powołanie CBA- specjalnej służby, nieuwikłanej w układy III RP mającej skutecznie walczyć ze złodziejstwem w Polsce. Konserwatywny publicysta dowodził, że w interesie CBA jest niewykrywanie korupcji, ponieważ to by podważyło jej sens istnienia; ponadto twierdził, że trzeba walczyć z przyczynami korupcji a nie jej skutkami. Można oczywiście walczyć z przyczynami, ale odkąd świat istniał na styku władzy zawsze dochodziło do propozycji korupcyjnych- a służby, które podlegały władzy zamiatały sprawy pod dywan, dlatego CBA jest w Polsce niezbędne.
Oczywiście Michalkiewicz nie ustaje w walce z Jarosławem Kaczyńskim największym wrogiem postkomuny, ale w swoich ostatnich wypowiedziach już nie mówi, ze klangor jaki podniosły: USA i Izrael z powodu ustawy reprywatyzacyjnej to ustawka prezesa PiS. Czyżby zmienił zdanie? 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

23-07-2021 [09:19] - AŁTORYDET | Link:

Michalkiewicz et consortes, to projekt, mający na celu zablokowanie możliwości stworzenia bloku politycznego, antysowieckiego (co w obecnej sytuacji, jest równoważne z blokiem antyniemieckim) i pro-niepodległościowego. Poprze ich krzyżykiem,  8-10% głosujących i po ptokach. Najweselsze będzie to, że po wyborach, elektorat poputczyków i rosyjskich prowokatorów, będzie naciskał na Kaczyńskiego, by stworzyć wspólną koalicję. Dobrze by było, by ze strony ZP, poszła jasna, czytelna i mocna deklaracja: nigdy do tego nie dojdzie! Może przynajmniej część oczadziałych  Braunem i Korwinem, pojmie, że marnuje swój głos. Koalicja z kimś, kto nie ma trwałego zdania, w żadnej istotnej sprawie, to kompromitacja. Taki byłby zresztą cel tej konstrukcji. 

Obrazek użytkownika Es

23-07-2021 [11:27] - Es | Link:

Nie do wiary jaki bełkot. Gdzie ty widzisz jakąkolwiek próbę tworzenia jakiegoś wyimaginowanego przez siebie bloku antysowieckiego, o jakim (czyim) trwałym zdaniu w istotnej sprawie wypisujesz? Z księżyca spadłeś i wiesz tyle co u Kurskiego usłyszałeś? 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-07-2021 [14:45] - Niezalogowany | Link:

"Gdzie ty widzisz jakąkolwiek próbę tworzenia jakiegoś wyimaginowanego przez siebie bloku antysowieckiego"

Takim blokiem antysowieckim od zawsze jest polska patriotyczna partia PiS.

"o jakim (czyim) trwałym zdaniu w istotnej sprawie wypisujesz"

Mowa o każdej istotnej sprawie, w której kremlowskie kukiełki z konfederacji mówią jedno, a głosują jak PO, przeciwko Polsce.

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2021 [12:08] - Jabe | Link:

Oczywiście Michalkiewicz nie ustaje w walce z Jarosławem Kaczyńskim największym wrogiem postkomuny – Proszę wreszcie zrozumieć, że Jarosław Kaczyński, a za nim podległe mu media, mówi, że jest wrogiem komuny, bo ma taki image sceniczny. To się nie dzieje.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-07-2021 [12:56] - Niezalogowany | Link:

"Proszę wreszcie zrozumieć, że Jarosław Kaczyński, a za nim podległe mu media, mówi, że jest wrogiem komuny, bo ma taki image sceniczny"

Kłamiesz, ruski trollu. Zamach w Smoleńsku, w którym według planu kremla mieli zginąć obaj bracia Kaczynścy to nie "image sceniczny", tylko polityczne zbiorowe morderstwo, które miało być wstępem do całkowitego podporządkowania Polski kremlowi, na modłę Białorusi.
To, jak Naczelnik Kaczyński jest atakowany przez niemiecką mafię-partię PO, przez kremlowską konfederacje i inny agenturalny plankton parlamentarny dowodzi, że jest to polityk prawdziwie Polski, mający dobro Polski jako swój najwyższy cel.
Również szczucie takich indywiduuów jak ty na Naczelnika Kaczyńskiego pokazuje nam, kogo boi się kreml, więc musi go bez przerwy oszczekiwać i oczerniać w oczach ludzi.
Twoja robota tutaj to wirtualny odpowiednik sikania na znicze.

Obrazek użytkownika tricolour

23-07-2021 [13:27] - tricolour | Link:

@nielog

Kolega cały w nerwach... Telepie od pierwszego wpisu. Zalecam dystans, bo kolega nam szczeźnie i nie będzie komu zbierać bobków.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-07-2021 [14:33] - Niezalogowany | Link:

"Telepie od pierwszego wpisu."

Nie prosiłem cię o zwierzanie się tutaj z twojego telepania. Nikogo nie interesują twoje emocje.

Obrazek użytkownika tricolour

23-07-2021 [14:59] - tricolour | Link:

@nielog

Kolega znów nie zna umiaru, ale to normalne u wazeliniarzy, Otóż nie jest prawdą, że nikogo nie intersują moje uczucia (kolega nie odróżnia emocji od uczuć, ale to też normalne u wazeliniarzy). Znam co najmniej jedną osobę, którą interesują z czego wynika, że kolega twierdzi rzeczy nieprawdziwe, co stoi w sprzeczności z niedawnym twierdzeniem kolegi, że kolega ZAWSZE opiera się na faktach. Otóż kolega łże - jak wyraźnie widać. Może nie zawsze łże - będę łaskawy - ale jednak mu się zdarza. Za prawdę uznam - będę łaskawy - że kolega zbiera bobki, na przykład.

Natomiast prawdą jest, że kolega może, a nawet powinien prosić, jeśli czegoś oczekuje. A jeżeli nie oczekuje, to prosić nie trzeba.

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2021 [14:17] - Jabe | Link:

Wiele scenariuszy pasuje do katastrofy smoleńskiej. Najprostszym jest państwo z dykty. Niczego ona zatem nie dowodzi. Zresztą ciągnące się latami gusła smoleńskie do konkluzji nie doprowadziły, więc można domniemywać, że byłaby ona nie po linii propagandy. To, co zrobiono z tą faktyczną tragedią, obciąża Jarosława Kaczyńskiego.

„Naczelnik” Kaczyński jest, owszem, atakowany. Jednak aktaki są symetryczne. To element popisowej wojny na górze. (Kto ją wynalazł?) Czy zatem możemy mówić, że Donald Tusk jest atakowany przez mafię judeo-jankeską, i z tego wynika, że jest zbawcą narodu?

Reszta Pańskiej wypowiedzi to wyobrażenia indoktrynowanego chama.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-07-2021 [14:34] - Niezalogowany | Link:

"Wiele scenariuszy pasuje do katastrofy smoleńskiej"

Kłamstwo i bzdura. Do praw fizyki i zebranych dowodów pasuje tylko jeden scenariusz: zamach z użyciem ładunku wybuchowego.

"To, co zrobiono z tą faktyczną tragedią, obciąża Jarosława Kaczyńskiego"

Kłamstwo i manipulacja. Jedyny "polityk" który pasł negatywne emocje na tym zamachu to Donald Tusk. Już od pierwszych minut.

"aktaki są symetryczne. To element popisowej wojny na górze"

Kłamstwo i manipulacja. Nie istnieje nic takiego jak "POPiS" więc nie ma też żadnej "wojny na górze". Twoje kłamstwo jest częścią klasycznego kanonu ruskich trolli, próbującego zrównywać polską patriotyczną partię PiS z agenturalnymi mafiami typu PO.

Obrazek użytkownika tricolour

23-07-2021 [15:07] - tricolour | Link:

@nielog

Hehehe - prawa fizyki zostaw w spokoju, bo z praw fizyki wynika, że - pani kierowniczko, jak jest zima, to jest zimno - we mgle nie widać za dobrze więc pani kierowniczko, jak jest mgła, to nie latam. Natomiast zebrane dowody jednoznacznie wskazują, że żadna (żadna!) ofiara katastrofy nie ma obrażeń układu kostnego charakterystycznych dla wybuchu dającego duże ilości odłamków. Pokazywanie zdjęć "przestrzelonych" co pięć centymetrów gdy żadne czaszka nie ma nawet draśnięcia latającym żelastwem w ilościach wielotysięcznych - to kpina choćby z rachunku prawdopodobieństwa. Ale tenże rachunek raczej obcy jest świrom.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-07-2021 [17:01] - Niezalogowany | Link:

"bo z praw fizyki wynika, że - pani kierowniczko, jak jest zima, to jest zimno"

Manipulujesz, ruski trollu. Zacytuję więc "ekspertów" namaszczonych przez rząd Tuska: "Jak walnęło to się urwało". Na tym zaczyna się i kończy ekspertyza tuskowych pseudofachowców od odchudzania, szybowców i innych niezwiązanych z katastrofą specjalizacji.

"zebrane dowody jednoznacznie wskazują, że żadna (żadna!) ofiara katastrofy nie ma obrażeń układu kostnego charakterystycznych dla wybuchu dającego duże ilości odłamkó"

Znowu manipulujesz, ruski trollu. Manipulacja polega na wziętej z sufitu sugestii, że wybuch koniecznie musiałby nastąpić w centrum samolotu, a fala uderzeniowa wiodąca odłamki musiała rozchodzić się sferycznie, rażąc odłamkami ludzi wewnątrz korpusu samolotu.
Analizy wykonane przed podkomisję smoleńską wykazały ponad wszelką wątpliwość, że ani wybuch w skrzydle ani ten w salonce nie spełniały tego warunku, więc jedyny efekt fali uderzeniowej na ciałach to zerwanie ubrań oraz opalenie produktami spalania materiałów wybychowych. Fale odłamkowe wyzwoliły się na zewnątrz korpusu samolotu.

"latającym żelastwem w ilościach wielotysięcznych"

Jak sam zauważyłeś, ruski trollu: "latającym żelastwem w ilościach wielotysięcznych" - zwykły upadek samolotu nigdy nie generuje wielotysięcznych odłamków. Zywkły upadek nie wbije też drzwi samolotu na metr w ziemię na wiele metrów przed miejscem rzekomego upadku samolotu. Takie zjawiska są efektem wybuchu. Potwierdzili to wybitni eksperci: Binienda i Michael Baden.

Obrazek użytkownika tricolour

23-07-2021 [16:01] - tricolour | Link:

@nielog

Tan cały Binienda, to nawet nie ma uprawnień, by z podkomisji była komisja. Dla tobie podobnych, specjalistów od polskich układów scalonych, to może wybitny ekspert, na polskie normy prawne (w zakresie powoływania komisji sejmowej) to jest nikt. Więc nikt udowodnił... nic. I to nic jest w niepodpisanym raporcie technicznym, ale Tytus lepszy, bo bardziej logiczny.

Pajace rok temu tak lądowali, że o mały włos byłaby kolejna katastrofa z prezydentem, pewnie dla świrów, to byłby kolejny zamach. Weźcie nauczcie się latać, może jakiś samolot zbudujcie, może w sejmowej modelarni, choć jeden - od czegoś trzeba zacząć. Proponuję przerobić sejmową kaplicę na modelarnię, to może bardziej się przydać.

I przyznam, że bardzo mnie bawi to "ruski trollu" - ja pasjami uwielbiam twoją bezsilność, która - jak zawsze - polega na zbieraniu bobków. Smacznego.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-07-2021 [17:55] - Niezalogowany | Link:

"Tan cały Binienda, to nawet nie ma uprawnień, by z podkomisji była komisja"

Kłamstwo i manipulacja, ruski trollu. Nie są wymagane żadne "uprawnienia" by powstała komisja, co najlepiej udowodnił Donaldu Tusku tworząc komisję ze specjalisty od odchudzania i szybowców. Wymagane są za to kompetencje, by komisja taka nie była parodią, jak ta tuskowa. I tutaj braku kompetencji, uznawanych na całym świecie, członkom naukowym podkomisji smolenskiej nie można odmówić. I choćbyś nie wiem jak się wytężał, to żadne twoje trollowskie napinki nie zmienią tego faktu.

"Pajace rok temu tak lądowali, że o mały włos byłaby kolejna katastrofa z prezydentem"

Kłamstwo, ruski trollu. Powtarzasz ruską dezinformację.

Obrazek użytkownika Jabe

23-07-2021 [15:08] - Jabe | Link:

Wojna na górze polega na bezproduktywnym pluciu na drugą stronę, a w tym PiS – przez podległe mu media – bryluje. Wystarczy przypomnieć sobie kociokwik, jaki się rozpętał, gdy emeryt Tusk wrócił. Ona jednak trwa od zawsze. W zajawkach na głównej stronie opozycja niezmiennie jest gwiazdą. Oczywiście ta wojna ma za zadanie odwrócenie uwagi elektoratu od tego, co reprezentuje partia przezeń popierana – „bo tamci są gorsi”. Symetrycznie.

Ogrom negatywnych emocji rozpalonych przy okazji Soleńska wobec Donalda Tuska i jego ekipy kontrastuje z ubóstwem rzetelnych ustaleń, które mogłyby go posłać za kratki. Tak więc to tylko teatr. A wydaje się, że tamtą ekipę faktycznie byłoby za co posadzić, choćby za państwo z dykty. Tą zresztą też – za to samo.

Obrazek użytkownika Pers

23-07-2021 [15:00] - Pers | Link:

Rozumiem, że Pan Michalkiewicz może być osobą kontrowersyjną i nawet nielubianą.
Ale wysyłać na niego takiego cieniasa jak ten "Radosław" to gruba przesada...

(Co admin? Puścisz? :)