Kolejna jubileuszowa notka

  Dzisiaj [22.07.2021] mija dokładnie 12 lat od kiedy opublikowałam swą pierwszą notkę.  Do tej pory stworzyłam ich 3534 [łącznie z obecną]. Muszę jednak przyznać, że ostatnio piszę coraz rzadziej.  W bieżącym roku napisałam tylko 90 tekstów, a mamy już koniec lipca.  Niemniej wciąż zdarza się coś, co dostarcza nowych tematów.  Na przykład wczoraj - nie napisałam na blogu o tym, że wreszcie skończył sie żenujący serial zatytułowany "wybieramy nowego rzecznika praw obywatelskich".  Został nim wreszcie prof. Marcin Wiącek.  Mam nadzieję, iż okaże się dobry.

  Mam ochotę zrobić sobie miesiąc przerwy od blogowania, tak jak w poprzednich latach.  Już się do tego przymierzałam, ale po kilku dniach zdarzało sie coś, co koniecznie chciałam opisać.  Zobaczymy, jak będzie tym razem.  Na pewno odezwę się po wakacjach.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-07-2021 [16:13] - NASZ_HENRY | Link:

Dużo Słońca ☺
 

Obrazek użytkownika angela

22-07-2021 [17:14] - angela | Link:

Notki bardzo interesujace, chociaż nie ze wszystkimi się zgadzalam.
Milych wakacji, i zdrowia bez Covid.
 

Obrazek użytkownika admin

22-07-2021 [17:40] - admin | Link:

Gratuluję takiego dorobku i życzę dobrego wypoczynku. 

Obrazek użytkownika Pers

22-07-2021 [17:51] - Pers | Link:

Gratuluję samozaparcia i pasji do komentowania rzeczywistości.
Czegoś mi jednak brakuje...
Może czasami jakiś komentarz?

Obrazek użytkownika Tomaszek

22-07-2021 [17:58] - Tomaszek | Link:

A co łeb cię swędzi ?
A Autorce najlepszego życzę .

Obrazek użytkownika Jan1797

22-07-2021 [21:14] - Jan1797 | Link:

Z zasady rzadko się z Panią zgadzam, proszę więc szybko wracać ;-)

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [21:30] - J z L | Link:

Gratuluję
I ani jednego plagiatu co teraz jest takie modne

Obrazek użytkownika Centrystka

23-07-2021 [02:33] - Centrystka | Link:

Też życzę udanych wakacji! A co do meritum: dla porządku warto było wspomnieć,że prof.Wiącek był kandydatem opozycji odrzuconym pierwotnie przez PiS (bo nie nasz),a teraz przez  tę samą partię wystawiony - ale niech im będzie, grunt,że wreszcie mamy RPO i to nie politycznego! Skoda,że Elig,podobnie ja inni blogerzy NB omija najważniejsze tematy dnia,a jest ich ostatnio niemało,jak chociażby wyroki TSUE w sprawie Izby Dyscyplinarnej SN,czy projekt tzw.Lex anty-TVN: Takie ważne chociażby dlatego,że PS wycofuje się z ziobrowskiego sztywnego,upartego i durnowatego stawiana się Unii w sprawie Izby Dyscyp.,a to dzięki temu,że obecna I.Prezes SN Manowska,która najpierw twierdziła,że ta Izba jest okey,teraz czeka na stanowisko premiera (czytaj: Nowogrodzkiej) czy będą jakieś zmiany w prawie (bona sama, bidula, nie wie co ma zrobić),a tu widmo płacenia wielu milionów eurosów  kar przez Polskę coraz bliższe realizacji.Co do machania szabelką Bidenowi czyli odgrażaniu się zagarnięciem TVN,to nie pomogą łapówki w postaci przepłacenia za amerykańskie czołgi (broń ofensywna,nie defensywna,więc z kim Polska ma zamiar wojować?!). PiS narobił znowu takiego bigosu,że wątpliwe jest w ogóle procedowanie tej ustawy medialnej,zwłaszcza wobec grożącej mniejszości w głosowaniu i reakcji USA na ten zamiar.