Michalkiewicz czy Korwin-Mikke? Który z nich kłamie o PiS

Stanisław Michalkiewicz od dawna pisze, że Prawo i Sprawiedliwość jest agenturą amerykańsko żydowską i tak bardzo jest o tym przekonany, że kiedy partia Jarosława Kaczyńskiego przeforsowała ustawę blokującą roszczenia żydowskie to konserwatywny publicysta stwierdził, że to jest ustawka prezesa PiS. Ma się rozumieć przez to, że wszyscy przedstawiciele Izraela oraz USA, którzy podnieśli w tej sprawie klangor byli wtajemniczeni w ten spisek i robili co chce Kaczyński: "Przejrzałem go(Kaczyńskiego)! To ohydna zdrada"- grzmiał Michalkiewicz. Jak zatem wytłumaczyć, to że PiS uderza w amerykański TVN oraz to, że wszystkie autorytety moralne w mediach lewicowo- liberalnych lamentują, że partia rządząca wypowiedziała kolejną wojnę- tym razem USA?
Odpowiedzi udzielił polityczny kompan Michalkiewicza Janusz Korwin-Mikke, który napisał na Twitterze, że PiS to "ruska agentura", która zawsze walczyła z USA: "Sprawa TVN jest prosta. Ruska agentura, czyli PiS, usiłuje (jak zawsze...) walczyć z wpływami amerykańskimi. A rewolucję "SOLIDARNOŚCI" naprawdę zrobiły służby specjalne USA."- czytamy. Skąd taka różnica zdań pomiędzy politycznymi przyjaciółmi? I kto tu kłamie? Bo albo PiS jest agenturą amerykańską albo rosyjską?
Trzeba powiedzieć, że te słowa to niesłychana hipokryzja i bezczelność u człowieka, który na każdym kroku podlizuje się Putinowi. To przecież Korwin-Mikke usprawiedliwiał aneksję Krymu przez Rosję; to on twierdził, że na ukraińskim Majdanie strzelali "polscy snajperzy"; to "krul" oskarżał USA o otrucie zarówno Juszczenki jak i Nawalnego- krótko mówiąc to Korwin-Mikke powielał w Polsce rosyjską propagandę. To dosyć zabawne, że ktoś kto sam jest podejrzewany o to , że jest agentem rosyjskim wyzywa innych od rosyjskich agentów. 

Wróćmy jednak do ustawy" Lex TVN". Ciekawe jak się w tej sprawie zachowa Konfederacja; media donoszą, że politycy tej partii są podzieleni. Tak na przykład niejaki Artur Dziambor stwierdził, że w Polsce jest "wolny rynek" a próba zlikwidowania postkomunistycznego, lewackiego TVN-u to próba zniszczenia wolnych mediów i najogólniej mówiąc wielki wstyd. Ponoć inne zdanie w tej kwestii mają narodowcy. Taki na przykład Bąkiewicz tak napisał: "Trwa wojna informacyjna. Wrogą armią w siłach przeciwnika są obce media w tym TVN. „Zabijają” nam kulturę, niszczą rodzinę, atakują podstawy moralne, odbierają tożsamość, a w tym czasie Pan @ArturDziambor pieprzy coś o wolnym rynku…"- ale to przecież zdrajca i kolaborant PiS-u.
Niemniej jednak widać wyraźnie, że część Konfederacji ma zbieżne poglądy na gospodarkę "totalnej opozycji"i elit III RP według, których po 1989 zbudowano w Polsce najnormalniejszy w świecie w"wolny rynek" i dokonano prawidłowej prywatyzacji. A że w ten sposób uwłaszczyła się na majątku narodowym komunistyczna nomenklatura to drobny szczegół.Nie powinno nikogo zatem dziwić, że Tusk zapowiada współpracę z Konfederacją- wszakże zarówno KO jak i partia Dziambora są liberalne. Jak zwykle odbędzie się to kosztem polskiego społeczeństwa - i Polacy znowu będą zarabiać w supermarketach 6 zł na godzinę, bo przecież "prywaciarz" u siebie może wszystko, prawda?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

21-07-2021 [15:48] - Pers | Link:

Żydzi nie są monolitem i są tam różne frakcje często mocno się zwalczające. Zwłaszcza jeśli chodzi o kasę. Z pewnością istnieje taka, która nie chce wyprowadzenia pieniędzy z Polski bo sama chce nimi zarządzać.

//A rewolucję "SOLIDARNOŚCI" naprawdę zrobiły służby specjalne USA.//
Nie tylko służby USA, ogromnej pomocy udzieliła także agentura Watykanu.
"Solidarność" to była jedna z pierwszych "kolorowych rewolucji".  Wykorzystano słuszne aspiracje Polaków do godnego życia. W "pierwszej" Solidarności robili za pożytecznych idiotów i mięso armatnie. W drugiej byli już "sami swoi", którzy podzielili się władzą w Magdalence i zrobili teatrzyk dla naiwnych pt. "okrągły stół".

// twierdził, że na ukraińskim Majdanie strzelali "polscy snajperzy"//
Nieprawda. Na majdanie strzelali gruzińscy snajperzy szkoleni w Polsce. We Włoszech ukazał się na ten temat obszerny artykuł dziennikarzy śledczych. W oficjalnej prasie zresztą. Dziś już nie da się tego znaleźć, chyba, że w papierowym wydaniu.

Obrazek użytkownika Es

21-07-2021 [16:01] - Es | Link:

" przeforsowali"?  To prezydent już podpisał? Aha, jeszcze nie. To tak jak w tym dowcipie że ruskie na księżyc polecieli. Tak samo d... zawracasz. 

Obrazek użytkownika J z L

21-07-2021 [16:59] - J z L | Link:

Oj tam Panie
Oj tam
Ruskie niedawno wylądowali na Słońcu.
Nikt tego nie mógł widzieć bo lądowali w nocy, by ich słońce nie przypaliło

Obrazek użytkownika sake3

21-07-2021 [16:30] - sake3 | Link:

Red.Michalkiewicz to kolega Korwina-Mikke z czasem gdy razem byli w UPR.Już wtedy wyróżniali się kontrowersyjnymi wypowiedziami wiedząc chyba,że takie oryginalne podejście do każdego tematu jest przepustką do medialnego zaistnienia.

Obrazek użytkownika Pers

21-07-2021 [16:55] - Pers | Link:

sake3
A nie przyszło ci do głowy, że bardzo często mówią prawdę?
Bardzo niewygodną prawdę.
Korwin może być szczery bo już stosunkowo niewiele mu czasu zostało w polityce.
Michalkiewicz do polityki się nie pcha więc też stać go na szczerość.

Obrazek użytkownika J z L

21-07-2021 [17:07] - J z L | Link:

gdy spotka się dwóch starych debili to co z tego może wyniknąć?

Obrazek użytkownika J z L

21-07-2021 [19:24] - J z L | Link:

Adama Aaron Szechter...brat stalinowskiego zbrodniarza  przez godzinę pruł ryja na WSI24 o "szczujni i nienawiści" obecnie rządzących. 
To jest bardzo ciekawe...bo ja nigdy nie słyszałem, żeby przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości asystowali przy egzekucjach Polskich Bohaterów.

Bezczelny Żydowski śmieć

Obrazek użytkownika Jabe

21-07-2021 [19:40] - Jabe | Link:

Autor konfederatów chyba po prostu nie lubi. Stąd ta połajanka od Sasa do lasa.

według, których po 1989 zbudowano w Polsce najnormalniejszy w świecie w"wolny rynek" i dokonano prawidłowej prywatyzacji – O, doprawdy?!

wszakże zarówno KO jak i partia Dziambora są liberalne. – Czy Autor zastanowił się, co znaczy to słowo? Nie, bo propagandziście taka refleksja tylko by w pracy przeszkadzała.

Polacy znowu będą zarabiać w supermarketach 6 zł na godzinę, bo przecież "prywaciarz" u siebie może wszystko, prawda? – Z taką demagogią Autor może sobie z panem Zandbergiem grabę podać. Postępowe rozkułaczenie „prywaciarzy” pod rządami rzekomych konserwatystów postępuje.

A o tym, jaki jest PiS, po owocach poznacie, nie po pokazowych „próbach”.

Obrazek użytkownika Centrystka

22-07-2021 [21:38] - Centrystka | Link:

Zaczadzeni ogłupiającą propagandą kurwizyjną działającą na  mniej odpornych mentalnie,plączą się podobnie,jak to wykazuje autor  tego wpisu czy PiS jest tubą Rosji czy USA. Tymczasem zaczadzeni,których mamy wiele na NB wciąż powtarzają z oślim uporem,że Polskę atakuje Moskwa,Berlin i Bruksela,zazwyczaj wszystkie razem. No,a już określenie ,że wchodząca w skład amerykańskiego koncernu TVN jest postkomunistycznym lewackim medium i powoływanie się na "opinię" tego durnia Bączkiewicza, czy jak mu tam, wystawia niezwykle pochlebne świadectwo autorowi tego tekstu.

Obrazek użytkownika J z L

22-07-2021 [22:30] - J z L | Link:

Kiedy PIS stworzył z niczego Dudę, Morawieckiego i Szydło, kompletnie nierozpoznawalne wcześniej postacie,
Platforma postanowiła sprawdzić, czy od samego mieszania herbata stanie się słodsza i wymieniła Kopacz na Scheta, Scheta na Budkę, Budkę na Tuska, a teraz Tomczyka na Budkę

Obrazek użytkownika Pers

22-07-2021 [22:41] - Pers | Link:

J z L
//PIS stworzył z niczego Dudę, Morawieckiego i Szydło//
Kurcze...
A ja myślałem, że to były wybitne postacie PiS, które objęły najważniejsze stanowiska w państwie.
A ty piszesz, że ich "PiS z niczego stworzył".

To co to jest ten PiS? Pigmalion jakiś?
Ale dobrze hujsky, że tak otwarcie o tym piszesz :)))))))))

Obrazek użytkownika J z L

23-07-2021 [07:05] - J z L | Link:

Ale dobrze hujsky, że tak otwarcie o tym piszesz

Jesli to ja jestem hujski to ty tylko CHUJ

Obrazek użytkownika Jabe

22-07-2021 [23:18] - Jabe | Link:

Jarosław Kaczyński jest też twórcą wielu innych postaci.