NaszeBlogi na Niezależnej

Dziś od rana na Niezależnej Niewalda i Sekator. To tylko ślad, żeby wszyscy widzieli i wiedzieli, że warto się postarać o dobrą notkę. Można wtedy znaleźć się obok znanych, profesjonalnych publicystów. Oczywiście hejtery i antyszczepinonkowce tam się nie znajdą, ale to ich wybór.  


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

29-06-2021 [11:11] - Jabe | Link:

Słowo antyszczepionkowców okazuje się nie być wystarczająco wolne.

Obrazek użytkownika admin

29-06-2021 [12:38] - admin | Link:

Tak Jabe, dokonuję segregacji. 

Obrazek użytkownika Francik

29-06-2021 [13:19] - Francik | Link:

To się chyba nazywa cenzura.

Obrazek użytkownika admin

29-06-2021 [18:32] - admin | Link:

Tak Franciku, każda redakcja wybierająca sobie teksty do publikacji na swoich łamach to cenzorzy 🤦

Obrazek użytkownika Francik

30-06-2021 [21:36] - Francik | Link:

I na tym polega Strefa Wolnego Słowa. Bardzo nisko upadliście.

Obrazek użytkownika Es

29-06-2021 [11:46] - Es | Link:

" hejtery i antyszczepionkowce" ? To Ty Adminie obsadzasz się w roli hejtera , stygmatyzując tych myślących inaczej niż całe stado wyposażonych w klapki na oczach i zatyczki w uszach. " hejter lub antyszczepionkowiec to określenia które weszły już do kanonu pejoratywnych naszego czasu. Na równi  z ... itd. 
 Według  Szanownego, ja nazywając Admina hejterem, Admina obrażam, jestem hejterem, bo nazywam admina hejterem ? Czy jestem hejterem bo nie mieszczę się  w standardach nowej poprawności wyznaeanej przez Admina? 
Ja mam gdzieś co admin pozwala sobie wstrzykiwać,  tak jak kiedyś miałem gdzieś widząc kolesi zbierających makówki i wstrzykujących sobie z nich wywar. Więc dlaczego ktoś mnie zmusza do .. mówiąc delikatnie nieracjonalnych zachowań? 
Adminie nadmiar hejterstwa proszczepionkowców, jest też miarą postępu ubezwłasnowolnienia umysłów przez politpoprawną propagandę. 

Obrazek użytkownika admin

29-06-2021 [12:42] - admin | Link:

Es, nikogo nie stygmatyzuję. Sami antyszczepionkowcy się stygmatyzują, narażając siebie i innych na zarazę i/lub upadek gospodarczy. Nazywanie kogoś hejterem nie jest obrźliwe, jeśli jest wystarczająco umotywowane. Bo inaczej to tylko subiektywny hejt. 

Obrazek użytkownika spike

29-06-2021 [13:19] - spike | Link:

"Sami antyszczepionkowcy się stygmatyzują, narażając siebie i innych na zarazę"
to są brednie, nie jestem antyszczepionkowcem, ale jak mnie nie zmuszą, to się nie zaszczepię, prawda jest taka, że to szczepionkowcy są zagrożeniem, nie stosują żadnych ograniczeń w kontaktach, więc zarazę będą roznosić, szczepienia nie zabijają wirusa na widok szczepionkowca, nim zostanie zlikwidowany, roznosi się, szczepionkowcy też chorują, a teraz dochodzą kolejne mutacje, odporne na szczepionki, więc szczepionkowcy będą je roznosić, antyszczepionkowcy stosują ograniczenia, pilnują się, nie są zagrożeniem, oni są zagrożeni.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

29-06-2021 [12:28] - rolnik z mazur | Link:

@ admin

I tyle w temacie wolności słowa. Dla mnie to byłaby hańba i obelga znaleźć się wśród jedynie słusznych komentatorów " rzeczywistości " Pzdr

Obrazek użytkownika admin

29-06-2021 [12:49] - admin | Link:

Rolniku, cóż, akurat antyszczepionkowcy to chyba większość aktywnych blogerów tutej. Nad czym boleję. I nie zamierzam w związku z tym dokładać jeszcze promocji. I tak macie z  automatu promocję na Facebooku i Twitterze. Albicla już ręcznie sterowana 

Obrazek użytkownika admin

29-06-2021 [12:51] - admin | Link:

PS. Że większość to przesadziłem. Większość, która zabiera na temat głos może  

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

29-06-2021 [13:04] - rolnik z mazur | Link:

@ admin

z 🐴 się kopać nie mam zamiaru. To nie są szczepionki q... Jesteś jak to dziecko we mgle. W sumie to mi nie żal. Sam osobiście w rodzinie widzę działanie tego g... Pzdr (

Obrazek użytkownika Francik

29-06-2021 [14:38] - Francik | Link:

Sformułowanie "dziecko we mgle" sugeruje naiwność. A tu nie chodzi o naiwność, tylko o pieniądze. Tzw. Strefa Wolnego Słowa skasowała 400 tys. zł za promocję szczepień. A jacyś blogerzy "antyszczepionkowcy" psują interes. Lichocka doprowadziła do zdjęcia programu Pospieszalskiego za przedstawienie innego punktu widzenia niż dyżurnych "ekspertów" - i w tego kierunku należy się trzymać także tutaj. Niedługo pozostanie tu tylko Kuźmiuk i Rysiu oraz paru klakierów.

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2021 [13:16] - Pers | Link:

Adminie
Ja nikogo nie odwodze od wyszczepienia się więc mnie zadną miarą nie możesz nazwać "antyszczepionkowcem".
Prawda?

Obrazek użytkownika J z L

29-06-2021 [19:05] - J z L | Link:

Ruszkiewicz
Cała Polska czeka na twoje dzieła
Na Niezależnej jesteś mile widziany
Do boju!!
 

Obrazek użytkownika Teutonick

29-06-2021 [13:28] - Teutonick | Link:

No to już wiadomo czemu miało służyć uprzednie "zniknięcie" zajawek do NB na stronie głównej tej tzw. niezależnej:) Czas na selekcję tych bardziej i mniej prawomyślnych "blogerów i blagierów" (ze szczególnym uwzględnieniem klakierów, do kompletu) w myśl zasady - jak się zasłużysz, to może nawet "nabijemy ci zasięgi":)
Skąd my to znamy? Czy czasem nie z działalności tych sieciowych gigantów, na których wybryki antidotum miał w pierwotnym zamyśle stanowić chociażby chyba nie do końca przemyślany wynalazek w postaci czegoś pod nazwą albicli?:)
Chyba pora najwyższa aby wielce szanowny pan admin zmienił sobie awatara. Osobiście proponowałbym np. okładkę któregoś z wydań jednej z powieści niejakiego Orwella...
Szczęśliwie człowiek jakiś czas temu, jakby tknięty przeczuciem dotyczącym tego w jakim kierunku to zmierza, podarował sobie dalszą-tutejszą pisaninę...
Ciekaw jestem jedynie jak się z tym wszystkim czują ci wszyscy "niepokorni" luminarze "strefy wolnego słowa", która teraz chyba dla niepoznaki winna przybrać nazwę strefy słowa nieco szybszego:) Czy nadal jako swą koronną misję wolą uznawać tropienie "ruskich onuc" we własnych lodówkach, opcjonalnie z okazjonalnym odpluwaniem na drugą stronę wspólnie wypracowanej w pocie czoła barykady, czy jednak owa "niepokorność" jest w stanie jeszcze objawiać się w jakowyś inny, póki co wielce enigmatyczny sposób?
I takie końcowe pytanko, ku przemyśleniu - kto dziś "stoi tam gdzie stało ZOMO"? Bo zdaje się, że dotychczasowy elektorat samego imć wynalazcy owego bonmota w swej jak dotąd nieogłupionej i nadal realnie niepokornej części, stoi tam gdzie stał do tej pory...
 

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

29-06-2021 [14:45] - krzysztofjaw | Link:

I bardzo dobrze. Niech blogerzy mają szansę na promocję swojej twórczości, lepszej lub gorszej. Niech czytelnicy oceniają ile jest warta. Natomiast dużym błędem jest a'priori zmuszanie do autocenzury ich tekstów, np. poprzez pryzmat dyskusji między zwolennikami szczepień i jej przeciwnikami. To dyskusja otwarta, która trwa i nie tylko w Polsce. A pluralizm polega właśnie na tym, że można po prostu dyskutować, nawet na kontrowersyjne tematy. 

Nie jestem zwolennikiem ukrywania się blogerów pod różnymi nicka'mi, ale rozumiem, że mogą mieć swoje powody i to akceptuję. Pisanie niby anonimowe być może dla nich jest bezpieczniejsze, ale nie ponoszą imiennej odpowiedzialności za swoje słowa. 

Ale gratuluję pomysłu i życzę wszystkim blogerom, aby ich wartościowe teksty zostały docenione. 

Dla mnie osobiście publikowanie obok profesjonalnych publicystów nie jest żadną twórczą podnietą. Publikuję bez autocenzury już od tak dawna, że takie rzeczy są mało istotne. I właśnie dlatego pozostałem sobą, wolnym w swoim pisarstwie i rezygnowałem z propozycji pracy w jakichś redakcjach, bo to powodowałoby jednak konieczność autocenzury.  Ale wiem, że dla wielu może być to naprawdę nobilitujące. Dlatego też bardzo dobrze, że taki pomysł sie pojawił. 

Pzdr

Obrazek użytkownika admin

29-06-2021 [18:36] - admin | Link:

Krzysztofie, teksty krytyczne wobec szczepień mają jak najbardziej szanse. Jeśli tylko będą naukowo podbudowane czy z własnych obserwacji NOP, na przykład. Nie będzie żadnej cenzury. Ale bicia piany i antyszczepionkowego lansu też nie.

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2021 [18:39] - Pers | Link:

admin
Obejrzałeś filmik, który ci zalinkowałem?
I co sądzisz?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

29-06-2021 [15:15] - Roz Sądek | Link:

Już w końcu ub. roku w mniej lub bardziej naukowy, w krótszej lub dłuższej formie scharakteryzowano tzw. antyszczepionkowca - antykovidowca. Niezależnie od kraju, niezależnie od narzędzi analizy i miejsca publikacji, większość z cech tej grupy ludzi jest w każdym z tych opisów jednakowa. Jest to w nadmiarze do wyszukania w necie, ale na drobne aspekty chciałbym zwrócić uwagę. Antyszczepionkowcami nie są ludzie z wykształceniem technicznym pracujący w swoich zawodach i zarabiający znacznie powyżej średniej, a więc techniczny managament. Nie są właściciele firm zatrudniający powyżej 20 pracowników. Nie są również artyści i sportowcy osiągający nadprzeciętne wyniki. 
Parę godz. temu brałem udział w naradzie wideo. Trwała 6 godzin, z czego 4 dotyczyły wspólnego projektu technicznego, a pozostałe 2 to towarzyskie plotki. Udział brali Koreańczycy, Kuwejtczycy, Anglicy, Pakistańczycy i jeszcze paru internacjonałów - razem 28 osób. W większości znamy się od lat. Przez 6 godzin słowo covid nie padło ani razu. Taka ciewkawostka.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2021 [16:06] - Tezeusz | Link:

To nobilitujace, że.portal.zdobywa coraz wiecej czytelnikow i pozycje w mediach. Publikacja w tak.poczytnych mediach jakim jest Niezależna.pl.to jest coś!
Moje gratulacje. Portal.zdobywa pozycje glownie dzieki.materialom wwnim.zamieszczanych...A na NB są ciekawe z każdej strony politycznej..Zbyt mało,wedlug mnie , jest materiałów o treściach narodowo.- patriotycznych. Ale to nadrobimy wkrotce.
Cieszę się,  że.moge tutaj pisac. A co do dyskusji musi być " koloryt" kto by nam wejścia nabijał.

Obrazek użytkownika sake3

29-06-2021 [16:52] - sake3 | Link:

@Tezeusz.....Wielkim błędem jest skupianie się wyłacznie na jednym czy dwu tematach.Powinna dominować róznorodność bo zainteresowanie internautów nie może skupiać się wyłącznie na covidzie i szczepionkach czy tematach narodowo-patriotycznych.Oderwanie się od problemów współczesnych na scenie polskiej a zajęcie się tylko przeszłością zepchnie portal w niszę.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2021 [19:44] - Tezeusz | Link:

Skąd ta twoja teza, bez własnych korzeni historii jesteś nikim nawet nie zerem. Proponuje literaturę naszych wieszczy Słowacki, Mickiewicz itd.....
Inaczej się ośmieszysz. A pisać możesz o czym chcesz. Twoj problem....

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2021 [16:20] - Tezeusz | Link:

Jest wesoło.jest też Scierwoneonowkowy hejt.antyszczepionkowo pro sowiecki.

Zainteresowanie portalem duże ,widze po sobie, jak na lekko ponad 2 miesiace bytnosci
Liczba wpisów: 125
Liczba wyświetleń: 89,911
Liczba komentarzy: 1,833
To ostro.

Obrazek użytkownika Pers

29-06-2021 [17:36] - Pers | Link:

tezeuszku
Słyszałem, że wybierasz się na urlop.
Mam nadzieję, że nie będziesz miał tam internetu i wszyscy też trochę odpoczniemy...

Tylko pamiętaj! Wyszczepieni nie mogą przebywać na słońcu!
Kąpiele tylko nocą.

Obrazek użytkownika Tezeusz

29-06-2021 [19:41] - Tezeusz | Link:

Persik Ty już słońca nie potrzebujesz sowiecka onuco. Ogranicz alkochol idź do lekarza wypowiadaj się. Zaufaj Bogu ukorz się nie blużnij więcej.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-06-2021 [16:16] - NASZ_HENRY | Link:

Po czarnym awatarze GO poznacie ☻☻
 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

29-06-2021 [16:39] - EsaurGappa | Link:

Splendor i chwała,och ...ach...jak wspaniale mieć szansę na stanie w blasku zwyciężców!Wszyscy jesteśmy zaproszeni...a nie ...stop,czekaj nie wszyscy...tylko wybrani.

Obrazek użytkownika Jan1797

29-06-2021 [20:37] - Jan1797 | Link:

Przykro mi, że się cieszę ;-) 

 

Obrazek użytkownika Pers

30-06-2021 [23:27] - Pers | Link:

Admin NaszeBlogi.pl

No i co  Adminie?
Chcesz startować na SG niezalezna.pl z takimi trollami?
Przecież to obciach będzie.
Połowa z nich nie potrafi wysłowić się poprawnie po polsku.
W ich poglądy nie wnikam bo prawda jest jak dupa, każdy ma swoją.
Ale język meneli spod budki z piwem i stadne ataki powinny chyba dać ci do myślenia.
No chyba, że o to wam chodzi?

Mnie nie zniechęcą bo ja ich znam doskonale, w końcu sam ich wyrzucałem :)))
Ale inni?
Określ się Admin raz a dobrze bo ludziska zaczynają mieć wątpliwości a ja niektórych znam osobiście.

Pozdro.

Obrazek użytkownika Kaczysta

01-07-2021 [07:22] - Kaczysta | Link:

sygnalistow mamy wielu

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-07-2021 [07:28] - Tezeusz | Link:

Persie to że jesteś trollem ktorego za chamstwo, manipulacje, obrażanie innych  byłeś wielokrotnie wywalany  z wielu portali jak Niepoprawni.pl, Salon24.pl, NEon24.pl to wiedzą wszyscy. Twoje materiały pisane w Scierwoneonie świadczą kim i czym jesteś. Bezczelny,chamski troll.obrazajacy innych, prowokujacy do kłótni .
Twoj powyższy  komentarz to potwierdza. Na portalu NB.uciekłaś jak dzieciak bo przestraszyles się komentarzy ludzi którzy wiedzą kim jesteś.
 

Obrazek użytkownika Pers

01-07-2021 [07:36] - Pers | Link:

tezeuszek
"Zaśmiecanie portalu jednakowymi komentarzami, prowokującymi do pyskówek, nic nie wnoszącymi. 
Zero rokowań. ranga karanego do odwołania + odpublikowanie spamu. Kolejnym razem będzie ban." https://niepoprawni.pl/przewod...
 

Obrazek użytkownika Pers

01-07-2021 [07:57] - Pers | Link:

tezeusz
//Na portalu NB.uciekłaś jak dzieciak bo przestraszyles się komentarzy ludzi którzy wiedzą kim jesteś.//
Ty jeszcze masz fazę czy już?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

01-07-2021 [08:59] - Niezalogowany | Link:

"prawda jest jak dupa, każdy ma swoją"
"język meneli spod budki z piwem"

Plus dla ciebie za samokrytykę.

Obrazek użytkownika Pers

02-07-2021 [01:18] - Pers | Link:

Adminie
Jest jedna rzecz do zrobienia, żeby Strefa Wolnego Słowa (czyli NB) była naprawdę wolna.
Trzeba zrównać prawa do komentowania dla wszystkich użytkowników.

Posiadacze bloga komentują w czasie rzeczywistym a komentatorzy czekają  kilka godzin na opublikowanie komentarza (i czasami się nie doczekują). To bardzo źle wpływa na dynamikę dyskusji i ogólne zadowolenie z serwisu.

Obecnie uprzywilejowana jest chmara trolli, którym daliście uprawnienia blogerskie. 
Dlaczego?
Jakaś nowa "linia programowa"?
Przecież taki niezalogowany, kudla, tezeusz czy husky (J z L), kaczysta to ledwo piśmienni osobnicy. Knajacki język i pseudo patriotyczna narracja wychodzą im najlepiej. No i atakowanie adwersarza stadem.
Mnie osobiście bardzo rażą ich nieudolne próby posługiwania się językiem polskim w komentarzach bo ich "materiały" to zwykłe  wklejki albo wręcz plagiaty (za to m.in wyleciał z NEon24 tezeusz).
Pomyślcie o tym :)

Obrazek użytkownika J z L

02-07-2021 [07:02] - J z L | Link:

Z pamietnika admina:

@SpiritoLibero 09:22:23
Jaki Ty żałosny jesteś spirito...
Sam latasz po wszystkich portalach, szpiegujesz co kto napisał.
Nie spotkałam się jeszcze z takim zachowaniem na innych portalach i to jest najlepszy dowód, że jesteś tu szarą eminencją.
Szarą... jak diabli hehe

@SpiritoLibero 22:28:41
Ja mam 3 braci, takich co im najwyżej do ramienia sięgasz... jak chcesz to oni się mogą zająć Twoim wychowaniem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

02-07-2021 [20:45] - Tezeusz | Link:

@ Persie vel Jarosław R vel SpiritoLibero

Kim i czym jesteś opisałem dokładnie z przykładami twoich postaw i wypowiedzi. Wystarczy tylko przeczyta ć są na końcu zamieszczonego poniżej materiału- same fakty .

https://naszeblogi.pl/58502-an...

Ty za chamstwo i obrażanie innych, prowokowanie do awantur powinieneś wylecieć z tego portalu już dawno ! tak jak ciebie z  30 razy wywalał Admin z Niepoprawnych .pl gdy pisałeś jako "Szperaczka" z odmianami ubliżając innych, zaśmiecając portal całkowicie ( to łatwo sprawdzić wystarczy napisać do Admina tego portalu). Wyleciałeś za chamstwo z Salonu 24.pl. Podobnie na twoim portalu NEon24.pl straciłeś stanowisko Admina za to samo. Wiec nie kłam dalej wiemy kim i czym jesteś trollu.
Admin NB tez o tym wie- więc Jarku R vel Pers nie kłam, nie matacz, nie prowokuj do awantur, nie zaśmiecaj portalu, nie prowadż wojenki indywidualnej dobrze ci radzę. Pewno cierpliwość i  nerwy Admina też mają swoje granice.

Jak tam Persie twój teściu tyle o tym w internecie ?
https://wiadomosci.wp.pl/oni-t...
 

Obrazek użytkownika Pers

02-07-2021 [22:28] - Pers | Link:

tezeuszku
"Tezeusz - Zaśmiecanie portalu jednakowymi komentarzami, prowokującymi do pyskówek, nic nie wnoszącymi, ranga karanego do odwołania + odpublikowanie spamu. Ostrzegałem. Zero rokowań. Kolejnym razem będzie ban".  https://niepoprawni.pl/przewod...
A tak pełzałeś... :))))))

Obrazek użytkownika Niezalogowany

02-07-2021 [20:49] - Niezalogowany | Link:

"Dlaczego? Jakaś nowa "linia programowa"?"

Nie, cały czas ta sama:

"Nasze Blogi nie są otwarte dla wszystkich blogerów, gdyż przedstawiciele partii rosyjskiej, bezpieka, cyngle i idioci mają wystarczająco dużo miejsc, gdzie mogą się wypowiadać"
"Nikt nie będzie mógł dorobić umieszczając komentarze, które odbiera w codziennej instrukcji."
"Wszelkie skargi na cenzurę z powodu braku możliwości uprawiania propagandy rosyjskiej, komunistycznej, czerskiej, reżymowej są bezcelową stratą czasu piszącego."

"Trzeba zrównać prawa do komentowania dla wszystkich użytkowników."

Nie trzeba. Użytkownicy NB dzielą się na Polaków różnych poglądów oraz na trolli na obcym żołdzie. Takie trolle nie mogą być równe uprawnieniami Polakom. Dlatego właśnie ty powienieneś odstawać grzecznie swoje w kolejce, a polscy komentatorzy i blogerzy powinni mieć swobodę pisania.

"Mnie osobiście bardzo rażą ich nieudolne próby posługiwania się językiem polskim w komentarzach bo ich "materiały" to zwykłe wklejki albo wręcz plagiaty"

Kłamiesz. Wzywam cię tu i teraz byś pokazał choć jeden "plagiat" w moim wykonaniu. Czas start, kłamco.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-06-2022 [19:17] - Ula Ujejska | Link:

ADMIN
Jak długo będziesz pozwalał na rozsiewanie kłamstw ruskiej propagandy przez Persa -tego ruskiego trola? Obiecałeś nam coś kiedyś przy innej okazji! Obiecałeś mi osobiście, że nie pozwolisz więcej aby ten padalec zaśmiecał mojego bloga czymś takim --->  https://naszeblogi.pl/comment/...
Jeśli możesz, to daj mi chociaż prawo do ukrywania niektórych komentarzy na moim blogu - ostateczna decyzja o ich publikacji będzie należała do Ciebie. Nie zniosę dłużej takiego stanu rzeczy. Trwa wojna, gdzie Ukraińcy walczą o przetrwanie, a ten ruski cieć łże niemal w każdym komentarzu rozsiewając ruskie kłamstwa.

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-06-2022 [19:40] - jazgdyni | Link:

@Ula

Ten malutki kącik dla blogerów na niezależnej to żałosna kość rzucona psu pod stół. Ja rozumiem - zawodowi dziennikarze za pieniądze pracują pisaniem zarabiając na chleb. Nie życzą sobie konkurencji krnąbrnych, niepoprawnych i nie ograniczonych towarzyskimi powiązaniami konkurentów. Dlatego administrator, ma podrzucać takie tam tego (tak właśnie go poproszono). Ja piszę tu wyłącznie dla czytelników NB. I nie chcę być częścią propagandy. Zgodnie z zasadami dr Targalskiego.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

06-06-2022 [20:02] - Ula Ujejska | Link:

Cześć Janusz
Gdyby tu chodziło tylko o ostry spór o drogi, ale nie o cel, to bym zrozumiała - jednak Pers rozpowszechnia ruskie kłamstwa. Niektóre wrzutki tłumaczyłam sobie "zaściankowością" NB i małą społecznością jaką tworzymy. Jednak to co wyprawia Pers, jest karalne kodeksowo. Mój syn po przeczytaniu tego komentarza, powiedział tak: Mamo zrób coś z tym, albo ja z urzędu napiszę pozew wobec administracji. Janusz, obraz jaki rysujesz, przeraża mnie. Muszę to przemyśleć i poobserwować ten trend.

Obrazek użytkownika J z L

06-06-2022 [20:31] - J z L | Link:

Dajcie onucy odetchnąć jeden tylko dzień
Wczujcie się w jego sytuację jak na "swoim" Szambie 24r.u co dnia wpierdol od Zawiszy dostaję.Ryj obity do koloru "napoju" jakim sie zywi co dnia
Miejcie litość nad tym kretynem
​Ruskim kretynem