Koń i Platforma stanu wojennego...

Historia lubi się powtarzać ale wyłącznie w formie groteski.
Po 40 latach od ogłoszenia przez Jaruzelskiego stanu wojennego jesteśmy świadkami kolejnego spektaklu, który tym razem jest prymitywną groteską. W spektaklu pt. „Wejdzie czy też nie wejdzie” miejsce konającej PZPR zajęła bowiem Platforma Obywatelska, zaś w roli Armii Czerwonej, która ma uratować towarzyszy z Platformy Obywatelskiej występuje Donald Tusk.

             
„Wejdzie czy też nie wejdzie”? – to dręczące pytanie przewala się przez Internet i przez niemal każdy program TVN i Polsatu. Perspektywa wkroczenia Donalda Tuska do Polski być może przeraża kilku politykierów konającej Platformy Obywatelskiej, ale parodia stanu wojennego musi śmieszyć każdego kto tylko zda sobie sprawę, że Donald Tusk – w przeciwieństwie do Armii Czerwonej nie przybędzie na czele plutonu Bundeswehry, ale zamierza przybyć na Koniu.
A o Koniu Tuska wiadomo dzisiaj jedynie to, że gdzieś się ukrywa po tym, kiedy omal nie umarł ze strachu po wizycie CBA….
Wiadomo też, że Angela Merkel - promotorka Donalda Tuska nie wyposaży swego pupilka w kasę dla obrony konającej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej. Czyżby Niemcy stwierdzili, że nie opłaca się już inwestować w Donalda i tylko Trzaskowskiemu rzucili kasę na budowę obozu dla postępowej młodzieży pruskiej? Czyli na tak zwanego kampusa? 

Właśnie dzisiaj, 23 czerwca 2021 Donald Tusk miał przybyć do Polski na Koniu, by Borys Budka mógł ogłosić nowy stan wojenny. Przecież już w dniu 18 czerwca sam przyszły Führer poinformował społeczeństwo za pośrednictwem „Polityki” i gazety żydowskiej, że dogadał się z Borysem i w dniu 23 czerwca obejmie stery partii.

A tu klops. Kompletna cisza. W gazetach jedynie informacje o skutkach wczorajszych burz i nawałnic nad Polską – ale nic o zadymie w Platformie!
Z siedziby Komitetu Centralnego Platformy Obywatelskiej docierają wieści, że Borys Budka przykuł się kajdankami do sterów partii, więc Donald Tusk musiałby rzeczywiście przybyć na czele plutonu Bundeswehry, by odzyskać stery partii. Z kolei z Lubelszczyzny dotarł bardzo niepokojący dla oczekujących na Donalda komunikat: jakiś Koń przestraszył się burzy i przebiegł przez dwa powiaty!

Czyżby wystraszony Koń wysadził Tuska z siodła i popędził na łeb i szyję przez Polskę?

https://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/kon-i-platforma-stanu-wojennego

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

23-06-2021 [20:03] - angela | Link:

Trzymają tę kartę /Tfuska/ na stosowną chwilę, zeby się nie zgrała do końca, tylko ze wszyscy dokladnie wiedzą, ze ta karta zjechana juz jak stara podeszwa.

Obrazek użytkownika J z L

23-06-2021 [22:20] - J z L | Link:

gdyby wrócił to mógłby postraszyć tylko politycznych leszczy po stronie opozycji, z Szymonem Hołownią na czele, ale nie PiS.

Obrazek użytkownika angela

24-06-2021 [08:06] - angela | Link:

To prawda, Szymus nie jest zadowolony z powrotu takiej europejskiej persony, ktora by przycmila jego płaczące oczki,  zuupełnie .
Totalne zamieszanie, u totalniakow.
Grzesiu juz na pozycji obronnej.
U pana Budki cos mina zadowolona, ale jak zaprasza, jak sie dogadali z Donaldem, ale  ta  swietlista minka swiadczy niezbicie, ze europejska persona nie szybko podąży na ratunek tonącej łajbie antyobywatelskiej.

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [02:41] - Centrystka | Link:

Co za stek bzdur w tym tekście i komentarzach - widać jak strach miesza ludziom w umysłach...To wobec tego co się musi teraz dziać na Nowogrodzkiej?

Obrazek użytkownika J z L

24-06-2021 [06:21] - J z L | Link:

PiS - opozycja 4:0. Gole zdobyli: Terlecki, Kamiński, Sasin, Dworczyk

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [16:55] - Centrystka | Link:

Ale sztuka gdy broni cię cała mafia kolesiów! Przynajmniej widzowie tej bezpośredniej transmisji z Sejmu (tylko w wolnych mediach!) dowiedzieli się wiele  o przekrętach tych panów i ustawicznym łamaniu prawa,których to panów jedyną odpowiedzią było zaprzeczanie faktom, zrzucanie odpowiedzialności na opozycję (!) i usiłowanie zdezawuowania raportu NIK - żałosne było to widowisko...