Polowanie na dementów

  Prezydent USA, Joe Biden jest przedmiotem nieustannych ataków z powodu swojego wieku [78 lat].  Przedstawia się go jako oderwanego od rzeczywistości dementa, niezdolnego do sprawowania urzędu.  Przez parę tygodni media żywiły się tym, że prezydent potknął się na schodkach samolotu.  Starannie kolekcjonuje się wszystkie jego przejęzyczenia i gafy.  Młodszych osób jakoś nie traktuje sie w ten sposób.  Cztery dni temu PAP doniosła, że: "Republikanie wzywają Joe Bidena do poddania się testowi zdolności umysłowych" {TUTAJ}.

  Ta metoda zwalczania przeciwników politycznych zaczęła być ostatnio stosowana wobec Jarosława Kaczyńskiego, który właśnie skończył 72 lata.  Dziennikarze usiłowali zrobić wielką sprawę z tego, iż jakoby włożył on dwa różne buty na spotkanie partii republikańskiej.  Wygląda jednak na to, że był to fejk.  W swojej wczorajszej [21.06.2021] notce nabijał się z tego Matka Kurka [Piotr Wielgucki {TUTAJ}.  Sam bloger stwierdził jednak w niej:

  "Jeszcze pięć lat temu Kaczyński robił na polskiej scenie politycznej, co chciał i jak chciał, dziś ma problemy ze wszystkim i wszystkimi. A może Kaczyński przede wszystkim ma problem z sobą samym i bezlitosną biologią, co tłumaczyłoby wszelkie irracjonalne zachowania.".

  Jest coś zdecydowanie nieuczciwego w tym "polowaniu na dementów".  Najpierw wysuwa się kandydature sędziwego polityka na ważny urząd, zapewniając wszystkich, iż jest on ideałem.  Gdy już został wybrany - wszczyna sie hałaśliwą kampanię - odkrywając nagle, że jest on za stary i do niczego się nie nadaje.  Przedtem też nie byl przecież młodzieniaszkiem.  Takie manewry mogą tylko poderwać zaufanie do polityków w ogóle.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Centrystka

22-06-2021 [15:18] - Centrystka | Link:

Przecież to nie ci sami,którzy kandydaturę na wysoki urząd danego polityka wysunęli,a po wybraniu go wyśmiewają,że jest za stary - droga Autorko! A co do opinii Marka Kurki o Kaczyńskim,to niestety jest to  najprawdziwsza prawda bez złośliwości - buty z różnych par pokazywano w internecie i wolnych mediach kilkadziesiąt razy,więc nie jest to fakenews.

Obrazek użytkownika Kaczysta

22-06-2021 [17:09] - Kaczysta | Link:

Kiedy ten Wielgucki zmądrzeje
Centralny kretyn

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

22-06-2021 [16:24] - AŁTORYDET | Link:

@centrystka
Stringi ci się w czoło werżnęły? Pogubiłaś się życiowo? A może masz 14 lat i kręcone włosy?

Obrazek użytkownika Ryan

22-06-2021 [18:19] - Ryan | Link:

Ludziom na starość odwala

Obrazek użytkownika Centrystka

22-06-2021 [19:07] - Centrystka | Link:

@Aułtorydet
Dzięki za merytoryczne i kulturalne odniesienie się do mojego komentarza! Co zresztą jakoś mnie nie dziwi...

Obrazek użytkownika sake3

22-06-2021 [17:11] - sake3 | Link:

Jakie to typowe dla zawistników,ośmieszyć,atakować,szkalować.Myślę że Kaczyński jest jednak uodporniony,w końcu to wszystko co mamy możliwość oglądać,to całe medialne chamstwo wobec tego człowieka trwa od lat .I pomyśleć że ci co sie tak śmieją z niego do rozpuku żadają zdjęcia ochrony.Czyżby ten wg tych gnid ten śmieszny,nie mający prawa jazdy człowieczek nie jest jednak tak śmieszny skoro chcą go zabić? Czyżby to pragnienie wysunięte przez taką kanalię jak Palikot ,pielęgnowane przez lata przez opozycję a nie zrealizowane przez  wynajętego Cybę miało być obliczone na tak niepozorną postać? I czy sprawa głupiej pomyłki,jeśli to była pomyłka świadczy dobrze o tych co prezentują te buty w internecie?Z siebie się śmieją durnie niezdolne do myślenia o Polsce.Szkoda że dla takich wypierdków Kaczyński poświęcił swoje życie i czas.  

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2021 [18:02] - Pers | Link:

sake3
//Jakie to typowe dla zawistników,ośmieszyć,atakować,szkalować.//

sake... Wy pisowcy robicie dokładnie to samo tylko przeciwko politykom innej opcji.
Trochę uczciwości...

Obrazek użytkownika angela

22-06-2021 [18:18] - angela | Link:

Buty sa takie same, tylko w innym ujęciu.
A Kaczynski, to was kretyni kładzie i dalej jedzie, i d.... sobie wami nie zawraca.
I tych co glupoty wymyślają, i tych co klamstwa przenoszą, z radością durnia, co podstawil nogę komuś. 

Obrazek użytkownika Pers

22-06-2021 [18:47] - Pers | Link:

angela
A może jeden but był wyglancowany a drugi nie i stąd to całe zamieszanie?

Obrazek użytkownika tricolour

22-06-2021 [19:26] - tricolour | Link:

@Angela

Tak, w innym ujęciu. Kaczyński, to Trzaskowski w innym ujęciu. A kot, to pies, ale w innym ujeciu.

Jeden but obły, drugi kwadratowy. Takie same dla dziadyg.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-06-2021 [18:49] - NASZ_HENRY | Link:

Jarek stary ale jary ☺☻
 

Obrazek użytkownika Jan1797

22-06-2021 [20:56] - Jan1797 | Link:

Stąd jazgot :-)

Obrazek użytkownika juur

22-06-2021 [19:15] - juur | Link:

Nie ma to najmniejszego znaczenia  jakie buty ma J. Kaczyński,  zasługuje na ogromny szacunek. Burza wokół butów nic nie mówi o J. Kaczyńskim a wiele o napastliwych uczestnikach nagonki i nie jest to komplement.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

22-06-2021 [20:32] - RinoCeronte | Link:

"Takie manewry mogą tylko poderwać zaufanie do polityków w ogóle." Czy jest ktoś na forum kto ufa politykom w ogóle? I tu jest cały problem...

Obrazek użytkownika Maverick

23-06-2021 [02:31] - Maverick | Link:

Biden jest podstawionym poprzez kabalarzy jak to oni robią sobie otwarcie w Polsce podstawiając nam niby demokratycznych reprezentatów narodu, gdy wszytsko jest pod kontrolą agentów Rothschild-a.  https://www.youtube.com/watch?... 

Korekcja nazwiska tego polskiego patrioty i lidera powstań śląskich Wojciecha Konfertego. Nie wypada kaleczyć jego nazwiska, jednak powoli coraz to trudniej z wiekiem pamiętać nazwiska, o których nie często mówią nasze media, czy książki historyczne.
Na pewno zasługą jego jest że większość bazy przemysłowej i kopalń dostała się Polsce. Odszedł przed wybuchem wojny inaczej folksdojcze wydaliby by go na tortury.
Tak nasz nierząd naprawdę się stara nadskakiwać Rothschild i jego systemowi bankowemu, przy tym pod publikę udając że dbają o wartości chrześcijańskie gdy po cichu sprzedają nas lucyferianom.
W międzyczasie w bazie wojskowej Nellis Air Force w Nevadzie niczym w obozie reedukacji komunistycznej piloci byli zabawiani poprzez facetów czyli tzw. Drag Queens udających kobiety, aby podnieść morale tych amerykańskich pilotów, że walczą o ideję lepszego nowego świata pozbawionego prawdziwych mężczyzn a ludzie są bliżej nieokreślonej płci. Zdziwko jest jednak w tym że siedzieli po cichu i akceptowali to wszystko. Nie wydaje się mnie aby Bóg błogosławił takie dewiacje i zboczenia, czyli nasz najlepszy sojusznik jest w prostej pochyłej do piekła. Poliniacy są jednak zachwyceni i chętnie nadstawią znowu łbów za masońskie geszefty.
https://www.facebook.com/photo... 

Obrazek użytkownika Pani Anna

23-06-2021 [10:55] - Pani Anna | Link:

A wy głupie tu wszystkie jesteście na tym forum  jak jeden, nie rozumiecie,  że  nawet jeśli faktycznie Preezes założył dwa różne buty, to w swoim geniuszu politycznym zrobił to celowo, żeby opozycję czymś zająć. 

Obrazek użytkownika Centrystka

23-06-2021 [17:18] - Centrystka | Link:

@Pan A.
ale nie sprowokował opozycji do złożenia wniosku o votum nieufności dla wicepremiera d/s bezpieczeństwa z powodu tych butów,a przecież ten jaskrawy dowód niepanowania nad sytuacją dyskwalifikuje go do nadzorowania stanu bezpieczeństwa pastwa - co,nie?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-06-2021 [18:34] - Niezalogowany | Link:

Tutaj w Otwocku widać niepokojące objawy u najsłynniejszego Janusza polskiej polityki:
https://niezalezna.pl/400764-k...
I pomyśleć, że kandydował na prezydenta Polski. Mielibyśmy z nim wstyd większy niż z Komoruskim.

Obrazek użytkownika Centrystka

23-06-2021 [20:18] - Centrystka | Link:

Dudę będzie bardzo trudno przebić kolejnym jego następcom...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

23-06-2021 [20:49] - Niezalogowany | Link:

"Dudę będzie bardzo trudno przebić kolejnym jego następcom..."

To prawda. Pan prezydent Andrzej Duda reprezentuje sobą taką kulturę i światową klasę, że już teraz mamy pewność, że żaden kandydat z obozu totalniaków nie byłby nawet ubogą namiastką.

Obrazek użytkownika Pers

23-06-2021 [21:25] - Pers | Link:

niezalogowany
//Duda reprezentuje sobą taką kulturę i światową klasę//
To prawda. Sam widziałem jak w Białym Domu przy podpisywaniu jakiejś umowy grzecznie stał gdy starszy siedział.
Też byłem wtedy z niego dumny.

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [02:57] - Centrystka | Link:

A jeszcze jaką świetną angielszczyzną się posługuje podczas międzynarodowych spotkań lub konferencji - oto przykład: https://www.facebook.com/Platf...

Obrazek użytkownika Niezalogowany

24-06-2021 [06:11] - Niezalogowany | Link:

Prezydent Polski musi przede wszystkim myśleć i czuć po polsku - jak prawdziwy patriota.

Od myślenia i popisywania się w innych językach są zdrajcy typu beniaminek bildebregów, Rafał Trzaskowski.

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [16:29] - Centrystka | Link:

@Niezalogowany
Słuszna rajca, dać mu wódki! To cudzoziemscy rozmówcy Dudy mają czytać jego myśli po polsku, bo to wielki patriota jest i nie będzie bałakał w obcych językach,no!

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [03:01] - Centrystka | Link:

Pers,
na żartach Nezalogowanego się nie znasz?

Obrazek użytkownika Pers

24-06-2021 [05:37] - Pers | Link:

Centrystka
Staram się ale on ma takie wyrafinowane poczucie humoru, że czasami nie nadążam. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

24-06-2021 [06:22] - Niezalogowany | Link:

"grzecznie stał gdy starszy siedział."

Amerykanie poprawili swój błąd organizacyjny. Przy kolejnym podpisywaniu Duda siedział, Trump stał.
Tak więc na nic te heheszki.
https://img.dorzeczy.pl/img/do...

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [16:24] - Centrystka | Link:

Znaczy się,że ten prostak i cham Trump jakoś wychował polskiego prezydenta każąc mu usiąść przy podpiswaniu.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

25-06-2021 [13:44] - Niezalogowany | Link:

Nie, droga pani. To znaczy, że naprawiono błąd i heheszki ruskich trolli szlag trafił.