Korwin-Mikke porównuje opozycję białoruską do zbrodniarzy

Janusz Korwin-Mikke porównał białoruskich opozycjonistów do: Trockiego, Lenina, Hitlera oraz Robespierra.
 Kiedy na Białorusi kolejni opozycjoniści są wsadzani do więzień i torturowani Korwin-Mikke usprawiedliwia posunięcia Łukaszenki i porównuje ich do zbrodniarzy: "Czy istnieje absolutna wolność słowa i absolutna wolność zgromadzeń? Dajmy przykład: weźmy, że na wielkim wiecu w Petersburgu czy Berlinie ma przemawiać płomienny mówca Lew Trocki, Włodzimierz Lenin albo Adolf Hitler w Berlinie i po ich przemówieniu istnieje ogromna szansa, że bolszewicy albo narodowi socjaliści przejmą władzę w swoim państwie i będą potem miliony trupów. To co czy odpowiedzialny przywódca może pozwolić na takie zgromadzenie i na wolne przemówienie?Nie ma wolności dla wrogów wolności. No tak, ale ktoś powie, ze roman Protasiewicz będzie walczył o wolność i demokrację ... normalność zachodu....Ja państwu przypomnę pewien przykład; otóż był kiedyś taki adwokat....zdolny, który uznał, że jego zdolności marnują się na prowincji. Postanowił pójść w politykę; walczył z tyranią, o prawa człowieka jak najbardziej; ale głównym jego kamieniem węgielnym była walka z karą śmierci. I pod hasłem walki z karą śmierci  i walce o prawa człowieka doszedł do władzy- nazywał się Maximilian Robespierre"- powiedział w swoim video-felietonie.
Korwin-Mikke jednak przyznał, że reżim Łukaszenki przesadził w sprawie Romana Protasiewicz i podkreślił, że to Polska finansuje białoruski portal informacyjny NEXTA: "Ludzie ubolewają nad losem Romana Protasiewicza...I rzeczywiście zgnoili człowieka, złamali go, pokazali w telewizji- obrzydliwe, naprawdę. Reżim JE Łukaszenki idzie w złą stronę, to prawda. Ale pomyślmy co ten człowiek robił: ten człowiek kłamał za pieniądze polskie, litewskie i jeszcze inne".
Co ciekawe Korwin-Mikke uważa, że Protasiewicz pod wpływem tortur mówi prawdę, sypie: "P.Roman Protasiewicz sypie, że NEXTĘ (obok Polski) finansował p.Dymitr Mazepin ("UralChem"). P.Mazepin zaprzecza. P.Dymitr Pieskow, doradca JE Włodzimierza Putina, prosi o szczegóły. Chodzą plotki, że p.Guceriew, konkurent p.Mazepina, zapłacił białoruskiemu KGB za ten kompromat!"- czytamy na jego Twitterze.
Sympatycy Konfederacji oraz samego Korwin-Mikkego, którego działalność śledzą przez wiele lat twierdzą, że zawsze przychodzi taki czas, że Korwin-Mikke poprzez swoje kontrowersyjne wypowiedzi ośmiesza swoje środowisko, aby obniżyć poparcie partii do której należy. Czyżby teraz nadszedł ten moment?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Niezalogowany

22-06-2021 [07:50] - Niezalogowany | Link:

"zawsze przychodzi taki czas, że Korwin-Mikke poprzez swoje kontrowersyjne wypowiedzi ośmiesza swoje środowisko, aby obniżyć poparcie partii do której należy"

Takie jest zadanie tego arcyszkodliwego agenta wpływu i on to zadanie sumiennie od dziesięcioleci wykonuje.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-06-2021 [08:08] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

5 lat w uśpieniu? I nagle go odhibernowali?
22-06-2021 [07:37]Korwin-Mikke porównuje opozycję białoruską do zbrodniarzy13030
22-06-2021 [05:57]Grzegorz Braun – zawodowy prowokator3186176
22-06-2021 [05:39]Korwin – pożyteczny idiota Kremla czy opłacany agent wpływu?5174163
21-06-2021 [22:04]Czy grozi nam interwencja rosyjska?10341335
01-10-2016 [13:12

Obrazek użytkownika sake3

22-06-2021 [09:35] - sake3 | Link:

Korwin-Mikke wszystkich ,,jak leci'' bialoruskich opozycjonistów uważa za zbrodniarzy? Nawet nie rozgranicza ich ,,szkodliwości'' wg metod protestów i działań?Opozycyjne działanie pani Shostak i rozebranych pań polegające na wydawaniu z siebie krzyku i zrzucanie staników to zbrodnia czy raczej śmieszność?

Obrazek użytkownika angela

22-06-2021 [17:55] - angela | Link:

Od fast food,ów Korwinowi się pogłębiło.