Publicysta "Najwyższego Czasu" broni PiS

W środowisku "Najwyższego Czasu" a także innych organów prawicy niepisowskiej panowało przekonanie, że "PiS i PO to jedno zło". Okazuje się, że nie wszyscy tak myślą: autor "Najwyższego Czasu" Tomasz Cukiernik uważa, że PiS jest lepsze od PO.

"Tak, wolę rząd PiS-u niż PO, choćby dlatego, że kiedy w latach 2005-2007 rządziło PiS, obniżono szereg podatków czy zredukowano deficyt budżetowy. I bardzo dobrze, że po wyborach PiS przejmuje kolejne ośrodki władzy z rąk PO i PSL – w końcu je wygrali i mają do tego pełne prawo(...)I nie wydaje mi się, by realizacja obietnic PiS-u spowodowała większe spustoszenie w wydatkach publicznych niż zwiększenie o ponad 100 procent zadłużenia publicznego, co miało miejsce za rządów PO-PSL. Mimo wszystko rządy PiS-u to chyba jednak zmiana na lepsze."- pisze Tomasz Cukiernik.

Publicysta "Najwyższego Czasu" w swoim artykule [a]http://nczas.com/wiadomosci/po..."Wolę PiS niż PO"[/a] podjął się obrony Prawa i Sprawiedliwości. Cukiernik przypomina, że pierwsza trybunał zawłaszczyła Platforma Obywatelska a PiS dzisiaj przywraca praworządność.

Autor również nie widzi niczego zdrożnego w podjęciu przez PiS tematu katastrofy smoleńskiej. Cukiernik zwraca uwagę, że przyczyny tej tragedii w dalszym ciągu nie zostały wyjaśnione i przypomina, że w tej tragedii zginęła elita polskiego państwa.

Cukiernik nazywa wybór Prawa i Sprawiedliwości przez społeczeństwo zmianą: "Autorowi artykułu już w leadzie nie podoba się to, że Polacy w ostatnich wyborach parlamentarnych wybrali ZMIANĘ, ale nie zastanawia się, dlaczego tak się stało. Bo chyba nie dlatego, że tak wspaniale żyło się Polakom pod rządami umaczanej w gigantycznych aferach korupcyjnych postpeerelowskiej PO. Otóż Polacy wybrali ZMIANĘ, bo mieli dość rozkradania Polski przez władze, które wysłały ponad 2 miliony naszych rodaków na emigrację zarobkową."- czytamy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

04-12-2015 [11:47] - gorylisko | Link:

no to się chwali... ciekawe czy jkm to zrozumie... dla mnie jest moskiewską q*rwą...
niniejszym, oświadczam, że w/w termin q*rwa zarezerwowałem w swoim słowniku tylko i wyłącznie dla sprzedajnych polityków... za takowego mam jkma...
w/w terminu nie stosuję wobec osób płci żeńskiej z urodzenia

Obrazek użytkownika Magdalena Figurska

04-12-2015 [17:04] - Magdalena Figurska | Link:

Fajne określenie "prawica niepisowska". Ja poszłabym o jeden most dalej i powiedziała "prawica putinowska". Pozdr.