Jak to srogi Joe wezwał carka Putina na dywanik-widz. z USA

Obrazek pochodzi z reddit com
Cytat z mareczka w. „ ...Obama miał taki pomysł, ale mu to skutecznie wybiliśmy z głowy”. Jeśli mareczek w. zasiada w gremiach decydujących o amerykańskiej polityce, to tylko winszować noekonom takiego kluczowego doradcy. 
Znowu mareczek w. popełnił tekst o rojeniach amerykańskich neokonów o hegemonii amerykańskiej na XXI wiek, z czym sie zresztą nie kryli od czasów Ronalda Reagana, który to wyniósł ich do władzy nad polityką zagraniczną USA. Od czasów Reagana następuje zaangażowanie militarne USA w interesie przede wszystkim Izraela na Bliskim Wschodzie. Szczytowe osiągnięcie dla neokonów następuje za prezydentury najgorszego prezydenta w historii USA, G.W. Busha, kiedy to dochodzi do tzw. drugiej wojny w Zatoce, kiedy to po irackim blitzkriegu, neokoni chcieli by USA uderzyły na Iran, ale dowództwo wojskowe zdecydowanie się temu sprzeciwiło. Nastąpiła więc walka o stabilizację Iraku, która to zakończyła się w 2008 roku totalną katastrofą, którą aby ukryć przed Amerykanami, uruchomiono potężny kryzys finansowy, za którą tzw. rynki finansowe zażądały 16 bilionów USD łapówki, którą błyskawicznie otrzymały na koszt podatnika amerykańskiego. Z drugiej strony robiono wszystko, by nie wyszła prawda, że prawdziwym zwycięzcą drugiej wojny w Zatoce okazał się Iran. 
W tej chwili trwa dobijanie wpływów amerykańskich w Iraku, gdzie Iran, Rosja, Chiny, Turcja testują swoje najnowsze rodzaje bronii, głównie na bojówkach wspieranych przez Zachód i Izrael. Natomiast królikiem doświadczalnym wojsk amerykańskich pozostaje wojsko i ludność cywilna Syrii.Tak więc Iran wybił skutecznie z zakadzonych łbów neokonów Wielki Izrael, zaś ostatnim aktem dobijającym propagandowo niezwyciężony Izrael, było skuteczne uderzenie irańskiej rakiety na najbardziej ponoć strzeżony izraelski ośrodek atomowy. 
Od czasów starożytnych po czasy obecne, aby prowadzić skuteczne wojny, potrzebne są przede wszystkim pieniądze. Ameryka już ich nie ma, gdyż dalsze finansowanie wojen będzie skutkowało potężną inflacją, która to dla gospodarki każdego kraju jest zabójcza. A w dzisiejszej Ameryce, dzięki polityce ekipy Bidena inflacja się rozkręca. Najlepiej widać to na stacjach benzynowych, gdzie pomimo spadku popytu cena wzrasta galopująco. Ja osobiście tankuję na stacji, gdzie jest najtaniej, za Trumpa płaciłam 1.80 za galon, a teraz płacę 3.45 USD, a ceny idą w górę codziennie. 
Pańskim neokonom z którymi jak się domyślam, mareczek w. współdecyduje o amerykańskiej polityce, sądząc po tym co mareczek w. wypisuje, znowu się zamarzyło zawojować świat, z tą tylko różnicą, że jeszcze za G.W. Busha, Ameryka była niekwestionowaną potęgą militarną na świecie. Ale pod przywództwem neokonów, zwłaszcza Paula Wolfowitza, który to był autorem planu zmiany reżimów na B.W., skończyło się to najgorszą klęską pod każdym względem w historii Ameryki. 
Za prezydentury Trumpa niejaki John Bolton również przygotował plany pewnej wygranej wojny z Wenezuelą i również skończyło się to wielką kompromitacją. Za co sie nie wezmą neokoni, wszystko zawsze kończy sie wielką, widowiskową klapą. Mam wrażenie, że albo Pan jest potwornie zaślepiony wizją świata neokonów, albo Pan rozważa sytuacje Ameryki, nie mając zielonego pojęcia, co się dzieje wewnątrz Ameryki. 
Napisałam o tym w poprzedniej notce, więc teraz tylko uzupełniam. Walka z białym rasizmem sie nasila, czego przykładem jest skandaliczny wyrok wydany w tzw. sprawie Georga Floyda. Pod względem redystrybucji bogactwa następuje coraz większy rozdział, gdzie już 5% miliarderów kontroluje 90% bogactwa USA. Nie jest to nie tylko dla USA, ale i dla każdego kraju sytuacja bardzo niezdrowa, zwłaszcza kiedy miliarderzy i ich firmy nie płacą żadnych podatków dochodowych. Jak się takie kraje nazywało, mareczku w.? Republikami bananowymi. 
Czy Pan sądzi że ci miliarderzy zrobią zrzutkę na nowe kosztowne zabawki zbrojeniowe dla US. Army? Niby dlaczego mieliby to zrobic. Najbardziej autentyczny miliarder i najbogatszy obecnie człowiek na świecie Jeff Bezos, jest zajęty własną prywatną podróżą w kosmos. Gospodarka amerykańska w obecnym stanie nie jest w stanie utrzymać żadnych nowych wojen amerykańskich. Miliarderzy nie dadzą złamanego centa na uzbrojenie US Army, zaś zbiedniała w wyniku zamknięcia z powodu pandemii gospodarki klasa średnia, sama potrzebuje zastrzyku finansowego. Trump podczas kampanii obiecał pożyczki federalne dla klasy średniej, zaś Biden woli wspierać multi-kulti, teorię rasy krytycznej, oraz walkę z białym terroryzmem wewnętrznym, czemu dał wyraz podczas swojego przemówienia w Tulsie. 
Do tego dochodzi kryzys graniczny, dzięki czemu wlewają sie do Ameryki w pierwszej kolejności wszelkiej maści przemytnicy narkotyków oraz niepiśmienni latinos. Armia USA, która ma walczyć z Chinami, jest poddawana czystkom etnicznym w imię teorii rasy krytycznej, czyli przede wszystkim parytety rasowo-ilościowe. Symbolem walki z rasizmem w armii jest jeden z dowódców sił kosmicznych, który został zwolniony za krytykę wdrażania teorii rasy krytycznej do armii.

Najgorsze zaś jest to, że nowy szef CIA wziął na poważnie teorię rasy krytycznej i też do wywiadu przyjmuje osoby z klucza rasowego. Na pewno jest to ciekawy eksperyment. Jeszcze parę słów o Chinach.
Wszyscy miliarderzy chińscy są z nadania komunistycznej partii i ściśle z nią współpracują. Jakakolwiek kariera biznesowa nigdy by nie powstała bez zgody chińskich komunistów. A to znaczy że to co w USA jest własnością chińskich biznesmanów, jest naprawdę własnością KPCh. Dwa miesiące temu okazało się, że zakłady przetwórstwa wieprzowiny należą do chińskiego biznesu. Tak naprawdę nikt nie wie, ile dokładnie firm z Wall Street jest własnością Chin, gdyż Chińczycy kupowali wszystko poprzez podstawionych ludzi. FBI doskonale wiedziało jakie to są firmy, ale potworna korupcja w Waszyngtonie, jak również w samym FBI, ciągle uniemożliwia przeprowadzenie rzetelnego śledztwa. Należałoby wyaresztować prawie cały Kongres USA i pracowników administracyjnych. 
Ponadto Ameryka nie dość że ma władze skorumpowane na każdym szczeblu, to jeszcze ma wobec właśnie Chin potworny dług, zaś Chiny są wierzycielem największym. Wystarczy że Chiny sprzedadzą amerykańskie obligacje i wcale nie potrzeba wojny, by położyć Amerykę na łopatki, gdyby w tych chorych neokońskich łbach roiła się myśl o wojnie Ameryki z Chinami. 
Wojna Ameryki z Chinami zagraża przede wszystkim interesom amerykańskich korporacji, które tylko w samym Wuhan zainwestowały lekko licząc grubo ponad 10 bilionów USD. Czy mareczek w. zastanowił się że lobby korporacji pozwoli Bidenowi na wojne z Chinami, by przepadły wielobionowe inwestycje? To właśnie dlatego Trump został odsuniety od władzy, gdy jako prezydent spoza układu, rozpoczynał wojnę gospodarczą z Chinami w obronie amerykańskiego przemysłu. 
I co sie wtedy okazało? Że Ameryka aż 90% lekarstw produkuje w Chinach. Materiałów budowlanych sprowadza sie z Chin w podobnych ilościach co lekarstwa. Nie mówiąc juz o elektronice użytkowej. Gigant handlu internetowego Amazon 80% swoich produktów firmowanych przez Amazon sprowadza z Chin. To samo dotyczy części samochodowych. I kto kogo mareczku w. może złapać za gardło? Wcześniej firmy, które zainwestowały w Chinach ogromne pieniądze, zrobią przewrót w Waszyngtonie, niż pozwolą neokonom Bidena na wojnę Chinami. 
Wracając do spraw rosyjsko-amerykańskich, gdzie jak twierdzi mareczek w. srogi Joe wezwał na dywanik carka Putina, to moim zdaniem, o czym pisze zresztą amerykańska prasa, spotkanie odbywa sie na prośbę strony amerykańskiej. Moim zdaniem spotkanie będzie miało bardzo nierówny przebieg, gdyż to Rosjanie nają o wiele wiecej atutów. To Amerykanie jeśli zdecyduja sie na konfrontację z Chinami, będą musieli sobie zapewnić neutralność Rosji. Przy okazji warto przypomnieć mareczkowi w., że to nie Rosja idzie na konfrontację z Chinami tylko Ameryka. 
Ponadto Rosjanie mają ciągle w ręku od kilkunastu lat najważniejszy atut, który jest zapominany przez wszystkich polskojęzycznych blogerów, jakim jest Edward Snowden. Przypominam, że Snowden kosztował Amerykanów setki miliardów dolarów, jesli nie biliony, Dostał się w ręce Rosjan przez rozdętą pychę i głupotę neokonów, którzy doradzili Obamie jak najsurowsze restrykcje wobec tego najzdolniejszego amerykańskiego kryptografa. Nie jest wiadomo do końca, co Snowden wiedział o tajemnicach CIA i NSA, ale cała wiedza jaką posiadał Snowden, aż do dzisiaj stała się własnoscią Rosji. Trudno jest ocenić, ile wiedza Snowdena będzie jeszcze kosztować Amerykę, ponieważ Snowden był i jest nadal największym ekspertem od szyfrowania i deszyfrowania danych wywiadowczych. 
Jak więc widzi mareczek w. neokoni zrobili wspaniały prezent carkowi Putinowi pare lat temu, swoją głupotą i ciasnym umysłem. Z takimi monstrami intelektualnymi mamy teraz po stronie amerykańslkiej, których reprezentuje sekretarz stanu Blinken. Czy mareczek w. mysli że ekipa Putina jest na poziomie intelektualnym Amerykanów, czy może reprezentuje wyższy poziom. 
Czy mareczek w. myśli, że jak srogi Joe wezwie carka Putina na dywanik, to carek Putin od razu odda Krym Ukrainie, czy też wycofa swoje wojska z Donbasu? Albo jak zarząda od carka Putina wycofania swoich wojsk z Syrii, to Putin zrobi to w podskokach. 
Mareczek w. twierdzi, że wyłuskanie Ukrainy dla Zachodu było największym sukcesem polityki amerykańskiej. Przecież głównym celem zamachu stanu na Ukrainie było przejęcie bazy rosyjskiej w Sewastopolu, oraz co za tym idzie całego Krymu, Jak widzielismy Rosjanie w sposób wręcz pokazowy wybili ametrykańksim neokonom marzenia o Krymie w ciągu paru dni, zaś największym rozczarowaniem dla Amerykanów była postawa ukraińskiego wojska, które bez jednego strzału oddało Krym pod władanie Rosji. 
Kończąc moim zdaniem lepiej niech mareczek w. zajmie sie pisaniem o polskich sprawach, ponieważ jego wiedza i uwagi na temat wspólczesnego świata, a zwłaszcza Ameryki jest infantylna.

https://www.salon24.pl/u/slepamanka/1142922,jak-to-srogi-joe-wezwal-carka-putina-na-dywanik-widziane-z-usa

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-06-2021 [21:35] - u2 | Link:

A jakież to "interesy" mają Chiny i Rosja w Iraku, czy Iranie ?

Mój znajomy był trenerem w pewnej dyscyplinie sportowej w Iranie, ale to lata świetlne od Iraku. Znajomy niedawno umarł, choć był względnie młody. Zdrowo to nie wyglądał, nie wydaje mi się, że umarł przez seryjnego.

 

Obrazek użytkownika J z L

14-06-2021 [21:54] - J z L | Link:

A jakież to "interesy" mają Chiny i Rosja w Iraku, czy Iranie ?
Bombowe

Obrazek użytkownika u2

14-06-2021 [22:04] - u2 | Link:

@ JzL

To już wyspecjalizowane służby ocenią, czy samobójcy bombowi pochodzą z Iranu i Iraku, czy też Afganistanu, Pakistanu i okolic. :)

Obrazek użytkownika Niezalogowany

15-06-2021 [12:18] - Niezalogowany | Link:

"aby prowadzić skuteczne wojny, potrzebne są przede wszystkim pieniądze. Ameryka już ich nie ma,"
CZarne budżety są w USA zasze obfite i wystarczające.

"miliarderzy zrobią zrzutkę na nowe kosztowne zabawki zbrojeniowe dla US. Army?"
Tak, robią to regularnie. Odpowiednie doinwestowanie badań i rozwoju realizowanych dla rządu są warunkiem otrzymywania lukratywnych kontraktów.

"Edward Snowden"..."
"najzdolniejszego amerykańskiego kryptografa"
Snowden nie był nigdy kryptografem. Pracował jako administrator techniczny w biurze firmy współpracującej z CIA. Czyli był takim panem Edkiem od instalowania drukarek w biurze.

"Nie jest wiadomo do końca, co Snowden wiedział o tajemnicach CIA i NSA"
Tylko ułamek tego, co same NSA i CIA uznały za warte podzielenia się z współpracującymi z nimi firmami.
Czyli w praktyce nic krytycznego dla amerykańskiego środowiska wywiadowczego.

"Snowden był i jest nadal największym ekspertem od szyfrowania i deszyfrowania danych wywiadowczych."
Snowden nie jest i nigdy nie był kryptologiem. Nie jest ekspertem od deszyfrowania czegokolwiek, co poznać można po tym, że programy i zabezpieczenia które czasami poleca swoim fanom okazują się trywialnie łatwe do obejścia lub pokonania.

"Chiny sprzedadzą amerykańskie obligacje i wcale nie potrzeba wojny, by położyć Amerykę na łopatki, gdyby w tych chorych neokońskich łbach roiła się myśl o wojnie Ameryki z Chinami"

Popularny, ale nieprawdziwy mit. Kontrolując systemy bankowe na całym świecie USA mogą w kilka sekund unieważnić swoje długi, zostawiając Chiny z najdroższymi na świecie bezwartościowymi obligacjami.

"Gigant handlu internetowego Amazon 80% swoich produktów firmowanych przez Amazon sprowadza z Chin. To samo dotyczy części samochodowych. I kto kogo mareczku w. może złapać za gardło? "

Amerykańskie firmy samochodowe bo po wtopie Chin z koronawirusem już wyprowadzają się z Chin z powrotem do USA.
Amazon to handel detaliczny, gadżety dla dzieciaków i dorosłych. Nikt nie "złapie USA za gardło" Amazonem. Raczej odwrotnie, kiedy Amazon porzuciłby Chiny, straty chińskie liczone byłyby w miliardach dolarów, a to łatwo wywołałoby bunt chińskich mas przyzwyczajonych do lepszego życia za amerykańskie pieniądze. I kto tu kogo trzyma za gardło?

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [12:28] - Pers | Link:

Brawo USA!
"Kamala Harris jest pierwszym urzędującym wiceprezydentem, który wziął udział w marszu LGBT. Wraz z prezydentem Joe Bidenem, który mieni się katolikiem, zamierza przeforsować tzw. ustawę o równości, dzięki której możliwe będzie napiętnowanie przedsiębiorców, którzy odmówią usługi osobom LGBT, ze względu na wyznawane wartości. „Amerykanie LGBTQ, chcę, żebyście wiedzieli: widzimy was. Słyszymy was” – napisała na Tweeterze Kamala Harris.
Taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca w historii Stanów Zjednoczonych. Wiceprezydent Kamala Harris zamieściła na Twitterze zdjęcie, na którym którym widać jak wraz z mężem paraduje na sobotnim marszu „Dumy” LGBT w stolicy USA.
Harris także przemawiała podczas marszu.
Świętujemy wszystkie osiągnięcia, ale musimy uchwalić "Ustawę o równości". Musimy upewnić się, że nasza społeczność transpłciowa i nasza młodzież są chronieni
- mówiła wiceprezydent.
Ustawa, którą próbują przeforsować Biden i Harris, pozwoli na zmuszanie ośrodków adopcyjnych do przekazywania dzieci w ręce par homoseksualnych, czy też napiętnowanie przedsiębiorców, którzy odmówią wykonania zlecenia parze tej samej płci, ze względu na wyznawane wartości."

Hahahahahahahahahahahahahaha :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [13:05] - Pers | Link:

Amerykanie cały czas płacą za zamordowanie gen. Soleimaniego.
Następna rata (z pewnością nie ostatnia).

Wybuch bomby w amerykańskiej bazie w Bagdadzie, stolicy Iraku, zabił czterech żołnierzy i uszkodził jeden z ich konwojów.
Według informacji opublikowanych we wtorek przez kanał Saberin News Telegram, zeszłej nocy aktywowano improwizowany ładunek wybuchowy (IED, od angielskiego akronimu) i eksplodował, gdy karawana przejeżdżała z zapasami logistycznymi należącymi do Stanów Zjednoczonych do sektora wojskowego Międzynarodowego Portu Lotniczego w Bagdadzie.
Grupa o nazwie „Międzynarodowy Ruch Oporu” wzięła odpowiedzialność za atak, który uszkodził konwój składający się z dwóch białych Land Cruiserów i dwóch pojazdów wojskowych i zabił czterech żołnierzy na pokładzie Land Cruisera.

„Z pomocą Boga Wszechmogącego byliśmy w stanie przeprowadzić operację wewnątrz bazy okupantów na lotnisku w Bagdadzie” – czytamy w notatce.
Saberin News, powołując się na ekspertów, poinformował, że grupy irackie zaczęły używać precyzyjnych dronów i pocisków do przeprowadzania operacji przeciwko obcym siłom w ich kraju.
Konsultowani eksperci dodają, że rozpoczęta niedawno operacja z bazą Victory potwierdza, że ​​ugrupowania irackie są już w stanie osiągnąć dowolny cel w dowolnym momencie.
Kilka minut później Saberin News poinformował, że inny amerykański konwój logistyczny został zaatakowany w południowym Bagdadzie. Źródło nie podało dalszych szczegółów na temat drugiej operacji, a tak zwana koalicja pod przewodnictwem Waszyngtonu również nie skomentowała.

Dzieje się tak, podczas gdy narodowe oburzenie z powodu przedłużającej się obecności wojskowej USA w Iraku wciąż rośnie. W rzeczywistości irackie grupy oporu, jak również większość nurtów politycznych w kraju arabskim, domagają się, aby wojska amerykańskie opuściły Irak, w przeciwnym razie będą traktowane jako „oddziały okupacyjne”.
Jednak Stany Zjednoczone zignorowały apele wzywające do wycofania swoich wojsk z Iraku, a nawet rozbudowują niektóre ze swoich baz w tym kraju, umacniając swoją okupacyjną obecność.
Walka z okupantami ze Stanów Zjednoczonych będzie kontynuowana i będzie coraz intensywniejsza, powiedział rzecznik irackiego ruchu oporu.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

15-06-2021 [16:49] - Niezalogowany | Link:

"zamordowanie gen. Soleimaniego"
Errata. Winno być: "likwidacja terrorysty Kremla".

"grupy irackie zaczęły używać precyzyjnych dronów i pocisków"
Dostarczonych przez Rosję.

"Walka z okupantami ze Stanów Zjednoczonych"
Errata. Winno być: "terrorystyczne ataki sterowane i sponsorowane z Kremla".

Obrazek użytkownika J z L

15-06-2021 [18:39] - J z L | Link:

Ale przeciez po gadzie Sulejmanim zostaly relikwie
Jego uszy

Obrazek użytkownika Niezalogowany

15-06-2021 [18:45] - Niezalogowany | Link:

"Ale przeciez po gadzie Sulejmanim zostaly relikwie"

No to niech "iraccy" powstańcy z Kremla się do tych uszu modlą ;)

Obrazek użytkownika J z L

15-06-2021 [21:21] - J z L | Link:

i koty......perskie koty

Obrazek użytkownika Pers

15-06-2021 [20:09] - Pers | Link:

Mieszkańcy syryjskiej wioski na północy prowincji Hasaka zatrzymali amerykański konwój wojskowy próbujący przekroczyć terytorium ich wioski. Syryjscy cywile zablokowali drogę, skandowali antyamerykańskie hasła i dosłownie wyrzucali okupantów z ich osiedla.
Materiał filmowy SANA News wyraźnie pokazuje, jak nieuzbrojeni lokalni mieszkańcy bez żadnego strachu odpychają amerykańską armię, uniemożliwiając jej przejście.
https://youtu.be/YcJFxCxyKwA

W lipcu zeszłego roku mieszkańcy tej osady rzucali kamieniami w amerykański konwój wojskowy.
Wcześniej patrole amerykańskie zostały zatrzymane przez rosyjskie wojsko, gdy próbowały przejść przez ten obszar i przemieścić się na południe od Hasaki. Rosjanie otoczyli teren pojazdami opancerzonymi i wezwali śmigłowce bojowe jako ostrzeżenie. Próby rozszerzenia obecności wojsk okupacyjnych USA w Syrii zostały zablokowane.
Obecność wojsk amerykańskich w tym kraju jest całkowicie nielegalna, bez zezwolenia rządu Damaszku, a tym bardziej mandatu ONZ, w przeciwieństwie do sił rosyjskich, o których pomoc oficjalnie zwrócił się rząd Damaszku w celu wsparcia walki z uzbrojonymi grupami terrorystycznymi wspieranymi m.in przez USA, Izrael, Arabię Saudyjską i Turcję.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

15-06-2021 [21:10] - Niezalogowany | Link:

"Syryjscy cywile zablokowali drogę, skandowali antyamerykańskie hasła i dosłownie wyrzucali okupantów z ich osiedla"

Ruscy to jednak są dobrzy w robieniu szopek. W PRL rolnicy skandowali przeciwko zrzucaniu na kraj stonki przez Amerykanów :)

Obrazek użytkownika J z L

16-06-2021 [19:57] - J z L | Link:

Słucham konferencji Bidena powiem delikatnie ględzi jak potłuczony w kółko to samo żadnych konkretów
A twarz Putina wygląda jak maska woskowa.
Jak Lenin

Obrazek użytkownika Pers

16-06-2021 [20:05] - Pers | Link:

husky
Ja obejrzałem uważnie obydwie konferencje i wiem dlaczego Biden bał się wystąpić z Putinem na wspólnej konferencji.
Putin rozjechałby go jak walec żabę.
Putin odpowiadał na pytania dziennikarzy rosyjskich i zachodnich i kilku zagiął.
Biden odpowiedział na kilka pytań WYŁĄCZNIE amerykańskich dziennikarzy. Oczywiście tylko te przygotowane bo jak skończyła się lista to wziął marynarkę i uciekł.
NAWET JEDNEGO SŁOWA o NS2 :)))

Oj husky... Ciężko być amerykańskim trollem, nie?
Czytaj uważnie moje notki a prawda (może) cię wyzwoli :))))))

Obrazek użytkownika J z L

16-06-2021 [23:00] - J z L | Link:

Czytaj uważnie moje notki 

no poczytam jak założysz sobie portal, bo ten  wcześniejszy zdechł

Obrazek użytkownika Pers

16-06-2021 [23:05] - Pers | Link:

husky
Nic nie zdechło :)
A moje notki są przedrukowywane przez najlepsze, polskie portale :)))))))

Obrazek użytkownika J z L

17-06-2021 [08:11] - J z L | Link:

A moje notki są przedrukowywane przez najlepsze, polskie portale :)))))))
Lubie twoje dowcipy
I ja mam swoje ulubione

Siedzą farmer ze Szperaczem w barze. 
Farmer pyta się Szperacza: 
- Co dostałeś na gwiazdkę od żony? 
- A wiesz, urodziło mi się dziecko. 
- To gratuluję! 
- Ale wiesz, żona złożyła się na ten prezent z sąsiadem.

Obrazek użytkownika Pers

16-06-2021 [23:10] - Pers | Link:

husky
Trzeba jednak jasno powiedzieć, że Putin to jednak matoł.
To co mu Biden musiał tłumaczyć cztery godziny to nasz pan prezydent zrozumiał w minutkę :)

Obrazek użytkownika J z L

17-06-2021 [07:11] - J z L | Link:

Trzeba jednak jasno powiedzieć, że Putin to jednak matoł.

Stiopa
Ameryki to ty jednak nie odkryłeś.Tylko czemu tak głośno o tym piszesz.
Ciężko być rosyjskim trollem, nie?