Skandaliczne sceny na Monte Cassino. Białoruska delegacja

"Dziś cmentarz Polski w Monte Cassino został dosłownie sprofanowany przez delegację białoruskiego dyktatora Łukaszenki" - poinformowało Muzeum Monte Cassino. Białorusini, z przedstawicielami lokalnych władz, złożyli tam wieńce i kwiaty m.in. ze znakami sierpa i młota. Pisze prasa w tym niezależna. pl (https://niezalezna.pl/399425-s...)

Polacy zdobyli 18 maja1944 roku Monte Casino. Co mu temu Łukaszence? Chory, nawiedzony a może starcza demencja tak daleko posunięta u tego pastucha krów i oborowego.?

Stosunki pomiędzy Białorusią a Polską są ostatnio napięte. Polskie władze otwarcie potępiają represje, jakie ze strony reżimu Łukaszenki spotykają Polaków mieszkających na Białorusi. W Polsce gościła też liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska. To wszystko sprawia, że sam Łukaszenka wielokrotnie negatywnie wypowiadał się o naszym kraju. Dziś dolano oliwy do ognia. I to w miejscu symbolicznym - na Monte Cassino...

Przypomnę Łukaszence że więcej Białorusinów i Rosjan było w SS RONA Dywizji Niemieckiej sowieci. Mordowali oni z Hitlerem Niemcami razem - Polaków w Powstaniu Warszawskim 1944 r. I wbrew potocznej opinii było więcej morderców SS RONA itp z Rosji i Białorusi itp. niż z Ukrainy. Pisze o tym prof. Norman Davies.

Mogli te banery Mussoliniemu złożyć bo on był sojusznikiem Hitlera a Hitler od 1939 roku do 1941 roku był sojusznikiem Stalina. A Stalin to guru Putina i Łukaszenki.

Wszelkie gnidy lewackie, komunistyczne i niemieckie atakują w różny sposób ponieważ nie podoba się im to że w Polsce dzieje się dobrze i Polska gospodarczo rośnie w siłę. Takiemu ruskiemu, czy dla niemca nie potrzebna jest silna Polska, potrzebna im Polska biedna bo wtedy naród Polski jest łatwy do zastraszenia i manipulowania, bo będzie biedny, a jak będzie biedny to będzie zbierać szparagi u Niemca. To co powinniście pisać tutaj to być dumnym Polakiem i wspierać Polskę i obecny rząd, który sprawił że Polska ma najniższe bezrobocie w Europie. Nikomu nie śniło się ze tak będzie, a jednak stało się to, jednak jest to możliwe że Polska może być silnym krajem, jednak my sami musimy być patriotami, a nie c...mi patrzącymi na zdrajców którzy za granicą robią karierę, ze wrócą na białym koniu, tak jak Tusk, ale zostanie wygwizdany i tego się ci zdrajcy ojczyzny boją.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

14-06-2021 [06:56] - u2 | Link:

"I wbrew potocznej opinii było więcej morderców SS RONA itp z Rosji i Białorusi itp. niż z Ukrainy. Pisze o tym prof. Norman Davies."

To bardzo ciekawe, zgadza się jednak z moimi obserwacjami tych nacji. Współczesna Ukraina to sojusznik Polski, zaś ZBiR upatrzył sobie wroga w Polsce.

Rząd PO-PSL prowadził politykę na klęczkach wobec Rosji, wiec wkopał i Ukrainę oraz oddał Białoruś w łapki Rosji zimnego czekisty Putina.

Zobaczymy co przyniesie spotkanie Bidena z Putinem. Potem Biden ma spotkać sie z Zełeńskim. Oczekuję najgorszych scenariuszy, zwłaszcza dla Ukrainy. :-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2021 [07:55] - Marek1taki | Link:

"Rząd PO-PSL prowadził politykę na klęczkach wobec Rosji, wiec wkopał i Ukrainę oraz oddał Białoruś w łapki Rosji zimnego czekisty Putina."
Nastał rząd PiS i Andrzej Duda i kontynuują tą politykę, a nawet w ostatnim roku prześcignęli swych POprzedników w robieniu łaski Putinowi z nakazu zachodniej międzynarodówki komunistycznej. Łukaszenka chciał się integrować z Polska i Europą ale systematycznie był izolowany. Teraz zdziwienie, że gra jak mu Putin każe. Czas lawirowania wbrew zewnętrznym naciskom się skończył i nie Łukaszence zawdzięczamy pogorszenie naszej sytuacji politycznej tylko popieranie lewicowej agentury prounijnej i prorosyjskiej w jednym, którą reprezentuje Biełsat i Cichanowska.
Rok temu był czas by zaprosić Łukaszenkę pod Grunwald a pod Monte Cassino jak najbardziej również jest jego miejsce. Niby skąd pochodziły wojska walczące pod Grunwaldem i Monte Cassino? Z terenów dzisiejszej Białorusi. Anders miał przecież pod swoją komendą samych kresowiaków.
Gest Łukaszenki wysłania delegacji pod Monte Cassino trzeba odczytać jako kolejną próbę zaznaczenia swoich związków z kim? Zgaduj zgadulo czy z Rosją, czy z Niemcami czy z Polską?

Obrazek użytkownika Tezeusz

14-06-2021 [08:36] - Tezeusz | Link:

Marek !
Ale dla Krsowian mordowanych przez Sowieckie bydło katów spod Katynia, zsyłanych na Syberię, wyniszczanych prawie do zera - flaga z sierpem i młotem....brrrrrrrrr samo gówno !
Polecam tam jest odpowiedż
https://naszeblogi.pl/58498-pi...

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2021 [08:50] - Marek1taki | Link:

To prawda, że Polska honoruje te symbole totalitaryzmu na oficjalnym przedstawicielstwie Białorusi w Warszawie. To fakt, że Łukaszenka dwadzieścia parę lat temu zmienił Pogoń na symbole sowieckie. Można było to zmienić drogą współpracy.
Problem jest z Dudą i Morawieckim, że działają odwrotnie w obcym interesie, a składanie wieńców pod pomnikami niezłomnych a potem pod pomnikiem ofiar kolaborantów wojny polsko-sowieckiej 1945r. jest kolejnym przykładem. Oni nie chcą współpracy wokół tego co nas łączy - I Rzeczpospolita - tylko podkreślają fałszywą symbolikę.
To samo z Ukrainą. Tu nie odwołujemy się do tradycji Rusi Kijowskiej i I RP tylko do honorowania banderowców mordujących Polaków na Wołyniu. Realizują bardzo dobrą politykę wrogów Polski.

Obrazek użytkownika u2

14-06-2021 [09:00] - u2 | Link:

@Tezeusz

Marek1taki to poputczik Persila, więc dyskusja z nim nie ma większego sensu. Z czekistami sie nie dyskutuje, do czekistów się strzela w obronie własnej :-)

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-06-2021 [10:13] - Marek1taki | Link:

@u2 A kim jest prezes Kaczyński zawierając sojusz z Czarzastym, którego wyzwoliła 17 IX Armia Radziecka?