PiS i PO- to nie jest jedno zło.

Swojego czasu Rafał Ziemkiewicz tłumacząc swoje poparcie dla Ruchu Narodowego stwierdził, że w przeciwieństwie do PiS narodowcy są gwarantem zdecydowanej zmiany.

Ziemkiewicz tłumaczył, że PiS może nie mieć determinacji oraz woli, aby radykalnie zmienić Polskę. Jak widać redaktor Ziemkiewicz nie miał racji, ponieważ od początku swoich rządów PiS idzie na totalną konfrontację z systemem III RP, co się nie podoba jego koledze Łukaszowi Warzesze.

Ale chodzi mi o coś innego. Ile razy to ja słyszałem, że PiS i PO to jeden układ, jedno zło. Czy to dlatego media III RP wywołują antypisowską histerię? Czy to dlatego Niemcy głoszą w Polsce faszystowskie rządy? Czy to dlatego, że PiS pochodzi z jednego układu? Widać teraz ten nonsens?

Ale ja dobrze wiem, że ta teza była głoszona z powodu politycznych kalkulacji. Bo jak można przekonać wyborcę o prawicowych przekonaniach, żeby nie głosował na PiS. Tylko w ten sposób, że to są tacy sami zdrajcy jak PO- bo cóż można innego powiedzieć. Skoro samemu nic się nie potrafi w polityce zdziałać; skoro się zazdrości swoim konkurentom sukcesu to się mówi, że oni są tyle samo warci co ci złodzieje z PO.

Stanisław Michalkiewicz na przykład twierdzi, że PiS to stronnictwo amerykańsko-żydowskie i oczyszczanie państwa jakiego PiS obecnie dokonuje robi na polecenie Waszyngtonu. Nie potrafi jednak wytłumaczyć jednej rzeczy: skoro PiS jest agenturą żydowską to dlaczego Michnik tak bardzo nienawidzi tej partii. Czy to nie brzmi absurdalnie?

Dzisiaj skorumpowane elity III RP mogą zostać w końcu obalone i wymienione i to dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zatem zamiast jego krytykować należy mu się nisko pokłonić i grzecznie podziękować.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

29-11-2015 [08:05] - mada | Link:

Prostaczkom się wydaje, że obrażanie prezesa Kaczyńskiego nobilituje. Automatycznie stają się ludźmi rozumnymi i bliżej im do salonu.

Obrazek użytkownika Jabe

29-11-2015 [08:57] - Jabe | Link:

Gdy PO doszło do władzy i zaczęło rugować postpisowskie przeżytki, propisowskie media też krzyczały. Poprostu media pierwszego obiegu są głośniejsze. Niewątpliwie wiele wpływowych osób boi się, że zostanie odepchnięta od koryta. Na tym może się skończyć, albo nie. Na prawdziwe efekty trzeba będzie poczekać.

Wątpię, czy redaktor Michalkiewicz miał akurat na myśli żydokomunę. Bez uproszczeń proszę.

Obrazek użytkownika cassiodorus

29-11-2015 [11:34] - cassiodorus | Link:

Jego czytelnicy takich watpliwości nie mają, wiedzą doskonale że Kaczyński to agent żydowsko-waszyngtoński, nazywany jest przez niektórych banderosławem
Macierewicz to agent pentagonu, takie podłości wygłaszają nawet katoliccy wielbiciele pana Staśka, powołując się przy tym na Rany Chrustusa i Jego Bolesną Mękę..Chodzi oczywiście nie tylko o Staśka, ale o szeroki front tzw konserwatystów odrzucających Kościoł [to też masoni i inne diabły] mniej ub więcej..
To są prawdziwe efekty podłej i oszczerczej publicystyki, nienawiść jaka się rozlewa między nawet nie polakami, a tą resztką katolików jest czymś realnym..Zły różnymi narzedziami się posługuje

Obrazek użytkownika umpa lumpa

29-11-2015 [11:29] - umpa lumpa | Link:

hmm,- Ziemkiewicz, Ziemkiewicz?
czy to nie ten "niepokorny" co to chadzal na seminaria przy grilu u Giertycha a ten z kolei przyznal ze byl koalicjantem Kaczynskiego tylko po to zeby rozsadzic rzad od srodka?