Do jakiej wolności słowa doszliśmy?

Wolność słowa. w dzisiejszych czasach jest źle pojmowana. Ludzie nie doceniają dobra, wartości i plują na nie.
Gnoją tych, którzy mają je w sobie.
Tak im łatwiej.
To nie wymaga wysiłku, samodyscypliny.
Liczy się tu i teraz.
Bez zastanowienia, co będzie później


Taki człowiek, pełen kultury, kochający Ojczyznę, kosztem siebie, polepszając życie wszystkich obywateli, a jest poniżany, opluwany, obrażany i to bezkarnie w ramach wolności słowa.
Tylko do jakiej wolności słowa doszliśmy?
bez moralności
bez szacunku
bez kultury...

Teraz dopiero widać ilu komuchów jawnych i utajonych było i jest w Polsce, gdyż uważam że całe to platformiarskie lewactwo to stare komuchy i ich lewackie pomioty wliczając w to gumofilce jeszcze gorsze szmaty od komuchów

Dlatego tak cenni są politycy jak Jarosław Kaczyński, którzy widzą szerzej i patrzą dalej...

ps.
a teraz lewaki,komuchy szczyle z Konfederacji czy ruskie onuce
hejtujcie

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

12-05-2021 [10:02] - Jabe | Link:

uważam że całe to platformiarskie lewactwo to stare komuchy – To nie jest kwestia poglądu, tylko faktów. A fakty są takie przede wszystkim, że i w PiS-ie takich nie brakuje. Do tego zblatował się on z postkomuchami i lewactwem najzupełniej oficjalnym, by sobie jeszcze porządzić na kredyt.

Wszystkie ugrupowania magdalenkowe trzeba odsunąć od władzy.

Obrazek użytkownika mada

12-05-2021 [11:32] - mada | Link:

Jesteś pan dureń , albo coś więcej.

Obrazek użytkownika Jabe

12-05-2021 [11:57] - Jabe | Link:

Którego ugrupowania magdalenkowego nie należy odsunąć i czemu?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-05-2021 [16:58] - Marek Kudła | Link:

Bimbruj  Jabe !  A jak z pewnych względów nie wiesz co to znaczy, to już wyjaśniam:  Pędź baranie !
 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-05-2021 [17:01] - Marek Kudła | Link:

Mały człowiek i wielki patriota – Jarosław Kaczyński, samotny, bez bogactwa, z kotem przyjacielem !  Mały człowiek, a wielki strateg,  równy Napoleonowi, mądry, przewidujący, podejmujący zawsze trafne decyzje i robiący z opozycją polityczną dosłownie to co chce.  To nie jest proste za każdym razem wyprowadzić w pole, ośmieszyć, upodlić całą bandę lewackich ugrupowań politycznych. Do tego trzeba mieć  charyzmę, umiejętność przewidywania i niesamowity zmysł organizacyjny.
Pytam więc totalną opozycję i ich zwolenników:  Czy jeszcze nie czujecie się upokorzeni, czy nie czujecie się debilami robionymi w „konia”  przez jednego małego człowieka ?!  Czy po tylu wylanych pomyjach, wściekłej i kłamliwej krytyki, pomówień, manipulacji, hejtu, nie wstyd wam, że taki mały człowiek doprowadził PIS do 50 procentowego poparcia i zdeptał was wszystkich do nieliczącej się najgłupszej opozycji na świecie ?!
Taki mały człowiek udowodnił wam, że nie macie nam, normalnym ludziom, nic do powiedzenia, i nie powinniście zajmować się Polską !  Panie Jarosławie, Pan nie jesteś samotny, Pan ma miliony Polaków, którzy stoją za Panem murem w budowie naszej nowej Ojczyzny !
 

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2021 [18:27] - Pers | Link:

Kudla
Nie udław się wazeliną. To może mieć tragiczne skutki.

Obrazek użytkownika J z L

12-05-2021 [21:39] - J z L | Link:

Nie udław się jadem

Obrazek użytkownika Pers

12-05-2021 [21:48] - Pers | Link:

husky
Następny wazeliniarz na warcie :))))

Obrazek użytkownika Marek Kudła

12-05-2021 [21:27] - Marek Kudła | Link:

Spotykam się, szczególnie z niezdecydowanymi, także na portalach społecznościowych np. Pers czy Jabe, z reakcjami typu „tylko nie Kaczyński”, zdziwiony zadaję pytanie „dlaczego ?”  Zazwyczaj w odpowiedzi słyszę „no wiesz !”....... „No nie wiem !” stwierdzam wyrozumiale. „No co ty ?!” słyszę lekko zmieszany głos.   Skoro tak, to proszę daj trzy argumenty dlaczego nie Kaczyński ?  Zapada cisza „.....”, po dłuższej przerwie proponuję pojednawczym tonem: „Dobra, daj jeden argument, ale mocny” !  Cisza trwa „....”, przerywam milczenie spokojnie pytając: „Dlaczego ?”  W oczach rozmówców dostrzegam rozterkę spowodowaną rozdźwiękiem pomiędzy silnymi emocjami związanymi z niechęcią i brakiem rozumnego ich uzasadnienia.  Za każdym razem mi smutno:  „Jeszcze jedeni  zmanipulowani .