Korwin-Mikke pozytywnie o ułaskawieniu Kamińskiego

Według Janusza Korwin-Mikkego krytyka decyzji prezydenta ułaskawiającej Mariusza Kamińskiego jest niesłuszna.

Janusz Korwin-Mikke zabrał głos w sprawie ułaskawienia Mariusza Kamińskiego. Konserwatysta nie widzi w tym niczego niewłaściwego oraz niezgodnego z polskim prawem: "Jest oczywiste, że zgodnie z prawem i logiką Prezydent ułaskawia osoby "skazane". Problem w tym, czy osoba "skazana" (ale jeszcze nieprawomocnie) jest osobą "skazaną" w sensie prawa o ułaskawianiu. Gdyby taka interpretacja była niekorzystna dla osoby zainteresowanej, podnoszenie tej sprawy byłoby zasadne. Ponieważ jest dla niej korzystna (zreszta "łaski" zawsze można nie przyjąć!) - nie ma żadnego problemu."- czytamy na jego Facebooku.

Korwin-Mikke uważa, że Kamiński został niesłusznie skazany i że jest to kara za jego walkę z korupcją. W kampanii wyborczej obiecał, że jako prezydent pierwszą rzeczą którą uczyni będzie ułaskawienie Mariusza Kamińskiego.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

18-11-2015 [16:10] - StachMaWielkieOczy | Link:

Co powiedzial Korwin --> czyli odgrzewanie starego kotleta

Korwin jest politycznym ZEREM .. nie znaczy nic , jego zdanie nie ma zadnej wartosci ...poza moze
jakims watkiem satyrycznym czy obyczajowym dla jakiegos brukowca.

Podobnie jak z pewien pajac z Bilgoraja zyje wylacznie swiatlem "odbitym" czyli albo sensacyjkami wyglaszanymi aby medialnie zaistniec
albo poprostu jest sztucznie pompowany i utrzymywany w medialnym zyciu przez konkretne srodowiska prasowe i blogerskie.

Nikomu do szczescia nie jest potrzebne ani wazne jakiego dzisiaj zrobil , gdzie byl , jakiego " puścil bąka' medialnie ani czy wystapil w muszce czy bez ( no to moze jest news w pudelek.p l )
Nie zagladam na blogi tego pajaca i nie obchodzi mnie jego nic nie znaczace zdanie ....
Wiec ilekroc ktos sztucznie dodaje mu powagi cytujac ... zawsze zastanawiam sie ... Po co?

"Według Janusza Korwin-Mikkego"
"Janusz Korwin-Mikke zabrał głos"
"Korwin-Mikke uważa"

... czlowieku ... litosci !!! Moze i zabral glos na swoim blogu ... tylko kogo to obchodzi???
Czemu robisz za pudlo rezonansowe tego starego kotleta ???

"czytamy na jego Facebooku" ???? Czlowieku nie szkoda ci czasu na pierdoly?

Obrazek użytkownika gracz ogame

19-11-2015 [05:00] - gracz ogame | Link:

Blog prowadzony przez tego Pana jest jednym z ciekawszych, gdyż często dotyczy stosunków na prawicy.

Bloger ten zwrócił ostatnio uwagę, że notowania PiS-u są coraz lepsze, tyle że za chwilę hasło - damy radę - zderzy się z rzeczywistością czyli z brakiem kasy.

Obrazek użytkownika twardek

18-11-2015 [19:00] - twardek | Link:

W aspekcie prawnym nie mam własnego poglądu, natomiast sprawa Kamińskiego ma też pewien wymiar polityczny. I tu pogląd mam. Otóż sądzę, że jego działanie obliczone na skuszenie Leppera do przestępstwa było dla mnie podejrzane prawnie a moralnie wstrętne. I niezmiernie głupie a w skutkach potwornie szkodliwe. Prawdą jest, że koalicja takich trzech osobowości jak Kaczyński-Lepper-Giertych była wyzwaniem co się zowie, któremu wówczas wybitny dzisiaj polityk (Jarosław Kaczyński) - nie sprostał, ale jej trwanie zapobiegło by przejęciu władzy przez PO. Jakie straty poniósł naród i państwo pod światłym przewodnictwem żulii Tuska, mówić tu nie trzeba. Poza tym, że - jakby nie było - zostały uwolnione nierozwiązalnym konfliktem, "wystrzelonym" przez Kamińskiego.
Moim zdaniem i on i Lipiński, wsławiony nielojalnym wobec Leppera, zresztą komicznym "kuszeniem Beger", nie powinni pokazywać się publicznie jako ludzie PiS. Niestety, pokazują się. Ba, Kamiński będzie kontrolował najwrażliwszy nerw państwa. Miejmy nadzieję, że nie jest obcym cynglem.
---
Dlaczegóż to p. Komentator obok odsądza od czci i wiary Autora - dalibóg nie rozumiem. Mikke'go trzeba tu widzieć jako pretekst do dyskusji o całkiem poważnej sprawie.

Obrazek użytkownika cassiodorus

18-11-2015 [19:45] - cassiodorus | Link:

''Miejmy nadzieję, że nie jest obcym cynglem.''

ychy, jest z PiSu, a więc jest cynglem żydowsko-amerykańsko-watykąńskim[sic!]kązdy glupi korwinowiec wie o tym od dziecka

ruskim cynglem nie jest, bo jak kązdy glupi korwinowiec wie również od dziecka, czekiści z Kremla niosą światu nową, konserwatywną jakosć[sic!], a więc ruscy to nie obcy, to nasi

Obrazek użytkownika twardek

18-11-2015 [21:25] - twardek | Link:

Pan, cassidorusie (niepokoi mnie końcówka "rus'ie") po raz kolejny źle się chyba czuje.
Przy okazji, dla wyjaśnienia czytelnikom - w swoim poprzednim wpisie, w zwrocie "Komentator obok" miałem na myśli komentatora StrachMaWielkieOczy.

Obrazek użytkownika cassiodorus

18-11-2015 [22:15] - cassiodorus | Link:

oczywiście, kto nie wyznaje prawdziwych prawd oswieconych korwinistów, ten debil, idiota i socjalista, sprawa oczywista ipsa per se, końcówka świadczy zapewne o przynalezności do jakiejś żydowsko-masońskiej organizacji, to druga oczywistość

Obrazek użytkownika twardek

18-11-2015 [22:26] - twardek | Link:

mam tyle wspólnego z Korwinem co waszeć z rusofilem - ze podsumuję naszą polemikę.

Obrazek użytkownika cassiodorus

18-11-2015 [23:49] - cassiodorus | Link:

tak, oczywiście, że również podsumuje tą konstruktywna wymianę mysli

a co tam w ogóle u tego starego dewianta, jest cos nowego na boczku?

z rusofila mam wiele w sobie, uważam, że język rosyjski jest cudny, nie tak jak polski, ale przy szwedzkim czy niemieckim brzmi jak bajka, pamiętam jak zachwycalem się ''Biesami'' czy ''Idiotą'' , do dziś slucham prokofiewa, Wysockiego, nawet Byczewską

https://www.youtube.com/watch?...

niestety to tylko jedna strona ''Rusi'', druga, ta polityczna jest potworna, barbarzyńska i nieludzka i nigdy inna nie będzie, chyba, że Wielkorus się nawróci i zrzuci z siebie coś, co Koneczny nazywal cywilizacją turańską..Jest nadzieja, że malorus to zrobi