PiS miażdży! Większość konstytucyjna w zasięgu ręki?

Czy po następnych wyborach PiS będzie miało większość konstytucyjną? Wiele na to wskazuje. Z najnowszego sondażu wynika, że partia Jarosława Kaczyńskiego cieszy się 44 proc. poparciem.

W ostatnich wyborach parlamentarnych partia Jarosława Kaczyńskiego uzyskała wynik 37,58 procent. Wzrost poparcia dla PiS wskazuje, że Polacy całym sercem popierają nowy rząd i wiążą z nim duże nadzieje.

Tymczasem spadło poparcie dla PO- na ugrupowanie Ewy Kopacz chce głosować tylko 17 proc. polskiego społeczeństwa. To spadek o 7 proc. w porównaniu z wynikiem uzyskanym przez tą partię w wyborach parlamentarnych.

Swoją pozycję na scenie politycznej utrwalił ruch Pawła Kukiza, który może liczyć na 9 proc. Tuż za nim uplasowała się Nowoczesna Ryszarda Petru z wynikiem 8 proc. Wynik ten wskazuje, że pogłoski o przegonieniu PO są przedwczesne.

Całość zamykają: Zjednoczona Lewica z 5 proc. oraz PSL, który znajduje się pod progiem.

Źródło: [a]http://natemat.pl/162035,popar...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-11-2015 [09:38] - NASZ_HENRY | Link:

Tylko bez dymisji jak w 2008 roku ;-)

Obrazek użytkownika Jozue

17-11-2015 [14:26] - Jozue | Link:

Większość konstytucyjną PIS będzie miał po wprowadzeniu 500zł na dziecko i 8000zł kwoty wolnej od podatku. Ci którzy otrzymają te zapomogi bedą głosować na PIS. Na głosowanie pójdą ci którzy do tej pory nie głosowali. PIS bedzie miał powyżej 60%. Selektywnie podwyższanie tych kwot zapewni PISowi rządy aż do "przysłowiowej śmierci".