Andrzej Gwiazda - AK kontra UB, walka trwa nadal


"Walka między wnukami Żołnierzy Wyklętych i wnukami ubowców trwa nadal, chociaż zmieniły się już narzędzia tej walki. To zahacza o czasy bezpośredniej okupacji sowieckiej, czyli czasy stalinowskie, do 1956 roku "

"Walka między wnukami Żołnierzy Wyklętych i wnukami ubowców trwa nadal, chociaż zmieniły się już narzędzia tej walki. To zahacza o czasy bezpośredniej okupacji sowieckiej, czyli czasy stalinowskie, do 1956 roku " - powiedział w rozmowie z Niezalezna.pl legendarny opozycjonista z czasów PRL Andrzej Gwiazda, komentując wykorzystanie przez skrajną lewicę rocznicy wprowadzenia stanu wojennego do bieżącej walki politycznej. (https://niezalezna.pl/368957-a...)

Odnosząc się do kolejnych profanacji miejsc ważnych dla Polaków, Gwiazda przypomniał,  "że nawet „komuna się nie mogła porwać” na bezczeszczenie świątyń, bo „społeczeństwo potrafiło dać temu odpór w tamtych czasach i w tamtych warunkach”. – Bezpieka była bezradna. Można całą litanię przykładów przytoczyć, jak społeczeństwo broniło Kościoła, broniło księży i broniło wiary – przypomniał Andrzej Gwiazda.

Wydaje mi się, że Polacy mimo że są u siebie w swoim Kraju w swojej Ojczyźnie to stale muszą walczyć z targowicą, która mentalnie i duchowo nie czuje w Tenkraj ojczyzny , mimo że są obywatelami Polski gdyż ich korzenie rodzinne sięgają nie tylko krajów wschodnich ale i zachodnich nierzadko są dalekimi potomkami zaborców. W tym też należy upatrywać że Polska dla tej grupy ludzi jest tylko Krajem do czerpania korzyści materialnych nawet kosztem wasalizacji Polski w świecie. Jeżeli korzyści te w jakiś sposób zostają zachwiane – zaczyna się eskalowanie anty polonizmu i zdrada, szkalowanie, donoszenie do instytucji międzynarodowych z błaganiem o sankcje, byle tylko nie utracić profitów.

Żeby uściślić, to nie Polacy wymyślili hasło ,,wypierdalać,, i wypowiedzieli Polsce i Polakom wojnę. To zrobiła komuna , agentura sowiecka i niemiecka nienawidząca Polski i Polaków , która ma obywatelstwo polskie ,ale nigdy Polakami nie była i nie będzie. Wystarczy zobaczyć kto personalnie to organizuje i wspiera, kto jest na ulicach, kto dewastuje kościoły, kto niszczy pomniki Polskich Bohaterów, kto robi burdy w sejmie, kto i w jakich mediach podjudza. Kto donosi na Polskę.

Dzisiejsi patrioci Polski - pokolenie AK, Żołnierzy Wyklętych ze sztandarami biało czerwonymi i ze słowami Bóg - Honor - Ojczyzna bronią kościołów, wiary swoich przodków, wartości narodowych, stojąc na przeciwko pokoleniu UB, NKWD, sowieckich siepaczy przywiezionych na komunistycznych czołgach, biegających po ulicach ze szmatami tęczowymi krzyczącymi " Wypie..."

Słowa Andrzeja Gwiazdy są kluczem do zrozumienia dzisiejszej sytuacji panującej w Polsce. Kto zwycięży? Na pewno zwycięży Polska, patriotyzm, wiara przodków, wielowiekowa tradycja, piękno biało czerwone pod opieką Królowej Polski Jasnogórskiej Pani, czy bród, brzydactwo, chamstwo, penerstwo, zabijanie dzieci i uliczny bandytyzm ?

Internet, o czym wspominałem w moich poprzednich materiałach, stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla i komunizmu – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

https://naszeblogi.pl/58502-an...
https://naszeblogi.pl/58524-ro...

Zwycięży piękna nasza ojczyzna - Polska !

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-05-2021 [18:20] - Jabe | Link:

To chyba zbyt daleko idące uproszczenie, bo trudno sobie wyobrazić, żeby pierwsze pokolenie AK poparło żyrowanie in blanco obcych pożyczek, czy niemal ubecką służalczość wobec sojuszników. To są raczej zwyczajne awantury między zainstalowanymi w tym kraju magdalenkowcami. Zresztą przecież kościołów przed elektryczkami też bronili inni. Kto? „Ruskie onuce!” Tak więc poczciwy pan Gwiazda przedawkował propagandę. Nie on jeden!

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-05-2021 [20:07] - Tezeusz | Link:

Gwiazda ma rację, walka o Wolną Polskę trwa dalej.

Obrazek użytkownika Pers

06-05-2021 [19:09] - Pers | Link:

Brawo tezeusz!

Już 3 wpisy dzisiaj. 
To z pewnością nie jest twoje ostatnie słowo, prawda?
Forza tezeusz! Alleluja i do przodu!

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-05-2021 [21:36] - Tezeusz | Link:

Ej Persik Persik nie pij tyle!
Nawalony znowu czy takiego zgrywasz.- jak zwykle zresztą. Czytaj czytaj może czegoś się nauczysz .A nie tylko twoje wytyczne z Moskwy i obrażanie Polaków.

"Atakowanie zarówno Chin jak i Rosji z powodu ich autorytarnych systemów jest receptą na katastrofę, ponieważ doprowadziłoby te dwie potęgi do formalnego sojuszu przeciwko Ameryce..."

Skąd to wytrzasnąłeś z wariatkowa czy pijackiego widu.

Hahahahabuha!

Obrazek użytkownika Pers

06-05-2021 [21:11] - Pers | Link:

tezeuszku zielonooka
Robisz błyskotliwą karierę na NB i ja mogę tylko przyklasnąć!

Dlaczego jesteś dla mnie taki niemiły...:(
Po tylu porażkach w końcu znalazłeś spokojną przystań. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-05-2021 [05:53] - Tezeusz | Link:

Persiku szperaczkowy - co ty mówisz. Przecież my sie kochamy " jak dwa gołąbki" Po tylu wykopach pozostał ci tylko komentarz !

Obrazek użytkownika J z L

06-05-2021 [22:52] - J z L | Link:

Tezeusz
Spieram się z pewnym portalowym kolegą o Persa. Ja uważam, że to pajac i troll. Dla kolegi z kolei to chory psychicznie pożyteczny idiota. Zdania mamy różne, ale szanujemy swoje opinie nawzajem.

Obrazek użytkownika Pers

06-05-2021 [22:59] - Pers | Link:

tezeuszku
"Skąd to wytrzasnąłeś z wariatkowa czy pijackiego widu."

Gdybyś nie czytał co drugie zdanie to byś zauważył, że to słowa amerykańskiego analityka Marka Episkoposa z jak najbardziej amerykańskiego, prestiżowego czasopisma The National Interest.
Sprawdź sobie matołku :)))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-05-2021 [05:55] - Tezeusz | Link:

Ty " matołek" ja Tezeusz - miło mi.

Obrazek użytkownika Centrystka

07-05-2021 [23:31] - Centrystka | Link:

A.Gwiazda już dawno temu zmarnował swój kapitał zasłużonego opozycjonisty antykomunistycznego z czasów pierwszej "S" i teraz jak już coś powie, to jak gołąb na parapet (vide:załączony filmik z jego "wykładem").Oczywiście wolno mu kłamać na temat gaf rzekomo stale popełnianych przez prez.Komorowskiego i wychwalać prez.Dudę,który żadnych gaf nigdy nie popełnia i jak coś powie, to już powie. Ale żeby jeszcze kompromitować się twierdząc,że prez.Lech Kaczyński poległ...W jakiejś bitwie, czy jak?