Endlösung Zygmunta Miernika; albo banda nie wybacza


Zygmunt Miernik. Fot. Wolny Czyn

Mimo zdechnięcia Czesława Kiszczaka, jego ubowniczkowie, polskojęzyczni ordyńcy – kasta rządząca Trzeciej Rzeszy Pospolitej – postanowili ostatecznie rozwiązać kwestię rozsławionego protestem tortowym Zygmunta Miernika. Joanna Dryll z tzw. „sądu rejonowego” Warszawa Wola zażądała, by SB w Dąbrowie Górniczej pozbawiła Miernika tzw. stypendium. Co i nastąpiło – kopia dokumentu niżej. Zasiłek ten był jedynym źródłem utrzymania weterana Solidarności.
 
O więźniu politycznym Rzeszy pamiętają też polscy patrioci. Niedawno, w Święto Niepodległości 11 Listopada, Zygmunt Miernik został odznaczony przez Pamięć Jastrzębską Orderem Solidarności. Zob. film poniżej
 


Joanna Dryll, Sąd Rejonowy Warszawa Wola; 1 października 2015. Fot. Wolny Czyn

 
* * *
Jedynym portalem w Polsce wolnym od agentury jest Wolny Czyn (https://sites.google.com/site/wolnyczyn/ ). Wszystkie artykuły WCzynu publikowane są na innych portalach i na Facebooku. „Nasze Blogi” po zmianie administratora to portal antyukraiński - prorosyjski, putinowski. Autor nie ma wpływu na komentarze; stręczy je tu administrator. Optuje on nadto za anonimowością i swoją, i swej trzody. W efekcie są to na ogół komentarze motłochu – prorosyjskich żulików, endeckich dziadyg j sitwy kolesi i pociotków. To w PIS zwyczajowe. Apeluję więc o niekomentowanie moich artykułów na Naszych Blogach. Proszę korzystać z mejla, FB, lub telefonu (uwaga: najprawdopodobniej na podsłuchu!)
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://www.facebook.com/groups/517163485099279
https://twitter.com/MariuszCysewsk
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com  
http://www.facebook.com/cysewski1

YouTube: