Wielkie oszustwa, wielkie zyski II

O co chodzi z tym Zielonym Ładem? Czy ktoś to ogarnia? Ja węszę tu potworne oszustwo, oparte na naszym naturalnym umiłowaniu przyrody, miłości do zwierząt i wrodzonej potrzebie porządku i czystości. Temu przecież żadni przyzwoici ludzie się nie sprzeciwią. Lecz ktoś wyraźnie chce nam zamknąć gęby, zawstydzić nas, że jesteśmy przeciw tak ważnej sprawy i potulnie poddać się globalnym dyrektywom, w naszym przypadku zakłamanemu lewactwu rządzącemu Unią Europejską.
A są oni bezczelni i aroganccy. Typowo niemiecka postawa. Jak ten idiotyzm pod nazwą multi–kulti, który się ośmieszył i skompromitował po fiasku projektu Wilkommen. Niemcy po raz kolejny w historii wysmażyli ciężkostrawny pasztet, a jak nie smakował, to wypluli i kazali sąsiadom sprzątać, pod rygorem bolesnych rózg.

Nie sądzę, by to była naturalna głupota. Wprost przeciwnie. To przebiegły, bolszewicki pomysł, by nas wykończyć. Rozwalić co się da, wszystkie tradycyjne reguły i struktury, a na ich miejsce stworzyć coś nowego. I to szybko. Zielony Ład ma cezurę ustanowioną na 2049 rok. To tylko chwila od dzisiaj. Zaledwie 28 lat. Nowo narodzony nie zdąży dojrzeć.

Dom powinno budować się solidnie, jeżeli chce się żyć w spokoju, porządku i ma być bezpiecznie. Wiemy, że najważniejsze są fundamenty. Bolszewia wyrosła na azjatyckich, właściwie mongolskich standardach stawia jurty, namioty i szałasy. Żadnych fundamentów, lecz za to szybko i na głowę się też nie leje.
Albo powróci się do jaskiń, by żyć jak Bin Laden.
Dlatego ta cała ekologia jest robiona tak szybko, właściwie tylko przy pomocy idiotycznych protestów, wystawiania do władz kompletnie odurniałych naukowców, jak pani Spurek. I notoryczne oszustwa i manipulacje. Tu nie ma solidnej postawy i żmudnej, długoletniej pracy, jak sto lat temu mądrze wymyśliła II RP powołując Lasy Państwowe.
Solidne i niespieszne budowanie domu to naturalna i prawidłowa ewolucja. Tworzona przez i na stulecia. W następnym kroku na tym tworzy się tradycja.
A stawianie nurt, szałasów i namiotów? To jest właśnie rewolucja. .Z zasady burzy i właściwie niczego nie buduje.

Więc jeszcze raz – o co do licha chodzi?

Może nieco tłumaczy to punkt 5. oficjalnego pisma UE - "Europejski Zielony Ład to nowa strategia rozwoju gospodarczego Unii Europejskiej ."

Oto on:

"Osiągnięcie celów Zielonego Ładu będzie wymagało zainwestowania dużych pieniędzy. Coraz więcej analiz wskazuje jednak, że zielone inwestycje generują więcej miejsc pracy, tworzą trwalsze fundamenty przyszłego dobrobytu i niosą ze sobą więcej korzyści społecznych (np. w obszarze zdrowia publicznego) niż podążanie starą, wysokoemisyjną ścieżką. Stąd wśród ekspertów i liderów europejskich panuje niemal powszechna zgoda co do tego, że realizacji celów Zielonego Ładu nie należy rozpatrywać w kategoriach kosztu, tylko opłacalnej inwestycji w przyszłość. W kontekście kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią koronawirusa gospodarki państw UE tak czy inaczej potrzebują dużego zastrzyku nowych inwestycji, a europejscy politycy nie mają wątpliwości, że powinny one służyć zielonej transformacji unijnej gospodarki [...]"

Moje podkreślenia powinny odkryć, choć częściowo, o co dzisiejszym złodziejom i i oszustom, a w przyszłości władcom świata chodzi.

[ https://zielonewiadomosci.pl/tematy/zielony-lad/europejski-zielony-lad-w-pieciu-punktach/ ]

 

  • wymóg zainwestowania dużych pieniędzy ... No tak... Nie czarujmy się – każda inwestycja to w istocie pożyczka, zazwyczaj wysoko-oprocentowana. Inwestor, najczęściej bank, lub wielka korporacja, na przykład Google, zainwestuje, jak ma pewność, że grubo zrobi. Lecz by jeszcze więcej zarobić, to sobie poszuka ja zwykle od czasu Medyceuszów, tych naiwnych, co to wpłacali do Amber Gold, czy Getback, a potem wszystko stracili. To my – wszyscy zwykli ludzie, czy chcemy tego, czy nie, zostaniemy małymi inwestorami, którzy na końcu wylądują z ręką w nocniku.
  • Koszty nieważne – to inwestycja w przyszłość. Boże! Ile lat sowiecka komuna nam to wmawiała – Dzisiaj zaciskajmy pasa, by w przyszłości nasze dzieci i wnuki miały lepiej. My dobrze wszyscy wiemy, że bolszewicka przyszłość oznacza "święty nigdy". A to znaczy dla nas, że nie będzie już nam lepiej. Więcej pracy i mniej płacy. A strumień pieniędzy do sejfu, do którego nie mamy kluczy.
  • Politycy nie mają wątpliwości... A kimżesz są ci tfu, unijni politycy? Ci, co naprawdę mają władzę, to urzędasy – biurokracja przez żaden naród nie wybierana. Tak samo, jak wszechwładni sędziowie TSUE. To nędzne gremium cwaniaków i sługusów możnych tego świata, reagujących na skinięcie pana, bo za tym idzie gotówka. Przecież taki Soros większość czasu spędza w Brukseli, bawi się w dyrygowanie i wrzucanie groszy do kapeluszy. A po co do Putina na Kreml pojechał unijny minister Borrell, robiąc z siebie publicznie idiotę. O jaką sumę chodziło? Czy może to było te słynne Radosława Sikorskiego "robienie laski"?

Do powszechnego zakłamania tego całego lewactwa zdążyliśmy już się przyzwyczaić. Robią to przecież nieustannie. Nie tak dawno dziennikarz stacji CNN przyznał, że oni by obniżyć szanse prezydenta Trumpa wymyślali choroby, na które jakoby Trump choruje. Czyli teraz do fałszu dorzucono jeszcze powszechne spodlenie.

Pierwszym krokiem tych bogaczy, światowych oszustów i złodziei na nieznaną w historii planety skalę stało się opodatkowanie powietrza, którym oddychamy. Zrobiono to za pomocą tak zwanych kwot CO2. Każde państwo, które nie jest tylko krainą koczujących nomadów, coś produkuje, ma fabryki, zakłady przetwórcze, energetykę i transport. Czyli nie ma siły – wytwarza poza naturą dodatkowe ilości dwutlenku węgla (co z tego, że cały przemysłowy świat wytwarza tyle samo przez 100 lat, co potrafi w skutkach uczynić jeden wulkan w ciagu jednego tygodnia erupcji). Więc dalejże! Od tej chwili krajowa emisja CO2 jest takim samym towarem jak kartofle, czy Volkswageny z oszukanymi katalizatorami i mamy coś nowego do handlowania i nowy biznes.
I jak zawsze tak się dzieje – bogaci jeszcze bardziej się bogacą, a biedni biednieją.

Kwoty CO2, które teraz mają już wymierną cenę, to konieczny wstęp do kroku drugiego. Kroku o wielkim znaczeniu zarówno biznesowym, jak i politycznym.
To likwidacja korzystania z energii uzyskiwanej ze złóż surowców kopalnianych – węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego. I zastąpienie tych odwiecznych surowców nowymi zabawkami, takimi, które przyniosą duuużo pieniędzy.

I tutaj, wprost instynktownie narzuca się pytanie: - dlaczego dla tego Zielonego Ładu, tego obniżania wytwarzania dodatkowego CO2 wybrano takie komediowe, nowe źródła energii, jak głupie generatory wiatrowe – "wiatraki naszych czasów" i nędzną fotowoltaikę na olbrzymie hektary.
Przecież to tak mało efektywne źródła energii, takie zawodne. Po prostu dziadowskie. Przecież jest wiele pomysłów, wiele projektów, które rokują znacznie lepsze efekty. Nagle o tym wszystkim cicho. Podobnie jak o gazie łupkowym w Polsce.

Ale o tym w kolejnym artykule. Zapraszam na odcinek III.

.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

03-05-2021 [16:54] - Jabe | Link:

Myli Pan przyzwoitych ludzi z pospolitymi durniami.

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-05-2021 [21:11] - jazgdyni | Link:

Doprawdy? Poczułeś się urażony?

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-05-2021 [17:47] - Tezeusz | Link:

W pełni zgadzam się z treścią materiału. Konkretny i to lubię.!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-05-2021 [18:19] - NASZ_HENRY | Link:

Miesiąc minął szybko!
To ilu mamy tych szczepionych - zaszczepionych; 9 może 12 mln?
Do 20 mln dużo brakuje

http://naszeblogi.pl/58275-dobra-nowina-juz-w-wielki-czwartek

Pański błąd to 100%. Ach te morskie opowieści ☺☻

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-05-2021 [21:11] - jazgdyni | Link:

@N_H

Chyba się w Wielki Czwartek nie zrozumieliśmy. Powiedziłem, że minęliśmy szczyt i krzywa spada w dół? Powiedziałem. Sprawdza się? Tak. 20 milionów, jak pisałem, a nie chce mi się zaglądać, by jednemu czepialskiemu cos udowadniać, to miało być elementem skomasowanym wyszczepionych, ozdrowieńców, z dodatnim wynikiem testów i z czarną liczbą tych, co łagodnie przechorowali, bez kontaktu ze służbą zdrowia (jak ja). Wkrótce nastąpi wysycanie odpornych na wirusa. Tylko niewiele to nam da, bo ta ekipa jest super ostrożna i może w drugiej połowie czerwca poczujemy się normalnie.

ps. Po co taki komentarz? Grzecznościowy? Nie w temacie i taki, że tak powiem, szczenięcy.

Obrazek użytkownika tricolour

03-05-2021 [21:52] - tricolour | Link:

Hehehe...

"Zgłoszę się 1 maja i poproszę o foto kończyn pokrytych kaktusami klasy fotel teściowej. Uwaga! Wszystko powyżej 19 milionów traktuję jako 20. 5% margines i tak jest malutki".

NIe "chyba się nie zrozumieliśmy" tylko kolega buńczucznie dał ciała, a że to wstyd, to teraz kręci żeby się wylizać.

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-05-2021 [02:47] - jazgdyni | Link:

Możliwe, że dla ciebie dałem ciała. Hehehehe...
I co z tego?
A ilu czytelników miało przed świętami chwile optymizmu. Bo i tak generalnie jest jak mówiłem.

Co w tych ludziach jest tyle głupiego i dziecinnego...

Obrazek użytkownika tricolour

04-05-2021 [07:44] - tricolour | Link:

Co z tego?

Ano to z tego, że gdy prostą pomyłkę, wynikającą z nadmiarowego optymizmu, drogą lawirowania chcemy odwrócić lub - co gorsza - przerzucić na adwersarza (liczba mnoga "nie zrozumieliśmy") zamiast powiedzieć od razu: uuuu, ale przeszarżowałem - to osłabiamy siłę swoich słów. A nawet nie siłę tylko wiarygodność wręcz.

A o wiarygodność warto dbać... tyle tylko, bo znowu sie naczepiam za dużo.

Miłego dnia.

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-05-2021 [16:55] - jazgdyni | Link:

Triceps

Zatrudnij się u Giertycha. On jak ty dba o praworządność i tzw. duperele.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-05-2021 [08:40] - Trotelreiner | Link:

@jazgdyni do @ N-H 3.05 21.11
Proszę to umieścić pod komentarzem,do ktorego sie to odnosi...

Zobacz na swoje komentarze,np. na moim blogu...chamski i ordynarny.
A ciebie boli? Jak przyjemnie...dostać z liścia...
Do mnie mozesz pisać co chcesz...nie jesteś wstanie mnie obrazić,a reszta to praca Admina...moze nie puscic,albo puścic..

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-05-2021 [09:47] - jazgdyni | Link:

@Trot

Czy mam uważać ten komentarz, za kulturalny poziom, do którego mam równać? Wg. tradycji co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie? Bo niewyparzonym językiem również dysponujesz.

No, ale tak z przyjacielskiej ciekawości, mógłbyś mi przypomnieć, jaki to mój zwrot uznałeś za "chamski i ordynarny"? Proszę, bądź tak dobry. 

Non essere nervoso

Ps. Masz moją zgodę na swobodnie przeklinanie mnie po włosku. Taka ze mnie puttana.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-05-2021 [15:47] - Trotelreiner | Link:

Wklejam,ale gdzie to moderacja wrazi...tego sam Mefistofeles nie wie.

02-05-2021 [09:48] - jazgdyni | Link: @Trot
@Trot
Ja też głosuję za paszportem. Bo już taki mam prawie od 50 lat  https://www.mp.pl/pacjent/zdro...(link is external)
A ty podlizujący się anarchistom hipokryto, nie udawaj, że też jej nie masz, jak podróżujesz po Azji.
Fuj! Co za obskurantyzm!

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-05-2021 [17:02] - jazgdyni | Link:

@Trot

Kapuję.
A teraz zastanawiam się, co szwankuje - poczucie humoru, czy ego.

Delikatny sarkazm (z uśmiechem na twarzy, tym typu he,he,he) wywołał święte oburzenie. I to u gościa, co cały czas jedzie po bandzie.
Delikatny, jak panienka przed pierwszym immisio penis.

Przytnij kolce i nie najeżaj się.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-05-2021 [19:18] - rolnik z mazur | Link:

@ jaź
nie rozumiesz? Czyżby? Przecież to permanentna trockistowska rewolucja. Im głupiej tym lepiej. Wysz czepianie bydła co pół roku, kolczykowanie , bo jak nie to paszportu ( krowy już mają paszporty ) nie dostaniesz. To ty stoisz w pierwszym szeregu tych durni i nie rozumiesz o co kaman? Daj se spokój i zacznij myśleć samodzielnie. Aż takim durniem chyba nie możesz być. 

Obrazek użytkownika Pers

03-05-2021 [19:21] - Pers | Link:

 rolnik z mazur
Może.

Obrazek użytkownika Tezeusz

04-05-2021 [05:53] - Tezeusz | Link:

RUszkiewicz vel.szperaczka vel Pers. Skąd ta twoja wiedza ? jesteś specjalistą w dziedzinie lotnictwa czy zwyczajnie trollujesz jak to.masz w zwyczaju. Twoje materiały szkalującie Polskę są znane wystarczy je przeczytać..

Np piszesz tak o Polakach
" Po kilku miesiącach "narodowego programu wyszczepienia" polskiego bydełka można już poczynić pewne obserwacje. Pierwsza to taka, że "szczepionki", które miały być przepustką do "nieśmiertelności" wcale takim cudem nie są..."
"To wszystko pokazuje jedno - w stadzie bydła do wyszczepienia chętnych zaczyna dramatycznie brakować..."

Nazywasz Polaków BYDŁEM jakim prawem trollu ? A kim ty jesteś Panie Jarosławie Ruszkiewicz ! kim !

A Putinowi włazisz w dupsko bez mydła oto przykład twoich słów;

" W rzeczywistości Putin, jako dobry szachista, już zrozumiał, że jest to taktyka dywersyjna mająca na celu odwrócenie uwagi Rosjan od gorączkowych przygotowań do wojny NATO na rosyjskich granicach i oszukanie przeciwnika. Rosja nie daje się oszukać i choć Putin zastrzega sobie odpowiedź, siły rosyjskie kontynuują pozycjonowanie z najbardziej śmiercionośną bronią na Krymie, na granicach Ukrainy, gdzie potajemnie przybył duży kontyngent kilkudziesięciu tysięcy żołnierzy rosyjskich. Wydaje się, że jest ich 40 000, którzy po cichu przeniknęli na terytorium republik Donbasu. Utrudni to Ukrainie podjęcie błyskawicznej ofensywy w celu odzyskania terytoriów..."

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

04-05-2021 [02:50] - jazgdyni | Link:

@Tezeusz

Schylając się pod nogi po jakiś kawałek śmiecia czynisz ten strzęp istotnym. Nietknięty gniłby sobie dalej.

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-05-2021 [21:01] - jazgdyni | Link:

Do kogo ta gadka? Do mnie? Czy już delirka i rozmowa z samym sobą?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-05-2021 [21:11] - rolnik z mazur | Link:

Do ciebie durniu. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

03-05-2021 [21:13] - jazgdyni | Link:

Poubliżamy sobie trochę? Zabrakło psa pod ręką, by go skopać?

Agonalne popiskiwania.

Obrazek użytkownika Czesław2

04-05-2021 [16:20] - Czesław2 | Link:

@ moderator Przeszedłeś na słuszną stronę.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-05-2021 [00:20] - Imć Waszeć | Link:

Dalsze informacje z Fermilab: https://www.youtube.com/watch?...
QC: Jiuzhang achieves quantum supremacy: https://www.youtube.com/watch?...
Tu jest algorytm Shora do faktoryzacji liczb na komputerze kwantowym. To jest mniej więcej to podejście, które opowiadam, ale u Shora następuje przejście do arytmetyki modularnej (quantum period-finding subroutine) i korzysta z kwantowej transformaty Fouriera: https://en.wikipedia.org/wiki/...
Sprowadzenia problemu faktoryzacji do problemu znajdowania rzędu elementu w grupie. Niezłe, co?
Jak się dobrze wczytać w same założenia algorytmu, to przypominają nieco sytuację z repunitami w różnych bazach, w tym ujemnych i pierwiastkowych (r^1/2). Już przypominam. Rozkład J(B,2k) musi zawierać dzielnik równy 2k+1. Na przykład dla k=3, B=2, J(2,2k)=[111111]=63=3*3*7, dla baz B różnych od 7,8,14,15,21,22,...7s,7s+1, s=1,2,... też. Ale dla baz nieparzystych i indeksów parzystych mamy wzorce rozkładów, np. dla B=5, J(5,6)=[222]*[223] i dla każdej następnego parzystego indeksu dopisujemy tylko po dwójce z przodu. Drugi rozkład otrzymujemy stąd, że jeśli k jest nieparzyste, to J(B,2k)=[11]*J(B,k)*J(-B,k); gdyby nasza liczba pierwsza nie mogła wystąpić wcześniej, to teraz musi być w części w J(-B,k), czyli w repunicie dla bazy ujemnej. To wygląda podobnie jak w algorytmie Shora, gdy szukamy wartości -1 modulo N (okresu, stopnia w grupie). Dodatkowe zależności dostaniemy po przejściu do bazy pierwiastkowej J(B,2k)=J(vB,2k)*J(-vB,2k). Dla B=9 rozkład dla wszystkich indeksów wygląda tak J(9,6)=[222]*[445], J(9,7)=[667]*[1444] a dalej na zmianę tylko wydłużamy o 2 i 4 na początku, o 6 na pocz. i 4 na końcu. Pisałem już kiedyś, że pewna liczba takich wzorców pozwala w pełni wyjaśnić dany rozkład, czyli odizolować w tych kawałkach każde dwa dzielniki pierwsze (taka kombinatoryka, czyli własności podziałowe). Jeżeli dla pewnej liczby pierwszej p i wybranej bazy B będą umiał znaleźć takie wzorce i odpowiadające im podziały, a w tych podziałach zlokalizować dzielnik równy p, to znacząco skrócę liczbę, której podzielenia przez p wymaga dowód pierwszości. O ile? Już podaję przykład:

W systemie dziesiątkowym J(2021), czyli tyle jedynek pod rząd, ma nieznany rozkład. Dokładniej J(2021) = 173 × 60631 × 1527791 × 35121409 × 1963506722254397<16> × 2140992015395526641<19> × 2493045042460362392708311<25> × 316362908763458525001406154038726382279<39> × [5954120958...<1903>]
Pierwsze 4 dzielniki wypadają błyskawicznie metodami sita lub krzywych eliptycznych, ale na następne trzeba poczekać od godzin do stuleci. Rozkład tej ostatniej liczby nie jest w ogóle znany. Jak ją policzyć? Proste, wziąć kalkulator podzielić (10^2021-1)/9 przez wszystkie znane dzielniki. Ma Pan taki kalkulator? Hahaha... Liczba ma 2021 cyfry. Na pierwszy rzut oka brzmi to jak kiepski żart. Ale...
Ta strona to policzy w sekundę: https://www.alpertron.com.ar/E...
Albo ta: https://www.mathsisfun.com/cal...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-05-2021 [08:02] - NASZ_HENRY | Link:

Jasne jak Słońce ☺☻
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-05-2021 [12:08] - Imć Waszeć | Link:

Oh Watsonie doprawdy nie potrzeba ;)
Jeśli chodziło o Fermilab, to chyba jasne, że mamy nowe fakty. Jeśli chodziło o Chińczyków, to nie wiem o co chodziło, bo dla mnie algorytmy kwantowe nie są wcale takie jasne :)
Ale jeśli chodziło o liczby pierwsze, to zrobimy mały test na obsługę Internetów. To jakie w końcu będzie te 10 ostatnich cyfr tego czegoś [5954120958...<1903>]?
Przyznam się szczerze, że osobiście nie podzielam entuzjazmu w kwestii faktoryzacji, bowiem te sekundowe obliczenia są niczym wobec "standardowego" algorytmu zamiany bazy, np. zapisania takiej liczby w systemie szesnastkowym. Znalazłem na pewnej stronie skrypt, który usiłował pochwalić się mi każdym krokiem takiego obliczenia i... powiesił mi komputer na pół godziny :) Dlatego z ostrożności nie podam adresu do niego :/

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2021 [10:04] - sake3 | Link:

Hm,idze,że @pan rolnik traci cierpliwość,umiar i dobre wychowanie.A może ich nigdy nie posiadał.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-05-2021 [11:44] - rolnik z mazur | Link:

@ sake3, 
Posiada i posiadał ale w zderzeniu z wszechogarniającą głupotą i nieuctwem ostatecznym argumentem czyli ultima ratio jest lanie na odlew w mordę. To za Wańkowiczem żeby nikt się procesowo nie czepiał. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

04-05-2021 [18:34] - sake3 | Link:

@rolnk z mazur.....Mnie też w mordę?Litości!...W końcu jedno czego chcę to tylko to byśmy na NB dyskutowali jak cywilizowani ludzie.....

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-05-2021 [19:51] - rolnik z mazur | Link:

@ sake3, 

Ciebie może akurat nie. Cywilizacja się kończy na naszych oczach i dobre maniery są passe. Pzdr