Prezydent Duda: Jarosław Kaczyński to wielki człowiek

Niesprzyjające media dla PiS lansowały tezę, że między prezydentem Dudą a Jarosławem Kaczyńskim panują zimne stosunki. Nic bardziej mylnego.

Oto co powiedział prezydent Duda o prezesie Jarosławie Kaczyńskim: "Jest pan wielkim politykiem, wielkim strategiem. Jest pan także wielkim człowiekiem- czytamy na portalu [a]http://natemat.pl/161733,hold-....

Według Dudy Kaczyński to wielki strateg i wizjoner:"Jest pan wielkim strategiem, bo podjął pan ogromne ryzyko, kiedy ostatecznie z władzami PiS zdecydował, że to ja będę kandydatem na prezydenta(...)To było z jednej strony ryzyko polityczne(...)Trzeba i wielkiej odwagi, i determinacji, by czegoś takiego dokonać. Trzeba być wizjonerem".- mówił.

Zdaniem Dudy, fakt iż Kaczyński podzielił z nim władzą oraz z Beatą Szydło świadczy o wielkim patriotyzmie Kaczyńskiego:
"Ale jest druga strona tego medalu. Wszyscy w Polsce wiedzą, że to pan jest liderem PiS. Trzeba być wielkim człowiekiem, wielkim patriotą, absolutnie przekonanym do realizacji swojej idei, budowy silnej Polski, idei którą ma PiS, żeby mimo oczywistych, jak u każdego człowieka własnych ambicji, oddać pałeczkę władzy w ręce ludzi, z którymi do tej pory pan blisko współpracował".

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykH.

13-11-2015 [17:36] - HenrykH. | Link:

Witamm.Mam cichutką nadzieję że Pan w celu opluwania PiS nie zacznie cytować "prawdy' albo "g-wno prawdy wybiórczej". Warto czasem pomyśleć samodzielnie.